USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Przyszłośc Treka w Polsce
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 30 Wrz 2007 22:17:22
Odpowiedz 
The_D

W otchłaniach Youtube wygrzebalem kolejny mix TOS-a z Monty Pythonem:

Zabawny.
sudii
Użytkownik
#62 - Wysłana: 2 Paź 2007 23:23:18
Odpowiedz 
Witam, dawno nie mnie było słychać, ale wracam do społeczności
Hmm TOS w ogólno dostępnej TV – no coś niesamowitego!!!

Q__

Alleluja, alleluja, alleluja!

Czy wiadomo coś o planach emisji kolejnych serii ST, zwłaszcza tej obchodzącej swój jubileusz.

Podtrzymuje pytanie kolegi (daj fanowi ST jeden serial, a zażąda całej sagi )
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 2 Paź 2007 23:53:01
Odpowiedz 
sudii

Witam, dawno nie mnie było słychać, ale wracam do społeczności

Witamy ponownie.

daj fanowi ST jeden serial, a zażąda całej sagi

Ten typ tak ma.
Alek Roj
Użytkownik
#64 - Wysłana: 3 Paź 2007 14:51:35
Odpowiedz 
Ano podstawowym kłopotem mogącym zniechęcić współczesnego widza jest poziom F/X i scenografia.
Ale rozumiem, że pójdzie wersja remasterowana, w której efekty są poprawione? No, to parę takich efektów w zajawce nie zaszkodzi!
Trekowiec
Użytkownik
#65 - Wysłana: 3 Paź 2007 19:09:33
Odpowiedz 
Hmmmmm popularność Star Treka w Polsce po emisji TOS jeszcze bardziej spadnie Ja do tego serialu nic nie mam- wręcz bardzo go lubię- ale jest to typowy serial dla fanów. Wątpię by przeciętny widz oglądał ten film z zainteresowaniem- trochę się zestarzał niestety

Ale rozumiem, że pójdzie wersja remasterowana, w której efekty są poprawione? No, to parę takich efektów w zajawce nie zaszkodzi!

Zdecydowanie.
Paradoks
Użytkownik
#66 - Wysłana: 3 Paź 2007 19:26:38
Odpowiedz 
Hmmmmm popularność Star Treka w Polsce po emisji TOS jeszcze bardziej spadnie Ja do tego serialu nic nie mam- wręcz bardzo go lubię- ale jest to typowy serial dla fanów. Wątpię by przeciętny widz oglądał ten film z zainteresowaniem- trochę się zestarzał niestety

40 lat robi swoje. Tak więc IMHO najlepiej podkreślić w reklamach takie rzeczy jak: klasyk Sci-Fi, to od niego wszystko się zaczęło, powróć do korzeni fantastyki naukowej, wyrusz razem z kapitanem Kirkiem w misję eksploracyjną Enterprise, ble, ble ble.
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 3 Paź 2007 20:18:09
Odpowiedz 
Alek Roj

Witamy ponownie na Forum .

Trekowiec

Ja do tego serialu nic nie mam- wręcz bardzo go lubię- ale jest to typowy serial dla fanów. Wątpię by przeciętny widz oglądał ten film z zainteresowaniem- trochę się zestarzał niestety

Mimo wszystko dobrze chyba, że go emitują?

Zdecydowanie.

To chyba nie od nas zależy, a serial probably został już sprowadzony i wpływu na jego wersje nie mamy,,,

Paradoks

40 lat robi swoje. Tak więc IMHO najlepiej podkreślić w reklamach takie rzeczy jak: klasyk Sci-Fi, to od niego wszystko się zaczęło, powróć do korzeni fantastyki naukowej, wyrusz razem z kapitanem Kirkiem w misję eksploracyjną Enterprise

Zdecydowanie i porównywać np. z "Milczącą gwiazdą" (niektórzy to jeszcze pamiętają) i "Zakazaną planetą".
Trekowiec
Użytkownik
#68 - Wysłana: 3 Paź 2007 20:34:11
Odpowiedz 
Mimo wszystko dobrze chyba, że go emitują?

Oczywiście
Abigail
Użytkownik
#69 - Wysłana: 3 Paź 2007 22:12:48
Odpowiedz 
Raczej wątpię, żeby Puls zakupił wersję zremasterowaną - raczej powtórkę pierwotnej wersji od innej stacji

Paradoks

40 lat robi swoje. Tak więc IMHO najlepiej podkreślić w reklamach takie rzeczy jak: klasyk Sci-Fi, to od niego wszystko się zaczęło, powróć do korzeni fantastyki naukowej, wyrusz razem z kapitanem Kirkiem w misję eksploracyjną Enterprise, ble, ble ble.

Zgadzam się w stu procentach! Nie ma sensu udawać, że serial jest czymś, czym nie jest, bo i tak prawda wyjdzie na jaw po paru pierwszych minutach.
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 4 Paź 2007 00:48:43
Odpowiedz 
Abigail

Raczej wątpię, żeby Puls zakupił wersję zremasterowaną - raczej powtórkę pierwotnej wersji od innej stacji

Probably od koncernu Ruperta Murdocha...

Zgadzam się w stu procentach! Nie ma sensu udawać, że serial jest czymś, czym nie jest, bo i tak prawda wyjdzie na jaw po paru pierwszych minutach.

Owszem, tarailer powinien jednoznacznie informować, ze mamy do czynienia z mającą swoje lata klesyką, ale i z dziełem prekursorskim.
Doctor_Who
Użytkownik
#71 - Wysłana: 30 Paź 2007 19:47:37
Odpowiedz 
Cóż, Star Trek w Polsce mimo wszystko jest zjawiskiem dość niszowym. Książki z uniwersum wydane po polsku można policzyć na palcach jednej ręki pijanego pracownika tartaku, nawet polski wydawca "Psysics of Star Trek" zmienił tytuł na idiotyczne "Fizyka podróży międzygwiezdnych" (czy jakoś tak...). Czy zmieni się to po emisji TOSu? Obawiam się, że wątpię, jak mawiał Dyzma, ale jestem dobrej myśli.
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 30 Paź 2007 20:41:30
Odpowiedz 
Doctor_Who

Cóż, Star Trek w Polsce mimo wszystko jest zjawiskiem dość niszowym.

W ramach i tak niszowego zjawiska jakim jest SF...

nawet polski wydawca "Psysics of Star Trek" zmienił tytuł na idiotyczne "Fizyka podróży międzygwiezdnych"

Niestety...

ps. witamy na Forum przedstawiciela kolejnego wszechmocnego gatunku.
Dzakas
Użytkownik
#73 - Wysłana: 12 Lis 2007 15:02:43
Odpowiedz 
Proponuję dodawać na wykop.pl i gwar.pl informacje ze świata Star Treka a później wykopywać . Ja już dodałem info o 11 filmie
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 12 Lis 2007 15:27:10
Odpowiedz 
Dzakas

Proponuję dodawać na wykop.pl i gwar.pl informacje ze świata Star Treka

Ty wiesz co, że w życiu o tych stronach nie słyszałem?
Domko
Użytkownik
#75 - Wysłana: 18 Sty 2009 16:11:20 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Wczoraj na imprze (albo dzisiaj - nie pamiętam kiedy minęła północ ), która była przebierana (temat: film), przebrałem się w mundur Star Treka. Nikt nie kojarzył Horizona, ale statystyki były dobre - 4 osoby skojarzyły Star Treka, w tym jedna, okazało się, ma na jego punkcie pozytywnego hopla (była próba komunikatora - czy działa ) i skończyliśmy na krótkiej rozmowie o TOS-ie, TNG i Voyagerze. Wszystkie te osoby to kobiety - panowie nie mieli zielonego pojęcia co to jest (choć jeden miał jakieś przebłyski sprzed lat, ale dopiero jak mu powiedziałem).

To jako ciekawostka - fani (a nawet fanki ) są wśród nas, tylko nawet o tym nie wiemy. Jest to jakieś pozytywne przesłanie dla fandomu Treka w Polsce.

EDIT:
BTW, najciekawiej by było jakby się okazało, że któraś z tych osób jest tu na forum. Przyznać się.
Eviva
Użytkownik
#76 - Wysłana: 18 Sty 2009 18:44:55
Odpowiedz 
Domko

Z powodów, które opisałeś, noszę przypinkę Starfleet Command na stałe, także w pracy. Czasem ktoś skojarzy - pacjent albo jego rodzic i wtedy mamy chwilę podnieconego terkotania o ST
Vanja
Użytkownik
#77 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:14:17
Odpowiedz 
Prawdziwy wysyp fanów Z cyklu „Fani są wśród nas”- wczoraj na zakończenie imprezy (piwko, bilard i te sprawy) jeden z obecnych pożegnał wychodzącą koleżankę słynnym wolkańskim gestem i słowami „Żyj długo i niech Ci się wiedzie”. To też ktoś stąd był?
RaulC
Użytkownik
#78 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:28:29
Odpowiedz 
Eviva
Może nazwijmy to nie terkotaniem a trekotaniem
Niestety mimo róznych podchodów jedynie słyszałem o pewnej fance. Osobiście nie poznałem choć żałuję.

A tak poza tym co robi wieczorami małżeństwo trekerów?
Wdzewają mundury i mówią do siebie: podaj piwo pierwsza i tak jest kapitanie
Eviva
Użytkownik
#79 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:31:32
Odpowiedz 
RaulC
Wdzewają mundury i mówią do siebie: podaj piwo pierwsza i tak jest kapit

Ach, na samą myśl miło robi się na sercu. I dalsze dialogi, hmm...
- Pełna gotowość, kapitanie!
- Engage!
biter
Użytkownik
#80 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:47:49
Odpowiedz 
Vanja

to zależy o jakim mieście mówisz ale zakładam że nie ja

Ach, na samą myśl miło robi się na sercu. I dalsze dialogi, hmm...
- Pełna gotowość, kapitanie!
- Engage!

z czystej kurtuazji nie powiem jakie padały by dalej cytaty
Eviva
Użytkownik
#81 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:49:34
Odpowiedz 
biter

Nie tyle z czystej kurtuazji, co jak sądzę, z obawy przed moderatorami
Domko
Użytkownik
#82 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:51:40
Odpowiedz 
biter

Zarówno Vanja jak i ja mówimy o Krakowianach.
Vanja
Użytkownik
#83 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:52:00 - Edytowany przez: Vanja
Odpowiedz 
biter

Kraków oczywiście Ale kolega przyjezdny więc pytam

EDIT: Znowu idealne wyczucie czasu
Domko
Użytkownik
#84 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:53:17 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Ale spóźniłaś się o 20 sekund. Wygrałem.
Vanja
Użytkownik
#85 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:54:49
Odpowiedz 
Domko

Krótszego posta napisałeś, nie liczy się
Domko
Użytkownik
#86 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:56:01
Odpowiedz 
Twój dłuższy po edycji.

BTW, zaraz nas wywalą stąd za robienie priva z tematu.
RaulC
Użytkownik
#87 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:56:16
Odpowiedz 
Eviva
Jeśli miałaś to samo na myśli co ja ... oj świntuszko Chociaż z drugiej strony, jak mawiał Tewie, to mogłoby być całkiem przyjemne engage
Eviva
Użytkownik
#88 - Wysłana: 18 Sty 2009 20:56:56 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Vanja
Domko

Krakowiacy, nie kłócić się! Wstyd wszczynać spory w mieście tak pełnym świątobliwych zabytków!

RaulC

A to już zależałoby, że tak powiem, od obu stron zaangażowanych w zależności służbowe.
RaulC
Użytkownik
#89 - Wysłana: 18 Sty 2009 21:06:29
Odpowiedz 
Eviva
Hehe, nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi . Zależność obojętna. Ważne engage
Eviva
Użytkownik
#90 - Wysłana: 18 Sty 2009 21:10:19
Odpowiedz 
RaulC

No oczywiście, ale przyznasz, że są i inne komendy, równie adekwatne - jednak może nie omawiajmy tego publicznie, bo naprawdę moderatorzy się nam zgorszą.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Przyszłośc Treka w Polsce

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!