USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkanie w Poznaniu
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Bartas
Użytkownik
#31 - Wysłana: 20 Paź 2012 10:32:32
Odpowiedz 
Seybr serdecznie zapraszamy

Eviva daleko nie daleko Na Wulkana jest jeszcze dalej a tam to byś pobiegła
Eviva
Użytkownik
#32 - Wysłana: 20 Paź 2012 10:50:20
Odpowiedz 
Bartas:
Na Wulkana jest jeszcze dalej a tam to byś pobiegła

Wierzchem na komecie bym poleciała Albo rakietostopem
Bartas
Użytkownik
#33 - Wysłana: 20 Paź 2012 10:58:12
Odpowiedz 
No tak właśnie podejrzewałem, że kwestia odległości jest tu względna
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 20 Paź 2012 15:49:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bartas

Bartas:
Q wpadnij na uroczystość będziesz miał relacje na żywo

Trochę za daleko, ale i ja zrewanżuję się zaproszeniem. Wpadajcie częściej na Phoenixa (i to nie tylko do tego topicu), chętnie bym z Wami o Treku poduskutował...
Seybr
Użytkownik
#35 - Wysłana: 21 Paź 2012 08:19:13
Odpowiedz 
Jak to bywa plany mi się zmieniły i dość późno skończyłem prywatne spotkania w Poznaniu. Przekalkulowałem i pojechałem do domu. Jechało mi się te 230 km dość kiepsko. Mgła miejscami niczym ściana.
Wookie
Użytkownik
#36 - Wysłana: 21 Paź 2012 11:57:59
Odpowiedz 
Q__:
Wpadajcie częściej na Phoenixa (i to nie tylko do tego topicu), chętnie bym z Wami o Treku poduskutował...

Wpadamy regularnie

Seybr:
Jak to bywa plany mi się zmieniły i dość późno skończyłem prywatne spotkania w Poznaniu. Przekalkulowałem i pojechałem do domu. Jechało mi się te 230 km dość kiepsko. Mgła miejscami niczym ściana.

No wszyscy żałujemy, że Ci się nie udało, bardzo chcieliśmy Cię osobiście poznać Mgłę całkowicie rozumiem, ja zrobiłem w niej 50 km i miałem dosyć.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 21 Paź 2012 14:27:30
Odpowiedz 
Wookie

Wookie:
Wpadamy regularnie

Fajno, ale wiecie, że mamy tu trochę więcej topiców niż tylko ten jeden?

ps. czekam na raport
Wookie
Użytkownik
#38 - Wysłana: 25 Paź 2012 10:30:30
Odpowiedz 
Narazie fotorelacja ze spotkania założycielskiego
GALERIA
Bartas
Użytkownik
#39 - Wysłana: 8 Lis 2012 15:05:34
Odpowiedz 
A już 24 listopada kolejne nasze spotkanie ale tym razem w Starym Browarze a dokładnie w KFC. Serdecznie zapraszamy
OCampa
Użytkownik
#40 - Wysłana: 12 Gru 2012 23:17:25
Odpowiedz 
Zapraszam na kolejne, tym razem wyjątkowe, bo o charakterze wigilijnym, spotkanie fanek i fanów ST w Poznaniu.

Miejsce spotkania: Zapiecek (przemianowany przez Geslerową na Bar Metka)
Termin 15 grudnia 2012 r, od godz. 19.00 (część oficjalna Stowarzyszenia WOGF od 17.00, jakby ktoś chciał być wcześniej)

Zapraszam serdecznie
Bartas
Użytkownik
#41 - Wysłana: 20 Gru 2012 17:00:24
Odpowiedz 
I filmowa relacja z naszej wigili

http://www.youtube.com/watch?v=U3t5huYTc_o
Wookie
Użytkownik
#42 - Wysłana: 21 Maj 2013 14:48:53
Odpowiedz 
Organizujemy wspólny, mamy nadzieję, że bardzo liczny wypad do kina na premierę Star Trek Into Darkness. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć i obejrzeć nowego Treka w gronie miłośników sci-fi, to zapraszamy W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Szczegóły akcji
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkanie w Poznaniu

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!