USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
myszatorek
Użytkownik
#61 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:29:32
Odpowiedz 
Zeby pokaz filmow zrobic trzeba wykupic licencje na pokaz publiczny co kosztuje. W sprawie reklamodawcow to chyba zadna w Polsce firma nie bedzie sie identyfikowac ze ST
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:43:43
Odpowiedz 
myszatorek

Ty nie mnóż wątpliwości, Ty lepiej szukaj rozwiązań...
myszatorek
Użytkownik
#63 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:47:13
Odpowiedz 
wiesz najprosciej to sie zkontaktowaz z dystrybutorem filmow chyba powinno im zalerzyc na rozreklamowaniu ST przed wejsciem XI filmu?!
Q__
Moderator
#64 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:51:43
Odpowiedz 
myszatorek

wiesz najprosciej to sie zkontaktowaz z dystrybutorem filmow chyba powinno im zalerzyc na rozreklamowaniu ST przed wejsciem XI filmu?!

Dobra. Jesteś gotów to zrobić, czy teoretyzujemy?
myszatorek
Użytkownik
#65 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:53:49
Odpowiedz 
Wiesz wyslac maila z zapytaniem nic nie kosztuje a wiec moge wyslac i zobaczymy co bedzie
Ethno
Użytkownik
#66 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:56:24
Odpowiedz 
No to może zrobimy inczej (WIELCY OPTYMIŚCI) po prostu wbijmy się do kogoś, kupmy 20 paczek Chipsow, jakies piwka i maratonik filmowy. ..........A teraz na serio - zawsze można zrobić konwent Si-Fi np. SW, ST i SG ( z naciskiem na ST ) i zebrac 3 ekipy - elita(my "Reprezentacja ST"), świry od SG i wieśniaki od SW i podzielimy to na sekcje. I zareklamować to na 30 różnych serwisach i już powinni być ludzie.
Ethno
Użytkownik
#67 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:59:57
Odpowiedz 
I jeszcze nazwać to STAR-con (3 Światowe Monarchie z przedrostkiem star na 1 konwencie. I nas intersesuje tylko ST, my sie tylko tym zajmiemy, a chlopki od SW i SG zrobia swoje sekcje. (CO WY NA TO)
myszatorek
Użytkownik
#68 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:01:14
Odpowiedz 
Hmmm chyba obrailes ty od SW osobiscie nie przepadam za SW choc Sokol milenium mi sie podobal. Ale tu sa ludzie co lubia i SW i ST wiec poczuja sie obrazeni.
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:06:25
Odpowiedz 
myszatorek

Wiesz wyslac maila z zapytaniem nic nie kosztuje a wiec moge wyslac i zobaczymy co bedzie

No to chyba sytuacja dojrzała do załozenia czegoś na kształt komitetu organizacyjnego...

Ethno

od SG i wieśniaki od SW

Może bez takich.

I jeszcze nazwać to STAR-con

Niezłę, ale czy nie nazbyt maskymalistyczne?

myszatorek

Hmmm chyba obrailes ty od SW

Dziękuję za zwrócenie uwagi Przedmówcy.
myszatorek
Użytkownik
#70 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:08:03 - Edytowany przez: myszatorek
Odpowiedz 
Wiesz jesli ktos lubi cos czego ja nie lubie nie musi byc odrazu gorszy mozemy sie zawsze spotkac w polowie drogi np. na Raisie

Ja mowie miala moge wyslac do jakis potecjalnych sponsorow ale prcz dystrybutora filmow nic mi nie przychodzi do glowy
Ethno
Użytkownik
#71 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:09:59 - Edytowany przez: Ethno
Odpowiedz 
No sorry, w sumie nie mam nic do SW powiedziałem to w emocjach. Przyczepiliście się do jednego słowa, a jest to temat poboczny chodzi tu o spotkanie fanów "Star...." i jeszcze raz przepraszam jak kogoś uraziłem.
myszatorek
Użytkownik
#72 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:13:43
Odpowiedz 
Ale kara musi byc. Q pstrykij mu palcami nad glowa za kare
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:14:25 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
myszatorek

Wiesz jesli ktos lubi cos czego ja nie lubie nie musi byc odrazu gorszy mozemy sie zawsze spotkac w polowie drogi np. na Raisie

No tak, tam są warunki.

Ethno

No sorry, w sumie nie mam nic do SW powiedziałem to w emocjach.

Idź i nie grzesz wiecej.

myszatorek

Ale kara musi byc. Q pstrykij mu palcami nad glowa za kare

Ostrzeżenie wystarczy. Ładnie przeprosił.
myszatorek
Użytkownik
#74 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:16:48
Odpowiedz 
Q nam miekknie na starosc
kanna
Użytkownik
#75 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:17:25
Odpowiedz 
Ethno

Właśnie zarobiłeś u mnie dwa minus - nie znosze piwa, nie czuję się "wieśniakiem".
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:19:16
Odpowiedz 
myszatorek

Q nam miekknie na starosc

A to skąd niby mozesz wiedzieć?

kanna

Właśnie zarobiłeś u mnie dwa minus - nie znosze piwa, nie czuję się "wieśniakiem".

Dobra, nie kopmy juz leżącego...
Ethno
Użytkownik
#77 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:22:16
Odpowiedz 
Mówie że już nie będe...................
myszatorek
Użytkownik
#78 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:30:16 - Edytowany przez: myszatorek
Odpowiedz 
Lepiej sie zastanowmy kto by mogl branzowo byc powiazane z ST procz stoczni na marsie i dystrybutorow filmu
The_D
Użytkownik
#79 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:30:38
Odpowiedz 
Zeby pokaz filmow zrobic trzeba wykupic licencje na pokaz publiczny co kosztuje.

Zawsze można zakręcić się wokół produkcji fanowskich - trochę tego jest w świecie ST. Pod względem prawnym to też forma piractwa, ale usankcjonowana długimi tradycjami
Ethno
Użytkownik
#80 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:35:53
Odpowiedz 
No niby coś w tym jest, ale konwent bez oryginalnych produkcji......Kiepsko to widze
myszatorek
Użytkownik
#81 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:38:06
Odpowiedz 
Masz racje konwent bez TNG czy TMP to bedzie taki pusty.
Stillard
Użytkownik
#82 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:50:25
Odpowiedz 
Ja powiem tak jeżeli doszłoby do takiego konwentu, a ja sie nie deklaruje tym zająć to jedyne co w sumie mogę powiedzieć ale tez nie obiecać bo nie wiadomo jak to będzie z załatwianiem kopii filmowych. Ale jak już mówiłem i znowu pewnie będę sie powtarzał przy imprezie na większą skale mógłbym załatwić ekipę która wyświetli filmy na takich ekranach jak wcześniej dawałem link, może nie koniecznie udać sie aby to były filmy ST, bo naprawdę nie mam pojęcia jak z dostępnością tego typu filmów.

Poza tym gdyby to był konwent wszystkich STar to ciężko będzie pogodzić wszystkich. Inie ciekawie by było gdyby tak fani ST wyciągnęli fazery, fani SW miecze świetlne i zaczęli sie nawalać

Pokazy takie były i są organizowane w Polsce od jakiś dwóch lat, jednak nie były one nastawione dla konkretnych odbiorców(fanów), tylko jako rozrywka organizowana przez urzędy dla miasta, imprezy okolicznościowe, m.in Era nowe horyzonty we Wrocławiu.
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 29 Sty 2008 14:57:46
Odpowiedz 
myszatorek

Lepiej sie zastanowmy kto by mogl branzowo byc powiazane z ST procz stoczni na marsie i dystrybutorow filmu

Dobre pytanie.

The_D

Zawsze można zakręcić się wokół produkcji fanowskich - trochę tego jest w świecie ST. Pod względem prawnym to też forma piractwa, ale usankcjonowana długimi tradycjami

Zawsze można zrobić pokaz wyłącznie produkcji fanowskich. W końcu te legfalne znamy prawie na pamięć.

myszatorek

Masz racje konwent bez TNG czy TMP to bedzie taki pusty.

Choć w sumie TMP też by się przydał... W kńcu wszyscy powinni go zobaczyć...

Stillard

Inie ciekawie by było gdyby tak fani ST wyciągnęli fazery, fani SW miecze świetlne i zaczęli sie nawalać

Chyba, że byłby to LARP...

Pokazy takie były i są organizowane w Polsce od jakiś dwóch lat, jednak nie były one nastawione dla konkretnych odbiorców(fanów), tylko jako rozrywka organizowana przez urzędy dla miasta

Madame Picard chce zdaje się, by była to impreza poniekąd urzędowa...
Stillard
Użytkownik
#84 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:06:26
Odpowiedz 
Wówczas jeżeli organizowane by to było przez urząd jakiegoś miasta, co by oczywiście wyłożył kasę na taki pokaz to nie byłoby problemu z pokazem filmowym i wstęp dla publiczności darmo chyba ze urząd zazyczy sobie bilety. No ale to tylko seans filmowy, do tego reszta imprezy. Bo pokaz filmowy powinien być wstawka w całej imprezie, jedna z wielu atrakcji. Wszystko zależy od organizatorów.
Madame Picard
Moderator
#85 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:13:59
Odpowiedz 
Q__
Madame Picard chce zdaje się, by była to impreza poniekąd urzędowa...
Nie urzędowa, tylko edukacyjna.
I nie chce, tylko po prostu tylko coś takiego może zorganizować w tych szacownych ujowych murach .
I oczywiście się przy swoim pomyśle nie upiera.

A co do filmów, to przyznam rozbrajająco szczerze, że się nad tym nie zastanawiałam. Jak coś chcę studentom puścić i omówić, to po prostu to robię. Założyłam, że tutaj byłoby tak samo...
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:15:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Stillard

No ale to tylko seans filmowy, do tego reszta imprezy. Bo pokaz filmowy powinien być wstawka w całej imprezie, jedna z wielu atrakcji.

Owszem. Zresztą uczestniczyłem w wystarczającej ilości samorządowych imprez by wiedzieć jak to ma wyglądać. (Ba, ktoś kiedyś - dwa lata temu konkretnie - chciał mi załatwić po znajomości posadke zastępcy dyrektora domu kultury w Zielonej Górze, choć w życiu nie widziałem ZG na oczy.)

Madame Picard

I nie chce, tylko po prostu tylko coś takiego może zorganizować w tych szacownych ujowych murach .
I oczywiście się przy swoim pomyśle nie upiera.

Ależ mówiłem, że jestem ZA.

A co do filmów, to przyznam rozbrajająco szczerze, że się nad tym nie zastanawiałam. Jak coś chcę studentom puścić i omówić, to po prostu to robię. Założyłam, że tutaj byłoby tak samo...

No chyba, że uznamy, że jest to pokaz TMP For Educational Use Only .
myszatorek
Użytkownik
#87 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:31:18
Odpowiedz 
To mam pisac ten list czy nie bo sie gubie znow
Q__
Moderator
#88 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:42:37
Odpowiedz 
myszatorek

To mam pisac ten list czy nie bo sie gubie znow

IMHO trza powołać komitet organizacyjny (na przewodniczącąproponuję z przyczyn oczywistych Madame Picard) i się wspólnie zastanowić.
myszatorek
Użytkownik
#89 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:43:53
Odpowiedz 
Jestem za powolaniem
Alucard87
Użytkownik
#90 - Wysłana: 29 Sty 2008 15:44:58
Odpowiedz 
Ktoś pisał, że 6-8 czerwca to jest za późno. A Porytkonowi przyda się porządka sekcja SF, nawet jeśli zdominowana przez Treka. W temacie poświęconym P'konowi Pah Wraith stwierdził, ze chętnie weźmie udział. Jeśli udałoby się nam nawiązać lepszą współpracę, możnaby liczyć na stałą sekcję na przyszłuch edycjach konwentu i perspektywy rozwoju. IMO trzeba zaczynać powoli - tu jakaś prelekcja, tu jakiś panelik, wymiana kontaktów, później możnaby myśleć nad innymi, większymi rzeczami.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!