USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Koszulki, kubki - potrzebny grafik

Autor Wiadomość
Qura
Użytkownik
#1 - Wysłana: 13 Wrz 2006 21:54:53
Odpowiedz 
Czy któryś z trekkerów potrafiłby zrobić profesjonalną grafikę, którą można by umieścić na koszulkach, kubkach itp.?
elbereth
Moderator
#2 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:08:48 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
hmm
a co rozumiemy pod pojęciem profesjonalna grafika?

edit: grafiką zajmuję się już chwilkę, z taką na kubki czy koszulki akurat nie miałem do tej pory do czynienia ale..
wstępnie jestem chętny... jeśli Ty również, zapraszam na wstępną niezobowiązującą () rozmowe na gg (2680061)
edit2: na gg najczesciej jestem niewidoczny także pisz w ciemno ;]
Qura
Użytkownik
#3 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:20:35
Odpowiedz 
chodzi o grafiki znacznie ciekawsze niż to co możemy znaleźć na kubkach i koszulkach dostępnych w Polsce. chodziłoby o umiejętne połączenie fragmentów kilku zdjęć, rysunków, może stworzenie jakiś rysunków samemu, zaproponowanie jakiś pomysłów.
Qura
Użytkownik
#4 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:45:16
Odpowiedz 
chdzi o to aby zamiast takich koszulek zrobić takie.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 13 Wrz 2006 22:54:49
Odpowiedz 
Qura

chdzi o to aby zamiast takich koszulek zrobić takie.

Pomysł dobry, ale przypuszczam, że i ascetyczne białe podkoszulki znajdą jakichś nabywców. Im bardziej zróżnicowana oferta tym lepiej...
szwagier
Użytkownik
#6 - Wysłana: 13 Wrz 2006 23:05:34
Odpowiedz 
Ja trochę dłubię, ale nie wiem czy aż takie rzeczy bym potrafił zrobić. Używam Photoshopa, Gimpa i obecnie Inkscape do grafiki wektorowej.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Koszulki, kubki - potrzebny grafik

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!