USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST HORIZON - Porady cywilne
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Dj peyo
Użytkownik
#31 - Wysłana: 29 Paź 2006 08:04:10
Odpowiedz 
zastanawia mnie tylko jedno. dlaczego galaxy??? kolejnego sovereigna bym nie zniosl ale za galaxy tez nie przepadam(za duzo juz tego bylo) nie mozna bylo zrobic filmu np z nowym excelsiorem w roli glownej??? niewiem jak innym ale mi sie galaxy troche przejadla i wolalbym obejzec cos innego
Darnok
Użytkownik
#32 - Wysłana: 29 Paź 2006 08:42:37
Odpowiedz 
kolo
Chyba bardziej potrzebna jest krytyka tych pomysłów. Hazrall
Próba to czemu została opublikowana? wg. mnie to nie byłą dobra reklama. Powinniście nagrać ją jak trzeba i z taką dobrą reklamą zdobędziecie o wiele więcej fanów.

Budowanie peruki? sztuczne włosy , klej i guma, by okryć głowę
The_D
Użytkownik
#33 - Wysłana: 29 Paź 2006 10:09:38
Odpowiedz 
Budowanie peruki? sztuczne włosy , klej i guma, by okryć głowę

No to pytanie pomocnicze - gdzie można dostać sztuczne włosy

A twórcy juz gdzies pisali, że teaser pomógł juz w promocji filmu.
Psyker
Użytkownik
#34 - Wysłana: 29 Paź 2006 10:14:55
Odpowiedz 
Sztuczne włosy taaa, ale gdzie je dostać, szukam po teatrach i róznych dziwnych miejscach ale nikt nie ma Chyba faktycznie wezmę włuczkę i zrobię ręcznie
Domko
Użytkownik
#35 - Wysłana: 29 Paź 2006 11:58:56
Odpowiedz 
Darnok
Próba to czemu została opublikowana? wg. mnie to nie byłą dobra reklama. Powinniście nagrać ją jak trzeba i z taką dobrą reklamą zdobędziecie o wiele więcej fanów.

Wtedy był to szczyt naszych możliwości i nie wiedzieliśmy, że za jakiś czas będzie potrafili więcej - zarówno od strony technicznej jak i aktorskiej. Nie jesteśmy jasnowidzami.

Dj peyo
zastanawia mnie tylko jedno. dlaczego galaxy??? kolejnego sovereigna bym nie zniosl ale za galaxy tez nie przepadam(za duzo juz tego bylo) nie mozna bylo zrobic filmu np z nowym excelsiorem w roli glownej??? niewiem jak innym ale mi sie galaxy troche przejadla i wolalbym obejzec cos innego

Nigdy nie zadowoli się wszystkich. A wybór pochodzi z ankiety jaką przeprowadziliśmy dawno temu na trek.pl, więc można powiedzieć, że do pewnego stopnia posłuchaliśmy głosu ludu.

Proponuję już nie zaśmiecać tego tematu - jest inny o Horizonie. A tu prosimy o porady dla Psykera, który zadał pytanie.
atozz
Użytkownik
#36 - Wysłana: 29 Paź 2006 12:53:14 - Edytowany przez: atozz
Odpowiedz 
A moze by tak inaczej - niektorzy ludzie maja dlugie wlosy naturalne. Wystarczyloby zeby delikwent umyl te hery (bo nie wiem czemu tacy osobnicy zwykle ich nie myja) i dal sobie je obciac. Zeby go przekonac mozna mu dac troche kaski. Poza tym mozna trafic czasem na moment kiedy komus sie te dlugie hery znudzily i da sobie je obciac za free.
Psyker
Użytkownik
#37 - Wysłana: 29 Paź 2006 13:07:49
Odpowiedz 
Eee... no trochę "interesujące" że się tak wyrażę, ... może pójdę do stadniny tam konie mają dłygie ogony . Jakaś inna propozycja ?
gaius
Użytkownik
#38 - Wysłana: 29 Paź 2006 13:13:25
Odpowiedz 
czasami w sklepach z zabawkami są maski róznego rodzaju maszkaronów. może kupcie jakiegoś wilkołaka, oskalpujcie go, nalepcie to na czepek pływacki i coś powinno być
Hazrall
Użytkownik
#39 - Wysłana: 29 Paź 2006 15:21:27 - Edytowany przez: Hazrall
Odpowiedz 
A moze by tak inaczej - niektorzy ludzie maja dlugie wlosy naturalne. Wystarczyloby zeby delikwent umyl te hery (bo nie wiem czemu tacy osobnicy zwykle ich nie myja) i dal sobie je obciac.
Hery? czy dredy?- bo jak dredy to jesteś w błędzie, je się myje, tylko to trochę problematyczne
A peruki to widziałem w paru miejscach, dziwne że nie możesz ich dostać .
atozz
Użytkownik
#40 - Wysłana: 29 Paź 2006 16:22:54 - Edytowany przez: atozz
Odpowiedz 
Mowiac "hery" mialem na mysli cos takiego tlustego zwisajacego z tylu u kolesi w czarnych t-shirtach i skorach. Tak przypuszczalem ze codzienne mycie dlugich wlosow jest bardziej klopotliwe, niemniej jednak niektorzy to robia za rzadko - ale to tylko fakt obserwacyjny, zyjemy w wolnym kraju i kazdy myje tak czesto jak lubi. I mowie tu caly czas o wlosach po prostu dlugich, nie o dredach bo jak sie myje dredy to szczerze mowiac nawet nie wiem. Ale wracajac do tematu - rozumiem ze zastosowanie prawdziwych wlosow jest zbyt "obrzydliwe". Ale jak sadzisz, z czego jest zrobiona taka peruka teatralna? Raczej wlasnie z takich wlosow, tylko o wiele starszych
Psyker
Użytkownik
#41 - Wysłana: 29 Paź 2006 16:27:33
Odpowiedz 
Hazrall

Peruki widziałem w sklepach, ale jakoś nie mam ochoty wydawać 100 zł na perukę, bo takie właśnie są ceny... Trzeba mi się chyba przejść po sklepach z zabawkami
atozz
Użytkownik
#42 - Wysłana: 29 Paź 2006 16:33:28
Odpowiedz 
I potem ten Klingon moze powiedziec: "moje wlosy to trofeum wojownika. Wlasnorecznie oskalpowalem pajacyka w sklepie Smyk."
Jo_anka
Użytkownik
#43 - Wysłana: 29 Paź 2006 16:46:57
Odpowiedz 
Konskie wlosie to niezly pomysl, zwlaszcza, ze powinno dac sie ufarbowac przy pomocy farby do wlosow.
Psyker
Użytkownik
#44 - Wysłana: 29 Paź 2006 18:01:23
Odpowiedz 
atozz
Nie no, świetne

Jo_anka
ale skąd takie wziąść ?! Przecie nie pójdę do stajni i nie obetnę
Hazrall
Użytkownik
#45 - Wysłana: 29 Paź 2006 18:04:49
Odpowiedz 
Peruki widziałem w sklepach, ale jakoś nie mam ochoty wydawać 100 zł na perukę, bo takie właśnie są ceny... Trzeba mi się chyba przejść po sklepach z zabawkami
Widziałem używane zdaje mi sie że po 30-40 zeta, ale nie pamięta, gdzie
(kumpel miał fajną perukę a'la hipis)
Psyker
Użytkownik
#46 - Wysłana: 29 Paź 2006 19:51:23
Odpowiedz 
Mam namiary na jeden sklep, gdzie dostanę za 39 idealną na potrzeby projektu, jednak to ostateczność...
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST HORIZON - Porady cywilne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!