USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Patrick Stewart jako... Gomułka!
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Domko
Użytkownik
#31 - Wysłana: 10 Lut 2007 21:07:38
Odpowiedz 
Najwczesniejsza rola Stewarta, jaka pamietam, to Sejana w Ja, Klaudiusz.

Właśnie teraz co sobotę w TV Puls emitują ten serial. Właśnie skończyła się 6 część.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 10 Lut 2007 22:28:14
Odpowiedz 
Domko

Skoro już offtopujemy. Wiem i nawet go w stosownym topicu zachwałam. Zreszta to wygląda jak drobny promień nadziei, bo skoro powtarzają jeden dobry serial, może powtórza i inny, wiesz który.
Doctor_Who
Użytkownik
#33 - Wysłana: 8 Mar 2008 15:09:59
Odpowiedz 
Q__

Zresztą tak samo nie przekonywał mnie jako Gurney w "Diunie" Lyncha...

Oczywiście wiem, że Stewart najpierw zagrał w "Diunie", a potem w TNG, ale ja pierwsze zobaczyłem na ekranie ST i kiedy oglądałem "Diunę" to mimowolnie widziałem Picarda.

Owszem, Gurney był świetnym wojownikiem, szermierzem, strategiem i do tego wiernym poddanym, ale też typowym szorstkim żołnierzem z ciężkim wojskowym poczuciem humoru ("Piękne Galatki dają za szmatki, Za wodę zaś Arakanki, A nasze cnoty dają z ochoty, Bo lubią to Kaladanki") i jakoś szlachetny, arystokratyczny wręcz w obejściu Jean Luc mi się z tym kłócił.

Może trzeba było oglądać te filmy chronologicznie wg powstania .
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 9 Mar 2008 01:41:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Doctor_Who

Oczywiście wiem, że Stewart najpierw zagrał w "Diunie", a potem w TNG, ale ja pierwsze zobaczyłem na ekranie ST i kiedy oglądałem "Diunę" to mimowolnie widziałem Picarda.

Oglądąłem w tej samej kolejności.

i jakoś szlachetny, arystokratyczny wręcz w obejściu Jean Luc mi się z tym kłócił.

Owszem. Zresztą Sterwart był jakoś w tej roli zbyt poważny.. i zbyt mało "żołdacki" czy jak to nazwać...
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Patrick Stewart jako... Gomułka!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!