USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Filmy Star Trek w Polsce. (Cinemax)
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
kanna
Użytkownik
#31 - Wysłana: 1 Cze 2007 18:56:08
Pierwszej Dyrektywy.

Zanczy, nie ingerowac w rozwój i tok myslenia tych form, tylko kawa na ławę?
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 1 Cze 2007 19:37:31
Broń Boże, ale czasami pisanie o myśleniu w przypadku niektóych "urzytkowników" (błąd świadomy), jest trochę na wyrost . Powiedzmy, że nie każda czująca istota tutaj jest inteligentną ;D
Paradoks
Użytkownik
#33 - Wysłana: 1 Cze 2007 20:44:23

Zanczy, nie ingerowac w rozwój i tok myslenia tych form, tylko kawa na ławę?

Z tego co widzę w miarę zaaklimatyzowałaś sie na naszym forum i przejęłaś zwyczaje, czyli Off Topici, gdzie tylko się da. Bo tym temacie z założenia miało się umieszczać ogłoszenia o wypatrzonych emisjach filmów ST, które jak zaobserwowałem przeżywają (tylko te TOS-owe, niestety. Wstyd się przyznać, ale nie oglądałem żadnego z TNG-owych, mimo wielkich chęci) swoisty renesans.

Gratuluje
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 2 Cze 2007 00:09:09
kanna

wszyscy patrzą na mnie, potem na męża, a na ich twarzach pajawia sie napis : no proszę, zmusił kobitę żeby na to przyszła...

A tu na odwrót było...

Stawiam wiec na First Contakt - a uzyłam skrótu myślowego, zakładajac, że intelYgentne formy zycia tu bywaja i sie domyslą

W FC nawet dość dużo jak na Treka strzelali...

Paradoks

Może i inteligentne, ale prymitywne. Lepiej więc uważaj, żeby nie złamać Pierwszej Dyrektywy.

Pah Wraith

Broń Boże, ale czasami pisanie o myśleniu w przypadku niektóych "urzytkowników" (błąd świadomy), jest trochę na wyrost . Powiedzmy, że nie każda czująca istota tutaj jest inteligentną ;D

Z drugiej strony większość tych istot skończyła z banem dzięki czemu mogą teraz ewoluować nie skażone naszym wpływem (o ile w ogóle do ewolucji są zdolne).
Pah Wraith
Użytkownik
#35 - Wysłana: 2 Cze 2007 00:12:16
Z drugiej strony większość tych istot skończyła z banem dzięki czemu mogą teraz ewoluować nie skażone naszym wpływem (o ile w ogóle do ewolucji są zdolne).

Powiedzmy że mogą spokojnie pełznąć ku starości i śmierci z dala od czołówki elity intelektualnej świata
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 2 Cze 2007 00:18:51
Pah Wraith

z dala od czołówki elity intelektualnej świata

Skromne to my są...
Paradoks
Użytkownik
#37 - Wysłana: 2 Cze 2007 13:20:57
Skromne to my są...

A jakże.
kanna
Użytkownik
#38 - Wysłana: 2 Cze 2007 15:34:50
skończyła z banem

a czy to nie łamie Pierwszej Dyrektywy?
Domko
Użytkownik
#39 - Wysłana: 2 Cze 2007 16:21:06
To jest właśnie Pierwsza Dyrektywa - odsunięcie prymitywnych form życia od tych bardziej rozwiniętych, aby nie wpłynęło to na ich, powiedzy, rozwój.
Delta
Użytkownik
#40 - Wysłana: 2 Cze 2007 18:10:45
kanna
a czy to nie łamie Pierwszej Dyrektywy?

Nie, bo Pierwsza Dyrektywa obowiązuje do momentu, w którym spotykamy rasę, która nie ma odpowiedniej technologii i nie potrafiłaby z niej korzystać. W tym wypadku za technologię można uznać kompa z dostępem do Internetu, a ponieważ osobnicy, którzy zostali obdarzeni otrzymaniem bana dysponowali odpowiednią technologią, to nie podlegają pod Pierwszą Dyrektywę.
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 2 Cze 2007 20:06:59
Domko

To jest właśnie Pierwsza Dyrektywa - odsunięcie prymitywnych form życia od tych bardziej rozwiniętych, aby nie wpłynęło to na ich, powiedzy, rozwój.

Założenie o możliwości rozwoju tych form wygląda na zbyt śmiałe...

Delta

W tym wypadku za technologię można uznać kompa z dostępem do Internetu, a ponieważ osobnicy, którzy zostali obdarzeni otrzymaniem bana dysponowali odpowiednią technologią, to nie podlegają pod Pierwszą Dyrektywę.

Ewidentnie jednak dostali tę technologię od wyżej rozwinętych istot bo nie umieli się nią wlaściwie posługiwać...
Domko
Użytkownik
#42 - Wysłana: 2 Cze 2007 22:55:27
Q__
Założenie o możliwości rozwoju tych form wygląda na zbyt śmiałe...

Dlatego napisałem "powiedzmy, rozwój".
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 2 Cze 2007 23:55:56
Domko

Dlatego napisałem "powiedzmy, rozwój".

Rozumiem.
biter
Użytkownik
#44 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:40:46
Dzisiaj o 14.45 na Cinemax2 Star Trek: First Contact.
Madame Picard
Moderator
#45 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:35:55
kanna

Historyczny topic - tu się pojawiłaś po raz pierwszy?

Mąż czasem oglada, ale jego główna uwaga to "No znowu nie srzelali"
Zapodaj mu TOS-a .
kanna
Użytkownik
#46 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:45:18
Madame Picard

e, chyba nie, cos na początek pisałam o redshitach na mostku, co jak się bokiem pojawiają to kaplica.

Zapodaj mu TOS-a .
zapodałam mu Entka Mąż, nie mąż, aż TAK (TOS) okrutnym byc nie można...
Madame Picard
Moderator
#47 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:52:16 - Edytowany przez: Madame Picard
kanna

pisałam o redshitach na mostku, co jak się bokiem pojawiają to kaplica.
Eeee...? Dlaczego akurat bokiem na mostku? Generalnie jak się redshirt pojawia, a już zwłaszcza w Away Teamie, to oczekiwana długość jego życia jest taka jak, powiedzmy cytując Pratchetta, śledzia w mydlinach...

Pamiętasz?: pójdą Kirk, Spock, McCoy i Rodriguez?

Mąż, nie mąż, aż TAK (TOS) okrutnym byc nie można...
Mówisz? To chyba wyjaśnia, dlaczego, jak mówię: puść mi TOS-a, to mąż zaczyna krzyczeć...
Eviva
Użytkownik
#48 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:53:16
kanna

Ciebie to nawet ślepota nie nauczyłaby doceniać piękna!
kanna
Użytkownik
#49 - Wysłana: 31 Gru 2008 15:57:49
Eviva

zawsze mozna piekno wewnętrzne doceniać... np. Riker ma bardzo dobra osobowośc,....hmmm... chyba jednak chodzi o to, że ma mundur w tylnej części dopasowany i mruży jedno oko

Madame Picard

puść mi TOS-a, to mąż zaczyna krzyczeć...

Widzisz? jestem dużo lepszą żoną... puszczam mu Entka

pójdą Kirk, Spock, McCoy i Rodriguez?

pamiętam
biter
Użytkownik
#50 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:12:36
Riker ma bardzo dobra osobowośc,....hmmm... chyba jednak chodzi o to, że ma mundur w tylnej części dopasowany

Taa to co powiesz na scenę gdy go Troi brzytwą goliła w wannie wtedy nie miał dopasowanego munduru....

mruży jedno oko

Tia, na starość to mu już wogle to zostało.

Eviva
kanna

A wy dalej swoje? Pogadajcie o DS9 a nie kłócicie się o facetów w Pidżamach.
kanna
Użytkownik
#51 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:14:38
biter

no chyba nie sadzisz, że będę z Toba o wdziękach Rikera rozmawiała To tylko inna koieta może docenic
Madame Picard
Moderator
#52 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:21:53
kanna

nie sadzisz, że będę z Toba o wdziękach Rikera rozmawiała To tylko inna koieta może docenic
Ja, ja, wybierz mnie! (Wprawdzie Riker to jednak nie to samo co Kirk czy choćby Spock, no ale...)
biter
Użytkownik
#53 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:26:33
To tylko inna koieta może docenic

Zawsze lepiej rozumiałem kobiety ale cóż...

Ja, ja, wybierz mnie!

Jaka radość. Ok Floodować zaczynam. już nic nie mówię.
kanna
Użytkownik
#54 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:26:39
Madame Picard

z Toba juz tematy wszelkich wdzieków 150 x wałkowałyśmy...
Eviva
Użytkownik
#55 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:27:40
kanna

Ja też jestem kobietą (przynajmniej byłam nią, kiedy ostatnio sprawdzałam) i Riker pociąga mnie fizycznie w takim samym mniejwięcej stopniu, co szympans w Zoo. Gdzie mu do Kirka czy Spocka.
biter
Użytkownik
#56 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:37:08
Riker pociąga mnie fizycznie w takim samym mniejwięcej stopniu, co szympans

Ale który Riker? bo było dwóch. Ten serialowy przełomu lat 80 i 90 i ten Filmowy nijak mający się do Serialowego no i ten z ENT mający się nijak do całej reszty.
Eviva
Użytkownik
#57 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:44:06
biter

Każdy z wyjątkiem Rikera z sezonu I TNG, kiedy jeszcze był względnie do rzeczy. Niestety.
biter
Użytkownik
#58 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:47:34
Eviva

Współczuję
kanna
Użytkownik
#59 - Wysłana: 31 Gru 2008 18:52:45
Eviva
Riker pociąga mnie fizycznie w takim samym mniejwięcej stopniu, co szympans w Zoo

Taka nawet piosenka Brasensa była "W naszym zoo trzymali goryla... " itp., ale rozumiem, zę nie o to chodzi
Nawet - co zakładm mozliwe - Riker Ci się nie podoba, to moje zzangażowanie mogłabyś uprzejmie docenić, nie? Madame Picard się tu duzo lepiej sprawdza...
Eviva
Użytkownik
#60 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:05:18 - Edytowany przez: Eviva
kanna

Cztyż ja nie doceniam Twego zaangażowania? Nie rozumiem go, lecz doceniam. Tu działa zasada, że kazdej akcji towarzyszy reakcja. Ty się wyzywasz na TOSie, ja na Rikerze

Madame Picard się tu duzo lepiej sprawdza...

Wierzę. odwala wiec robotę za nas obie.

biter

Czemu współczujesz? Gdybym była związana z Rikerem, mógłbyś współczuć, ale tak...
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Filmy Star Trek w Polsce. (Cinemax)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!