USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Xalein
Użytkownik
#181 - Wysłana: 13 Wrz 2006 12:00:57
Odpowiedz 
Q__

To brzmi jak propozycja

Ja jestem chetny
Q__
Moderator
#182 - Wysłana: 13 Wrz 2006 12:38:09
Odpowiedz 
Xalein

Ja jestem chetny

Cóż, wypada odpowiedzeić tylko jedno: ja też.
Xalein
Użytkownik
#183 - Wysłana: 13 Wrz 2006 13:10:50
Odpowiedz 
Q__

Zastanowmy sie teraz co chcemy zrobic i ustalmy jakies priorytety
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 13 Wrz 2006 14:21:10
Odpowiedz 
Xalein

Zastanowmy sie teraz co chcemy zrobic i ustalmy jakies priorytety

Jako pomysłodawca masz pierwszeństwo przedstawiania koncepcji.

Wiem jednak na pewno co można robić już dziś, a tym czymś jest wspieranie, choćby tylko dobrym słowem, reklamowaniem wśród znajomych, symboliczną złotówką, wszelkich okołotrekowych inicjatyw z Horizonem na czele.

Natomiast jeśli chodzi o ambitny plan na przyszłosć mający doprowadzić do zjednoczenia Trekkies, to sądzę, że (w skali miesięcy, moze lat) należy starać się dogadać z innymi grupami fanów łącznie z oskarżanym (i słusznie) o inercję POGF czy z Trek.pl (choć przy ich postawie może to być b. trudne) i wspólnie tworzyć zwarte środowisko... Chwilowo nie mam koncepcji jak to zrealizować, ale... będę myśłeć.. Mam nadzieję, że inni też.
Anonim
Anonimowy
#185 - Wysłana: 13 Wrz 2006 14:25:26
Odpowiedz 
co do "naszej postawy"
to zobacz sobie np. ten temat:
http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=1980

I porownaj posty 2003/04 z tymi z 2006.
Tecza
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 13 Wrz 2006 14:38:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Tecza

Akurat do Ciebie nic nie mam, i oceniam Cię jako osobę inteligentna i skłonną do konstruktywnego dialogu. Spróbujmy się porozumieć, wszyscy, ze wszystkich trekowych środowisk, ponad podziałami... Tu już nawet nie o to chodzi by świat podbijać... Tu chodzi o to by umieć sie dogadać w imię Treka...
Xalein
Użytkownik
#187 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:22:40
Odpowiedz 
Chodzi mi pare pomyslow po glowie... procz aktywacji tej strony, rozreklamowania Horizona (o ktorym mozna napisac na ich forum), na poczatku proponuje zorganizowanie jakiejs debaty np. na ircu - wyznaczenie daty i godziny... zobaczylibysmy ile osob byloby zainteresowanych zrobieniem czegokolwiek na rzecz treka w Polsce.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:26:33
Odpowiedz 
Xalein

na poczatku proponuje zorganizowanie jakiejs debaty np. na ircu - wyznaczenie daty i godziny... zobaczylibysmy ile osob byloby zainteresowanych zrobieniem czegokolwiek na rzecz treka w Polsce.

Jestem za, szczegóły proszę.
Xalein
Użytkownik
#189 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:34:27
Odpowiedz 
Z pewnoscia nalezaloby poruszyc takie sprawy:
- kto jest chetny do konstruktywnej wspolpracy - kto chcialby zaczac pracowac 'nie od jutra, ale od wczoraj'
- aktualizacje strony startrek.pl: dzialy FAQ, linki, newsy (ile osob chcialoby pisac newsy)
- sprawa klubu (dla mnie bardzo wazna) - czy polscy trekerzy odczuwaja potrzebe zrzeszania sie w klub (sprawa POGF), tu mozna poruszyc sprawe zorganizowania klubu nie tylko fanow treka, ale ogolnie sci-fi...

Jesli sobie cos przypomne to dopisze - czekam tez na wasze pomysly.
szwagier
Użytkownik
#190 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:38:27
Odpowiedz 
jestem gotów do współpracy.

Stwórzmy wspólnotę, jak się razem nie uda połączyć to jakby taki "klub" tego forum. Kto ma swoją stronę niech daje informacje. Pisałem już w nocy do szefostwa.
Xalein
Użytkownik
#191 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:44:50
Odpowiedz 
szwagier

jak się razem nie uda połączyć to jakby taki "klub" tego forum

Wlasnie mozna zaczac od stworzenia dzialu na forum dla nas rewolucjonistow
Domko
Użytkownik
#192 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:44:55
Odpowiedz 
Od razu wspomnę, że jednym z działań propagujących treka może być tworzenie polskiej Memory Alpha. Zastój spowodowany jest nikłym zaintreresowaniem w pisaniu artykułów, więc zapraszam. Można to potraktować jako jeden z przejawów działania na rzecz treka w Polsce.

Co do ogólnopolskiego klubu treka czy sf to jestem jak najbardziej za. POGFu właściwie nie ma, więc trzeba stworzyć jakąś inną inicjatywę.
Xalein
Użytkownik
#193 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:48:07
Odpowiedz 
Domko

Od razu wspomnę, że jednym z działań propagujących treka może być tworzenie polskiej Memory Alpha.

Popracuje nad artykulami o Wolkanie - troche mam materialow z Ambasady Wolkana - cos sie da napisac w skrocie.

POGFu właściwie nie ma, więc trzeba stworzyć jakąś inną inicjatywę.

Tyle ze najpierw trzeba sie zastanowic nad ta nowa inicjatywa zeby ona nie miala takiego samego konca jak POGF
waterhouse
Moderator
#194 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:50:27 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
POGFu właściwie nie ma, więc trzeba stworzyć jakąś inną inicjatywę.

W wakacje próbowałem (ja i jeszcze kilka innych osób) ale nic z tego nie wyszło.

Zbudowanie ogólnopolskiego NGO to nie jest taka prosta sprawa, niestety. Wymaga przede wszystkim jednego : czasu, czasu poświęconego dla organizacji. Nie tylko chęci i zapału, ale przejścia z języka teorii do języka praktyki - czyli do działania. A właśnie brak tego przejścia charakteryzuje fandom (nie tylko nasz ,ale przede wszystkim nasz).

Na początek zacząłbym od tej strony - newsy, aktualizacje. Również rozreklamowanie MA i zrobienie porządnej polskiej edycji to świetny pomysł.

Mogę służyć swoim kilkuletnim doświadczeniem w NGO (+media/biznes)
szwagier
Użytkownik
#195 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:53:31
Odpowiedz 
Wlasnie mozna zaczac od stworzenia dzialu na forum dla nas rewolucjonistow

Ale albo teraz albo za 2 miesiace żeby nie było "rewolucji październikowej"

Co do ogólnopolskiego klubu treka czy sf to jestem jak najbardziej za. POGFu właściwie nie ma, więc trzeba stworzyć jakąś inną inicjatywę.

Budować kolejną nową stronę czy bazować na tym co mamy? Pierwsze jest według mnie bez sensu.
Xalein
Użytkownik
#196 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:55:42
Odpowiedz 
szwagier

Budować kolejną nową stronę czy bazować na tym co mamy?

Jesli juz to poprawic to co jest.
szwagier
Użytkownik
#197 - Wysłana: 13 Wrz 2006 15:59:02
Odpowiedz 
Jesli juz to poprawic to co jest.

Więc zaczynamy od Phoenixa, wkońcu tu jesteśmy.
Domko
Użytkownik
#198 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:01:08
Odpowiedz 
Skoro mamy naprawiać Phoenixa, możemy go potraktować jako tą stronę, na której będą np. ogłaszanie różne inicjatywy i ona właśnie mogłaby zrzeszać chętnych jako jeden wielki klub i jego satelity.

Tylko widzę jeden problem: Kai praktycznie nie ma czasu na aktualizacje, więc przydałoby się, aby był przynajmniej jeszcze jeden administrator - ktoś zaufany, kto zająłby się wprowadzaniem zmian...

Tak to ja widzę...
szwagier
Użytkownik
#199 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:10:14
Odpowiedz 
Skoro mamy naprawiać Phoenixa, możemy go potraktować jako tą stronę, na której będą np. ogłaszanie różne inicjatywy i ona właśnie mogłaby zrzeszać chętnych jako jeden wielki klub i jego satelity.

Tylko widzę jeden problem: Kai praktycznie nie ma czasu na aktualizacje, więc przydałoby się, aby był przynajmniej jeszcze jeden administrator - ktoś zaufany, kto zająłby się wprowadzaniem zmian...

Zgadzam się. Ktoś mógłby dostać dostęp do działania na stronie.

Tak to ja widzę...
Psyker
Użytkownik
#200 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:16:02
Odpowiedz 
No nieźle, widzę, że temat petycji do TVP szlag trafił ( za przeproszeniem ). Ech, to będzie trudniejsze niż myślałem . Co do ilości trekkies to naliczyłem około 20 , tych aktywnych he he. No cóż, może pozostanę przy Horizonsie
Xalein
Użytkownik
#201 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:21:40
Odpowiedz 
Moze na razie jeden admin, albo ktos kto mialby uprawnienia i troche wiecej czasu. Przydalaby sie osoba ktora by zbierala materialy od innych, zajmowala korekta i publikacja
Domko
Użytkownik
#202 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:38:17
Odpowiedz 
O - właśnie to miałem na myśli.
Xalein
Użytkownik
#203 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:43:58
Odpowiedz 
Zbieraniem materialow i korekta moge sie zajac... ale nie wiem czy Kai mi zaufa zeby dac takie uprawnienia
januszek
Użytkownik
#204 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:45:20
Odpowiedz 
Zajadów przez Was dostanę
Anonim
Anonimowy
#205 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:47:41
Odpowiedz 
januszku słońce ty moje nawet jeżeli nic z tego nie będzie ( oby było ) czy koniecznie trzeba komentować i to w takim tonie ??
Karo
Użytkownik
#206 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:48:09
Odpowiedz 
to byłam ja
Psyker
Użytkownik
#207 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:48:22
Odpowiedz 
Przepraszam, ale czy nie możecie zrobić własnego tematu tylko wpychać się tutaj ?
januszek
Użytkownik
#208 - Wysłana: 13 Wrz 2006 16:52:19
Odpowiedz 
W jakim znowu tonie? Moje zajady to mój problem - nikomu nic do tego
--
Ballada O Zapaleńcu:
O zapaleńcu, który chcesz działać. Przekonaj mnie, że dasz sobie radę z prowadzeniem Phenixa - to ja przekonam Kaia. Pokaż mi co potrafisz a stanę się Twoim Zausznikiem. Ale zabierz mi z przed oczu słomiany zapał, który skończy się z najbliższą sesją... Tak mi dopomóz Borg.
Xalein
Użytkownik
#209 - Wysłana: 13 Wrz 2006 17:14:11
Odpowiedz 
Ja moge przygotowac zaktualizowane teksty do FAQ, linki przejzec - na nowo je opisac...
Mysle ze inni chetni tez zrobiliby to co zadeklarowali.
Q__
Moderator
#210 - Wysłana: 13 Wrz 2006 17:30:16
Odpowiedz 
Domko

POGFu właściwie nie ma, więc trzeba stworzyć jakąś inną inicjatywę.[i]

Może by tak od uzdrawiać POGF wewnatrz? Czy nie da się, (bo ja tamtejszych realiów nie znam)?

Xalein

[i] najpierw trzeba sie zastanowic nad ta nowa inicjatywa zeby ona nie miala takiego samego konca jak POGF

Racja, racja, racja.

szwagier

Budować kolejną nową stronę czy bazować na tym co mamy?

Jasne, że bazować. Skąd w ogóle pomysł na porzucenie strony Kai'a?

Domko

Jacyś kandydaci? Trza by głosowanie urządzić i z Kai'em pogadać...

Xalein

ktos kto mialby uprawnienia i troche wiecej czasu. Przydalaby sie osoba ktora by zbierala materialy od innych, zajmowala korekta i publikacja

Mogę się tego podjąć, o ile macie na to ochotę... Mam dziennikarskie doświadczenie i sporo bywam na Forum. Zresztą przyda sie kilka takich osób. Pah Wraith już sie zgłaszał, teraz Ty... Im nas więcej, tym lepiej...

januszek

Dlaczego sam nic nie robiąc krytykujesz innych? Czemu wg. Ciebie ma to służyć?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!