USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST NEMEZIS W ALE KINO!
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#31 - Wysłana: 29 Sier 2007 11:49:35
Odpowiedz 
Tak masz dość szanownego potomstwa??

Z tego co wiadomo, to ty dziecka nie masz ;].

Dzieci to dobra rzecz - pod warunkiem ze śpią, albo (jeszcze lepiej) sa w przedszkolu.

Heheh niby tak, dzieci to kolejny etap w życiu. Fajnie mieć bobasa, ale coś za coś.

Powinni wprowadzić bykowe. Tak panowie i panie, kto nie chce mieć dziecka, ten niech płaci mały podatek. To w końcu one pracują na emeryturę.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 29 Sier 2007 11:56:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mr homn

Tak wogóle lubię dzieci, ale jest taka znana klątwa: "obyś cudze dzieci nianczył(a)"...

Taka sama przyjemność jak niańczenie własnych :]]

Seybr

Z tego co wiadomo, to ty dziecka nie masz

O ile mi wiadomo nie mam...
Seybr
Użytkownik
#33 - Wysłana: 29 Sier 2007 12:12:19
Odpowiedz 
Taka sama przyjemność jak niańczenie własnych :]]

Stary, cudze to co innego. Można popilnować, ale nie masz ich na stałe. Gorzej jest w tedy.............Jest taki typ facetów, którzy znajdują sobie partnerkę z dzieckiem, małym hehe. Ja bym tak nie mógł. Obcego dzieciaka wychowywać. Głownie są to faceci z defektem. Przynajmniej ja mam takie obserwacje, w swojej okolicy.
Inna sprawa jest, jak ktoś pragnie mieć dziecko, a nie może ;].

O ile mi wiadomo nie mam...

Ja powiem tak, mnie jedna posądzała o ojcostwo, ale miała pecha ;]. Trochę strachu się najadłem, maiłem w tedy 19 latek.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 29 Sier 2007 12:14:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Jest taki typ facetów, którzy znajdują sobie partnerkę z dzieckiem, małym hehe. Ja bym tak nie mógł. Obcego dzieciaka wychowywać.

Ja se zwykle znajdowałem partnerki z już podrośniętymi dziećmi.

Ja powiem tak, mnie jedna posądzała o ojcostwo, ale miała pech

Ja się martwiłęm kilka razy jak się moim ex- tzw. okres spóźniał...

ps. moze wróćmy do tematu...
Seybr
Użytkownik
#35 - Wysłana: 29 Sier 2007 12:20:00
Odpowiedz 
Ja isę martwiłęm kilka razy jak isę moim ex- tzw. okres spóźniał...

Ja bym w to wbił ;].
orcheotomus
Użytkownik
#36 - Wysłana: 29 Sier 2007 14:54:23
Odpowiedz 
Nasuwa mi się jedna myśl po prześledzeniu tego tematu:

Nemezis może nie jest najlepszym trekowym filmem, ale z pewnością najbardziej inspirującym
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 29 Sier 2007 17:06:14
Odpowiedz 
orcheotomus

Nemezis może nie jest najlepszym trekowym filmem, ale z pewnością najbardziej inspirującym

Do offopiców odległych od tematu najdalej jak się da
Ziemnior
Użytkownik
#38 - Wysłana: 1 Wrz 2007 14:21:07
Odpowiedz 
NEMESIS już dziś!!!
Paradoks
Użytkownik
#39 - Wysłana: 1 Wrz 2007 18:01:00
Odpowiedz 
O, dzięki za przypomnienie. Musi mnie to pocieszyć po przegapieniu TNG

Chociaż swoją drogą nie najgorzej... Gdyby dali TNG normalnie, to musiałbym wybierać między nim a Nemesis. Jak szło to przysłowie? "Z dwojga złego lepiej w te stronę"? Eee, to chyba nie to. Ech, nie pamiętam, wiadomo co mam na myśli.
Delta
Użytkownik
#40 - Wysłana: 1 Wrz 2007 18:08:52 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Ziemnior
NEMESIS już dziś!!!

A zaraz potem ST IV.

Paradoks
ak szło to przysłowie? "Z dwojga złego lepiej w te stronę"? Eee, to chyba nie to. Ech, nie pamiętam, wiadomo co mam na myśli.

Nie ma tego złego, co by nie mogło wyjść na dobre.
Paradoks
Użytkownik
#41 - Wysłana: 1 Wrz 2007 21:51:40 - Edytowany przez: Paradoks
Odpowiedz 
Nie ma tego złego, co by nie mogło wyjść na dobre.

O, właśnie o to mi chodziło!

Edit: A Nemesis właśnie się skończyło. ST:IV nie chcę mi się już oglądać, zbyt zmęczony jestem. Może będę zerkał...
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 3 Wrz 2007 01:29:44
Odpowiedz 
Ziemnior

NEMESIS już dziś!!!

Nie ogładałem... Nie mogłem... Miałem inne zajęcia... I, prawdę mówiąc, nie chciało mi się...
warlock24
Użytkownik
#43 - Wysłana: 3 Wrz 2007 13:00:35
Odpowiedz 
Nemesis jest spoko

Po ostatnim obejrzeniu stwierdziłem że do tej pory oceniałem go zbyt surowo i przesuwam go o kilka pozycji w górę na mojej liście "100 filmów wszech czasów"
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 3 Wrz 2007 14:55:37
Odpowiedz 
warlock24

Po ostatnim obejrzeniu stwierdziłem że do tej pory oceniałem go zbyt surowo i przesuwam go o kilka pozycji w górę na mojej liście "100 filmów wszech czasów"

Trochę się dziwię, że znajdował się na niej już uprzednio, chociaż surowo go oceniałeś

(Ale może Twoja lepsza ocena NEM to po prostu "efekt bezrybia", który spowodował, że "Wing Commandera za obejrzałem czas jakiś temu prawie z przyjemnością...)
fang
Użytkownik
#45 - Wysłana: 3 Wrz 2007 16:35:22
Odpowiedz 
Q__

(Ale może Twoja lepsza ocena NEM to po prostu "efekt bezrybia", który spowodował, że "Wing Commandera za obejrzałem czas jakiś temu prawie z przyjemnością...)

a ja to nawet pomyślałem że gdyby nie FC i Inssurection to uznałbym Nemesis za najlepszy film s-f ostatnich lat
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 3 Wrz 2007 17:02:06
Odpowiedz 
fang

a ja to nawet pomyślałem że gdyby nie FC i Inssurection to uznałbym Nemesis za najlepszy film s-f ostatnich lat

Cóż, problem w tym, że filmy SF faktycznie coraz bardziej wyprane są z wszelkiej głębi i z wszelkiego sensu stajac się głupkowatym pokazem efektów spec.

Na tym tle Trek, nawet w tak mizernym wydaniu, faktycznie wyróżnia się na plus.
Paradoks
Użytkownik
#47 - Wysłana: 1 Lis 2007 13:15:21
Odpowiedz 
Melduje, że dziś o 15:35 Ale Kino znów będzie emitować Nemesis.
Jo_anka
Użytkownik
#48 - Wysłana: 1 Lis 2007 14:53:45
Odpowiedz 
Cóż, problem w tym, że filmy SF faktycznie coraz bardziej wyprane są z wszelkiej głębi i z wszelkiego sensu stajac się głupkowatym pokazem efektów spec.

Upodobniaja sie do gier komputerowych...
Acz zdaje sie, ze gry zaczynaja nabierac glebi, a filmy nadal nie...
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 1 Lis 2007 16:02:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jo_anka

Upodobniaja sie do gier komputerowych...
Acz zdaje sie, ze gry zaczynaja nabierac glebi, a filmy nadal nie...

Pogłębione gry osiagają +/- ten poziom co spłycone filmy (Ech, przypomina się jak Remiezowicz wychwalał INS, że Trek odstaje od głupkowatych widowisk zbutowanych na F/X, a tu jak na złość NEM poszedł w tym samym kierunku.)
fang
Użytkownik
#50 - Wysłana: 1 Lis 2007 16:33:06
Odpowiedz 
Paradoks
Melduje, że dziś o 15:35 Ale Kino znów będzie emitować Nemesis

Zacząłem oglądać (bo jak ktoś mówił nie ma to jak Trek po obiadku w niedziele albo święta) i szlag trafił obraz- po godzinie urwał się sygnał i po oglądaniu
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST NEMEZIS W ALE KINO!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!