USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Chętni na konwent?
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Sty 2008 08:11:09
Odpowiedz 
Właśnie. Grupa znajomych w Sosnowcu ma zamiar zorganizować konwent, o ciekawie brzmiącej nazwie PorytKON 2. Pierwsza edycja konwentu odbywała sie w Raciborzu, ale coś tam ekipie nie wyszło.

Czy mieszkający w okolicy byliby chętni na przyjazd/pomoc w organizacji/wygłoszenie prelekcji/poprowadzenie konkursu?
Na chwilę obecną tematyka zasadniczo dowolna, choć czad by był, jakby Phoenix wysłał Away Team na ten konwent z misją krzewienia kultury trekowej w Zagłębiu

Na chwilę obecną wiem niewiele, ale dziś o 18 jadę na organizacyjne spotkanie, więc dowiem się sporo nt. terminu, miejsca i ewentualnych bonusów dla współtworzących.
Psyker
Użytkownik
#2 - Wysłana: 26 Sty 2008 10:22:47
Odpowiedz 
Sosonowiec - to tam koło Katowic? Jak będziesz znać szczegóły to daj znać (a jakbyście potrzebowali projektów identyfikatorów, to też daj znać he he).
Alucard87
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Sty 2008 12:08:51
Odpowiedz 
takie stricte organizacyjne rzeczy jak identyfikatory już (chyba) są - szablony z poprzedniego P'konu.

A co do lokalizacji, tak, to koło Katowic. Dojazd niemal z całej polski, bo miasto nie źle udrogowione i utorowione.

BTW, rozmowa wierzącego i ateisty:
W: Mówisz, że nie wierzysz w Boga, bo nie możesz go zobaczyć. A powietrze? Jego też nie widzisz, a w nie wierzysz.
A: W Katowicach widzę.
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 26 Sty 2008 12:17:24
Odpowiedz 
Ja z chęcią przyjadę na takie wydarzenie, jeśli będzie co ciekawego o ST Sam mogę to i owo opowiedzieć...
Alucard87
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Sty 2008 12:41:33
Odpowiedz 
that's the spirit!
Psyker
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Sty 2008 14:29:02
Odpowiedz 
Z decyzją poczekam na oficjalną datę . Może bym nawet jakąś prelekcję o gadżetach filmowych i serialowych poprowadził muhaha.
krisbaum
Użytkownik
#7 - Wysłana: 26 Sty 2008 17:04:29
Odpowiedz 
Ja na pewno bym się zjawił, tym bardziej że z Chorzowa nie mam daleko ale raczej jako widzu niźli jakiś prelegent, zbyt nieśmiała ze mnie pipa
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 26 Sty 2008 18:47:15
Odpowiedz 
Alucard87

Grupa znajomych w Sosnowcu ma zamiar zorganizować konwent, o ciekawie brzmiącej nazwie PorytKON

Nazwa nie jest mi obca.... Pomyślę.
Psyker
Użytkownik
#9 - Wysłana: 26 Sty 2008 21:52:29
Odpowiedz 
Nie jest Ci obca? No to zdradź szczegóły, a może więcej ludzi będzie chętnych
Hazral
Użytkownik
#10 - Wysłana: 26 Sty 2008 22:00:05
Odpowiedz 
Porytkon, czy to ma coś wspólnego z pewnym ogólno-konwentowym konkursem którym jeden z prowadzących to Diabellus?
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 26 Sty 2008 22:07:36
Odpowiedz 
Psyker

Nie jest Ci obca?

Tylko ze słyszenia, niestety...

a może więcej ludzi będzie chętnych

Jak na POLCON się nie zjechaliscie ekipę Horizona (i mnie) ogladać, to wątpie.
Hazral
Użytkownik
#12 - Wysłana: 26 Sty 2008 23:12:55
Odpowiedz 
Jak na POLCON się nie zjechaliscie ekipę Horizona (i mnie) ogladać, to wątpie.

Bo nie było z kim, poza tym warszawa jest irytująco droga I jeszcze nie uważam cię Q__ za jakiś cud architektoniczny czy geologiczny wart oglądania Co innego ekipa Horizona, jak już uda im się wypościć pierwszy odcinek, to będą sławni! A ich autografy będą sporo warte, dlatego z ich sprzedaży przewiduje spore zyski. Ekonomic mode off
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 26 Sty 2008 23:24:29
Odpowiedz 
Hazral

I jeszcze nie uważam cię Q__ za jakiś cud architektoniczny czy geologiczny wart oglądania

Co innego ekipa Horizona, jak już uda im się wypościć pierwszy odcinek, to będą sławni! A ich autografy będą sporo warte, dlatego z ich sprzedaży przewiduje spore zyski. Ekonomic mode off

Hazral
Użytkownik
#14 - Wysłana: 26 Sty 2008 23:43:31
Odpowiedz 
Po raz pierwszy Q__ nie pokusił sie o obszerniejszy komentarz! Ba, nawet emotikonki są TYLKO dwie, zamiast zwyczajowych Fascynujące! To ja mogę robić za kreta i wredna konkurencje: Serdecznie zapraszam na Pyrkon! :]
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 27 Sty 2008 00:30:15
Odpowiedz 
Hazral

Po raz pierwszy Q__ nie pokusił sie o obszerniejszy komentarz! Ba, nawet emotikonki są TYLKO dwie, zamiast zwyczajowych Fascynujące!

Jeśłi sądzisz Młodzieńcze, że zdołałeś skłonić leciwego admina do zamknięccia isę, to sie mylisz. Po prostu tamta uwaga nie zasługiwała na dłuższy komantarz
Hazral
Użytkownik
#16 - Wysłana: 27 Sty 2008 01:02:04
Odpowiedz 
Jeśłi sądzisz Młodzieńcze
Ach jak miło usłyszeć, niestety nie robię się przez to młodszy Po prostu tamta uwaga nie zasługiwała na dłuższy komantarz
Touche ...czy jak to sie tam pisze

A na temat, to na konwent się nie wybiorę, bo pracuje i studiuje. Jedynie będę na wspomnianym przeze mnie Pyrkonie (a i pewnie nie na całym) :\
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 27 Sty 2008 01:15:14
Odpowiedz 
Hazral

Touche ...czy jak to sie tam pisze

Pah Wraith
Użytkownik
#18 - Wysłana: 27 Sty 2008 10:48:55
Odpowiedz 
Hazral
Serdecznie zapraszam na Pyrkon!

Do Pyrkonu jeszzce trochę, chyba, co nie?

Co innego ekipa Horizona, jak już uda im się wypościć pierwszy odcinek, to będą sławni! A ich autografy będą sporo warte

Q__
leciwego

Jakoś zamieniłem sobie to "c" na "n"
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 27 Sty 2008 12:22:35
Odpowiedz 
Pah Wraith

Jakoś zamieniłem sobie to "c" na "n"

Psyker
Użytkownik
#20 - Wysłana: 27 Sty 2008 13:24:37
Odpowiedz 
Q__

A ja się zastanawiałem nad Twoim sekretem nabijania postów. Jednak teraz dochodzę do wniosku, że takimi postami jestem w stanie cie pobić w ciągu roku
Alucard87
Użytkownik
#21 - Wysłana: 27 Sty 2008 14:54:15
Odpowiedz 
Wróciłem zatem z garścią informacji.

Konwent ustalono na 6-8 czerwca.
Lokalizację podłączę, jak mapkę dokładną znajdę.
Przewidywane atrakcje:turnieje gier bitewnych i karcianych, gamesroom, panele dyskusyjne, prelekcje, wystawy wydawnictw, konkursy, hentai night i pmoze jakies niespodziankowe.

Hazral
tak, to ten sam konwent, ci sami ludzie, tylko miejscówa inna

Korzysając z duzej dozy szczęścia i iście ferengijskiego podejścia do wykorzystywania znajomości, najprawdopodobniej zaklepałem sobie opiekę nad sekcją SF.
ewentualne zgłoszenia(przed-przed-przedwstępne) można słać do mnie: gg: 9413445, mail: marcin[kropka]jedrecki[at]gmail[kropka]com

to będzie pierwszy konwent na który pojadę jako (prawie)organizator, może będę chciał sam cos poprowadzić. Nie mam doświadczenia, może ktoś by mógł mi pomóc przy tym?
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 27 Sty 2008 18:41:27
Odpowiedz 
Psyker

A ja się zastanawiałem nad Twoim sekretem nabijania postów. Jednak teraz dochodzę do wniosku, że takimi postami jestem w stanie cie pobić w ciągu roku

Być mozę. Jednak sporo moich postów jest też długich i baardzo merytorycznych.
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 28 Sty 2008 11:49:11
Odpowiedz 
Q__
baardzo merytorycznych

Bo ja wiem...?

Alucard87
Gratuluję sprawności. Podtrzymuję swoją ofertę.
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 29 Sty 2008 01:36:48
Odpowiedz 
Pah Wraith

Bo ja wiem...?

I kto to mówi Magistrze Adminie.
Pah Wraith
Użytkownik
#25 - Wysłana: 29 Sty 2008 12:22:16
Odpowiedz 
I kto to mówi Magistrze Adminie.

Alucard87
Użytkownik
#26 - Wysłana: 29 Sty 2008 21:28:04
Odpowiedz 
Luuuuuuuuuuuudzie zgłaszajcież się, sam sekcji SF nie uciągnę, a lepszej reklamy ST i Phoenixa niż konwent nie znajdziecie Poza tym byłaby okazja zebrać fandom (przynajmniej jego część) w jednym miejscu, zacieśnić więzi i zacząć kombinować nad czymś własnym.

Cokolwiek możecie, jesteście w stanie, chcecie zrobić - piszcie do mnie! Ja będę puszczał informacje dalej do kierownictwa. Co jakiś czas (w tym wątku) będę tez przesyłał zaktualzowane info o konwencie.
Ethno
Użytkownik
#27 - Wysłana: 29 Sty 2008 21:41:20
Odpowiedz 
Ja chetnie pomoge
Psyker
Użytkownik
#28 - Wysłana: 29 Sty 2008 22:19:17
Odpowiedz 
6-8 czerwca powiadasz? Hmm... zobaczymy czy zdążę z rozkręceniem interesu i dam znać
Karo
Użytkownik
#29 - Wysłana: 30 Sty 2008 11:50:09
Odpowiedz 
to ja mam luźną propozycję do zastosowania na jakimś czymś nie wiem czy coś takiego było i wogóle żeby zrobić coś takiego bardziej babskiego w stylu: seksowne plamki ala Jadzia Dax - warsztaty makijażu startrekowego ewentualnie jakiś pokaz mody startrekowej ( co jest chyba bardziej wymagające), ale gotowanie z Neelixem odpada , propzycję rzucam na forum ponieważ może już było i była lipa, ewentualnie komuś się może spodoba zapragnie wykorzystać po odpowiednich modyfikacjach.
Ewentulanie: konkurs na sobowtóra Kirka ( coś dla Madame Picard) z konkurencjami: w stylu podrywanie kosmitek, dawanie w czachę , prezentacja klaty ,
Madame Picard
Moderator
#30 - Wysłana: 30 Sty 2008 12:02:50 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Karo
warsztaty makijażu startrekowego
Czemu nie, ale czy mamy na stanie kogoś, kto potrafi robić takie rzeczy?

jakiś pokaz mody startrekowej ( co jest chyba bardziej wymagające)
I tak wiadomo, że wygrają TOS-owe sukienki .

konkurs na sobowtóra Kirka ( coś dla Madame Picard) z konkurencjami: w stylu podrywanie kosmitek, dawanie w czachę , prezentacja klaty
To już może w części nieoficjalnej .
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Chętni na konwent?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!