USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Star Trek będzie wyświetlany w Polsce!
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 14 Lut 2008 12:40:32
Odpowiedz 
waterhouse

ponieważ najprawdopodobniej premiera ST XI w USA zostałą przesunięta na maj, spodziewam się polskiej w sierpniu

(Pocieszam się tylko, że dłuższy czas produkcji może oznaczać wyższą jakość...)
krisbaum
Użytkownik
#32 - Wysłana: 14 Lut 2008 18:32:03
Odpowiedz 
A marudziłem na lutowy termin
Pah Wraith
Użytkownik
#33 - Wysłana: 14 Lut 2008 18:40:24
Odpowiedz 
A nie mówiłem, żeby nie narzekać?
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 14 Lut 2008 18:49:12
Odpowiedz 
krisbaum

A marudziłem na lutowy termin

C'est la vie...

Pah Wraith

A nie mówiłem, żeby nie narzekać?

Że niby krisbaum zapeszył?
krisbaum
Użytkownik
#35 - Wysłana: 14 Lut 2008 21:27:07
Odpowiedz 
To nie moja wina, to napewno sprawka układu, szarej sieci i knajackich knowań Platformy.
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 15 Lut 2008 00:29:42
Odpowiedz 
krisbaum

To nie moja wina, to napewno sprawka układu, szarej sieci i knajackich knowań Platformy.

Macki ukłądu sięgją aż za ocean, przerażające...
krisbaum
Użytkownik
#37 - Wysłana: 16 Lut 2008 15:08:57
Odpowiedz 
Układ jest wszędzie. Zaglądam do kompa a tam układ scalony. Patrzę do książki z maty a tam układ współrzędnych. Moj młodszy brachol bawi się układanką a siostra ćwiczy układy taneczne. Dobrze, że pan były premier powstrzymał te szaleństwo i zdecydował, że on w głowie poukładane mieć nie będzie
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 16 Lut 2008 15:35:15
Odpowiedz 
krisbaum

Układ jest wszędzie. Zaglądam do kompa a tam układ scalony. Patrzę do książki z maty a tam układ współrzędnych. Moj młodszy brachol bawi się układanką a siostra ćwiczy układy taneczne.

Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Star Trek będzie wyświetlany w Polsce!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!