USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Autor Wiadomość
Hazrall
Użytkownik
#241 - Wysłana: 22 Wrz 2006 14:24:06
Odpowiedz 
TVP emituje obecnie najbardziej fantastyczny serial spośród stacji ogólnodostępnych czyli Lost, bo czy Polsat czy TVN coś takiego mają w swoim repertuarze ?? Czyli u nich najwieksze szanse
Anonim
Anonimowy
#242 - Wysłana: 22 Wrz 2006 14:27:17
Odpowiedz 
Ale co z tego, że państwowa. Właśnie TVP prędziej wyemituje, bo nie musi patrzeć na wskaźniki reklam

tylko ze 80 % dochodów TVP idzie z reklam, co innego by bylo gdyby ludzie placili abonament
Anonim
Anonimowy
#243 - Wysłana: 22 Wrz 2006 14:31:09
Odpowiedz 
nie ma wielu. przejdz po ulicy i popytaj ludzi. zauwazysz ze niewielu ogladalo st. a teraz pomysl sobie ze co 3 polak ogladal Star wars. co ty na to????

dokladnie, wystarczy zeby tylko film byl wyswietlany odrazu mnostwu osob sie on obije o uszy, moj 40 letni ojciec mowil ze jak byl w jednostce wojskowej to sobe robil "wagary" i uciekał do kina na ST : nowa nadzieja
jak treka nie wyswietlają to z ka ma ktos o nim slyszec?! nawet my jestesmy "dziwnym" wyjatkiem ze tak o nim gadamy zachwycamy sie a tymczasem w polsce treka oficjalnie nie istnieje
Hazrall
Użytkownik
#244 - Wysłana: 22 Wrz 2006 14:32:02
Odpowiedz 
co innego by bylo gdyby ludzie placili abonament

Hej! Ja płace! Płace i wymagam !
Q__
Moderator
#245 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:05:10
Odpowiedz 
Po kolei Panowie. Może najpierw zaapelujmy (wiem, ja też wolał bym Treka) o dokończenie emisji BSG...
szwagier
Użytkownik
#246 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:11:18
Odpowiedz 
Już jestem, byłem trochę zajęty, napisałem wstępnie petycję. Doszedlem do wniosku, że nie może byś za długa tylko treściwa bo im się tam czytać nie chce
Psyker
Użytkownik
#247 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:21:00
Odpowiedz 
Proponuję przenieść sie do tematu "petycja", brzmi konkretniej I z dumą panowie, z dumą, że jesteśmy Trekkies, Polscy Trekkies
Anonim
Anonimowy
#248 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:41:19
Odpowiedz 
Po kolei Panowie. Może najpierw zaapelujmy (wiem, ja też wolał bym Treka) o dokończenie emisji BSG...

ta, pewnie najpierw im powiemy "dajta to i to " skonczy sie "teraz to juz dawać!" nie spelnią kazdej zachcianki bo bedzie to wyglądac jakby byli na nasze rozkazy i jakbysmy im ramówke ustawiali
Q__
Moderator
#249 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:43:26
Odpowiedz 
Anonim

Może i miałem zły pomysł, ale to nieszczęsne BSG zdaje się kupili do końca i co?
szwagier
Użytkownik
#250 - Wysłana: 22 Wrz 2006 15:53:24
Odpowiedz 
Może i miałem zły pomysł, ale to nieszczęsne BSG zdaje się kupili do końca i co?

Tego taki pewien to właśnie nie jestem bo by było od września...
Q__
Moderator
#251 - Wysłana: 22 Wrz 2006 16:23:33
Odpowiedz 
szwagier

Ale z jeden, dwa sezony na pewno...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!