USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#1 - Wysłana: 5 Kwi 2008 13:37:31
Odpowiedz 
Mam prośbę do wszystkich, którzy są zainteresowani przyjazdem na TrekSferę, nasze wspólne spotkanie - przypominam: 31 maja 2008, Kraków, IS UJ - aby zgłaszali się do Q. Wszyscy, którzy zgłoszą się odpowiednio wcześnie, dostaną ładnie wydrukowany imienny identyfikator. Dlatego też proszę o przekazanie do Q danych swoich i swoich "+ jedynek" (imię nazwisko, nick), aby można było wydrukować je na identyfikatorach.

Zachęcam też do zgłaszania propozycji wystąpień, referatów, pomysłów, wniosków racjonalizatorskich itp.
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Kwi 2008 15:28:41
Odpowiedz 
Madame Picard

Ja jeszcze nie wiem czy dam radę. Nie mogę obiecać na 100 % ale chciałbym i może mi się uda przyjechać.
kanna
Użytkownik
#3 - Wysłana: 5 Kwi 2008 16:21:21 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Ja też bym chciała, ale nie wiem, czy sie uda :/

danych swoich i swoich "+ jedynek"
Czyli że co przekazać? I czyje?
Benjamin Sisko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 5 Kwi 2008 20:04:22
Odpowiedz 
danych swoich i swoich "+ jedynek"
Czyli że co przekazać? I czyje?

Czyli, że swoje i Twojego lubego. Chyba, że sama uderzasz na Sferę.
kanna
Użytkownik
#5 - Wysłana: 5 Kwi 2008 20:34:11
Odpowiedz 
Luby bedzie dzieci pilnował
Halbard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Kwi 2008 21:30:43
Odpowiedz 
Ja już zgłaszałem dawno
cinus
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Kwi 2008 22:02:32
Odpowiedz 
jak dostane stypendium to przyjade, jak nie to nie bedzie za co
ale kuszaca perspektywa tak czy owak
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Kwi 2008 10:48:08
Odpowiedz 
Gdybym tak mogła, jak nie mogę... Ach, Boże.
Madame Picard
Moderator
#9 - Wysłana: 6 Kwi 2008 11:00:21
Odpowiedz 
Halbard
Ja już zgłaszałem dawno
Imię i nazwisko też?
Halbard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 6 Kwi 2008 14:18:32
Odpowiedz 
Tak, osobiście do Q drogą mailową
Seybr
Użytkownik
#11 - Wysłana: 6 Kwi 2008 18:08:29
Odpowiedz 
Życzę wam miłego spotkania, mnie nie będzie ;[
Madame Picard
Moderator
#12 - Wysłana: 9 Kwi 2008 13:30:05
Odpowiedz 
Mam pytanie: czy kolega The_D wybiera się na TrekSferę? Coś mi się mętnie przypomina, że deklarował przygotowanie prezentacji o nawiązaniach do ST w innych utworach. Byłabym wdzięczna za odpowiedź w tej kwestii.

Dodam jeszcze, że zaczynam układać program i że zapowiada się to wszystko ciekawie i bardzo nieźle; zwłaszcza, że pewnie będziemy mogli też liczyć na poważny naukowy support. Żeby jeszcze wyjaśniła się sytuacja z tym nieszczęsnym kablem...
The_D
Użytkownik
#13 - Wysłana: 10 Kwi 2008 23:59:48
Odpowiedz 
Rzeczywiście deklarowałem się kiedyś, ale warunkowo. No i coraz więcej z tych warunków zwala mi się na głowę. Myśle, że się pojawię, przynajmniej na sobotę, ale referatu nie mogę obiecać.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 11 Kwi 2008 02:49:05
Odpowiedz 
Halbard

Tak, osobiście do Q drogą mailową

Potwierdzam. Przekazałem te dane Madame Picard
.
Psyker
Użytkownik
#15 - Wysłana: 19 Kwi 2008 12:10:26
Odpowiedz 
News TrekSferowy - czytać i się zgłaszać .
Madame Picard
Moderator
#16 - Wysłana: 23 Kwi 2008 18:06:15
Odpowiedz 
Aby zachęcić tych, co się jeszcze nie zgłosili, do szybkiego zgłoszenia się, zdradzę kilka szczegółów odnośnie programu imprezy.

Impreza będzie podzielona na 4 części:
1. Uniwersum Star Treka
Znajdą się tutaj m. in. wystąpienia na temat Star Treka jako mitologii Ery Kosmicznej; świata Mirror Universe, również w filozoficzno-socjologicznej perspektywie; a także na temat propagandy obecnej w naszej ulubionej serii.

2. My, trekkerzy
Znajdzie się tutaj pokaz filmów Trekkies i dyskusja dotycząca socjologicznego statusu nas - fanów ST; a także prelekcja na temat związków pomiędzy płcią a zamiłowaniem do SF (wygłosi ją doktorantka IS specjalizująca się w problematyce gender); potem oczywiście przewidziana jest dyskusja.

3. Tworzymy trekowy świat
Spotkanie z ekipą fanserialu "Horizon", następnie komentarze pracowników naukowych IS i dyskusja na temat twórczości fanowskiej.

4. „Star Trek” pomiędzy sztuką a rozrywką.
Pokaz filmu TMP; dyskusję po filmie poprowadzi znany tu wszystkim Q__.

Wśród prelegentów znajdą się nasi dobrzy znajomi, m. in.: Q__, Pah Wraith i waterhouse, jak również kadra naukowa z IS UJ i innych krakowskich uczelni (w tym także obok podpisana ).

Oprócz prelekcji i dyskusji przewidujemy również inne atrakcje, o których więcej nie powiem, żeby nie psuć niespodzianki .

Program w pełnej wersji wraz ze wszystkimi szczegółami (wraz z godzinami poszczególnych punktów programu) pojawi się niebawem na stronie TrekSfery (niebawem, czyli jak od wód wrócę).

A zatem - Czy już zgłosiłeś się na TrekSferę?
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 23 Kwi 2008 18:21:47
Odpowiedz 
Madame Picard, czy Ty kurde chcesz żebym sie jak jaka gwiazda poczuł i ego se jeszcze bardziej rozbuchał?
Spohkh
Użytkownik
#18 - Wysłana: 23 Kwi 2008 18:25:55 - Edytowany przez: Spohkh
Odpowiedz 
Treksfera to brzmi dumnie. Aż szkoda, że mam wtedy dwudziestoczterogodzinny dyżur i nikt nie chce się ze mną zamienić...
Psyker
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Kwi 2008 16:16:06
Odpowiedz 
Na zachętę powiem, że TrekSferę warto odwiedzić choćby po to, by zobaczyć skromnego Psykera reklamującego SajFaj.pl i przy okazji wygłaszającego mowę powitalną
Hazral
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Kwi 2008 19:24:52 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Hmm, istnieje cień szansy że się pojawie, jednak samotna droga do Krakowa nie napawa mnie optymistycznie :/
Dlaczego to nie mógł być czerwiec? Tak wiem dlaczego, tak tylko sobie marudzę
myszatorek
Użytkownik
#21 - Wysłana: 24 Kwi 2008 19:24:57
Odpowiedz 
A ja jak juz mowilem i potwierdzilem mam zamiar byc Z poczatkiem miesiaca wpace pieniadze
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 25 Kwi 2008 19:33:54
Odpowiedz 
Hazral

Hmm, istnieje cień szansy że się pojawie, jednak samotna droga do Krakowa nie napawa mnie optymistycznie

Weż se jakąś pannę to raźniej Ci biedzie.
Hazral
Użytkownik
#23 - Wysłana: 25 Kwi 2008 20:15:01
Odpowiedz 
Weż se jakąś pannę to raźniej Ci biedzie
Khem, większość dziwnie sie patrzy kiedy mówię że oddychamy kometami i asteroidami (bo jak wiadomo to z nich na naszej planecie znalazła się woda, a w wyniku rozpadu tej (głównie w efekcie fotosyntezy) tlen). A jak powiem że interesuje się SF to pewnie będą uciekać z krzykiem
kanna
Użytkownik
#24 - Wysłana: 25 Kwi 2008 20:23:39
Odpowiedz 
Hazral

Ja Ci powiem tak: jakbys mi powiedział, ze sie interesujesz SF, to bym to przyjeła z dobrodziejstwem inwentarza i bez szczególnej odrazy. Natomiast ten kawałek o oddychaniu kometami by mnie nieco zaniepokoił... Na Twoim miejscu nie wyciagałabym tej informacji na pierwszej randce
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 25 Kwi 2008 20:40:04 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Hazral
Ja na pewno nie ucieknę z krzykiem. Przeciwnie, to ode mnie mężczyźni uciekają, gdy dowiadują się, że poważna kobita z technicznym wykształceniem i medycznym doświadczeniem zawodowym gapi się z wywieszonym ozorem na TOS i wzdycha do faceta o spiczastych uszach.
Eviva
Użytkownik
#26 - Wysłana: 25 Kwi 2008 20:42:48 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
kanna
I jeszcze coś, Kanna - z bólem serca przyznaję, Riker jest całkiem do rzeczy. W połowie pierwszego sezonu TNG zaczynam się już oblizywać na jego widok.
Psyker
Użytkownik
#27 - Wysłana: 25 Kwi 2008 21:16:44
Odpowiedz 
zaczynam się już oblizywać na jego widok

Człowieka nie ma kilka dni, a tu takie zgorszenie się robi...
kanna
Użytkownik
#28 - Wysłana: 25 Kwi 2008 21:27:58
Odpowiedz 
Eviva

MIód na moje serce lejesz
A zauwazyłaś, jak przekrzywia glowę i przymyka jedno oko? Poezja
Halbard
Użytkownik
#29 - Wysłana: 27 Kwi 2008 18:58:32
Odpowiedz 
wysłałem swoje oficjalne zgłoszenie, przelewu dokonam w pierwszych dniach maja
Spohkh
Użytkownik
#30 - Wysłana: 27 Kwi 2008 19:05:51
Odpowiedz 
Eviva
Evi, prosze nie zdradzać Spocka, nawet w myślach!
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!