USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Jak zrobić/gdzie kupić (tanio) mundur GF?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
krisbaum
Użytkownik
#61 - Wysłana: 30 Mar 2008 21:04:41
Odpowiedz 
Wy mi lepiej powiedzta jaki dobrać gorset Cały czas przekładam zamówienie sobie munduru u krawca, bo rośnie mi piwne brzucho a ciągle się jeszcze łudze, że go kiedyś zmniejsze. Niemniej jednak przez brak asertywności nie potrafię powiedzieć "nie" kolejnemu piwku i kubatura bebecha rośnie
myszatorek
Użytkownik
#62 - Wysłana: 31 Mar 2008 16:28:07 - Edytowany przez: myszatorek
Odpowiedz 
Pah Wraith
wybacz, ale się czepię

Wybaczam Mam tak czasem jak pisze i nie patrze na ekran komputera to jeszcze nic, jak bede wiecej pisał beda lepsze babole ale przynajmniej nie bede winil jakies dysleksji

Czyli moje (opserwacje ) Obserwacje byly sluszne a co do tego zamka na placach to ja tez sie zastanawiam kto im zapinal ale nie zapomnijmy ze to przyszlosc i moze zamki tez sa elektroniczne i sie same zapinaja

krisbaum
Wiesz co do twego problemu miesnia piwnego proponuje zrobic z jakiegos elastycznego materialu zeby sie rozsciagnal
Delta
Użytkownik
#63 - Wysłana: 31 Mar 2008 17:09:46 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
myszatorek
a co do tego zamka na placach to ja tez sie zastanawiam kto im zapinal ale nie zapomnijmy ze to przyszlosc i moze zamki tez sa elektroniczne i sie same zapinaja

Jak buty w Back to the Future II.

Mam tak czasem jak pisze i nie patrze na ekran komputera to jeszcze nic, jak bede wiecej pisał beda lepsze babole

Też tak mam, później muszę edytować, bo nie mogę patrzeć na ilość robionych przeze mnie błędów. Na szczęście Firefox ma wbudowaną korektę podkreślającą błędy, póki miałem IE to był koszmar.
Sh1eldeR
Użytkownik
#64 - Wysłana: 15 Gru 2008 01:28:32
Odpowiedz 
Istnieje możliwość, że Sylwestra spędzę na "balu przebierańców". Tematyka: postacie z filmów.

Nie muszę chyba mówić, co wybrałem?

Będę potrzebował munduru, najchętniej któregoś z tych najnowszych filmów, np. NEM. Chętnie kupiłbym i spodnie, mimo że -- jak się zdaje -- często to się olewa i zakłada zwykłe, czarne portki.

Możecie polecić lub od-polecić jakieś źródło? W sumie sam sylwester to nic wymagającego (nawet nie pewnego), ale jestem już takim nerdem, że posiadanie munduru Gwiezdnej Floty by mi nie zaszkodziło.
RaulC
Użytkownik
#65 - Wysłana: 15 Gru 2008 11:46:29
Odpowiedz 
Margot
Jeśli nie znalazłaś naszywek to polecam: www.trekker.com.pl
Tam znajdziesz sporo różnych rzeczy. Wszystkim innym też polecam. nawet mundur idzie kupić. Niestety tylko wersja TNG żółta. Ale może i inne też się da na zamówienie. Nie próbowałem więc nie wiem.
Dragon
Użytkownik
#66 - Wysłana: 15 Gru 2008 16:18:22
Odpowiedz 
Sh1eldeR
Może ebay, sam znalazłem tam całkiem sporo takich rzeczy, trzeba troche odsiać bo wiele z nich jest trekopodobna, ale dobrze prezentują się te z VOY i TNG, rózne wersje, np sama góra i można dać własne portki albo jednoczęściowy spandex z wczesnego tng. Z FC też są, ale droższe (swoją drogą taki najbardziej chciałbym mieć)
Eviva
Użytkownik
#67 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:27:33
Odpowiedz 
Ja bym chciała miec tajka TOSowa miniówę, ale mnie nie stać - a nawet gdyby było stać, to jak ja zapłacę komuś, powiedzmy, w Niemczech czy Francyji?
Ale i tak mnie nie stać, bo siedzę w kredycie, a dyrekcja miała dac wyrównanie i nie tylko nie dała, ale na dodatek orzekła, że nie da i co jej zrobimy?
biter
Użytkownik
#68 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:41:49 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Eviva

chodzi ci o taką miniówkę:

czy taką:
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:44:19
Odpowiedz 
Chorrroba, trudny wybór. Bardziej kanoniczna ta dolna, ale w tej górnej byłoby mi bardziej do pyska. Zresztą, co za różnica, i tak nie będę mieć ani jednej, ani drugiej .
biter
Użytkownik
#70 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:48:47
Odpowiedz 
Eviva

Górna jest idealnym przykładem tego jak można stuningować TOS nienaruszając kanonu. ot małe przesunięcie dekoltu a jaka różnica
Eviva
Użytkownik
#71 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:52:56
Odpowiedz 
biter

Jeszcze trzeba mieć figurkę jak T'Pol.
Dragon
Użytkownik
#72 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:53:21
Odpowiedz 
Ale dla krawca nie powinien to być problem.
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 15 Gru 2008 18:56:18
Odpowiedz 
Dragon

Na pewno, ale na to tez trzeba mieć kasę, może jeszcze więcej niż na zakup na ebayu. A ja nie jestem osobą szczególnie forsiastą.
Dragon
Użytkownik
#74 - Wysłana: 15 Gru 2008 19:02:00
Odpowiedz 
Eviva
Większość co widziałem była tosopodobna,
A co do krawca, znam kilku co się znają się na krawiectwie, zrobię sondę, powinno wyjść taniej, to nie jest jakiś superwyszukany krój.
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 15 Gru 2008 19:09:33
Odpowiedz 
Dragon

Niestety w Warszawie usługi krawieckie są piekielnie drogie, a sama potrafię co prawda zmienić gniazdko w ścianie, rozkręcić dowolny mechanizm na śrubki i złożyć z powrotem czy obsłużyć dowolna aparaturę, ale z wyłączeniem maszyny do szycia. Szyć nie potrafię.
Dragon
Użytkownik
#76 - Wysłana: 15 Gru 2008 19:22:59
Odpowiedz 
Eviva
Ja też szyć nie umiem, gniazdka nie rozkręcę, jestem elektrykiem do 1.5V Ja zrobię sondę ile coś takiego może kosztować u mnie,
Sh1eldeR
Użytkownik
#77 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:26:35 - Edytowany przez: Sh1eldeR
Odpowiedz 
Dragon
A o mundur męski mógłbyś się też zapytać? Najlepiej ten z FC i nowszych filmów? Ew. w wersji ze spodniami i bez (znaczy się, nie żebym miał zamiar wyrąbać bez portek -- najwyżej sobie je sam dobiorę/dokupię ).

W moim przypadku w grę wchodzi też raczej tylko wysyłka. I mi by zależało na jakości (może być ciut drożej, a porządniej).
Eviva
Użytkownik
#78 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:29:43
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Watch Your language, please... Offtopów rób, ile Ci się podoba, ale pewnych słów tu nie używamy...
Sh1eldeR
Użytkownik
#79 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:32:13
Odpowiedz 
Eviva
???

To już była poprawna politycznie wersja tego słowa! Ale OK, zmieniłem na "wyrąbać"
Eviva
Użytkownik
#80 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:33:04
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Dziękuję z całego serca - nie chciałabym, żeby miły facet naraził się moderatorom .
Dragon
Użytkownik
#81 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:37:22
Odpowiedz 
Sh1eldeR
Spróbuję, ale nic nie obiecuje, sam bym taki chciał ale on wymaga więcej pracy niż tosowy
Arek
Użytkownik
#82 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:52:20 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Że co, Dragon robi mundury? A na ile byś taki mundur wycenił? Tzn ten z First Contact lub z ENTerprise'a? bo prawdę mówiąc sam jestem zainteresowany
Eviva
Użytkownik
#83 - Wysłana: 15 Gru 2008 21:55:57
Odpowiedz 
Dragon

No, kochany przyjacielu, znajdź kooperanta i możesz rozkręcić biznes .
Dragon
Użytkownik
#84 - Wysłana: 15 Gru 2008 22:01:02
Odpowiedz 
Nie, nie robię, powiedziałem że popytam czy ktoś by się podjął.
Arek
Użytkownik
#85 - Wysłana: 15 Gru 2008 22:03:09
Odpowiedz 
Na jedno wychodzi, ty trzepiesz kasę
Eviva
Użytkownik
#86 - Wysłana: 15 Gru 2008 22:06:02
Odpowiedz 
Dragon
Arek
Na jedno wychodzi, ty trzepiesz kasę

W każdym razie powinieneś. Trochę kasiorki nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Madame Picard
Moderator
#87 - Wysłana: 16 Gru 2008 17:39:45
Odpowiedz 
Sh1eldeR

A nie byłoby najprościej zwrócić się z tym do krawca (Garak? ) albo krawcowej? Zamawianie gotowego stroju jest dość ryzykowne, bo może potem źle leżeć. Nie sądzę, żeby było to aż tak bardzo drogie... W końcu to jakby kurtka zwykła... Spytaj się chłopaków z Horizona, gdzie oni obstalowali swoje mundury i ile ich to kosztowało. Wykonane są bardzo porządnie .
Sh1eldeR
Użytkownik
#88 - Wysłana: 16 Gru 2008 19:19:43 - Edytowany przez: Sh1eldeR
Odpowiedz 
Madame Picard
Obawiam się o wierność oryginałowi i jakość... Jak pisał Pah Wraith na pierwszej stronie tego topicu, kilka rzeczy w mundurach jest dość newralgicznych (i raczej trudnych do przewidzenia).

Stąd idealnie by było, gdyby mundur robił mi ktoś, kto już ma w tym jakieś doświadczenie. Moja wiedza i umiejętności krawieckie dążą do zera (przyszycie guzika, niekoniecznie w optymalny sposób, to już jest wyzwanie). Wątpię, bym był w stanie udzielić krawcowi na tyle dobrych instrukcji, żeby efekt był zadowalający nawet przy założeniu, że krawiec wykona swą robotę znakomicie...
Eviva
Użytkownik
#89 - Wysłana: 16 Gru 2008 21:22:33
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Niestety, żeby taki mundurek - jak chcą niektórzy, piżamka - dobrze leżał, to tez trzeba zręcznej ręki. W przeciwnym razie efekt mógłby być zabawny.
Zresztą i tak czasem był, zwłaszcza w przypadku dam - nogi w siatkowych pończochach, gołe do pępka i to ma być mundur?
Madame Picard
Moderator
#90 - Wysłana: 16 Gru 2008 22:00:20
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Dobra krawcowa uszyje porządnie ubranie nawet bez ścisłych wskazówek. To w końcu ona ma się znać na szyciu, nie Ty. Mnie krawcowa szyła sukienki na takiej zasadzie, że ja jej pokazywałam zdjęcie z gazety i mówiłam: tak poproszę. A myślę, że ta kurtka mundurowa jest jednak prostsza niż suknia balowa .
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Jak zrobić/gdzie kupić (tanio) mundur GF?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!