USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Filmy Star Trek w Polsce. (Cinemax)
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#61 - Wysłana: 11 Wrz 2010 22:30:41
Dzisiaj coś koło północy na TVP 1 leci ST Nemesis
Seybr
Użytkownik
#62 - Wysłana: 12 Wrz 2010 17:08:47
Arek:

Całe TVP, najpierw da jakieś g... rozrywkowe dla tumanów, lub serial a potem dobry film.
Eviva
Użytkownik
#63 - Wysłana: 12 Wrz 2010 20:39:18
Seybr:
Arek:

Całe TVP, najpierw da jakieś g... rozrywkowe dla tumanów, lub serial a potem dobry film.

Bo naród trzeba otumanić, ile się da - więc najpierw "M jak miłość" czy insza "Plebania", potem "Gwiazdy udają, że rywalizują w tańcu", potem kabarety, czyli transmisja prosto z zakładu dla obłąkanych... a gdy ktoś już się uparł i chce koniecznie obejrzeć coś, przy czym potrzebna jest więcej niż jednak komórka mózgowa, niecgh siedzi do późna lub zaopatrzy się w nagrywarkę.
kanna
Użytkownik
#64 - Wysłana: 12 Wrz 2010 20:47:35 - Edytowany przez: kanna
Czy aby lekko nie przesadzacie z jakościa dzieła pt Nemesis?
ortkaj
Użytkownik
#65 - Wysłana: 12 Wrz 2010 21:05:53
trochę , ale najgorsze było to, że.... finałowy, niedoszły strzał promieniem talaronów (najdłuższy w dziejach kina, zwolnione kule w matrixie niech się chowają, jak również bombardy w Panu Wołodyjowskim) miał jednak ten efekt, że następny trek pokazano nam 7 lat później (prawdopodobnie szczątkowe promieniowanie zniszczyło wytwórnię)
Eviva
Użytkownik
#66 - Wysłana: 12 Wrz 2010 21:09:13
ortkaj

NEM był niewypałem nie tylko przez ten pechowy strzał. Tyle tylko, że na tle naszej rodzimej produkcji, serwowanej widzowi niczym zgniłe wiśnie, podawane jako pasta z kawioru, i NEM wydaje się ósmym cudem świata.
kanna
Użytkownik
#67 - Wysłana: 12 Wrz 2010 21:18:01
Nieno, w sobote to ani plebanii, ani M jak Mostowiaki nie ma ;) Za to jest Opole :/ Niemniej, Jedynce należą sie laury za puszczanie - niezalężnie od pory - Treka. Bo to ewenement.
ortkaj
Użytkownik
#68 - Wysłana: 12 Wrz 2010 21:23:59
No tak ale nie wszyscy chcą dotrzeć tam gdzie ( no wiecie), a misje Star Fleet i TVP nie są takie same. Musimy posiłkować się zagranicznymi stacjami tematycznymi ( na szczęście z polskimi napisami).
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 12 Wrz 2010 21:36:58
ortkaj

Też racja. Niektórzy wolą swoje za...plecze niż trasę poza najdalsze gwiazdy.
Mysterious Stranger
Użytkownik
#70 - Wysłana: 13 Wrz 2010 00:38:34
Hmm... w sumie pamiętam, że jakieś 3-4 miesiące temu puszczali Nemesisa w publicznej, w niedzielę, koło 14 godziny, więc to ich jakoś usprawiedliwia. Widocznie tamta pora nie przyniosła oglądalności to spróbowali wieczorem, uderzyć w bardziej dorosłą widownię

Generalnie zamiast tego, czy i o jakich porach puścili owy film, zastanowiłbym się dlaczego wzięli się za to, za przeproszeniem Waszmościów i Waćpanien, tak od tyłka strony, czyli od dziesiątej części? Nie mogli od pierwszej albo przynajmniej siódmej? Skywalkera i jego ferajnę jakoś potrafili ładnie oraz w odpowiedniej kolejności w ramówce umieścić.

Echhh... a potem się niektórzy dziwią, czemu Trek jest taki niepopularny nad Wisłą. Gdyby moim pierwszym zetknięciem z tym uniwersum był właśnie Nemesis, to sam bym zaczął zachodzić w głowę, co tyle milionów ludzi w tym widzi i skąd się bierze ta cała euforia
Toudi
Użytkownik
#71 - Wysłana: 13 Wrz 2010 01:01:38
Wiecie, pal sześć kolejność w jakiej puszczają filmy, bo jako tako idzie oglądać osobno (no może od 2 do 4 byłby problem), ale miło byłoby jakby choć raz puścili cały serial, bo z tego co pamiętam to maja problem z emisją więcej niż 100 odcinków...
ortkaj
Użytkownik
#72 - Wysłana: 13 Wrz 2010 08:13:28
Masz rację, jeszcze TOS albo TNG gdzieś można było obejrzeć do końca ale DS9 albo VOY? Zarówno Polsat jak i Canal + popatrzyły na wyniki oglądalności i powiedziały nie. Nie ma co ukrywać na razie fanów i zainteresowanych można pomieścić na kilku okrętach Federacji.
Seybr
Użytkownik
#73 - Wysłana: 13 Wrz 2010 15:51:48 - Edytowany przez: Seybr
Dobrze że jest AXN, gdzie leci TOS oraz SciFi gdzie lecie TNG. Choć nie powiem TNG dają o beznadziejnej porze, a takie Buffy postrach kłaków dają o wyśmienitej porze. Dobrze że w sobotę i niedzielę są powtórki. W tym czasie katuje moją żonę, dziecko akurat jest za ;].

Nemesis nie jest jakimś wielkim arcydziełem, ale jest lepszy od serialów ala Szpilki na giewoncie. Dobrze że TVP w sobotę zapodało Zieloną milę. Nigdy tego filmu do końca nie widziałem. Dla mnie ten film to nr. dwa wśród kina opisująca więźniów i strażników z USA. Owszem ten film ma sporo z fantasy, ale klimat jest wspaniały.
Mój nr. jeden to The Shawshank Redemption. Tim Robbins i Morgan Freeman zagrali w tym filmie wyśmienicie. Jak bym miał wymienić dziesięć najlepszych filmów które widziałem w swoim życiu, ten film znalazł by się w pierwszej 10.
ortkaj:
Masz rację, jeszcze TOS albo TNG gdzieś można było obejrzeć do końca ale DS9 albo VOY?

Jak się jest bardziej Narisem, to DS 9 da obejrzeć do końca. Ja go bardziej cenię niż TNG. Gusta są różne.
ortkaj
Użytkownik
#74 - Wysłana: 13 Wrz 2010 16:14:55
Jak się jest bardziej Narisem, to DS 9 da obejrzeć do końca. Ja go bardziej cenię niż TNG. Gusta są różne.[/quote]

Moja wypowiedź nie odnosiła się do jakości VOY czy DS 9 ale do tego, że polskie stacje nie wytrzymały "próby". SAT 1 emitował odcinki do końca.
PS. A Kirę też lubię.
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 13 Wrz 2010 17:24:31
Seybr:
dziecko akurat jest za

A co ma nie być w tym, wieku, gdy nie odróżnia Andorianina od Smerfa Osiłka?
Seybr
Użytkownik
#76 - Wysłana: 14 Wrz 2010 11:40:57
Eviva:
A co ma nie być w tym, wieku, gdy nie odróżnia Andorianina od Smerfa Osiłka?

Odróżnia oj odróżnia, klingona od wolkana. Scenka, sami klingoni, mój się bawi i co jakiś czas patrzy w stronę TV. Ja sobie leże na podłodze, a tu jak mi nie podejdzie i z baniaczka zapoda, po jakimś czasie nokaut samochodzikiem i tata ma przechlapane. Owszem nie zrobił tego specjalnie, choć może klingon rzucił jakiś urok. Ja ogląda Spocka to jest spokojny. Ogólnie jak jest tylko ze mną to jest grzeczny, jak moja żona przyjdzie to jest już inaczej.
kanna
Użytkownik
#77 - Wysłana: 14 Wrz 2010 11:49:45
Seybr:
tylko ze mną to jest grzeczny

jak ciągle siedzi i bajki oglada, to grzeczny

Moja Mała była bardzo absorbujaca, mąż zawsze twierdził, że nie ma z nia kłopotów: kiedys przychodze, mąż przy kom puterze, a mała siedzi ma na kolanach i wali łapka w klawiaturę. Zadnych kłopotów
Seybr
Użytkownik
#78 - Wysłana: 14 Wrz 2010 12:02:23
kanna:
jak ciągle siedzi i bajki oglada, to grzeczny

Mało ogląda bajek, bo jeszcze jest w takim wieku, szybko mu się nudzą.

kanna:
Moja Mała była bardzo absorbujaca, mąż zawsze twierdził, że nie ma z nia kłopotów: kiedys przychodze, mąż przy kom puterze, a mała siedzi ma na kolanach i wali łapka w klawiaturę. Zadnych kłopotów

Hah mój tak samo ma obecnie. Czy mnie weźmie, czy dziadka. Łapie za dłoń i idzie do pokoju gdzie jest komputer. Jak monitor się pali, to od razu siada na kolanach, lata myszką i stuka w klawiaturę. Ostatnio pokazuje żeby go posadzić na fotel i sam siedzi. Po paru minutach nudzi mu się i mam wolnego kompa. U rodziców ma PC, a w moim domu laptopa więc chociaż do jednego się nie dobiera.
Dobrze że miłość do pilotów od tv czy dekodera skończyła.
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Filmy Star Trek w Polsce. (Cinemax)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!