USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Czy ktoś z was ściąga trekowe książki poprzez Empik?

Autor Wiadomość
captain_root
Użytkownik
#1 - Wysłana: 4 Maj 2007 23:26:38
Odpowiedz 
Tak się składa, że chwilowo nie ma nowego treka na horyzoncie, tak więc dość często pozwalam sobie na małe wojaże z książkami Mówię wam, fanatastyczna sprawa: płaci się tylko za książkę, żadnych kosztów przesyłki, czas czekania: maksimum trzy tygodnie. Amazon wysiada w przedbiegach!
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 5 Maj 2007 00:04:13
Odpowiedz 
captain_root

Cóż, kupuję w Empiku dość często. Raz zdażyło mi się wydać na książki sprowadzone tą drogą 4000 w jeden miesiąc. Sam się zastanawiam czy to powód do pochwalenia się, czy wręcz przeciwnie...
captain_root
Użytkownik
#3 - Wysłana: 5 Maj 2007 10:28:40
Odpowiedz 
Q__

Kto wie, może kiedy ktoś zauważy, że "ludzie to kupują," to może Amberowi wyrośnie konkurencja... Ach, trekowe książki po polsku; wreszcie wyszlibyśmy z undergroundu.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 5 Maj 2007 16:18:20
Odpowiedz 
captain_root

Hmm, tyle, że to nie były trekowe książki...
Darnok
Użytkownik
#5 - Wysłana: 5 Maj 2007 18:14:01
Odpowiedz 
Q__
Dobiłeś mnie
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Maj 2007 19:13:00
Odpowiedz 
Offtopic, Q__ ?

Ja nie ściągałem nigdy książek przez empik, chociaż kiedyś o to pytałem. Wtedy jednakże nie można było ściągać tytułów ad hoc, musiały to być książki, które już zostały sprowadzone do którejś filii w Polsce. Wiem, ze dzisiaj jest inaczej, ale jak popatrzę na allegro, to niejednokrotnie tam można kupić ładne okazje. Np. ostatnio był niemal cały 8 sezon DS9 za śmieszne pieniądze. W rezultacie po ciężkiej walce kupiłem dwie jak nowe książki po 6 zł za sztukę
http://memory-alpha.org/en/wiki/Abyss
http://memory-alpha.org/en/wiki/Rising_Son
W pierwszą już się zagłębiam z wolna
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 5 Maj 2007 20:30:12
Odpowiedz 
Darnok

Dobiłeś mnie

Ale za to była to (starsza i nowsza) klasyka SF i sporo dobrycvh komiksów...

Pah Wraith

Offtopic, Q__ ?

Czasem i mi sie zdarza... ;]

W rezultacie po ciężkiej walce kupiłem dwie jak nowe książki po 6 zł za sztukę

Owwszem, o dostępnosci trekowych ksiażek na Allegro była na Forum mowa nie raz (i faktycznie często można kupić skarby za bezcen)...
captain_root
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Maj 2007 22:05:24 - Edytowany przez: captain_root
Odpowiedz 
Q__

Hmm, tyle, że to nie były trekowe książki...

Mi chodziło o to, że Amberowi wyrośnie konkurencja w sensie, że oni będą wydawać książki z SW a kto inny z ST. Nie jestem aż tak roztrzepany, by nie pamiętać jaką franszyznę wydaje Amber.

P.S. Obecnie wypatruję omnibusa "Twist of Faith" ( DS9 )
http://memory-alpha.org/en/wiki/Twist_of_Faith
oraz "Kobayashi Maru" ( ENT )
http://memory-alpha.org/en/wiki/Kobayashi_Maru_%28 ENT_novel%29
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 5 Maj 2007 22:27:40
Odpowiedz 
captain_root

Mi chodziło o to, że Amberowi wyrośnie konkurencja w sensie, że oni będą wydawać książki z SW a kto inny z ST.

I to by było TO. (Ale, jak pewnie wiesz, były dwie przymiarki do wydawania Treka w Polsce i niewiele z tego, niestety, wyszło...)
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 6 Maj 2007 14:52:40
Odpowiedz 
captain_root
Użytkownik
#11 - Wysłana: 6 Maj 2007 15:15:41
Odpowiedz 
Pah Wraith

ciekawe ile to by kosztowało

Proste: przelicz cenę z dolarów na złotówki posługując się aktualnym kursem.
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 6 Maj 2007 18:18:43
Odpowiedz 
A koszty sprowadzenia?
Szkoda, że to zwykły paperback, w przypadku takiego zbiorku aż by się prosiło jakieś mega wydanie
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 6 Maj 2007 18:26:08
Odpowiedz 
Pah Wraith

Szkoda, że to zwykły paperback

Weż pod uwagę, że paperbacki są (z oczywistych powodów) tańsze...

A co do samej książki skoro o Kirze wydaje się godna uwagi (tylko po co znó w to bajorańska religię wmieszali?). No i Andorianin jest...
Pah Wraith
Użytkownik
#14 - Wysłana: 6 Maj 2007 18:28:16
Odpowiedz 
A co do samej książki skoro o Kirze wydaje się godna uwagi (tylko po co znó w to bajorańska religię wmieszali?).

Spodobałaby Ci się. Nie zdradzając szczegółów, powiem tylko, że mamy tu własnie problem bardzo ostrego kryzysu wiary.
captain_root
Użytkownik
#15 - Wysłana: 6 Maj 2007 18:35:45 - Edytowany przez: captain_root
Odpowiedz 
Pah Wraith

A koszty sprowadzenia?

W Empiku NIE MA kosztów przesyłki. Płacisz TYLKO za książkę i ani grosza więcej. Ja nie żartuję. Jeżeli nie wierzysz, podejdź do punktu Info w Empiku i spytaj się. Powiedzą ci dokładnie to samo.

P.S. Chyba nie przeczytałeś tematu topicu i pierwszego posta zbyt uważnie?
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 6 Maj 2007 18:45:30
Odpowiedz 
Pah Wraith

Spodobałaby Ci się. Nie zdradzając szczegółów, powiem tylko, że mamy tu własnie problem bardzo ostrego kryzysu wiary.

Zaraz zrobisz ze mnie wojującego ateistę czy coś w tym stylu... A serio: poczytałem streszenia w MA i faktycznie wygląda to na świetną historię...

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Czy ktoś z was ściąga trekowe książki poprzez Empik?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!