USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Xalein
Użytkownik
#151 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:46:55
Odpowiedz 
Sadze ze jesli znajdzie sie na forum grupka ludzi ktora bedzie chciala zajac sie administrowaniem to Kai sie zgodzi.
waterhouse
Moderator
#152 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:49:59
Odpowiedz 
szwagier
Moderatorzy nie mogą pisać newsów?

Nie.

Ale Q i Pah Wraith zgłosili się do pisania newsów.
szwagier
Użytkownik
#153 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:52:20
Odpowiedz 
Ale Q i Pah Wraith zgłosili się do pisania newsów.

To dobrze, ktoś kto dobrze zna angielski i będzie wyławiał ze świata infa
Q__
Moderator
#154 - Wysłana: 12 Wrz 2006 17:32:24
Odpowiedz 
Xalein
szwagier

Teraz tylko czekamy, aż Kai oficjalnie da nam uprawnienia. (I zaszczytny tytuł "Newswriter" zamiast "Użytkownik" pod nickami...)
szwagier
Użytkownik
#155 - Wysłana: 12 Wrz 2006 18:23:02
Odpowiedz 
Teraz tylko czekamy, aż Kai oficjalnie da nam uprawnienia. (I zaszczytny tytuł "Newswriter" zamiast "Użytkownik" pod nickami...)

Tylko żeby wam woda sodowa do głowy nie uderzyła
Q__
Moderator
#156 - Wysłana: 12 Wrz 2006 18:42:28
Odpowiedz 
szwagier

Tylko żeby wam woda sodowa do głowy nie uderzyła

Uprasza się nie mylić mnie z moim bohaterem z ST RPG
Xalein
Użytkownik
#157 - Wysłana: 12 Wrz 2006 18:52:41
Odpowiedz 
taki tytul wiaze sie z obowiazkami, osoba ktora chce byc Newswriterem musi byc odpowiedzialna i nie obijac sie.
Q__
Moderator
#158 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:02:47
Odpowiedz 
Xalein

Hmmm, a kto ma dwa pierwsze miejsca jeśli chodzi o ilość postów na Forum
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=stat s&top=0&days=60&lst=2
Inuki
Użytkownik
#159 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:14:56
Odpowiedz 
Witam,

Zauważyłem, że debata o petycji w sprawie wydania Treka na DVD przeniosła się do innego tematu, ale co tam.

Niestety muszę się zgodzić, że marnie idzie z tymi podpisami, ale to już nie moja wina. Myślałem, że na forum fanów Treka powino być duże zainteresowanie petycją, a tu co, NIC (oprócz kilku osób którym dziękuję). Wypowiedź forumowiczów z trek.pl zostawię bez komentarza.

Cały czas myślę co zrobić, żeby rozruszać tą akcję. Do tej pory informację o petycji zamieściłem na 12 forach internetowych (min. Filmweb, Nowa Gildia, SajFaj.net) i powiadomiłem znajomych - fanów "Star Treka" (za takich się podawali), ale dużo to nie pomogło.

Choc ja sadze ze jesli trekerzy sie nie zjednocza, zabiora za organizacje preznie dzialajacego klubu - zeby nas bylo widac, to takie petycje nie przyniosa efektu.

Muszę się z tym zgodzić. Prawdziwych fanów Treka w Polsce prawie w ogóle nie widać; niestety, ale jest nas chyba tylko garstka (chodzi mi o takich, którzy cały czas są w temacie). Dlatego popieram pomysł Xaleina. Powinniśmy się zorganizować i w jakiś sposób rozruszać rynek Trekowy w Polsce. Co Wy na to?
szwagier
Użytkownik
#160 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:24:36
Odpowiedz 
Powinniśmy się zorganizować i w jakiś sposób rozruszać rynek Trekowy w Polsce. Co Wy na to?

Jakieś propozycje?

Moje:
Rozruszać Phoenixa i max warp 10, tzn już się koledzy zgłosili i będą na bieżąco informacje i aktualizacje,
Sheridian otworzył sklepik trekowy i niech się rozwija,
Ekipa z Krakowa tworzy fanserial i niech każdy pomoże jak potrafi,
każdy w swoim zakresie niech promuje ST, jak np. jakiś banner na stronach własnych.

Tyle możemy zrobić i tylko my jak widzę.
Inuki
Użytkownik
#161 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:32:55
Odpowiedz 
Rozruszać Phoenixa i max warp 10, tzn już się koledzy zgłosili i będą na bieżąco informacje i aktualizacje,

Czyli USS Phoenix już wkrótce zacznie ponownie latać, tak?

Może warto pomyśleć o jakiejś wsółpracy na zasadzie: Sheridian promuje Phoenix'a, a Phoenix Sheridiana?

każdy w swoim zakresie niech promuje ST, jak np. jakiś banner na stronach własnych.
Może zrobimy jakiś banner Phoenixa? Wtedy wszyscy będą mieli ten sam i będzie się to lepiej zapamiętywało wzrokowo, zamiast kilku różnych?

Tyle możemy zrobić i tylko my jak widzę.

No niestety.
szwagier
Użytkownik
#162 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:42:01
Odpowiedz 
Może zrobimy jakiś banner Phoenixa? Wtedy wszyscy będą mieli ten sam i będzie się to lepiej zapamiętywało wzrokowo, zamiast kilku różnych?

Chyba jakiś jest bo gdzieś widziałem...?
Q__
Moderator
#163 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:48:36
Odpowiedz 
Inuki

Co Wy na to?

Zdecydowanie jestem za, mimo obaw, że znów skończy się na planach...

szwagier

Ekipa z Krakowa tworzy fanserial i niech każdy pomoże jak potrafi, każdy w swoim zakresie niech promuje ST, jak np. jakiś banner na stronach własnych.

Ale to już jest robione i (nie żebym umniejszał znaczenie Horizona czy trekowego sklepiku) to wciąż za mało... Musimy robić więcej...

Inuki

Może warto pomyśleć o jakiejś wsółpracy na zasadzie: Sheridian promuje Phoenix'a, a Phoenix Sheridiana?

To już pytanie do Kai'a i Sheridana. (Aczkolwiek popieram.)
szwagier
Użytkownik
#164 - Wysłana: 12 Wrz 2006 19:57:20
Odpowiedz 
Właśnie się próbuje z Kai'em na gg skontaktować.. ale cos nie odpowiada
Q__
Moderator
#165 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:00:41
Odpowiedz 
szwagier

Zdaje się Kai miał opis, że jest zapracowany...
szwagier
Użytkownik
#166 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:08:02
Odpowiedz 
Tu są bannery:

URL

Zdaje się Kai miał opis, że jest zapracowany...
Możliwe ale teraz żadnego nie ma, tylko jest dostępny.
Xalein
Użytkownik
#167 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:19:46
Odpowiedz 
Q__

Hmmm, a kto ma dwa pierwsze miejsca jeśli chodzi o ilość postów na Forum

A ja jestem na razie ostatnim ktory sie zarejestrowal

Inuki

Do tej pory informację o petycji zamieściłem na 12 forach internetowych

A moze zainteresowac tez inne kluby sci-fi tym pomyslem? Kiedys byl pomysl napisania wielkiej petycji o blok scifi w TV

szwagier

Jakieś propozycje?

Ja oferuja skonczenie strony Ambasady Wolkana i takze chodzi mi po glowie uruchomienie czegos na wzor Memory Alpha - encyklopedii ST
Q__
Moderator
#168 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:44:40
Odpowiedz 
Xalein

A ja jestem na razie ostatnim ktory sie zarejestrowal

Ostatni będą pierwszymi?

A moze zainteresowac tez inne kluby sci-fi tym pomyslem?

Dlaczego nie...

i takze chodzi mi po glowie uruchomienie czegos na wzor Memory Alpha - encyklopedii ST

Istnieje coś takiego jak Fantasypedia, w której teoretycznie jest też miejsce na hasła o SF, może włącz się w jej redagowanie?
http://pl.fantasy.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3 %B3wna
Xalein
Użytkownik
#169 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:53:29
Odpowiedz 
Q__

Myslalem nad redakcja encyklopedii w realiach swiata ST.

Kiedys tez byl pomysl (ktory upadl) zeby stworzyc strone-centerum dla poczatkujacych trekerow - moze by poprawic i aktualizowac tutaj takie dzialy jak FAQ czy linki
Q__
Moderator
#170 - Wysłana: 12 Wrz 2006 20:59:34
Odpowiedz 
Xalein

Myslalem nad redakcja encyklopedii w realiach swiata ST.

Mamy polską edycję MA, Domko tam szeryfem

ps. Jeszcze a'propos Wolę innych Trekkies:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=78&page=0#23
Xalein
Użytkownik
#171 - Wysłana: 12 Wrz 2006 21:03:05
Odpowiedz 
Mamy polską edycję MA, Domko tam szeryfem

Nic mi o tym nie wiadomo
Q__
Moderator
#172 - Wysłana: 12 Wrz 2006 21:10:03
Odpowiedz 
Xalein

Nic mi o tym nie wiadomo

No to już wiesz
http://www.memory-alpha.org/pl/wiki/Strona_g%C5%82 %C3%B3wna
Pah Wraith
Użytkownik
#173 - Wysłana: 12 Wrz 2006 21:46:02
Odpowiedz 
Smutna prawda jest taka, że ludziom się nie chce, a garstka nic nie zdziała. "Fani" mają wspaniałą zasłonę - martwe ciało POGF - organizacji źle pomyślanej od poczatku.
Xalein
Użytkownik
#174 - Wysłana: 12 Wrz 2006 21:57:09
Odpowiedz 
Q__

Problem w tym ze jesli ja nie wiedzialem nic o tym to inni potencjalnie chetni do wspolpracy tez moga nic nie wiedziec, a nikt o tym fakcie nie ponformowal na przyklad tutaj w newsach.

Pah Wraith

Moze dlatego nalezaloby zorganizowac klub w ciekawszej formie, jesli zrobimy cos ciekawego to ludzie sami przyjda. A nowi zalozyciele powinni(smy) sie uczyc na bledach popelnionych przy tworzeniu i zyciu POGF.
Inuki
Użytkownik
#175 - Wysłana: 12 Wrz 2006 22:14:42
Odpowiedz 
Problem w tym ze jesli ja nie wiedzialem nic o tym to inni potencjalnie chetni do wspolpracy tez moga nic nie wiedziec, a nikt o tym fakcie nie ponformowal na przyklad tutaj w newsach.

O to właśnie chodzi! Nie wystarczy, że będziemy pisać teksty do np. MA; musimy zrobić coś żeby przyciągnąć ludzi, którzy nie są w temacie na codzień.
Domko
Użytkownik
#176 - Wysłana: 12 Wrz 2006 22:42:38
Odpowiedz 
Co do MA to właśnie największą bolączką jest to, że mało osób wie o tym, że można już pisać artykuły do polskiej edycji. Polska edycja wypada najgorzej z tego powodu...
Q__
Moderator
#177 - Wysłana: 12 Wrz 2006 23:15:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Smutna prawda jest taka, że ludziom się nie chce, a garstka nic nie zdziała. "Fani" mają wspaniałą zasłonę - martwe ciało POGF - organizacji źle pomyślanej od poczatku.

Indeed...

Xalein

a nikt o tym fakcie nie ponformowal na przyklad tutaj w newsach.

Nadrobimy to z Pah Wraith'em

jesli zrobimy cos ciekawego to ludzie sami przyjda. A nowi zalozyciele powinni(smy) sie uczyc na bledach popelnionych przy tworzeniu i zyciu POGF.

To brzmi jak propozycja

Inuki

O to właśnie chodzi! Nie wystarczy, że będziemy pisać teksty do np. MA; musimy zrobić coś żeby przyciągnąć ludzi, którzy nie są w temacie na codzień.

Widzę, że wszyscy wiemy co należy robić, więc czemu tak mało spośród nas cokolwiek robi? (Akurat Ty zaliczasz się do tych aktywnych.)

ps. Dyskusja coraz bardziej mi się podoba: sporo Osób, które już coś robią lub gotowe są coś robić. Konstruktywne niezadowolenie z panującej bezczynności - realne pomysły, nie biadolenie... Jeszcze trochę i faktycznie rozsławimy Treka w Polsce...
szwagier
Użytkownik
#178 - Wysłana: 13 Wrz 2006 01:14:29
Odpowiedz 
Jutro się biorę do roboty
Q__
Moderator
#179 - Wysłana: 13 Wrz 2006 01:16:32
Odpowiedz 
szwagier

Jutro się biorę do roboty

Już dziś trzymam za słowo
szwagier
Użytkownik
#180 - Wysłana: 13 Wrz 2006 01:19:38
Odpowiedz 
Dobra, już sie biorę
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!