USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  ...  54  55  »» 
Autor Wiadomość
fluor
Użytkownik
#511 - Wysłana: 9 Lut 2009 01:50:22
Odpowiedz 
Dziękuję wszystkim za przybycie. Mój raporcik dopiero powstaje (a właściwie siedzi w mojej głowie), ale postaram się też wspomnieć o "pracy domowej" Wszak nie wszyscy, którzy chcą mieć coś do powiedzenia mogli przybyć na spotkanie.
Eviva
Użytkownik
#512 - Wysłana: 9 Lut 2009 20:03:39
Odpowiedz 
Zapomniałam dodać w swej parodii raportu, że powstał tez śmiały projekt wystawy eksponatów związanych z Trekiem, jego realizacja jest jednak uwarunkowana zdobyciem zamykanych gablot - inaczej większość eksponatów dostanie nóg, nim się obejrzymy.

Wogóle to zebranie było bardzo fajne, choć dla niektórych chyba męczące, bo Q_ nie odzywa się do tej pory, tak się zmachał w tym nieszczęsnym Paradoxie...
fluor
Użytkownik
#513 - Wysłana: 12 Lut 2009 23:04:01
Odpowiedz 
Info o poniedziałkowym spotkaniu wraz z instrukcjami: http://www.trek.pl/forum/index.php?s=&showtopic=54 92&view=findpost&p=81401
Q__
Moderator
#514 - Wysłana: 13 Lut 2009 23:09:37
Odpowiedz 
fluor

Info o poniedziałkowym spotkaniu

Oczywiście bedę, do czego i wszystkich zachęcam.
Q__
Moderator
#515 - Wysłana: 28 Lut 2009 20:46:54
Odpowiedz 
Chcesz pomóc TrekSferze? Pomóż Avangardzie. Zaglosuj na nią w kategorii konwent i popros o to znajomych http://katedra.nast.pl/artykul/3886/Fantastyka-200 8-plebiscyt/
Alucard87
Użytkownik
#516 - Wysłana: 2 Mar 2009 20:41:57
Odpowiedz 
A powiedzcie mi taką rzecz... czy wykład/prelekcja/panelówka o roboczym tytule: "O lektora filmowego pracy słów kilka" mieści się w "misji" Treksfery? Bo być może uda mi się (na zasadzie - prędzej piekło zamarznie, ale się staram) nawiązać kontakt z pewnym dość znanym głosem polskiej telewizji.
Q__
Moderator
#517 - Wysłana: 2 Mar 2009 20:53:06
Odpowiedz 
Alucard87

To by było całkiem fajne, jak sądzę. Dawaj tego lektora.
Alucard87
Użytkownik
#518 - Wysłana: 2 Mar 2009 21:53:36
Odpowiedz 
Tak jak mówię - to jest na zasadzie baaaaaaaaaaardzo pobożnych życzeń. Wstępne negocjacje trwają Facet ma ponoć kalędarz napięty jak mięśnie twarzowe Wolkan. A tak w ogóle, to ten facet jest ojcem mojej koleżanki z uczelni
Pah Wraith
Użytkownik
#519 - Wysłana: 2 Mar 2009 22:01:13
Odpowiedz 
Alucard87
kalędarz

pewnie tak napiety jak łók
Alucard87
Użytkownik
#520 - Wysłana: 2 Mar 2009 22:05:30
Odpowiedz 
oż... moja ortografia umiera... załamka... taki błąd... Wiel-błąd, rzekłbym...
biter
Użytkownik
#521 - Wysłana: 3 Mar 2009 02:01:01
Odpowiedz 
to jest na zasadzie baaaaaaaaaaardzo pobożnych życzeń.
Facet ma ponoć kalędarz napięty jak mięśnie twarzowe Wolkan.
ten facet jest ojcem mojej koleżanki z uczelni

ależ to jest bardzo proste tylko wymaga odrobiny odwagi od twojej koleżanki, no i zdolności do kłamstwa.

Niech twoja koleżanka powie ojcu że zaszła... z chłopakiem z wymiany międzynarodowej na uczelni i że chłopak juz wyjeżdża ale będzie tego a tego tam a tam (treksfera). tatuś się zdenerwuje i przyjedzie. a wtedy to już jakoś się go na prelekcję namówi.

Po wszystkim jakoś koleżance wynagrodzisz. Np. Pomagając koleżance w ukryciu się przed wściekłym za taki numer ojcem.

A na poważnie pomysł z prelegentem genialny.
Delta
Użytkownik
#522 - Wysłana: 3 Mar 2009 03:07:00
Odpowiedz 
biter
Niech twoja koleżanka powie ojcu że zaszła... z chłopakiem z wymiany międzynarodowej na uczelni i że chłopak juz wyjeżdża ale będzie tego a tego tam a tam (treksfera). tatuś się zdenerwuje i przyjedzie. a wtedy to już jakoś się go na prelekcję namówi.

Alucard87 i od razu podaj namiary na bitera, żeby to pomysłodawca mógł od "przyszłego teścia" zarobić łomot, bo inaczej może to na kogoś z pozostałych przypadkiem trafić.
Pah Wraith
Użytkownik
#523 - Wysłana: 3 Mar 2009 10:54:29
Odpowiedz 
Alucard87
moja ortografia umiera

Znam takich, co napisaliby, że to przez "Włatców móch" Nawet jeśli ich nie oglądasz
kanna
Użytkownik
#524 - Wysłana: 3 Mar 2009 10:58:40
Odpowiedz 
Pah Wraith

przez "Włatców móch"

właśnie sobie uswiadomiłam, że w innym temacie - o ST XI - wpisałam tytuł tego filmu poprawnie. W sensie - poprawnie ortograficzne.
Pah Wraith
Użytkownik
#525 - Wysłana: 3 Mar 2009 11:02:20
Odpowiedz 
kanna
właśnie sobie uswiadomiłam, że w innym temacie - o ST XI - wpisałam tytuł tego filmu poprawnie. W sensie - poprawnie ortograficzne

Picardowi już to raz "zarzuciłem"
kanna
Użytkownik
#526 - Wysłana: 3 Mar 2009 11:06:23
Odpowiedz 
Pah Wraith

To automatytzm. poza kontrolę świadomości
biter
Użytkownik
#527 - Wysłana: 3 Mar 2009 11:33:46
Odpowiedz 
od razu podaj namiary na bitera,

Spoko, ja się nie obrażę.
fluor
Użytkownik
#528 - Wysłana: 11 Mar 2009 09:09:30 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Hej, przypomnienie, że mamy umówione spotkanie 14 marca o godzinie 14 w Paradoksie w/s Treksfery.
kanna
Użytkownik
#529 - Wysłana: 13 Mar 2009 17:01:14
Odpowiedz 
Kto sie wybiera?
Eviva
Użytkownik
#530 - Wysłana: 13 Mar 2009 18:12:46
Odpowiedz 
kanna

Ja na pewno. Chyba że Mr Spock wpadnie w romantyczny nastrój i porwie mnie na Vulcan, ale na to są małe widoki.
Q__
Moderator
#531 - Wysłana: 14 Mar 2009 13:14:23
Odpowiedz 
fluor

Przepraszam, ale muszę odwołać swoją obecność. Mam alibi - moja kotka uodziła kociaka, który właśnie podejmuje pierwsze próby chodzenia. I trzeba go cały czas pilnować, bo ma od rana tendencję to ciągłego "klinowania się" to tu, to ówczie (i niestety , to ja muszę mu wciąż ratować życie).
Madame Picard
Moderator
#532 - Wysłana: 14 Mar 2009 13:20:19 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Q__

Sądziłam, że pracując od paru lat ze studentami słyszałam już każdy możliwy rodzaj wymówki - z klasycznym "the dog ate my homework" na czele - ale muszę przyznać, że ta jest naprawdę oryginalna :-].

Ja będę, jakby co .
Q__
Moderator
#533 - Wysłana: 14 Mar 2009 13:23:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Co najgorsze, jest całkiem prawdziwa. Zwłaszcza, że kociak rozpoczął swoje harce już wczoraj i mam za sobą praktycznie nieprzespaną noc.

(Przy czym, nie chodzi tu tylko o groźbę uduszenia się, czy wpadnięcia gdzieś, kociaki w tym wieku nie umieją jeszcze zapewnić sobie same stałej ciepłoty ciała, i muszą grzac się od matki, kaloryfera itp. Utkniecie gdzieś grozi mu też śmiertelnym wychłodzeniem. Straciłem juz jednego kociaka z tego powodu, sporo lat temu i odtąd wolę dmuchać na zimne.)
biter
Użytkownik
#534 - Wysłana: 14 Mar 2009 13:52:51
Odpowiedz 
Q__

Poczekaj no jak zacznie ci po zasłonie się wspinać, ja ściągałem z karnisza jak zaczęły się we cztery ścigać który pierwszy na górze.
Pah Wraith
Użytkownik
#535 - Wysłana: 14 Mar 2009 16:26:02
Odpowiedz 
Q__
wolę dmuchać na zimne

Chyba wręcz przeciwnie Nie można mu na plecach przywiesić jakiegoś termoforu?
biter
Użytkownik
#536 - Wysłana: 14 Mar 2009 16:57:41
Odpowiedz 
Nie można mu na plecach przywiesić jakiegoś termoforu?

Ja mam inną uwagę, miałem już wiele pokoleń kotów i wiem z doświadczenia że jak smyk za daleko się powlecze to go mamusia w pysku za kark zabiera do legowiska, więc albo kocica jest wyrodna matka albo wtedy był to wypadek losowy...
Madame Picard
Moderator
#537 - Wysłana: 14 Mar 2009 19:05:19
Odpowiedz 
Pah Wraith

Nie można mu na plecach przywiesić jakiegoś termoforu?
Na spotkaniu też padły różne tego rodzaju pomysły...
fluor
Użytkownik
#538 - Wysłana: 14 Mar 2009 20:09:50
Odpowiedz 
Q, uznaliśmy, że usprawiedliwienie można uznać tylko jeśli dostarczysz twarde dowody - wystarczy zdjęcie kota z dzisiejszym wydaniem Wyborczej
kanna
Użytkownik
#539 - Wysłana: 14 Mar 2009 21:33:06
Odpowiedz 
Q, oczywiście , obok zaklinowanego kota i Wyborczej musisz być tez Ty
fluor
Użytkownik
#540 - Wysłana: 14 Mar 2009 22:20:23
Odpowiedz 
A dla tych którzy nie mogli być na spotkaniu a chcieli mały bonusik:
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  ...  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!