USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Przyszłośc Treka w Polsce
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
Abigail
Użytkownik
#31 - Wysłana: 24 Wrz 2007 00:15:29
Odpowiedz 
Q

Ładnie tak kłamać?

Komputer zawsze można rozbudować jakby co
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 24 Wrz 2007 02:10:46
Odpowiedz 
Abigail

Komputer zawsze można rozbudować jakby c

Taak... Ciekawie wychodziły te rozbudowy zwłaszcza niejakim Trurlowi i Klapaucjuszowi...
Picard
Użytkownik
#33 - Wysłana: 24 Wrz 2007 09:40:29
Odpowiedz 
Q__

sumie ile ich było dobrych trzy? Może cztery?

Gusta i guściki- mnie się tam wszytskie filmy ST podobały, za wyjątkiem fatalnej piątki. Najbardzioej zaś przypadły mi do gustu ST IV, VI oraz ,,First contact" i ,,Nemesis". Ale jak pisałem gusta są różne- bo wiem, że tych ostatnich obrazów nie darzysz szczególną sympatią, o czym warto porozmawiać w osobnym wątku.

P.S. Gratuluje sporządzenia nowej ankiety- wreszcie widać,zę światek fanów ,,Star Trek" w Polsce nie jest jednak martwy.

Abigail

pokładam nadzieję w Star Trek Online

A wie ktoś z Was może czy popularność ,,Star Wars: Galaxsies" czy też ,,LOTR on-line" przekłada się jakoś na popularność filmowych pierwowzorów tych komputerpowych produkcji czy też przeciwnie, popularność gier jest pokłosiem popularności filmów. Bo ja za bardziej wiarygodną półki co uznaje tą drugą opcje.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 24 Wrz 2007 13:39:26
Odpowiedz 
Picard

i ,,Nemesis".

NEM mnie trochę zaskoczyl, no ale Ty lubisz wszak ID4

czy też przeciwnie, popularność gier jest pokłosiem popularności filmów. Bo ja za bardziej wiarygodną półki co uznaje tą drugą opcje.

Zgadzam się z Tobą, ale... w Polsce ST jest mało polularny, więc może dojść do precedensowej sytuacji kiewdy to gra "na podstawie" poholuje oryginał... Ale pożyjemy-zobaczymy...
mr homn
Użytkownik
#35 - Wysłana: 24 Wrz 2007 20:11:16
Odpowiedz 
Abigail
Nie, gdzie można ją znaleźć? Na stronie głównej nic się na ten temat nie wyświetla.

Najświeższa ankieta wyświeta się po naciśnięciu na odpowiednią ikonkę w drugiej kolumnie na stronie głównie... tak k woli wyjaśnienia
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 24 Wrz 2007 20:20:00
Odpowiedz 
Mówiąc inaczej: klikamy najpierw na "Komputer pokładowy", następnie na "Spis ankiet", a w końcu na stosowną ankietę.
mr homn
Użytkownik
#37 - Wysłana: 24 Wrz 2007 20:24:53
Odpowiedz 
Q__
Mówiąc inaczej: klikamy najpierw na "Komputer pokładowy", następnie na "Spis ankiet", a w końcu na stosowną ankietę.

Tylko że ja mówię o tych ikonkach pod newsem "Nowy film kinowy Star Trek - co już wiemy"... na stronie głównej... tak jest prościej
Druga ikonka od lewej
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 24 Wrz 2007 21:06:08
Odpowiedz 
mr homn

Tylko że ja mówię o tych ikonkach pod newsem "Nowy film kinowy Star Trek - co już wiemy"...

Znasz stronę lepiej od adminów.
mr homn
Użytkownik
#39 - Wysłana: 24 Wrz 2007 22:20:11
Odpowiedz 
Q__
Znasz stronę lepiej od adminów.
Miło, że mogłem pomóc
przewaga_chmur
Użytkownik
#40 - Wysłana: 27 Wrz 2007 21:25:18
Odpowiedz 
Witam, Star Trek TOS będzie w Pulsie pod koniec października. Wiem, bo muszę przygotować do niego zwiastun - taka praca... Szukam trekowców, którzy mieliby ochotę wesprzeć mnie w tym przedsięwzięciu... liczę na odzew i pozdrawiam.
kanna
Użytkownik
#41 - Wysłana: 27 Wrz 2007 21:27:00
Odpowiedz 
Ech, chyba bym ds9 wolała... ale jak się nie ma , co sie lubi... Dobre i to.
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 27 Wrz 2007 22:42:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
przewaga_chmur

Witam, Star Trek TOS będzie w Pulsie pod koniec października. Wiem, bo muszę przygotować do niego zwiastun - taka praca... Szukam trekowców, którzy mieliby ochotę wesprzeć mnie w tym przedsięwzięciu... liczę na odzew i pozdrawiam.

Dobra nowina ,

Co do współpracy odzywaj się do mnie na gg.

ps. TOS będzie w tej re-masterowanej wersji:

czy stary-i-brzydki za to oryginalny...
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 27 Wrz 2007 23:13:18
Odpowiedz 
przewaga_chmur
w Horizonie mamy pewne doświadczenie z pracą tego typu, zapraszamy też do kontaktów
www.sthorizon.com
The_D
Użytkownik
#44 - Wysłana: 27 Wrz 2007 23:21:54
Odpowiedz 
Może jako zajawkę wykorzystać:
http://www.youtube.com/watch?v=cnCvpJwKKpw

A tak na poważnie - unikałbym epatowania przyciskami, pokrętłami i suwakami, żeby nie wystraszyć od razu potencjalnych widzów. Można pokazać teleportację na planetę (ale już raczej nie samo pomieszczenie transportera ).
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 28 Wrz 2007 02:44:41
Odpowiedz 
The_D

Można pokazać teleportację na planetę (ale już raczej nie samo pomieszczenie transportera

Ano podstawowym kłopotem mogącym zniechęcić współczesnego widza jest poziom F/X i scenografia.
fang
Użytkownik
#46 - Wysłana: 28 Wrz 2007 09:32:16
Odpowiedz 
Może jako zajawkę wykorzystać:
http://www.youtube.com/watch?v=cnCvpJwKKpw

już widzę w gaziecie opis: StarTrek TOS- serial komediowy
Paradoks
Użytkownik
#47 - Wysłana: 28 Wrz 2007 15:40:37
Odpowiedz 
O, wreszcie coś ruszyło!
Q__
Moderator
#48 - Wysłana: 28 Wrz 2007 16:25:20
Odpowiedz 
fang

już widzę w gaziecie opis: StarTrek TOS- serial komediowy

Zważywszy, na pewien szok jaki może stanowić kontakt z TOS dla współczesnego widza nie zdziwił bym się zbytnio...

Paradoks

O, wreszcie coś ruszyło!

Tak, będzie to w sumie polska premiera większości odcinków TOS. Mam nadzieję, że za nim pójdą i następne serie...
Abigail
Użytkownik
#49 - Wysłana: 28 Wrz 2007 16:33:03
Odpowiedz 
Q

Tak, będzie to w sumie polska premiera większości odcinków TOS. Mam nadzieję, że za nim pójdą i następne serie...

A TOS nie leciał w całości na Wizji 1 kiedyś? Pamiętam, że tam się z nim po raz pierwszy zetknęłam, ale nie wiem ile odcinków wyemitowali.
Q__
Moderator
#50 - Wysłana: 28 Wrz 2007 16:41:53
Odpowiedz 
Abigail

A TOS nie leciał w całości na Wizji 1 kiedyś?

Nie jestem pewien, ale chyba nie wszystkie... Zresztą TOS znam tylko z Sat.1.
The_D
Użytkownik
#51 - Wysłana: 28 Wrz 2007 19:08:35
Odpowiedz 
Zdaje mi sie, ze wszystkie, nawet po kilka razy, ale to wiadomości z 2-giej ręki, bo sam nie oglądałem.
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 28 Wrz 2007 19:21:46
Odpowiedz 
No to chyba, muszę wycofać słowa o premierze, ale tak czyt owak cieszę się.
Picard
Użytkownik
#53 - Wysłana: 28 Wrz 2007 20:15:12 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Z tym TOS to oczywisice zart jest?
Delta
Użytkownik
#54 - Wysłana: 28 Wrz 2007 20:23:39
Odpowiedz 
Picard

Chyba nie. Cóż, przekonamy się w październiku.
Paradoks
Użytkownik
#55 - Wysłana: 28 Wrz 2007 20:55:11
Odpowiedz 
A TOS nie leciał w całości na Wizji 1 kiedyś? Pamiętam, że tam się z nim po raz pierwszy zetknęłam, ale nie wiem ile odcinków wyemitowali.

Leciał, leciał. Pamiętam nawet, tylko, że wtedy niewiele z niego zrozumiałem.
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 29 Wrz 2007 05:43:25
Odpowiedz 
Picard

Mam nadzieję, że nie.

Delta

Cóż, przekonamy się w październiku.

Pozostaje nam czekanie...

Paradoks

Leciał, leciał. Pamiętam nawet, tylko, że wtedy niewiele z niego zrozumiałem.

Tak młody byłeś?
przewaga_chmur
Użytkownik
#57 - Wysłana: 30 Wrz 2007 18:09:31
Odpowiedz 
Witam, dziękuję za odzew! Jutro zaczynamy prace nad pierwszym zwiastunem. To nie jest żart. TOS będzie emitowany w soboty i niedziele, po 2 odcinki o 16 i 17. Szykuje się konkretny maraton..
fang
Użytkownik
#58 - Wysłana: 30 Wrz 2007 18:20:51
Odpowiedz 
przewaga_chmur

Witam, dziękuję za odzew! Jutro zaczynamy prace nad pierwszym zwiastunem. To nie jest żart. TOS będzie emitowany w soboty i niedziele, po 2 odcinki o 16 i 17. Szykuje się konkretny maraton..

odważni ludzie w tym TV PULS
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 30 Wrz 2007 19:57:58
Odpowiedz 
przewaga_chmur

To nie jest żart. TOS będzie emitowany w soboty i niedziele, po 2 odcinki o 16 i 17. Szykuje się konkretny maraton..

Alleluja, alleluja, alleluja!

Czy wiadomo coś o planach emisji kolejnych serii ST, zwłaszcza tej obchodzącej swój jubileusz.

fang

odważni ludzie w tym TV PULS

Raczej tchórzliwi w innych stacjach polskiej TV.
The_D
Użytkownik
#60 - Wysłana: 30 Wrz 2007 22:13:50
Odpowiedz 
Maleńki off-topic. W otchłaniach Youtube wygrzebalem kolejny mix TOS-a z Monty Pythonem:
Who mourns for Frenchmen.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Przyszłośc Treka w Polsce

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!