USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / POLCON 2007
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
mr homn
Użytkownik
#61 - Wysłana: 31 Sier 2007 09:07:43
Odpowiedz 
Czy ktoś zna jakieś "ploty"? Jak poszło naszym kochanym forumowiczom wczoraj na Polconie...? Nie tremowali się? Wygłaszali referaty piękną polszczyzną?
Paradoks
Użytkownik
#62 - Wysłana: 31 Sier 2007 10:27:42
Odpowiedz 
mr homn

A co ty myślisz? Owacje na stojąco, tłum fanów, których jedynym marzeniem jest zdobyć upragniony autograf Q__. Setki fotoreporterów, śledzących każdy krok Paha.

Ciekawi mnie co będą mówić o Horizonie. Obiecali, że trailery/materiały reklamowe będę na YouTube. Pooglądał bym sobie...
Pah Wraith
Użytkownik
#63 - Wysłana: 31 Sier 2007 10:42:00
Odpowiedz 
Setki fotoreporterów, śledzących każdy krok Paha.

To nader ciekawe, bo ja wciąż w KRK :]

Obiecali, że trailery/materiały reklamowe będę na YouTube.

Będą.
The_D
Użytkownik
#64 - Wysłana: 31 Sier 2007 10:52:52
Odpowiedz 
A własnie, kiedy planujesz przyjazd? Może jakaś półoficjalna zbiórka, coby się tam po tym Polconie nie szukać. Jeżeli są chętni oczywiście.
Pah Wraith
Użytkownik
#65 - Wysłana: 31 Sier 2007 11:07:35
Odpowiedz 
Na chwilę obecną dzielna załoga Horizona planuje przyjazd w sobotę przed g. 11
Paradoks
Użytkownik
#66 - Wysłana: 31 Sier 2007 11:15:45
Odpowiedz 
To nader ciekawe, bo ja wciąż w KRK :]

O, tak?

Cóż, jak jest się gwiazdą to wypada się modnie spóźnić.
Pah Wraith
Użytkownik
#67 - Wysłana: 31 Sier 2007 11:47:57
Odpowiedz 
ba
mr homn
Użytkownik
#68 - Wysłana: 31 Sier 2007 12:36:40
Odpowiedz 
Lymuzyna i czerwony dywan dla ekipy Horizona
A jak poszło theczarkowi i Q__ na prelekcjach i konkursie?
Pah Wraith
Użytkownik
#69 - Wysłana: 2 Wrz 2007 11:41:34
Odpowiedz 
Dziękujemy wszystkim obecnym, że nie wyszli podczas prezentacji Waterhouse'a i Karrdego Dziękuję również, że powstrzymaliście się od huraganowych oklasków po mojej części prelekcji
mr homn
Użytkownik
#70 - Wysłana: 2 Wrz 2007 12:15:02 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
Pah Wraith

Proszę o opis całej sytuacji... jak było? ilu ludzi przyciągnęło? co z huraganowymi oklaskami po projekcji? Szczegóły, szczegóły... No i oczywiście o ile można zapytać... kiedy to wszytsko można będzie zobaczyć w necie

EDIT: o Polconie na WP:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wi d=9169258&rfbawp=1188728843.513&ticaid=14644
Paradoks
Użytkownik
#71 - Wysłana: 2 Wrz 2007 15:18:23
Odpowiedz 
Też dołączam się do prośby. Jak poradziliście sobie z tłumami fanów? Ilu mieliście ochroniarzy? Jak poradziliście sobie z zakwasami w nadgarstku po wypisywaniu tysięcy autografów?
Pah Wraith
Użytkownik
#72 - Wysłana: 2 Wrz 2007 16:48:52
Odpowiedz 
Heh, było sporo osób, jakieś 30 parę. Pogadaliśmy trochę a potem puściliśmy reela, zaś stawkę zamykał jeden z naszych grafików Karrde
mr homn
Użytkownik
#73 - Wysłana: 2 Wrz 2007 17:13:44
Odpowiedz 
Pah Wraith
Coś jesteś mało wylewny w opisie 30 fanów/ek ST w jednym pomieszczeniu to jednak niezły wynik
The_D
Użytkownik
#74 - Wysłana: 2 Wrz 2007 21:04:44
Odpowiedz 
No to może żeby zachęcić głównych bohaterów napiszę swoje wrażenia z Polconu.

Po dotarciu na miejsce trafiłem do długiej kolejki po odbiór "wejściówek". Na szczęście zarejestrowałem się przez internet i nie musiałem wypełniać papierkowego formularza dzięki czemu przeskoczyłem w kolejce kilka osób . Razem z identyfikatorem dostałem torebkę reklamującą grę Wiedźmin (o niej później) zawierającą konwentowe gadgety: program, informator, antologię utworw nominowanych do Zajdla i dugopis reklamujący AXN.

Pierwszym pokazem na jaki trafiłem była prezentacja animacji reklamującej wspomnianą już grę. Film jako taki ma być intrem do gry i opowiada historię przedstawioną w pierwszym opowiadaniu z serii. Mógłbym pisać o filmie ochy i achy, ale napisze tylko, że twórcą jest Tomek Bagiński.

Następna była chmm... "pogadanka" na temat magii we wsółczesnym świecie i jej związków z literaturą. Rozmawiali Jakub Ćwiek, Michał Studniarek, Łukasz Orbitowski i Milena Wójtowicz.

Po tym trafiem co nieco przypadkowona prezentację polskiej placówki sił imperialnych oraz legionu Rebelii.
zdjęcie i filmik.

W trakcie pokazu udało mi się wypatrzyć Fluora z Vasharem i dwiema trekkerkami których nicków niestety nie zapamiętałem :|. Wspólnie zrobiliśmy rundke po terenie Polkonu, po czym reszta postanowiła zrobić sobie przerwę i wybrać się na obiad. Jako że byłem już po szaszłyku z hotelowego menu zostałem i poszedłem na konwentowy konkurs filmowy. Co prawda konkurs trwał już od jakiegoś czasu, tymniemniej było warto. Chyba najbardziej zapadło mi w pamięć, jak w konkurencji "filmowe czarne charaktery" zawodnik pocąc się co nie miara próbował pokazać swojej drużynie (oczywiście bez użycia żadnych dźwięków) HAL-a 9000
The_D
Użytkownik
#75 - Wysłana: 2 Wrz 2007 21:39:42
Odpowiedz 
Po konkursie trafiłem na bardzo ciekawy wykład - pogadankę na temat snów i możliwości ich świadomego kontrolowania. Prowadzący opowiadał o metodach rozpoznania w trakcie snu, że to sen oraz jak przejąć nad snem kontrolę nie budząc się przy tym. Sam wykład był ubarwiany ciekawymi opowieściami ze snów autora jak i zasłyszanymi. Całość była przewidziana na 2 godziny dlatego z niemałym żalem opuściłem prelekcję w połowie aby udać się na spotkanie z twórcami Wiedźmina (gry).

Zaraz po zbiorowym wywiadzie nadeszła godzina 0, dlatego pośpiesznie udalem się na poziom -1 gdzie ekipa Horizona już przygotowywała się do prezentacji. Na sali spotkałem ponownie ekipę mazowiecka powiększoną o kilka osób, Paha Wraitha, Waterhouse'a, a po zakończeniu nawet Q. Po tym chciałem jeszcze wybrać się na uroczyste zakończenie Polconu, które jednak opóźniało się coraz bardziej a ja bylem już zmęczony tak więc udałem się na przystanek autobusowy. Przy wyjściu zaopatrzyłem się jeszcze w drukowaną wersję chomiksów

W niedzielę wybrałem się jeszcze na 2 godziny, w trakcie których wysłuchałem prelekcji o drodze Lema do sławy oraz wykładu - prezentacji o efektach specjalnych w oryginalnej trylogii. (króciutki fragment).
The_D
Użytkownik
#76 - Wysłana: 2 Wrz 2007 22:03:22
Odpowiedz 
Z tego wszystkiego zapomniałem o jednym punkcie programu. Otóż przed wykładem o snach zaliczyłem jeszcze prelekcję na temat fantastycznych jak i rzeczywistych możliwościach lotu do gwiazd. Gwiezdnej Wędrówce przypadła spora część. Przeprowadzona była całkiem rzeczowo, choć prelegent nie utrzegł sie drobnych nieścisłości oraz co nieco pomieszał fakty kanoniczne ze spekulacjami fanów.
waterhouse
Moderator
#77 - Wysłana: 2 Wrz 2007 22:29:46
Odpowiedz 
a co sądzisz o naszej prezentacji ?
Pah Wraith
Użytkownik
#78 - Wysłana: 2 Wrz 2007 22:35:22
Odpowiedz 
waterhouse, The_D kurtuazyjnie pominąłten fragment milczeniem, a Ty go jeszcze za język ciągniesz
waterhouse
Moderator
#79 - Wysłana: 2 Wrz 2007 22:38:59
Odpowiedz 
no ale ja jestem ciekaw
The_D
Użytkownik
#80 - Wysłana: 2 Wrz 2007 23:11:22
Odpowiedz 
Generalnie miałem nadzieję, że sami napiszecie coś od siebie, ale skoro nalegacie...

Ogólne wrażenie pozytywne. Co prawda duża część nie była zaskoczeniem (widziałem już teaser, część zdjęć, znałem co nieco historię projektu ze strony i przeciekow na forum ), ale mimo wszystko siedziało się tam całkiem sympatycznie. Fajnie było też posłuchać o produkcji od kuchni, liczyłem jednak, że pokażecie więcej gotowego materiału. W każdym razie ciągle wierzę, że macie te deklarowane 60% . Myślę, że gdybyście dostali czas wcześniej byłoby więcej widzów, o 19 sporo osób po prostu rozeszło się już do domów/na nocleg. Za to optymistycznym akcentem była ta dwójka dzieciaków - widać AXN robi swoje, być może na ENTku i TNG wychowa się nowe pokolenie polskich trekkies.
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 3 Wrz 2007 00:23:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Właśnie wróciłem . Ogólne wrażenia pozytywne.

Pah Wraith
waterhouse
The_D

Miło było Was poznać .

ps. wspominałem coś o Zajdlach. Oto wyniki:
http://esensja.pl/ksiazka/wiesci/tekst.html?id=450 2
(Pierwszy raz się zdarza by parą nagrodzonych byli mąż i żona.)
mr homn
Użytkownik
#82 - Wysłana: 3 Wrz 2007 08:56:13
Odpowiedz 
The_D
Generalnie miałem nadzieję, że sami napiszecie coś od siebie

No ja też chciałbym usłyszeć wrażenia samych "prelegentów" z ST Horizon i nie tylko, jeśli można, oczywiście....
Pah Wraith
Użytkownik
#83 - Wysłana: 3 Wrz 2007 09:50:31
Odpowiedz 
Q__
Miło było Was poznać .

Wzajemnie.
The_D
Użytkownik
#84 - Wysłana: 3 Wrz 2007 10:06:18
Odpowiedz 
j/w
Paradoks
Użytkownik
#85 - Wysłana: 3 Wrz 2007 11:20:21
Odpowiedz 
Za to optymistycznym akcentem była ta dwójka dzieciaków - widać AXN robi swoje, być może na ENTku i TNG wychowa się nowe pokolenie polskich trekkies.

A o co chodzi?
waterhouse
Moderator
#86 - Wysłana: 3 Wrz 2007 12:24:19
Odpowiedz 
The_D
Generalnie miałem nadzieję, że sami napiszecie coś od siebie, ale skoro nalegacie...

Dzięki za feedback

wkrótce bedzie trailer (tak jak zapowiadalem)

za chwilke napisze moje wrazenia
Domko
Użytkownik
#87 - Wysłana: 3 Wrz 2007 15:38:54
Odpowiedz 
A ja wróciłem z wakacji w innej części Polski - w górach. Powinienem być na Polconie, ale jednak z paru powodów się nie wybrałem.

Co do trailer to potwierdzam, że jest przygotowany i Waterhouse mówił prawdę - ręczy za to głową (ja za nic nie ręczę - głowa cenna jest ). A na bardziej serio - cieszę się, że prelekcja się odbyła i że aktywy się poznały.
Q__
Moderator
#88 - Wysłana: 3 Wrz 2007 17:03:06
Odpowiedz 
Domko

Powinienem być na Polconie, ale jednak z paru powodów się nie wybrałem.

A teraz troszkę załujesz, ze nie byłeś?
Domko
Użytkownik
#89 - Wysłana: 3 Wrz 2007 17:09:47
Odpowiedz 
Z jednej strony żałuję, ale z drugiej cieszę się, że wybrałem góry, bo naprawdę po 4 latach bez urlopu odpocząłem.

Gdyby to się zbiegło w innym czasie to bym pojechał - i w tym sensie żałuję.

Żałuję też, że nie poznałem przedstawiciela Continuum na naszym forum.
Pah Wraith
Użytkownik
#90 - Wysłana: 3 Wrz 2007 17:37:07
Odpowiedz 
Acha, ze smaczków konwentowych to podam jeszcze że nasz grafik odbył mały sparring z Jeżem Jerzym Skończyło się na bezbramkowym remisie 4:2
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / POLCON 2007

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!