USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
waterhouse
Moderator
#31 - Wysłana: 27 Sty 2008 22:46:10 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
Madame Picard

mogę prosić o kontakt na gg/maila ws. horizona ? (mam w profilu i to i to

co do konwentu, to jak wylecze kaca, to coś mądrego napisze
Halbard
Użytkownik
#32 - Wysłana: 27 Sty 2008 22:59:28
Odpowiedz 
miło by było gdyby był w lipcu
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 28 Sty 2008 00:44:43
Odpowiedz 
Halbard

miło by było gdyby był w lipcu

Bo lato i upały?
kanna
Użytkownik
#34 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:05:17
Odpowiedz 
Imieniny mam w lipcu
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:15:05
Odpowiedz 
kanna

BTW: jako socjolog mogłabyś też włączyć się w organizowanie tych warsztatów.
kanna
Użytkownik
#36 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:19:05
Odpowiedz 
Fatalnie, że nie jestem socjologiem...
Domko
Użytkownik
#37 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:19:12
Odpowiedz 
Madame Picard
czy zgodzilibyście się wystąpić w roli materiału badawczego dla studentów

Aż się boję zapytać co przez to rozumiesz.

Co do Horizona, to tak jak napisał Waterhouse, skontaktuj się z nim - on jest odpowiedzialny za kontakty.

A pomysł naprawdę dobry. Jeśli tylko udałoby się zorganizować salę, to myślę, że z resztą programu nie byłoby problemu.
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:21:56
Odpowiedz 
kanna

Fatalnie, że nie jestem socjologiem...

Niewyspanie isę kłania.. miało być "jako psycholog".

Domko

Aż się boję zapytać co przez to rozumiesz.

Jakąs małą sekcje, abo cuś.
kanna
Użytkownik
#39 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:31:08
Odpowiedz 
Eksperymenty dzielimy na takie, kiedy materiał badawczy przeżywa, oraz na takie, kiedy nie przezywa. Np. jezeli wszczepimy szcurowi cos do mózgu interesuje nas, aby przezył, ponieważ chcemy wiedzieć, jak z tym czyms w mózgu będzie funkcjonował. Aczkolwiek, interesuje nas tez jak wyglada jego mózg po jakimś czasie od wszczepienia, a żeby to sprawdzic to jest jedna metoda....
Rokowania dla podmiotu eklsperymentu nie sa dobre...

Nie ja to wymysliłam, to streszczenie seminarium nt. badań na szczurach. Bo jak powszechnie wiadomo, cała psychologia opiera sie na badaniach szczurów i studentów pierwszego roku psychologii.
Domko
Użytkownik
#40 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:35:37
Odpowiedz 
cała psychologia opiera sie na badaniach szczurów i studentów pierwszego roku psychologii.

Czyli studentom robi się to samo co szczurom? Fascynujące.
kanna
Użytkownik
#41 - Wysłana: 28 Sty 2008 10:47:23 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Nie musisz sie martwić Domko socjologia bardziej bada zachowania społeczne, a mniej determinany biologiczne, masz spore szanse
btw, od kidy gadasz Spockiem?
Domko
Użytkownik
#42 - Wysłana: 28 Sty 2008 11:01:28
Odpowiedz 
Czasami mam atak logiki i wtedy mówię jak Spock.
myszatorek
Użytkownik
#43 - Wysłana: 28 Sty 2008 11:27:10
Odpowiedz 
a moze z Karkowa przeniesc to na mazury bede mial blizej z Bialegostoku
The_D
Użytkownik
#44 - Wysłana: 28 Sty 2008 11:29:29
Odpowiedz 
Jeżeli to ma być ST w kulturze popularnej, to jako jeden z punktów można zrobić pokaz filmowy startrekowych iluzji i insporacji w różnych filmach/serialach. To nawet dało by się zrobić bez naruszania praw autorskich i pytania o zgodę.
Pah Wraith
Użytkownik
#45 - Wysłana: 28 Sty 2008 12:00:45
Odpowiedz 
Madame Picard
Ja w sumie parę rzeczy mogę zrobić. Nie mam za wiele czasu ze względu na pracę oraz dwie różne "działalności oddolne" (z których jedna to rzecz jasna Horizon). Ale mam sporo zapału i siłę przebicia (jeśli akurat mnie lenistwo nie dopadnie )

W razie czego mail i gadu jest w profilu, przy czym jak coś pójdzie do Waterhouse'a to pójdzie i do mnie (I hope )

Można by zaaranżować jakieś spotkanie organizacyjne w sprawie.
Ethno
Użytkownik
#46 - Wysłana: 28 Sty 2008 12:17:42 - Edytowany przez: Ethno
Odpowiedz 
hmm myślę że logo powinien zrobić każdy kto ma na to ochote i potem wybierzemy najlepsze a sprawa spotkania nie jest głupim pomysłem tylko gdzie.
Madame Picard
Moderator
#47 - Wysłana: 28 Sty 2008 14:19:53
Odpowiedz 
Dziękuję za deklaracje ewentualnej pomocy / współpracy. Najpierw muszę się dowiedzieć, czy Dyrekcja zgodzi się na to, a to może trochę potrwać, bo dostąpić audiencji u Dyrekcji to nie jest trywialna sprawa. Jak coś będę wiedziała, to odezwę się do Was mailem / GG .

Uzgadnianie terminu to na razie skóra na niedźwiedziu, bo wszystko zależy, kiedy instytut będzie miał wolne sale.

The_D
Jeżeli to ma być ST w kulturze popularnej, to jako jeden z punktów można zrobić pokaz filmowy startrekowych iluzji i insporacji w różnych filmach/serialach.
Zdecydowanie jest to dobry pomysł.

kanna
Nie musisz sie martwić Domko socjologia bardziej bada zachowania społeczne, a mniej determinany biologiczne, masz spore szanse
Właśnie. Poza tym czyżbyś nie chciał poddać się badaniom prowadzonym przez studentki socjologii? A gdzie trekowy duch eksploracji? Gdzie duch Kirka!?
myszatorek
Użytkownik
#48 - Wysłana: 28 Sty 2008 15:28:09
Odpowiedz 
Jesli studentkom to ja w imie nauki moge sie poddac badaniom
Domko
Użytkownik
#49 - Wysłana: 28 Sty 2008 15:45:31
Odpowiedz 
A co mi szkodzi - niech mnie badają. Poświęcę się dla ludzkości.
Psyker
Użytkownik
#50 - Wysłana: 28 Sty 2008 15:53:44
Odpowiedz 
Z Żywca do Krakowa również 3 godziny, autobus mam o 5.00 rano .
Psyker
Użytkownik
#51 - Wysłana: 28 Sty 2008 16:03:56
Odpowiedz 
Update: ta poprzednia wypowiedź to do tego:

A z Warszawy do Krakowa jest blisko 3 h.

Po prostu nie zauważyłem drugiej strony . I nie wiem czemu, ale nie mogę edytować posta, po 5 minutach nadal mi pisze, że muszę odczekać 60 sekund... hmm
Halbard
Użytkownik
#52 - Wysłana: 28 Sty 2008 18:52:27
Odpowiedz 
Bo lato i upały?

Bo wtedy mam czas i nie jestem w żadnych rozjazdach, a że upały to inna sprawa
myszatorek
Użytkownik
#53 - Wysłana: 29 Sty 2008 10:02:52
Odpowiedz 
Wiecie mi tam bez roznicky w jaka pore roku aby to bylo w weekend choc lato i w zwiazku z tym skapo ubrane kobiety bardziej mnie przekonuja
Stillard
Użytkownik
#54 - Wysłana: 29 Sty 2008 11:13:41
Odpowiedz 
Ohoho nie sądzilem ze ten temat spowoduje taka burze mózgów
Ciesze sie ze dzięki temu sie coś ruszyło. Ogólnie jednak nie sądze żeby taki pokaz jaki planowałem by wypalił przy liczbie 20-30 osób. Sadziłem ze takie konwenty sie odbywają na większa skale raz w roku.

Puściłem taki temat na forum SW i powiem szczerze że nie mogę znaleźć tego tematu, być może go usunęli, poza tym nie cieszył sie wielkim zainteresowaniem. Dostałem parę linków do informacji o konwentach i faktycznie na scenie SW odbywa sie sporo takich zlotów, jednak muszę przyznać również wyobrażałem to sobie nieco inaczej, a przede wszystkim większą liczbę osób. Ze zdjęć które widziałem były to właśnie jak tu wspominaliście spotkania większej grupy fanów w jakiś ośrodkach, salach szkolnych być moze, gdzie odbywały sie pokazy, wspólne granie oglądanie itp, przemarsz przez miasto w kostiumach itd

Ja miałem na myśli pokaz kina plenerowego na takim większym konwencie i wyświetlanie filmów z tematyki ST lub cokolwiek by sie dało załatwić .... co mam na myśli i jak to wygląda możecie zobaczyć tutaj http://www.dobrekino.pl/
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 29 Sty 2008 12:15:15
Odpowiedz 
Stillard

Puściłem taki temat na forum SW i powiem szczerze że nie mogę znaleźć tego tematu, być może go usunęli, poza tym nie cieszył sie wielkim zainteresowaniem. Dostałem parę linków do informacji o konwentach i faktycznie na scenie SW odbywa sie sporo takich zlotów

Ano właśnie dlatego. Starwarsowcy mają przesyt tego typu imprez (np. na Polconie było ich całkiem sporo,nawet umundurowanych).
Madame Picard
Moderator
#56 - Wysłana: 29 Sty 2008 12:19:26
Odpowiedz 
Ale czy nadal część z Was jest zainteresowana moim pomysłem?! Bo wysłałam już maila w tej sprawie do Dyrekcji...

myszatorek
Jesli studentkom to ja w imie nauki moge sie poddac badaniom
Domko
A co mi szkodzi - niech mnie badają. Poświęcę się dla ludzkości.
No, brawo, dzielne chłopaki, tak trzymać .
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 29 Sty 2008 12:32:03
Odpowiedz 
Madame Picard

[i]Ale czy nadal część z Was jest zainteresowana moim pomysłem?! Bo wysłałam już maila w tej sprawie do Dyrekcji.../i]

Pomysł wydaje się dobry.
Pah Wraith
Użytkownik
#58 - Wysłana: 29 Sty 2008 12:33:19 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Stillard
Ja miałem na myśli pokaz kina plenerowego na takim większym konwencie i wyświetlanie filmów z tematyki ST lub cokolwiek by sie dało załatwić ....

Jak wyłożysz po kilka tysięcy zeta na kopie filmów lub znajdziesz sponsorów, to spoko. Inaczej ani rusz. No, chyba, że chcesz zaryzykować :]

Madame Picard
Ale czy nadal część z Was jest zainteresowana moim pomysłem?! Bo wysłałam już maila w tej sprawie do Dyrekcji...

Ja jak najbardziej.
myszatorek
Użytkownik
#59 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:14:16
Odpowiedz 
Dalej jestem za
Stillard
Użytkownik
#60 - Wysłana: 29 Sty 2008 13:24:27
Odpowiedz 
Nie wiem jak wyglada dostepnosc kopii filmów ST, podejrzewam ze nie byloby latwo, ale jak mowilem pokaz moglby byc za darmo, jezeli bylaby to wielka impreza z samej reklamy by sie zwrocilo Panie Wraith

Niestety teraz juz wiem ze to raczej nie mozliwe bo takie konwenty jak ja myslalem nie odbywaja sie w polsce ;(
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy i gdzie?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!