USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Domko
Użytkownik
#31 - Wysłana: 30 Kwi 2008 10:39:59
Odpowiedz 
kanna
A zauwazyłaś, jak przekrzywia glowę i przymyka jedno oko? Poezja

Hmmm... Czyli Frakes jest przystojny, bo przekrzywia głowę i przymyka oko? Czyżby definicja przystojniaka wg kobiet?

Q__
Czy coś więcej już wiesz na temat Treksfery, aby się podzielić informacjami? Tak z ciekawości pytam.
kanna
Użytkownik
#32 - Wysłana: 30 Kwi 2008 10:46:30
Odpowiedz 
Domko

Przystojny jest generalnie, ma dobrze dopasowany mundur w tylnej części, a to że oko przymyka, to mu takiego... smaczku dodaje
Domko
Użytkownik
#33 - Wysłana: 30 Kwi 2008 10:47:59
Odpowiedz 
Byłem po prostu ciekaw.
kanna
Użytkownik
#34 - Wysłana: 30 Kwi 2008 10:54:38
Odpowiedz 
Mysle, ze na samym przymykaniu oka daleko by(ś) nie pojechał
Domko
Użytkownik
#35 - Wysłana: 30 Kwi 2008 11:28:16
Odpowiedz 
Szkoda, już chciałem wcielić to w życie.

Kobiety... Zwracacie uwagę na takie detale, że aż strach.
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:23:11
Odpowiedz 
Domko

Czy coś więcej już wiesz na temat Treksfery, aby się podzielić informacjami?

Od czasu ułożenia ramowego programu nic się nie zmieniło...
Domko
Użytkownik
#37 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:24:37
Odpowiedz 
OK. Nie śledzę ostatnio wielu wydarzeń, więc myślałem, że coś się zmieniło.
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:43:30
Odpowiedz 
Domko

OK. Nie śledzę ostatnio wielu wydarzeń,

Np. sesji RPG
Domko
Użytkownik
#39 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:46:10
Odpowiedz 
O - dobry przykład.

Cóż, czułem, że tak będzie i lojalnie przed tym uprzedzałem, gdy rozpoczynałem rozgrywkę.
Madame Picard
Moderator
#40 - Wysłana: 9 Maj 2008 13:45:03
Odpowiedz 
Na stronie TrekSfery pojawił się wstępny program: http://treksfera.pl/program/ .
Zapraszamy
Madame Picard
Moderator
#41 - Wysłana: 12 Maj 2008 14:56:41
Odpowiedz 
Proszę o wpisanie do dziennika pokładowego pochwały dla porucznika Ethno, który wydrukował plakaty .
Rozpoczęłam dziś akcję oplakatowywania uczelni.
Eviva
Użytkownik
#42 - Wysłana: 12 Maj 2008 15:00:38
Odpowiedz 
Idę do kąta zielenieć z zazdrości. Mam nadzieję, że zanim zakopią mnie w czterech deskach (lub imitacji torpedy fotonowej, zalezy, ile bedę miała kasy) doczekam się Treksfery w Warszawie. Wtedy przysiegam na uszy Spocka, że choćbym się miała zaczołgać, to tam będę. Ale jazda do Krakowa jest niestety poza moimi mozliwościami.
Psyker
Użytkownik
#43 - Wysłana: 12 Maj 2008 16:40:24
Odpowiedz 
TrekSfera w Warszawie? Noted . Gdy już 1 czerwca zacznę opracowywać mroczny plan drugiego zajazdu na jedno z Polskich miast, to wezmę stolicę pod uwagę...
Delta
Użytkownik
#44 - Wysłana: 12 Maj 2008 17:55:37
Odpowiedz 
Psyker
TrekSfera w Warszawie? Noted . Gdy już 1 czerwca zacznę opracowywać mroczny plan drugiego zajazdu na jedno z Polskich miast, to wezmę stolicę pod uwagę...

A nie możesz łaskawie wziąć pod uwagę Dolnego Śląska? Zaczynam dochodzić do wniosku, że żyję na jakimś zadupiu -wszędzie mam daleko.
Psyker
Użytkownik
#45 - Wysłana: 12 Maj 2008 18:01:54
Odpowiedz 
Może do Ferengi mam daleko, ale powiem tak - wszystko się da, za odpowiednią cenę - wpadnij do Krakowa 31 maja, to wszystko uzgodnimy (chyba, że chcesz zdalnie, to mam do opchnięcia słownik multimedialny Ang-Pol lol)
Delta
Użytkownik
#46 - Wysłana: 12 Maj 2008 18:11:29
Odpowiedz 
Psyker
wpadnij do Krakowa 31 maja, to wszystko uzgodnimy

Czy wpadnę to będę wiedział gdzieś w okolicach 20 maja. Ale mam nadzieję, że wpadnę (jak to mówi Eviva, choćbym się miał zaczołgać ), jeśli nikt nie ma nic przeciwko .
Eviva
Użytkownik
#47 - Wysłana: 12 Maj 2008 18:28:27
Odpowiedz 
Psyker
Jeśli to zrobisz i jeszcze Ci się uda, przysięgam, że będę Cię czcić i szanowac, nawet gdy zaczniesz publicznie bluźnić na Spocka (a to wiele z mojej strony).
Madame Picard
Moderator
#48 - Wysłana: 12 Maj 2008 20:19:53
Odpowiedz 
Delta
A nie możesz łaskawie wziąć pod uwagę Dolnego Śląska? Zaczynam dochodzić do wniosku, że żyję na jakimś zadupiu -wszędzie mam daleko.

Będziesz miał blisko na moje wystąpienie na Kongresie Komunikacji Społecznej we wrześniu we Wrocławiu - będę mówiła o Treku .

Ale mam nadzieję, że wpadnę
Ja to mówili kiedyś moi koledzy: nie wpadaj, zajdź świadomie. A na TrekSferę zapraszamy z całego serca .
Delta
Użytkownik
#49 - Wysłana: 12 Maj 2008 20:37:27 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Madame Picard
Będziesz miał blisko na moje wystąpienie na Kongresie Komunikacji Społecznej we wrześniu we Wrocławiu - będę mówiła o Treku .

A jednak są zalety mieszkania "na prowincji".

Ja to mówili kiedyś moi koledzy: nie wpadaj, zajdź świadomie.

Czy my mówimy o tym samym? A poza tym to nie ten adres z biologicznego punktu widzenia (chyba, że, odpukać, spotka mnie to co Tripa Tuckera ).

A na TrekSferę zapraszamy z całego serca

Psyker
Użytkownik
#50 - Wysłana: 12 Maj 2008 21:35:15
Odpowiedz 
Eviva

będę Cię czcić

Been there, done that! I podziękuję, nigdy więcej czci w kierunku mojej osoby - to nie jest dobre połączenie
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 12 Maj 2008 21:59:18
Odpowiedz 
Madame Picard

Ja to mówili kiedyś moi koledzy: nie wpadaj, zajdź świadomie

zROTFLiłem się
Benjamin Sisko
Użytkownik
#52 - Wysłana: 12 Maj 2008 22:28:13
Odpowiedz 
Przykro mi strasznie ale niestety nie przybęde. Nie dam rady. Nawaliło się kupę roboty na ten termin.
Madame Picard
Moderator
#53 - Wysłana: 13 Maj 2008 16:16:52
Odpowiedz 
Akcja reklamowa trwa . Jeśli na forum pojawi się za niedługo nalot dziwnych misiów, to znaczy, że to moi studenci .
Psyker
Użytkownik
#54 - Wysłana: 13 Maj 2008 19:30:01
Odpowiedz 
Madame Picard

Jeśli na forum pojawi się za niedługo nalot dziwnych misiów, to znaczy, że to moi studenci

Lol! Tylko ty weź powiedz tym misiom, że na TrekSferze będzie takich trzech, co lepiej żeby się przy nich (mas) zachowywali, bo inaczej . Bo ja za mojego pudziana nie ręczę .
Eviva
Użytkownik
#55 - Wysłana: 13 Maj 2008 20:10:54 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Psyker

Pierwszy facet, którego poznałam, a który nie chce, by go czcić. Unikat, jak pragnę Spocka w ucho pocałować.
Madame Picard
Moderator
#56 - Wysłana: 16 Maj 2008 09:01:29
Odpowiedz 
Przypominam, że do wzięcia są jeszcze 2 tematy:
- o języku klingońskim
- o nawiązaniach do Star Treka.
Osoby, które pierwotnie miały je przygotować - fluor i The_D , oferują daleko posuniętą pomoc przy ich opracowywaniu. To jak - kto odważny?

(Aha, przegryziony przez myszy kabel nadal jest przegryziony. Można tam jednak podłączyć jakoś przenośny holoemiter... znaczy, tego... projektor ).
Halbard
Użytkownik
#57 - Wysłana: 19 Maj 2008 09:50:50
Odpowiedz 

Przypomnij jak będziesz miała to wystąpienie
kanna
Użytkownik
#58 - Wysłana: 21 Maj 2008 08:44:55
Odpowiedz 
Jeszcze się nie zgłosiłam, ale bardzo usilnie pracuje nad umieszczeniem dzieci u znajomych, więc moze się uda
Domko
Użytkownik
#59 - Wysłana: 21 Maj 2008 09:58:24
Odpowiedz 
Fajnie jakby wiele forumowiczów/forumowiczek się pojawiło. Można by po Treksferze przejść do części nieoficjalnej, tj. integracji w realu, np. w jakiejś knajpce.
Z chęcią poznam osoby, które na co dzień widuję ukryte pod pseudonimami.
Halbard
Użytkownik
#60 - Wysłana: 21 Maj 2008 16:43:20
Odpowiedz 
Fajnie jakby wiele forumowiczów/forumowiczek się pojawiło. Można by po Treksferze przejść do części nieoficjalnej, tj. integracji w realu, np. w jakiejś knajpce

Już za samą inicjatywę należy Ci się piwo
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!