USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / PAPDED - zmiany i pytania

Autor Wiadomość
Psyker
Użytkownik
#1 - Wysłana: 23 Maj 2007 17:49:08
Odpowiedz 
Kto bacznie śledzi rozwijający się projekt Horizon, a zwłaszcza moją gadkę w shoutboxie, ten pewnie zauważył pewne zmiany, którym poddane zostało PAPDED. W sumie forum i strona umarły śmiercią naturalną i to wcale nie bez mojej winy.

Ostatnio przemyślałem całą sprawę i postanowiłem założyć ten temat - otóż, zgromadźcie się fani star treka albowiem pytania do was mam ważne.

-------------------------------------------------- -----------------------

Nie od dziś wiadomo, że fan Star Wars chętnie widzi na swojej półce miecz świetlny w gablotce. Nie inaczej jest zapewne wśród fanów Star Treka. Jednakże każdy z nas wie, jakie wielkie koszty trzeba ponieść, aby postawić sobie na półce fazerek . I w związku z tym pytam.

Gdyby ktoś w polsce robił takie repliki (niekoniecznie licencjonowane), a cena ich była by w miarę niska (o czym za chwilę) to czy gotowi byście byli zostać klientami ?

Otóż planuję na potrzeby Horizona zrobić trochę osprzętu zaawansowanymi metodami (żywica, silikon itp.), a co za tym idzie także ruszyć z produkcją dla zwykłych fanów. Fakt faktem, fazer nie kosztowałby wtedy 30 złotych, ale jakieś 200, 250 złotych - jednakże to i tak taniej od sprowadzania z zagranicy za 1200 .

A może napiszecie też, co byście chętnie kupili, gdyby była taka możliwość ?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 23 Maj 2007 18:10:56
Odpowiedz 
A może napiszecie też, co byście chętnie kupili, gdyby była taka możliwość ?

No ja te komunikatory do przypinania, zwłaszcza model z czasów TNG...
Psyker
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Maj 2007 22:31:19
Odpowiedz 
A dokładnie z jakiego okresu ? Trójkąt na kółku czy trójkąt na żytelce ?
Jinn
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Maj 2007 22:55:41
Odpowiedz 
Psyker zrób model fazera pokaż jak wygląda to się zastanowię.
IMHO prócz tego przydałyby się piny i komunikatory z okresu DS9.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 23 Maj 2007 23:01:04
Odpowiedz 
Psyker

A dokładnie z jakiego okresu ? Trójkąt na kółku czy trójkąt na żytelce

Trókąt na kółku (a raczej owalu) oczywiście, ale model z "żyletką" też mozesz robić...
Psyker
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Maj 2007 09:32:24
Odpowiedz 
Póki co to tylko robię rozpoznanie - produkcja powinna ruszyć pod koniec czerwca z rekwizytami na zamówienie (aby nie robić spojlerów do pierwszego polskiego fanfilmu ), a dopiero pod koniec wakacji pewnie by coś się ruszyło z nielicencjonowaną sprzedażą . Takie np. formy do fazerów będę sprowadzał z zagranicy (np. fazer z Nemesisa), karabin z Nemesisa będzie robiony od podstaw z hipsu (model-matka), komunikatory - jeden jest w Horizonie, to się zrobi z tego formę-negatyw, inne mogę pożyczyć od znajomego z niemiec... co trudniejsze formy będą napewno zamawiane - trzeba korzystać ze znajomych, którzy siedzą w tym biznesie.
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 24 Maj 2007 15:12:03
Odpowiedz 
Psyker

komunikatory - jeden jest w Horizonie, to się zrobi z tego formę-negatyw, inne mogę pożyczyć od znajomego z niemiec..

Cóż, jeśłi będą tylko te z "żyletką" też kupię.... Lepszy rydz niż nic ...

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / PAPDED - zmiany i pytania

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!