USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST HORIZON - Porady cywilne
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Psyker
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:07:23
Odpowiedz 
Nie należysz do ekipy twórców ? Masz coś do powiedzenia ? Jakiś fajny pomysł, może link ? Tutaj możesz wpisywać wszelkie porady, linki do stron, które mogą przydać się ekipie Horizon, adresy sklepów w których można dostać coś ciekawego itp, itd... Liczymy na twoją pomoc szanowny cywilu . W imieniu swoim dodam, że liczę na jakieś informacje dotyczące budowy rekwizytów. A więc, do roboty ludziska, piszcie...
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:15:23
Odpowiedz 
Psyker

Czy ekipa Horizona wie juz o tym topicu?
Psyker
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:19:31
Odpowiedz 
Wie, bez ich zgody wolę nic nie zakładać... więc proszę o porady dotyczące produkcji, nie fabuły itp..., wiecie, produkcja ok ?
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:24:18
Odpowiedz 
Psyker

Znaczy kwestie czysto techniczne?
Pah Wraith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:26:00
Odpowiedz 
Przecież Psyker należy do Twórców Horizona
Psyker
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:27:00 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
Eee, to oni się jeszcze nie kapli ? He he, grunt to refleks

Q__
Zgadza się, kwestie czysto techniczne, jak robić fajne ujęcia, jak robić charakteryzację, rekwizyty, ciekawe strony w necie poświęcone fanseliarom itp... Nic, co ma związek z fabułą albo scenariuszem serialu...
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:31:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith
Psyker

Przecież Psyker należy do Twórców Horizona
Eee, to oni się jeszcze nie kapli ? He he, grunt to refleks

Nie wiem jak inni, ja się nie kapłem

ps. ciekaw jestem jaki jest aktualny skład ekipy...

Psyker

Kwestie czysto techniczne są właśnie tymi szczegółami "w których tkwi diabeł". Nie zamierzam ich lekceważyć...
Psyker
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:34:24
Odpowiedz 
Ok, no ale dosyć o składzie ekipy, ( wejdź na www.sthorizon.com, dalej projekt i ekipa ), teraz czekamy na porady
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:38:43
Odpowiedz 
Psyker

Zrobiłeś błąd w linku. Wstawiłeś przecinek za com
Psyker
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Wrz 2006 17:41:08
Odpowiedz 
Ups Nie czepiaj się szczegółów Skupmy sie na temacie przewodnim
I no more off topics
Paradoks
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Wrz 2006 18:37:34
Odpowiedz 
Niewiem czy będzie to odpowiednie na ten temat o pomysłach, ponieważ ja mam pytanie, ale techniczne .

Czy wszelkie napisy na korytarzach, panelach LCARS, czy statakch bedą po polsku czy angielski, tj czy na korytaży zobaczymi napis: "Deck: 22 Section: 4" czy "Pokład 22 Sekcja 3". Od dłuższego czasu mnie to ciekawiło...
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 22 Wrz 2006 18:43:10
Odpowiedz 
Paradoks

Wydaje mi się, że napisy powinny być po angielsku, jak w oryginale...
Pah Wraith
Użytkownik
#13 - Wysłana: 22 Wrz 2006 19:07:15
Odpowiedz 
Będą in english, to oczywiste. Ale nie liczcie na to, żeby na razie dało się jakikolwiek odczytać. W TNG przecież mało co było na ścianach...
Psyker
Użytkownik
#14 - Wysłana: 25 Wrz 2006 15:24:34
Odpowiedz 
Paradoks

Myślę, że pytanie to jednak nie w tym topicu
atozz
Użytkownik
#15 - Wysłana: 25 Wrz 2006 17:29:48 - Edytowany przez: atozz
Odpowiedz 
Ale jeden napis musi być po polsku: "Dźwignia oddzielania spodka. Dźwignię uruchamia kierowca. Nieuzasadnione użycie będzie karane."
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 25 Wrz 2006 18:09:36
Odpowiedz 
atozz

Ale jeden napis musi być po polsku: "Dźwignia oddzielania spodka. Dźwignię uruchamia kierowca. Nieuzasadnione użycie będzie karane."

Psyker
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Paź 2006 15:15:20
Odpowiedz 
Nic, chciałem tylko wysunąć temat na widoczne miejsce
Psyker
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Paź 2006 10:59:05
Odpowiedz 
Wyjątkowo dzisiaj potrzeba mi informacji : gdzie w okolicach krakowa ( nie dalej ) mógłbym znaleść peruki ? Potrzebna jest jedna, z długimi ciemnymi włosami, może być wybrakowana, może ktoś ma taką, której chciałby się pozbyć, jestem chętny, jak by co, to pisać do mnie na

wojciechusa@interia.pl

Hazrall
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Paź 2006 11:42:40
Odpowiedz 
Wyjątkowo dzisiaj potrzeba mi informacji : gdzie w okolicach krakowa ( nie dalej ) mógłbym znaleść peruki ? Potrzebna jest jedna, z długimi ciemnymi włosami, może być wybrakowana, może ktoś ma taką, której chciałby się pozbyć, jestem chętny, jak by co, to pisać do mnie na

Niestety nie pomogę. to nie mój rejon Czyżbyś robił klingonina
Darnok
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Paź 2006 11:57:58 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Jedyne co mam do zarzucenia to...sztuczność. Czerwony alarm czerwony alarm! mówi to na "odwal się". stoi jak słup i gada do ściany... A w rekwizytach raczej nie pomogę
Hazrall
Użytkownik
#21 - Wysłana: 24 Paź 2006 18:54:27
Odpowiedz 
E to była tylko próba, sprzętu raczej i zgrania tła z postaciami, nie umiejętności aktorskich
Psyker
Użytkownik
#22 - Wysłana: 25 Paź 2006 13:56:39
Odpowiedz 
Proszę nie mylić tematów, to nie opinie !
Może ktoś ma wybrakowaną perukę, albo może znajomi albo rodzina ma, chętnie odkupię ( oczywiście za rozsądną cenę ). Pisać na
wojciechusa@interia.pl
kolo
Anonimowy
#23 - Wysłana: 27 Paź 2006 15:37:50
Odpowiedz 
myśle że w horizonie powinien być wresczie jakiś duży okręt federacji ala excalibur, porządna załaoga ale enterprise-e
i ciekawa fabuła np. pierwszy potężny (duży) okręt federacji ( to znaczy większy niż soverign) odbywa loty próbne przypadkowo napotkani agresorzy stają się dobrym testem bojowym okrętu . Coś wtym stylu. UWAGA prosze nie nie wkurzać się jeśli komuś się pomysł nie spodoba to tylko PROPOZYCJA
gaius
Użytkownik
#24 - Wysłana: 27 Paź 2006 15:41:54
Odpowiedz 
po pierwsze to nie porada cywilna, po drugie akcja jak z gwiezdnych wojen a to ma być chyba Trek
kolo
Anonimowy
#25 - Wysłana: 27 Paź 2006 15:44:26
Odpowiedz 
dlaczego kiedy w gwiezdnych wojnach testowali okręt co??
UWAGA ABY JAK NAJLEPIEJ WSPOMÓC HORIZONA DARUJCIE SE PYTANKA I ITP. A DAWAJCIE NOWE POMYSŁY OK?
gaius
Użytkownik
#26 - Wysłana: 27 Paź 2006 16:03:41
Odpowiedz 
znając życie to pomysłów twórcą nie brakuje. Tylko jak mawiają robić nie ma komu.
A co do gwiezdnych wojen to może statków nie testują, ale ideą Treka jest to, że "testy bojowe okrętów" (ekhmmm) to ostateczność.
Psyker
Użytkownik
#27 - Wysłana: 28 Paź 2006 21:48:44
Odpowiedz 
A może ktoś wie jak zrobić "ręcznie" taką perukę ?
gaius
Użytkownik
#28 - Wysłana: 28 Paź 2006 22:06:26
Odpowiedz 
z mopa?
Psyker
Użytkownik
#29 - Wysłana: 28 Paź 2006 22:08:12
Odpowiedz 
Hmm... klingon z dredami ? Ciekawe... muszę nad tym pomyśleć Jakieś inne sugestie ?
The_D
Użytkownik
#30 - Wysłana: 28 Paź 2006 22:33:32
Odpowiedz 
Hmm... klingon z dredami

Może predatoży to jakiś klingoński gang nmłodziezowy?
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / ST HORIZON - Porady cywilne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!