USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Informacja: zmiana ramówki AXN SF
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Wrz 2007 12:24:35
Odpowiedz 
Bez trudu zapewne możecie sobie moje zdziwienie gdy dziś w połodnie naszykowałem się na nagranie kolejnego odcinka ,,star Trek TNG" a w stacji, ktora miala go emitowac przestraszyl mnie ,,Lexx". Otoz nastapiła zmian w ramowce AXN SF i od dzis TNG emitowane bedzie w soboty i niedziele o 10 rano i 17 popouudniu.
kanna
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Wrz 2007 12:39:23
Odpowiedz 
Tak, mnie też to zaskoczyło... A jescze bardziej zmiania wyglądu graficznego platformy n - wypasiony, acz kompletnie nieczytelny
Paradoks
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Wrz 2007 17:57:11
Odpowiedz 
Co? No, ładnie. To ja planowałem obejrzeć TNG o 20:00, a tu właśnie kończą się napisy końcowe? Przegapiłem Remember Me
http://memory-alpha.org/en/wiki/Remember_Me
Nie oglądałem tego, duża strata?
Data
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Wrz 2007 20:11:47
Odpowiedz 
Odcinek w sumie niezły, specjalnie nie przepadam za panią doktor jednak nie przeszkadzała mi (choć była główna postacią odc). I tak było z góry wiadomo że Wes wszystko naprawi (jak zawsze )
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Wrz 2007 21:07:52
Odpowiedz 
Z ciekawszych rzeczy odnośnie odcinka - było to drugie i zarazem ostatnie wystąpienie postaci Podróznika (Traveller) znanego z "Where no man has gone before". No i jeszcze zapadło mi w pamięć pytanie:
- What's the nature of the Universe
i odpowiedź komputera na nie
Paradoks
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Wrz 2007 21:52:50 - Edytowany przez: Paradoks
Odpowiedz 
- What's the nature of the Universe
i odpowiedź komputera na nie

Nie? Głupi komputer, przecież każdy wie, że 42.
PaulAtryda
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Wrz 2007 00:57:29
Odpowiedz 
Bardzo dobry odcinek, żałuj...
Paradoks
Użytkownik
#8 - Wysłana: 2 Wrz 2007 10:14:01
Odpowiedz 
PaulAtryda

Ty to umiesz człeka na duchu podnieść.
Data
Użytkownik
#9 - Wysłana: 2 Wrz 2007 10:43:12
Odpowiedz 
Picard nie martw się dziś kolejny odcinek (Legacy)
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Wrz 2007 11:45:22
Odpowiedz 
Tyż niezły, ale RM ma świetny klimat.
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 2 Wrz 2007 11:53:08
Odpowiedz 
Data

Picard nie martw się dziś kolejny odcinek (Legacy)

Nie martwie sie bo ,,Remember me" nagralem o 17 a co do ,,Legacy" to znam ten epizod i owszem godny jest on uwagi- ciekaw jestem kto bardziej Wam sie podoba Tasha Yar czy jej siostra z rzeczonego odcinka?
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 3 Wrz 2007 01:31:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Otoz nastapiła zmian w ramowce AXN SF i od dzis TNG emitowane bedzie w soboty i niedziele o 10 rano i 17 popouudniu.

Typowa zmiana w programie TV związana z końcem wakacji... Ale dzięki za "cynk".
zorija
Użytkownik
#13 - Wysłana: 9 Paź 2007 10:17:09
Odpowiedz 
A czy może ktoś wie, czemu w weekend 13/14.09 nie ma TNG?! Chwilowa przerwa czy skończyli nadawać (oby nie, to przecież dopiero koniec 4 serii)
Jo_anka
Użytkownik
#14 - Wysłana: 10 Paź 2007 17:48:30
Odpowiedz 
Sciagnelam program na pazdziernik wszystkich stacji AXN z www.axn.pl. i niestety do konca miesiaca nie bedzie nowych odcinkow TNG... Co bedzie pozniej nie wiadomo... nie znalazlam w ich materialach zadnej informacji o tym, kiedy zaczna nadawac 5 serie, i czy w ogole...
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 10 Paź 2007 18:22:49
Odpowiedz 
zorija

Będziesz musiała się zadowolić TOS'em w TV Puls (choć TOS jaki jest każdy widzi).
Paradoks
Użytkownik
#16 - Wysłana: 10 Paź 2007 19:05:24
Odpowiedz 
Szkoda

Wreszcie do polski zawitało TNG, w normalnych godzinach, z całkiem niezłym (jak na polskie reala) tłumaczeniem, ale jak zwykle. Co ja teraz będę robił w weekendy?
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 10 Paź 2007 19:09:56
Odpowiedz 
Paradoks

Co ja teraz będę robił w weekendy?

Życie jest pełne możliwości.
Picard
Użytkownik
#18 - Wysłana: 10 Paź 2007 21:05:38 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Jo_anka

niestety do konca miesiaca nie bedzie nowych odcinkow TNG...

Tośmy się naoglądali! Swoja droga zastanawiam sie co moga puszczac na takim kanale jak AXN SF skoro nawet klasyka gatunku im sie nie podoba... Może wspaniałe seriale pokroju: ,,Good vs Evil " i ,,Lexx" lepiej sie sprzedaja? Rece- i nie tylko opadaja.
Delta
Użytkownik
#19 - Wysłana: 10 Paź 2007 21:12:18 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Picard
Tośmy się naoglądali!

Jeszcze nie ma co rozpaczać. Zdaje się, że obiecali wszystkie sezony puścić. Może jest tak jak z Entkiem było -pomiędzy poszczególnymi sezonami było trochę przerwy.
Albo może dopiero robią tłumaczenia do dalszych odcinków.
Jo_anka
Użytkownik
#20 - Wysłana: 10 Paź 2007 21:19:04
Odpowiedz 
W najblizszy week-end maja dac "Ziemia-ostatnie starcie".
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 10 Paź 2007 21:48:41
Odpowiedz 
Picard

Może wspaniałe seriale pokroju: ,,Good vs Evil " i ,,Lexx" lepiej sie sprzedaja?

"LEXX" to się nie czepiaj...

Jo_anka

W najblizszy week-end maja dac "Ziemia-ostatnie starcie".

Dobra wiadomość, fajny serial był...
Jo_anka
Użytkownik
#22 - Wysłana: 1 Lis 2007 18:33:19
Odpowiedz 
A czy może ktoś wie, czemu w weekend 13/14.09 nie ma TNG?! Chwilowa przerwa czy skończyli nadawać (oby nie, to przecież dopiero koniec 4 serii)

W listopadzie nie doczekamy sie kontynuacji TNG - wedle programu - dociagna emisje 4 sezonu do konca, a pozniej nie widac zadnego 5 sezonu...
Widzow, na pocieszenie, czekaja czterodniowe, calodniowe maratony sezonu 1 (17-18.11.2007) i 2 (24-25.11.2007) TNG.
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 1 Lis 2007 18:58:38
Odpowiedz 
Jo_anka

dociagna emisje 4 sezonu do konca, a pozniej nie widac zadnego 5 sezonu...

Czyli pozostaną zasadniczo przy RC (choć kilka odcinków "piątki" jeszcze się do RC zalicza).
Doctor_Who
Użytkownik
#24 - Wysłana: 1 Lis 2007 19:09:21 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Q__
Dobra wiadomość, fajny serial był...

A czy jakaś polska stacja w ogóle go puściła w całości? Bo ja kojarzę tylko pierwszy sezon na śp. RTL7 i dwa sezony na TVP2 (o "yntelygentnej" porze ok. północy).

Ale serial dobry, w istocie.
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 1 Lis 2007 21:52:48
Odpowiedz 
Doctor_Who

A czy jakaś polska stacja w ogóle go puściła w całości? Bo ja kojarzę tylko pierwszy sezon na śp. RTL7 i dwa sezony na TVP2 (o "yntelygentnej" porze ok. północy).

Właśnie śp. RTL7.
Doctor_Who
Użytkownik
#26 - Wysłana: 6 Lis 2007 18:25:03
Odpowiedz 
Q__
Właśnie śp. RTL7.
Ej, naprawdę dobili do pięciu sezonów?! O_o, a ja po trzykrotnym powtarzaniu pierwszego, uśpiłem swoją czujność i dałem E:FC na RTL7 spokój... <pluje sobie w brodę>
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 6 Lis 2007 18:37:30
Odpowiedz 
Doctor_Who

Ej, naprawdę dobili do pięciu sezonów?

Conajmniej trzy-cztery były...
kanna
Użytkownik
#28 - Wysłana: 6 Lis 2007 20:11:34
Odpowiedz 
Nigdy juz nie obejrze do końca... w sky one też chyba do piatego dobili, a potem zakodowali...

Pierwszy sezon to juz chyba z 5 razy widziałam... tez był kiedyś w piatki koło 10 rano w Jedynce.
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 6 Lis 2007 20:23:45
Odpowiedz 
kanna

Pierwszy sezon to juz chyba z 5 razy widziałam... tez był kiedyś w piatki koło 10 rano w Jedynce.

Ja ze trzy...
Seybr
Użytkownik
#30 - Wysłana: 6 Lis 2007 20:28:53
Odpowiedz 
Kurde nowa ramówka pokrywa mi się z innymi programami, które oglądam.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Informacja: zmiana ramówki AXN SF

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!