USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#541 - Wysłana: 14 Mar 2009 23:15:23
Odpowiedz 
fluor
Q, uznaliśmy, że usprawiedliwienie można uznać tylko jeśli dostarczysz twarde dowody - wystarczy zdjęcie kota z dzisiejszym wydaniem Wyborczej

A dla tych którzy nie mogli być na spotkaniu a chcieli mały bonusik:

Tak z ciekawości, czy ta dziewczyna z plakatu, to nie jest czasem stąd:
http://chonastock.deviantart.com/art/Star-Trek-Red shirt-Triptych-86961966

A wracając do kota. Q__ się poświęca a Wy się znęcacie.
biter
Użytkownik
#542 - Wysłana: 14 Mar 2009 23:16:51
Odpowiedz 
Q__ się poświęca a Wy się znęcacie.

Nawet nie ma czasu zripostować na forum

A tą wyborczą to kot ma w pysku trzymać żeby date było widać czy ma na niej siedzieć?
fluor
Użytkownik
#543 - Wysłana: 14 Mar 2009 23:49:50 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Delta
Tak, to jest nasze źródło. Mamy zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Nie jest moim zarzutem, że Q opiekuje się kotem. Jest to bardzo chwalebna i szlachetna działalność. Mogę mieć zastrzeżenia jedynie do tego, że o górnolotnych usprawiedliwieniach dowiaduję się na 40 minut przed umówionym spotkaniem. Lepiej przed niż po, nieprawdaż? Ale nie mam pretensji, proszę tylko o kota. Uwielbiam koty

Nie chcę sprawiać wrażenia, że zajmuję się wyłącznie narzekaniem. Na spotkaniu postanowiliśmy jeszcze coś ciekawego, kolejny termin 4 kwietnia - tym razem jedziemy do S.
Delta
Użytkownik
#544 - Wysłana: 15 Mar 2009 00:58:03
Odpowiedz 
fluor
Tak, to jest nasze źródło.

Wiedziałem, że gdzieś tą postać widziałem.

Mamy zgodę na wykorzystanie wizerunku.

A o to nie pytałem.

kolejny termin 4 kwietnia - tym razem jedziemy do S.

Nie chciała góra do Mahometa?
Q__
Moderator
#545 - Wysłana: 15 Mar 2009 01:31:13
Odpowiedz 
Sadyści jedne, tak sie ze mnie naśmiewać... Zbanuję wszystkich i tyle!
Eviva
Użytkownik
#546 - Wysłana: 15 Mar 2009 09:19:03 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
fluor

Mam pytanie: co oznacza S? Sovereign?
Pah Wraith
Użytkownik
#547 - Wysłana: 15 Mar 2009 09:30:32 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
fluor
Gratuluję pomysłu i wykonania plakatu Bardzo zachęcająca forma

PS Jeśli mógłbym prosić o przesłanie mi tego plakatu w formie cyfrowej, to mógłbym kilka sztuk podrukować i poprzylepiać tu i ówdzie w Kraku. No, chyba, że macie fundusze na przesyłkę kilku oryginałów pocztą, to nie będę od tego
kanna
Użytkownik
#548 - Wysłana: 15 Mar 2009 10:00:55
Odpowiedz 
Eviva

S. jest określeniem punku, gdzie przebywa Q
Pah Wraith
Użytkownik
#549 - Wysłana: 15 Mar 2009 10:03:15
Odpowiedz 
A brzmi jak fragment artykułu w gazecie opisującego jakieś kryminalne sprawki

"...Jan Kowalski z S. pod Warszawą..."
Eviva
Użytkownik
#550 - Wysłana: 15 Mar 2009 10:04:42
Odpowiedz 
kanna

Aha.Niestety trasa z punktu Z do punktu S jest zdaje się spora,więc sobie odpuszczę naoczne sprawdzenie,czy nasz Mahomet rzeczywiście ma kota. W sensie zwierzaka, bo w innym sensie to wiem.
kanna
Użytkownik
#551 - Wysłana: 15 Mar 2009 10:06:33 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
He he...
J.M. z S. pod Warszawą, z powodu nagłej i niespodziewanej konieczności opieki nad zaklinowanym i wychłodzonym kotem nie mógł przybyc na spotkanie TS w P (Warszawa).

Eviva

Pociągiem pojedziemy albo samochodem...
Madame Picard
Moderator
#552 - Wysłana: 15 Mar 2009 10:43:47
Odpowiedz 
kanna

J.M. z S. pod Warszawą, z powodu nagłej i niespodziewanej konieczności opieki nad zaklinowanym i wychłodzonym kotem nie mógł przybyc na spotkanie TS w P (Warszawa).

ROTFL
fluor
Użytkownik
#553 - Wysłana: 15 Mar 2009 12:34:55 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Pah Wraith
Wersję cyfrową będę miał w tygodniu dopiero z powodów niezależnych ode mnie - także dopiero wtedy podrzucę. Autorem plakatu jest Vashar.
Jak Borg pozwoli, to AVA nam wydrukuje kilka sztuk na Pyrkon i kilka na nagrody dla uczestników konkursu.

Q__
Podtrzymuje prośbę o twarde dowody, czyli zdjęcie z kotem. Gazeta nie musi być Wyborcza, może być Dziennik lub Fakt, ewentualnie Tygodnik Powszechny czy Nie! - tu nie mam żadnych preferencji.

Pociąg do S. odjeżdża o 13:45 z Warszawy Centralnej, na miejscu będzie o godzinie 15:02. Trasa wynosi 66 km, cena biletu normalnego 12,70zł.

S. to urocze miasto o bogatej historii, ulokowane nad rzeką Rawką w dorzeczu Wisły.

Przywilej lokacyjny podpisany został w 1457 roku, ale korzenie miasta sięgają o wiele wcześniej (nadanie przywilejów w poł. XIV w.). S. były siedzibą wypoczynkową polskich prymasów, którzy chętnie inwestowali w rozwój miasta.

W latach 80. XVIII powstał nowy kościół św. Jakuba:

Miasto, w którym o historii nie da się zapomnieć:

Zabytkowy dworzec kolei żelaznej:

Obecnie miastem rządzi:

6 lipca 2008 roku odbyło się referendum lokalne nad odwołaniem go ze stanowiska, jednak z powodu frekwencji wyniki nie były wiążące.

Niebywałą atrakcją są coroczne obchody Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, w czasie których organizowana jest parada:

I inne atrakcje:

Obchody uświetniają także występy gwiazd estrady:

Konkluzja może być tylko jedna - S. to dobry wybór na nasze kwietniowe spotkanie Ja już się nie mogę doczekać.
kanna
Użytkownik
#554 - Wysłana: 15 Mar 2009 14:57:08
Odpowiedz 
Dziekujemy za rys historyczno - krajobrazowy , kol. fluor
Konkluzja może być tylko jedna - S. to dobry wybór na nasze kwietniowe spotkanie

rotfl

Pah Wraith
wspólnie z Madame Picard i Evivą uznałyśmy, że duża niesprawiedliwościa i nieporozumieniem jest, że TrekSfere reklamują tylko zdjęcia pań.
Jak juz dostaniesz ten plakat, to bardzo prosimy, żebys tam wstawil swoję zdjęcie w mundurze z Horizonta (z tym fajnym karabinem, koniecznie) - i odesłał nam z powrotem Komitet organizacyjny i oraz osoby zaprzyjaźnione z Komitetem będą Ci wdzięczne
Pah Wraith
Użytkownik
#555 - Wysłana: 15 Mar 2009 15:14:53
Odpowiedz 
fluor
Doskonałe podsumowanie Szczególnie interesująco zapowiadają się "inne atrakcje" oraz "gwiazdy estrady" z drugiego zdjęcia =)

kanna
Jak juz dostaniesz ten plakat, to bardzo prosimy, żebys tam wstawil swoję zdjęcie w mundurze z Horizonta (z tym fajnym karabinem, koniecznie) - i odesłał nam z powrotem

O, lol Parodia plakatu =D
fluor
Użytkownik
#556 - Wysłana: 15 Mar 2009 15:29:38 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Pah Wraith
Przyślij fotki to możemy popracować z fotoszopką Nic się nie bój. Powiesimy ogromny plakat w trekroomie. "My name is Wraith, Pah Wraith
Domko
Użytkownik
#557 - Wysłana: 15 Mar 2009 15:53:57
Odpowiedz 
kanna
A nie interesuje Was plakat z całą załogą?
Delta
Użytkownik
#558 - Wysłana: 15 Mar 2009 15:55:10
Odpowiedz 
Pah Wraith
O, lol Parodia plakatu =D

Dobrze, że wielbicielki klaty Kirka i tylnej części spodni Rikera dały Ci możliwość wystąpienia w mundurze, a nie z gołą klatą.
Domko
Użytkownik
#559 - Wysłana: 15 Mar 2009 15:57:48
Odpowiedz 
Z gołą klatą i bez spodni... To na pewno nie byłby oficjalny plakat Horizona.
fluor
Użytkownik
#560 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:02:05
Odpowiedz 
Horizon Unplugged
Pah Wraith
Użytkownik
#561 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:03:29
Odpowiedz 
fluor
My name is Wraith, Pah Wraith

bardziej trekowo byłoby "The wrath of Pah".

Domko
A nie interesuje Was plakat z całą załogą?

A to akurat musimy przygotować. Szykuj urodę na sesję foto

Delta
dały Ci możliwość wystąpienia w mundurze, a nie z gołą klatą

Uff
kanna
Użytkownik
#562 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:08:31 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Domko
A nie interesuje Was plakat z całą załogą

No ba wiadomo , że tak szczególnie po tym, jak na TR złośliwie nie chciałes załozyc munduru

Delta

Dobrze, że wielbicielki klaty Kirka i tylnej części spodni Rikera dały Ci możliwość wystąpienia w mundurze, a nie z gołą klatą.

Zadowli nas takie zdjęcie z półobrotu - goła klata i tylna część munduru
Możesz od razu słac, jak masz
Domko
Użytkownik
#563 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:08:46 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Szykuj urodę na sesję foto

Urodę, czyli mam się wprawić w obsłudzie Photoshopa?

bardziej trekowo byłoby "The wrath of Pah".

"The wrath of Pah Wraith"

kanna
Chyba mi nigdy tego nie zapomnisz.
Delta
Użytkownik
#564 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:33:05
Odpowiedz 
kanna
Możesz od razu słac, jak masz

Niestety, jedyne zdjęcia jakie mam, na których jest Pah Wraith to te oficjalne z Treksfery.
Domko
Użytkownik
#565 - Wysłana: 15 Mar 2009 16:42:29
Odpowiedz 
A zresztą, jak dla mnie to panie mogą reklamować Treksferę - ustąpię im miejsca.
kanna
Użytkownik
#566 - Wysłana: 15 Mar 2009 18:18:19 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Delta
Niestety, jedyne zdjęcia jakie mam, na których jest Pah Wraith to te oficjalne z Treksfery.

Miałam na mysli Twoje zdjęcia Z półobrotu Tych panienek są ze trzy z różnych ras, trzeba wśród fecetów też zróżnicowanie wprowadzić

Domko

panie mogą reklamować Treksferę

a ten.. jak mu tam.. parytet? dlaczego nie zachęcamy kobiet do uczestniczenia w TS??
Delta
Użytkownik
#567 - Wysłana: 15 Mar 2009 18:26:58
Odpowiedz 
kanna
Miałam na mysli Twoje zdjęcia Z półobrotu

To dopiero byłaby parodia plakatu.

Domko
A zresztą, jak dla mnie to panie mogą reklamować Treksferę

O to to. Na drugim plakacie mogłaby być np. Andorianka z tego samego źródła, z którego już skorzystano do plakatu zamieszczonego przez fluora.
Domko
Użytkownik
#568 - Wysłana: 15 Mar 2009 20:43:20
Odpowiedz 
kanna
a ten.. jak mu tam.. parytet? dlaczego nie zachęcamy kobiet do uczestniczenia w TS??

Panie już chyba są zachęcone - będzie ekipa Horizona. Chyba ta wiadomość wystarczy.

Może nawet zdeklaruję się, że założę mundur.
Alucard87
Użytkownik
#569 - Wysłana: 15 Mar 2009 21:06:43
Odpowiedz 
Jeśli planujecie zrobić męska wersję tego tryptyku, to proponuję Klingona, Bolianina i Sullibana
Domko
Użytkownik
#570 - Wysłana: 16 Mar 2009 15:51:12
Odpowiedz 
Nie planujemy - z tego co wiem.
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!