USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / spotkania trekkowe w Lublinie
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#31 - Wysłana: 5 Sier 2012 12:52:49 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Q__:
Z drugiej strony: skoro - conajmniej - czwórka Współużytkowników uważa Twój styl za zbyt zaczepny, bądź łaskaw stonować ekspresję. Te same merytoryczne treści da się podać w mniej agresywnej formie.
(Np. określenie Troi słowem kobita, stanowczo eleganckie nie bylo.)

Pomijasz drobny fakt, że te 3 osoby są ze sobą blisko związane? Ja nie ściągam na to forum swoją rodzinę, żeby mieć większą liczbę stronników. Zresztą zadałem merytoryczne pytanie do bitera, biter odpowiedział, a tu ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczył Jarrod z tekstem o trollu. Zignorowałem go kompletnie jak widzisz, i dalej rozmawiam z biterem. Jeśli ktoś tu bije piane to nie ja. Z mojej strony temat jest wyczyszczony, nie było też specjalnie wysokiej temperatury.
kanna
Użytkownik
#32 - Wysłana: 5 Sier 2012 13:43:18
Odpowiedz 
Zachęcam do konsekwentnego ignorowania osób, których celem wypowiedzi jest tylko jątrzenie i czepianie się, realizowane w formie ataków i niekonstruktywnej krytyki.
The_D
Użytkownik
#33 - Wysłana: 5 Sier 2012 17:05:21
Odpowiedz 
mozg_kl2:
skoro na treksefery starwarsowcy zjadają wasz program bez specjalnego wysiłku i widzą to nawet fani treka?

Przyzam się, że na żadnym punkcie SW nie byłem. Wpadłem tylko na chwilkę zobaczyć salę (trwał jakiś konkurs muzyczny) i sala choć wieksza i wygodniejsza to pod względem przygotowania klimatycznego wyglądała znacznie słabiej od treksferowej. Dokumentacja fotograficzna programu zrobiona przez Poznanię też jakoś rewelacyjnie nie wyszła ;) A w zeszłym roku bloku SW z tego co pamiętam nie było w ogóle.
biter
Użytkownik
#34 - Wysłana: 5 Sier 2012 18:19:25
Odpowiedz 
The_D

Ja byłem z żoną na fragmencie jakiegoś punktu, pusto, smutno i nadzieja w oczach jak weszliśmy we dwoje powiększając frekwencję.

A te pokazy walki na miecze świetlne, które tak rozgłaszali? Było ich pięciu. Wszyscy odgrywali "Ludzi" i mieli dwa miecze świetlne którymi się wymieniali aby powalczyć.

The_D:
Dokumentacja fotograficzna programu zrobiona przez Poznanię

Jak zobaczyłem tą fotkę po raz pierwszy na fejsie, aż się popłakałem ze śmiechu.
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 5 Sier 2012 18:34:13
Odpowiedz 
biter

Jeden z naszych uczestników, nie pamiętam kto, tak opisał swe spotkanie z tegorocznym blokiem SW:

- No więc poszedłem. Drzwi były zamknięte na klucz. Rozejrzałem się po korytarzu, patrzę, siedzą dwie panienki i facet. Podchodzę i mówię "Ja na prelekcję. Nie wiecie, czemu zamknięte?" A facet mi odpowiada "Ja nie wiem, ale wie pan, ja jestem prelegentem."
Jarrod
Użytkownik
#36 - Wysłana: 5 Sier 2012 18:42:29
Odpowiedz 
Q__

Emaila odczytałeś?
Madame Picard
Moderator
#37 - Wysłana: 5 Sier 2012 18:58:53
Odpowiedz 
Eviva

To była relacja mojego męża :D. Przy czym to była "jedna panienka i facet" :D.
biter
Użytkownik
#38 - Wysłana: 5 Sier 2012 19:12:43
Odpowiedz 
Eviva
Madame Picard

Kurcze, jakbym nie czytał tego od was to bym pomyślał, ze to jakiś dowcip z gazety. Hit konwentu. Świetne.
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 5 Sier 2012 20:06:04
Odpowiedz 
Madame Picard

Ooops, pardon Ale chęci miałam dobre
biter
Użytkownik
#40 - Wysłana: 19 Sier 2012 21:02:33
Odpowiedz 
Film propagandowy Lubelskiej Klingońskiej Załogi IKC Kronos. Klingoni Lubelszczyzny łączmy się!
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 20 Sier 2012 11:17:03
Odpowiedz 
biter

I to mi sie podoba. Na krytykę najlepiej odpowiadać nie przekrzykiwaniem wątpiących, a konkretnymi czynami .
mozg_kl2
Użytkownik
#42 - Wysłana: 21 Sier 2012 18:08:19
Odpowiedz 
Jarrod
Użytkownik
#43 - Wysłana: 21 Sier 2012 18:59:00
Odpowiedz 
Q__:
I to mi sie podoba.

mozg_kl2:
http://www.youtube.com/watch?

Q, dziękuję. Nie jest to pierwsza, ani ostatnia rzecz jaką zrobiłem. Nie jest także tajemnicą że oryginalny film nie jest mojego autorstwa.
Ale, wolę coś zrobić niż tkwić w 'zróbcie coś'.
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 22 Sier 2012 11:10:55
Odpowiedz 
Jarrod

Jarrod:

To i dobrze, bo "TrekSfera 2014 Lublin" też dla mnie ładnie brzmi, a to wymaga naprawdę sporej mobilizacji i silnej grupy fanów na miejscu.

ps. Potem, oczywiście, "TrekSfera 2015 Kraków" i wracamy do Warszawy... W każdym razie - pomarzyć dobra rzecz...
mozg_kl2
Użytkownik
#45 - Wysłana: 22 Sier 2012 18:30:30
Odpowiedz 
Jarrod:

Mój kierownik raczył mawiać, że jeśli nie mozęsz zrobic czegos dobre to odpuść a nie rób na byle jak.

Q__:
To i dobrze, bo "TrekSfera 2014 Lublin" też dla mnie ładnie brzmi, a to wymaga naprawdę sporej mobilizacji i silnej grupy fanów na miejscu.

ps. Potem, oczywiście, "TrekSfera 2015 Kraków" i wracamy do Warszawy... W każdym razie - pomarzyć dobra rzecz...

Proponuje przerobić PRL-owskie hasło 1000 szkół na 1000-lecie i zrobić 10 treksfer na 10-lecie.
Jarrod
Użytkownik
#46 - Wysłana: 22 Sier 2012 18:56:28
Odpowiedz 
Q__:
To i dobrze, bo "TrekSfera 2014 Lublin" też dla mnie ładnie brzmi,

Hehe, wiesz staramy się mierzyć siły na zamiary. Także to jak na razie mało realne ;) Ale kto wie...
biter
Użytkownik
#47 - Wysłana: 22 Sier 2012 21:57:17
Odpowiedz 
mozg_kl2

Czy spadła by ci korona z głowy gdybyś choć raz raczył się nie odezwać.
Twój kierownik nie mawiał że za gadanie nie płacą a milczenie jest złotem?
Q__
Moderator
#48 - Wysłana: 22 Sier 2012 23:23:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Proponuje przerobić PRL-owskie hasło 1000 szkół na 1000-lecie i zrobić 10 treksfer na 10-lecie.

Jestem za tym by robić jedną TrekSferę w każdym, także jubileuszowym, roku. Niemniej czuję się przywiazany do pierwotnego pomysłu Madame Picard, by nie przywiązywać TrekSfery do miejsca .
Madame Picard
Moderator
#49 - Wysłana: 26 Sier 2012 18:51:14
Odpowiedz 
Q__:
pomysłu Madame Picard, by nie przywiązywać TrekSfery do miejsca

To ja miałam taki pomysł? Pierwsze słyszę .

Pewnie, że nie miałoby sensu przywiązywanie TrekSfery do miejsca, jeśli by w tym miejscu nie miała szans być dobrze organizowana, ale akurat w Warszawie organizowana jest znakomicie, dużo fanów tam mieszka, a pozostali mają mniej więcej równie daleko (bądź blisko, zależy, jak na to spojrzeć). Ta lokalizacja sprawdza się świetnie, a ja jestem zdania, że jak coś działa dobrze, to nie należy przy tym grzebać.
mozg_kl2
Użytkownik
#50 - Wysłana: 26 Sier 2012 20:51:04
Odpowiedz 
biter:
mozg_kl2

Czy spadła by ci korona z głowy gdybyś choć raz raczył się nie odezwać.
Twój kierownik nie mawiał że za gadanie nie płacą a milczenie jest złotem?

Mówł jedynie, żęby mieć swoje zdanie i nie dać siezaszczuć owczemu pędowi większości.
biter
Użytkownik
#51 - Wysłana: 26 Sier 2012 22:10:58
Odpowiedz 
mozg_kl2

Mam takie pytanie? Czy jeśli cię poproszę, żebyś nie wypowiadał się w tym wątku i innych wątkach dotyczących działalności Trekowej w Lublinie to spełnisz moją prośbę?
biter
Użytkownik
#52 - Wysłana: 2 Wrz 2012 19:10:13
Odpowiedz 
W dniu wczorajszym IKC Kronos udał się z wizytą do Bazy operacyjnej Cytadeli Syriusza noszącej kryptonim W.O.K.

Celem wizyty było ustalenie wstępnych postanowień porozumienia, którego celem jest doprowadzenie do odrodzenia Imperium... Wróć, realizacji w ramach operacji kryptonim Falkon 2012 pokazu głębi i piękna universum Star Trek.

Efektem przebiegających w przyjacielskiej atmosferze obrad jest zagwarantowane 6 godzin na propagandę Star Trek. Czas ten w razie posiadania większej ilości atrakcyjnych materiałów będzie sukcesywnie powiększany. Jako że na chwilę obecną nasi TW, OZI oraz pozostałe agendy wywiadowcze dysponują mocnymi materiałami operacyjnymi pozwalającymi na przeprowadzenie ~8 godzinnych manewrów propagandowych.

Jeśli wśród obywateli i obywatelek Trekkerów, załogantów USS Phoenix znajdują się osoby chętne ku wzięcia udziału w operacji Falko 2012 i poczuwają się na chęci i siłach przygotowania dodatkowych godzin lub też minut materiałów Star Trek Propagandowych, serdecznie zapraszamy.

Pierwsze punkty programu przedstawimy już wkrótce.

Stay Tuned and Quapla!
Troi
Użytkownik
#53 - Wysłana: 9 Paź 2012 14:27:44
Odpowiedz 
Zapraszamy na spotkanie fanów Star Treka 13 października 2012 o godz. 15.00.
Tym razem miejsce zbiórki to pomnik Piłsudskiego na Pl. Litewskim, następnie zacumowanie w Tawernie Tortuga na Krakowskim Przedmieściu 26.
Qapla'!
Senok
Użytkownik
#54 - Wysłana: 13 Sty 2013 12:22:23
Odpowiedz 
W listopadzie zeszłego roku na Falkonie w Lublinie, fani ST i SW mieli sale z prelekcjami obok siebie. To może wrócić do tego tematu i napisać, kto kogo "zjadł". A skoro blok trek'owy był organizowany z inicjatywy Lubelskich Trekkies, to chyba nasze działania jednak są "konkretne"? Oczywiście nie zapominam też o tych, co przyjechali z Warszawy .
biter
Użytkownik
#55 - Wysłana: 17 Maj 2013 19:34:24
Odpowiedz 
Takie tam z lublina, żeby nie było, że nic się nie dzieje, czy coś.

http://biblio.lublin.pl/star-trek-12-filmow-w-12-m iesiecy/
krzychu
Użytkownik
#56 - Wysłana: 17 Maj 2013 20:08:27
Odpowiedz 
dobry pomysl wynajac jakas sale pozyczyc projektor podlaczyc laptopa i wlaczyc cos z serii ST
u nas kiedys cos takiego bylo tylko nielegalnie i wkroczyla policja ( nie byl to trek chyba ale jakies inne filmy )
ciekawi mnie legalnosc takiego przedsiewziecia
biter
Użytkownik
#57 - Wysłana: 17 Maj 2013 20:10:40
Odpowiedz 
krzychu

Jeśli nie zauważyłeś, odbywa się to pod egidą biblioteki miejskiej. Więc chyba nielegalność nie wchodzi w grę?
krzychu
Użytkownik
#58 - Wysłana: 17 Maj 2013 20:11:55
Odpowiedz 
pytam bo zastanawiam sie czy moglbym sam cos takiego zorganizowac
biter
Użytkownik
#59 - Wysłana: 17 Maj 2013 20:59:51
Odpowiedz 
krzychu:
pytam bo zastanawiam sie czy moglbym sam cos takiego zorganizowac

Prawo autorskie mówi, że jeśli masz kopię utworu, nie posiadającą licencji na odtwarzanie publiczne. Możesz ją oglądać sam lub z członkami rodziny, oraz osobami z którymi pozostajesz w związku towarzyskim. W skrócie, jeśli napatoczył by się ZAIKS a ty udowodnił byś, że wszyscy, którzy oglądają to twoi znajomi i przyjaciele, to nie popełniasz przestępstwa. W przypadku pokazów otwartych, jest to jednak nieudowadnialne. Co innego, jeśli pokaz był by zamknięty i wejście miały by tylko osoby, którym udzieliłbyś osobistego zaproszenia.
Q__
Moderator
#60 - Wysłana: 2 Gru 2016 23:40:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / spotkania trekkowe w Lublinie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!