USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#361 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:42:26
Odpowiedz 
Madame Picard

To ja Cię przy najbliższej okazji poproszę, żebyś mi też powtórzył parę tych dowciapów

Moge powtórzyć osobiście...
Madame Picard
Moderator
#362 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:46:26
Odpowiedz 
Domko
Chyba jakieś zakłócenia temporalne są w tej historii, albo ja czegoś nie pamiętam.
To brzmi jak rozmyślania dzień po ciężkiej imprezie .

Q__
Moge powtórzyć osobiście...
Trzymam Cię za słowo .
Domko
Użytkownik
#363 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:47:55
Odpowiedz 
To brzmi jak rozmyślania dzień po ciężkiej imprezie

No właśnie się zastanawiam. Tylko ja takiej imprezy też nie pamiętam. :O
Madame Picard
Moderator
#364 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:55:03
Odpowiedz 
Domko
Tylko ja takiej imprezy też nie pamiętam. :O
To musiała być niezła impreza .

(Przypomniał mi się głupi i świński dowcip o takiej imprezie...).
Q__
Moderator
#365 - Wysłana: 25 Mar 2008 20:08:55
Odpowiedz 
Madame Picard

To brzmi jak rozmyślania dzień po ciężkiej imprezie

Domko
Madame Picard

Tylko ja takiej imprezy też nie pamiętam. :O
To musiała być niezła impreza

ROTFL
Madame Picard
Moderator
#366 - Wysłana: 26 Mar 2008 14:57:18
Odpowiedz 
Na forum organizacyjnym pojawił się pierwszy projekt plakatów, moim zdaniem bardzo ładny. Zachęcam do obejrzenia i wygłoszenia uwag.
Domko
Użytkownik
#367 - Wysłana: 26 Mar 2008 17:16:17
Odpowiedz 
Przypomniał mi się głupi i świński dowcip o takiej imprezie...

Coś wszystkim ostatnio przypominają się świńskie dowcipy, który nikt się nie dzieli na forum.
Q__
Moderator
#368 - Wysłana: 28 Mar 2008 08:29:58
Odpowiedz 
Madame Picard

Na forum organizacyjnym pojawił się pierwszy projekt plakatów, moim zdaniem bardzo ładny. Zachęcam do obejrzenia i wygłoszenia uwag.

Łamiąc swe śluby napiszę krótko: niezłe są.

Domko

Coś wszystkim ostatnio przypominają się świńskie dowcipy, który nikt się nie dzieli na forum.

Bo poniżej pewnego poziomu schodzić jednak nie chcemy.
Madame Picard
Moderator
#369 - Wysłana: 31 Mar 2008 13:22:55
Odpowiedz 
Właśnie się dowiedziałam, że w jednej z sal, które mamy mieć na TrekSferę (tej większej), nie działa kabel łaczący rzutnik z komputerem, ponieważ zjadły go myszy . Mam nadzieję, że to przez te 2 miesiące zreperują, ale jeśli nie - to mamy problem; chyba że ktoś z Was wie, jak sobie w takiej sytuacji poradzić.
The_D
Użytkownik
#370 - Wysłana: 31 Mar 2008 16:02:37
Odpowiedz 
Lutowanie raczej nie wchodzi w grę Trzeba wziąć nowy odpowiednio dugi kabel (i ew. drabinę, jeżeli rzutnik jest zawieszony wysoko).
Madame Picard
Moderator
#371 - Wysłana: 23 Kwi 2008 17:51:26
Odpowiedz 
Drodzy TrekSferowicze! Jako że w piątek wyjeżdżam i będę odcięta od Internetu do niedzieli, uprzejmie proszę, aby ze wszystkimi pytaniami, propozycjami, narzekaniami, prośbami i groźbami odnośnie TrekSfery zwracać się do Q__.
My, Madame Picard, pragniemy podkreślić, że Q__ cieszy się naszym pełnym zaufaniem i otrzymuje całkowite pełnomocnictwo decyzyjne na czas mojej nieobecności (tylko nie wejdźcie mu na głowę).
Do zobaczenia na TrekSferze - przypominam - Kraków 31 maja!
Q__
Moderator
#372 - Wysłana: 23 Kwi 2008 18:23:29
Odpowiedz 
Melduję tedy przejęcie obowiazków i za porucznikeim Dubem (pewnie idol Xona) powtarzam: Wy mnie jeszcze nie znacie!
Spohkh
Użytkownik
#373 - Wysłana: 23 Kwi 2008 18:24:47
Odpowiedz 
Dodaj jeszcze "A jak mnie poznacie, to się popłaczecie."
Delta
Użytkownik
#374 - Wysłana: 23 Kwi 2008 19:13:13
Odpowiedz 
W takim razie pytanie do "pełniącego obowiązki": Q__, ta impreza jest tylko w jeden dzień czy w dwa dni?
Q__
Moderator
#375 - Wysłana: 23 Kwi 2008 19:19:42
Odpowiedz 
Delta

ta impreza jest tylko w jeden dzień czy w dwa dni?

Impreza jest jednodniowa.

Na pozostałe pytania odpowiem gdy zapoznam się z całokształtem materiałów organizacyjnych. (Które mam już w skrzynce mailowej.)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  7  8  9  10  11  12  13 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!