USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / POLCON 2007
 Strona:  ««  1  2  3  4 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#91 - Wysłana: 3 Wrz 2007 18:10:01
Odpowiedz 
Domko

Żałuję też, że nie poznałem przedstawiciela Continuum na naszym forum.

Da sie to zapewne nadrobić.

Pah Wraith

Acha, ze smaczków konwentowych to podam jeszcze że nasz grafik odbył mały sparring z Jeżem Jerzym Skończyło się na bezbramkowym remisie 4:2

Szczegóły proszę, bo nic mi o tym nie wiadomo...
Pah Wraith
Użytkownik
#92 - Wysłana: 3 Wrz 2007 21:42:47
Odpowiedz 
Szczegóły proszę, bo nic mi o tym nie wiadomo..

Hehe, Karrde zaczął znajomość z J.J. od prowokującego stwierdzenia na temat odwróconego do nas tyłem zwierzaka, że kusi go żeby kopnąć w/w w zadek
Q__
Moderator
#93 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:06:20
Odpowiedz 
Pah Wraith

Hehe, Karrde zaczął znajomość z J.J. od prowokującego stwierdzenia na temat odwróconego do nas tyłem zwierzaka, że kusi go żeby kopnąć w/w w zadek

Dobra i co dalej? (Mówisz o tym facecie w kostiumie J.J, który błąkał sie korytarzami?)
Pah Wraith
Użytkownik
#94 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:24:03
Odpowiedz 
Dobra i co dalej?

dalej panowie przybrali wojownicze pozy, zwymyślali się po czym podal sobie łapki i ze śmiechem na pyskach rozeszliśmy się

Mówisz o tym facecie w kostiumie J.J, który błąkał sie korytarzami?

To nie był prawdziwy J.J. ??? :|
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:29:11
Odpowiedz 
Pah Wraith

dalej panowie przybrali wojownicze pozy, zwymyślali się po czym podal sobie łapki i ze śmiechem na pyskach rozeszliśmy się

Zakońcczenie iście trekowe.

To nie był prawdziwy J.J. ???

A był?
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:31:47
Odpowiedz 
A był?

Naj-praw-dziw-szy
Vashar
Użytkownik
#97 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:53:46
Odpowiedz 
Witam wszystkich

Ja ze swojej strony powiem, ze Polcon moge uznac za udany. Jako uzupelnienie mini-raportu The D dodam, ze towarzyszyly nam dzielnie nasze dziewczyny... fluorowi Asia a mi Kasia (uzywajaca nicka Akki) Bardzo ciekawa byla prelekcja o smokach... chociaz nie zdazylismy na sam poczatek tego wykladu. Rowniez prezentacja gry Wiedzmin sprawila ogromne wrazenie. Kasia nie dotrwala do prelekcji Horizona, czego bardzo zaluje natomiast mi sie podobala, chociaz szczerze mowiac byla nieco nierowna i "nudna prezentacja" byla momentami rzeczywiscie nudnawa... Szkoda, ze nie przywiezliscie rekwizytow, mundurow... czegokolwiek co moznaby bylo dotknac - bardziej interaktywnie by to wygladalo... No i mundurow na Waszych osobach tez zabraklo

Pozdrawiamy
Bashir
Moderator
#98 - Wysłana: 3 Wrz 2007 22:58:07 - Edytowany przez: Bashir
Odpowiedz 
Witamy na forum

(ha! szybszy od Q__ )
Q__
Moderator
#99 - Wysłana: 4 Wrz 2007 01:33:27
Odpowiedz 
Pah Wraith

Naj-praw-dziw-szy

SHOCK!

Vashar

Jako uzupelnienie mini-raportu The D dodam, ze towarzyszyly nam dzielnie nasze dziewczyny... fluorowi Asia a mi Kasia (uzywajaca nicka Akki)

Czy ja Was widziałem?

Bashir

ha! szybszy od Q__

Q__ się rozleniwił po Polconie...
Pah Wraith
Użytkownik
#100 - Wysłana: 4 Wrz 2007 08:26:47
Odpowiedz 
Czy ja Was widziałem?

Krótko, bo krótko, ale widziałeś. Z Fluorem i jego panią nawet siedzieliśmy wieczorem w tym drewnianym przybytku na polach Mokotowskich chodź szybko sobie poszli. Vashar opuścił nas niestety wcześniej...
Vashar
Użytkownik
#101 - Wysłana: 4 Wrz 2007 08:36:27
Odpowiedz 
Czy ja Was widziałem?

Czesciowo tak Ja stalem po prelekcji w grupce osob, w ktorej padlo pytanie "Gdzie jest Q?"... to chyba byl The D, pamietam tylko, ze trzymala ta osoba fazer za plecami

. Vashar opuścił nas niestety wcześniej...

No niestety zwinalem sie wczesniej... pewnie dlatego bylem malo rozpoznawalny dla niektorych
kanna
Użytkownik
#102 - Wysłana: 4 Wrz 2007 09:28:26
Odpowiedz 
Jak tak czytam Wasze opisy, to żałuję, że ja odpuściłam
Q__
Moderator
#103 - Wysłana: 4 Wrz 2007 11:30:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Z Fluorem i jego panią nawet siedzieliśmy wieczorem w tym drewnianym przybytku na polach Mokotowskich

A o tym atrakcyjnym rudzielcu móiwsz? Pozdrowienia dla obojga...

Vashar

Ja stalem po prelekcji w grupce osob, w ktorej padlo pytanie "Gdzie jest Q?"... to chyba byl The D, pamietam tylko, ze trzymala ta osoba fazer za plecam

A to kojarzę...

kanna

Jak tak czytam Wasze opisy, to żałuję, że ja odpuściłam

I żałuj

ps. wywiad z (IMHO) najciekawszym z gości POLCONu:
http://www.komiks.gildia.pl/wywiady/marvano-to-sci ence-fiction-wybralo-mnie

EDIT:
Wspomniałem o tegorocznych Zajdlistach. IMHO M.L. Kossakowska dostała Zajdla za opowiadanie, nie tylko dla walorów nagrodzonego tekstu, a także dlatego, że fani chcieli ją już teraz w jakiś sposób nagrodzić za tegoroczną (a więc mogącą ubiegać się o nagrodę dopiero w roku przyszłym) "szamańską" powieść "Ruda sfora":
http://www.fabryka.pl/ksiazki.php?id=146#searchkk

BTW: to już trzeci szaman w naszej fantasy po przewodasowym Alefie i grzędowiczowskim (widać mąż i żona mają podobne fascynacje) Charonie (tym ze świeżo nagrodzonej powieści)...
kanna
Użytkownik
#104 - Wysłana: 5 Wrz 2007 12:10:43
Odpowiedz 
Q__
I żałuj

Moze nastęonym razem, o ile nas wszystkich CBA/ABW/CBŚ/CIA/KGB/BBC/NBA
( niepotrzebne skreślić
nie zaaresztuje
Domko
Użytkownik
#105 - Wysłana: 5 Wrz 2007 12:31:27
Odpowiedz 
Jeszcze NBC/ABC/AXN.
kanna
Użytkownik
#106 - Wysłana: 5 Wrz 2007 12:37:13
Odpowiedz 
Ze szczególnym wskazniem na AXN sci-fi
lol
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 5 Wrz 2007 16:55:17
Odpowiedz 
kanna

Moze nastęonym razem

Następny Polcon już nie w Wawie, trza sie będzie kilometrami tłuc...

Domko

Jeszcze NBC/ABC/AXN.

A Paramount to nie?

kanna

Ze szczególnym wskazniem na AXN sci-fi

A to byli jedni ze sponsorów Polconu nawiasem mówiąc...
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 19 Wrz 2007 13:33:04
Odpowiedz 
Wspomniałem cosik o autorce zwącej się Aleksandra Janusz:

Oto próbka Jej twórczości:

http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/daniel-grep s/kochali-sie-ze-strach/imponderabilia
fluor
Użytkownik
#109 - Wysłana: 1 Lis 2007 00:45:54
Odpowiedz 
Po czasie może troszkę, ale muszę się przyznać, że kwestia "Gdzie jest Q?", padła właśnie ode mnie

Nie pamiętam jakie to względy nakazały nam szybki wyjazd z części integracyjnej, jednakże mam nadzieję na powtórkę rychlejszą niż na premierze kolejnego filmu z serii ST
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 1 Lis 2007 00:49:19
Odpowiedz 
fluor

jednakże mam nadzieję na powtórkę rychlejszą niż na premierze kolejnego filmu z serii ST

Pamiętam, pamiętam. Poczułem się jak gwiazda.
 Strona:  ««  1  2  3  4 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / POLCON 2007

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!