USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#121 - Wysłana: 31 Sier 2006 19:38:55
Odpowiedz 
Psyker

Mając okazję obejrzeć relację z prezentacji jesiennej ramówki TVP stwierdzam, że znowu nie ma żadnego serialu S-F. I to chyba najlepszy argument, że takie seriale przynoszą olbrzymie zyski o czym świadczy choćby ilość produkcji w ostatnim czasie. A jak oglądalność wzrasta to zgadnij Broniek komu kasa rośnie

Argument dobry. (Pytanie czy Wildsteina przekona...)
Psyker
Użytkownik
#122 - Wysłana: 1 Wrz 2006 12:23:13
Odpowiedz 
Taa, racja, myślę tak : on leci na kasę ( jak każdy ), wystarzczy odpowiednio sformuować treść petycji, mówiąc w niej o tej sporej ilości forsy którą zyska broniek jak zaczną emitować ST To kto potrafi manipulować naszą polszczyzną ? Jest ktoś chętny do spisania "zmyślnej" petycji ?
Q__
Moderator
#123 - Wysłana: 1 Wrz 2006 12:41:45
Odpowiedz 
Psyker

To kto potrafi manipulować naszą polszczyzną ? Jest ktoś chętny do spisania "zmyślnej" petycji ?

Co tam kiedyś zawodowo pisałem...
Psyker
Użytkownik
#124 - Wysłana: 1 Wrz 2006 12:43:26
Odpowiedz 
Ooo dobrze wiedzieć A wydałeś jakąś książkę ?
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 1 Wrz 2006 12:47:30
Odpowiedz 
Psyker

A wydałeś jakąś książkę ?

Nie. Trochę "dziennikarzyłem" i opublikowałem jedno opowiadanie SF w "Nowej Fantastyce". That'sa all...
Psyker
Użytkownik
#126 - Wysłana: 1 Wrz 2006 12:51:44
Odpowiedz 
Nooo, mam sławnego znajomego No dobra, ale wracamy do patrycji... e znaczy się petycji
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 1 Wrz 2006 13:35:59
Odpowiedz 
Psyker

Nooo, mam sławnego znajomego

Noo, bez przesady...
Psyker
Użytkownik
#128 - Wysłana: 10 Wrz 2006 14:30:58
Odpowiedz 
Eee, to co, robimy coś ?
Q__
Moderator
#129 - Wysłana: 10 Wrz 2006 14:55:27
Odpowiedz 
Psyker

Jesteś pomysłodawcą - proponuj.
Psyker
Użytkownik
#130 - Wysłana: 10 Wrz 2006 15:16:50
Odpowiedz 
No cóż, powinniśmy stworzyć ostateczny tekst petycji, łącząc wszystko co zostało powiedziane w temacie. Czy ktoś może się tym zająć ? Dalej, jak idą prace nad stroną z petycją ? Może ustalimy deadline, aby każdy wiedział kiedy można składać podpisy...
Pah Wraith
Użytkownik
#131 - Wysłana: 11 Wrz 2006 22:26:23
Odpowiedz 
http://www.petycjadvd.d.ys.pl/

17 podpisów - czy to jest jakiś żart??
Oczywiście, jak się głupoty na forum wygaduje, albo narzeka że nie wydają ST na DVD, to można sobie popisać, ale jak sie trzeba podpisać, to już ręka boli, albo Internet odcinają, tak??
szwagier
Użytkownik
#132 - Wysłana: 11 Wrz 2006 22:47:19
Odpowiedz 
17 podpisów vs ilość chociażby uczestników tego forum.

Żenada..

Ja się podpisałem.
Q__
Moderator
#133 - Wysłana: 11 Wrz 2006 23:05:52 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith
szwagier

Też się podpisałem, więc mam prawo narzekać z Wami. Jeśli tak w praktyce wygląda duch Treka, to ja p******* (za przeproszeniem). Nasi serialowi bohaterowie życie narażają w kosmicznych wyprawach, a pseudo-wielbiceli Treka nie stać na gigantyczny wysiłek złożenia podpisu? A do tego mamy takie "kwiatki" jak ten tekst, że "nie ma czego świętować".

Wolę innych Trekkies, takich jak TA pani:
http://www.anoushehansari.com/
januszek
Użytkownik
#134 - Wysłana: 12 Wrz 2006 07:08:45 - Edytowany przez: januszek
Odpowiedz 
Osiemnaście podpisów - petycja jest pełnoletnia? Czy już można się śmiać?

FAQ:
Co ja sądzę o petycjach: http://www.startrek.pl/article.php?sid=272
Domko
Użytkownik
#135 - Wysłana: 12 Wrz 2006 09:07:26 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Ja się nie podpisałem, bo... nie wiedziałem, że już można.

Moim zdaniem brak pozostałych podpisów wynika z tego samego. Cały czas jest tu rozmowa, co poprawić na stronie z petycją. Skoro strona jest podczas konstrukcji (a tak wynika z rozmów na tym forum) to ja myślałem, że podpisywać się nie można póki co i pewnie niektóre osoby myślały ponownie.

Proponuję, aby autor petycji lub ktoś inny, napisał teraz posta zachęcającego i informującego, że już można się podpisywać. IMHO to był błąd w informacji...

EDIT:
Skoro można to mój podpis podbił do 19.
The_D
Użytkownik
#136 - Wysłana: 12 Wrz 2006 09:30:41 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Domko
Bo widzisz, ten wątek jest o petycji do stacji telewizyjnej (jeszcze nie wiadomo której ) o emisję któregoś z seriali (jeszcze nie wiadomo którego ). I ta petycja jest ciągle "under construction". Natomiast petycja, pod którą można się już podpisywać dotyczy wydania w polsce seriali na DVD i jest w pewnym sensie autorskim pomysłem Inukiego (jego autorstwa jest treść i zarys kolorystyki. Ja zgodziłem się udostępnić skrypcik który wcześniej napisałem. Petycja Inukiego znajduje się na stronie www.petycjadvd.d.ys.pl , natomiast ta druga jeżeli powstanie będzie zapewnie dostępna pod adresem www.petycja.d.ys.pl - póki co jest tam wersja testowa, można się nawet podpisać (i przetestować), ale oczywiście po wgraniu ostatecznej wersji podpis i tak odejdzie w cyfrowy niebyt.
Domko
Użytkownik
#137 - Wysłana: 12 Wrz 2006 09:42:02
Odpowiedz 
Ja cały czas myślałem o petycji, która ma zachęcić stacje TV do emisji treków. Niezłe zamieszanie panuje w tym temacie - podejrzewam, że z tego powodu wynikają problemy z podpisami.

Może założyć nowy temat jako ogłoszenie - coś jak "datki Horizona" - i upować co jakiś czas. Będzie przynajmniej jasność.
Xalein
Użytkownik
#138 - Wysłana: 12 Wrz 2006 10:56:22 - Edytowany przez: Xalein
Odpowiedz 
No to sie podpisalem

Choc ja sadze ze jesli trekerzy sie nie zjednocza, zabiora za organizacje preznie dzialajacego klubu - zeby nas bylo widac, to takie petycje nie przyniosa efektu.
Psyker
Użytkownik
#139 - Wysłana: 12 Wrz 2006 11:01:02
Odpowiedz 
Ekhem, tutaj rozmawiamy o petycji do TVP o emisję TNG Wkrótce przedstawię kolejną wersję petycji i się pytam, kto się zajmuje nią od strony technicznej, znaczy się kto robi stronę ?
Q__
Moderator
#140 - Wysłana: 12 Wrz 2006 11:55:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Xalein

zabiora za organizacje preznie dzialajacego klubu - zeby nas bylo widac, to takie petycje nie przyniosa efektu.

No offence, takich deklaracji było już sporo, niestety zwykle bez efektu...

Ale jeśli dotrzymasz słowa, tylko będę sie cieszył, kimkolwiek jesteś...
Xalein
Użytkownik
#141 - Wysłana: 12 Wrz 2006 12:52:36
Odpowiedz 
Q__

Ja mowilem ogolnie o organizacji klubu - wiem ze jedna osoba nic nie zrobi, bo do tego potrzeba wiekszej ilosci.

kimkolwiek jesteś...

Opiekunem strony Ambasady Wolkana (nad ktora pracuje)
Picard
Użytkownik
#142 - Wysłana: 12 Wrz 2006 13:01:41
Odpowiedz 
ja tez sie prdpisalem ale zgadzam sie z Xalein- cos malo ludzi ta petycje popiera. Moze trzeba bylo by zadbac by akcja zatoczyla szeresze kregi?
Raptor 16
Użytkownik
#143 - Wysłana: 12 Wrz 2006 13:57:49
Odpowiedz 
Ja prosiłem o podpis forumowiczów z trek.pl, a oni "a po ch....? i tak to g...... da"
Hazrall
Użytkownik
#144 - Wysłana: 12 Wrz 2006 14:07:40
Odpowiedz 
Ja prosiłem o podpis forumowiczów z trek.pl, a oni "a po ch....? i tak to g...... da"

No to pieknie
szwagier
Użytkownik
#145 - Wysłana: 12 Wrz 2006 14:16:57
Odpowiedz 
Myślę, że na głównej Phoenixa powinna być jakaś informacja, tak samo jak powinna być o 40-leciu...
Q__
Moderator
#146 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:16:55
Odpowiedz 
Xalein

Opiekunem strony Ambasady Wolkana (nad ktora pracuje)

Miło mi poznać.

Picard

cos malo ludzi ta petycje popiera.

Gdzie sie podział duch Treka?

Raptor 16

I postawa i słownictwo godne Trekkies...

szwagier

Myślę, że na głównej Phoenixa powinna być jakaś informacja, tak samo jak powinna być o 40-leciu...

Też tak myśle, ale to wniosek do Kai'a...
Xalein
Użytkownik
#147 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:35:29
Odpowiedz 
szwagier

Ja tez nawet czekalem na takiego newsa

Q__

Miło mi poznać.

Wzajemnie

Gdzie sie podział duch Treka?

Lenistwo wzielo gore, lepiej nic nie robic i narzekac.
szwagier
Użytkownik
#148 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:36:49
Odpowiedz 
Kai nasz wódz chyba czasu nie ma za dużo. Moderatorzy nie mogą pisać newsów?
Xalein
Użytkownik
#149 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:38:51
Odpowiedz 
Z calym szacunkiem dla Kaia, ale jesli nie ma czasu na pisanie newsow to niech powierzy opieke nad serwiem osobie ktora znajdzie czas
szwagier
Użytkownik
#150 - Wysłana: 12 Wrz 2006 15:43:16
Odpowiedz 
Z calym szacunkiem dla Kaia, ale jesli nie ma czasu na pisanie newsow to niech powierzy opieke nad serwiem osobie ktora znajdzie czas

Też mam takie zdanie. Mimo że Kai na zawsze zostanie wielki w to co zrobił jaką pracę w to włozył to powinna być ekipa do administrowania tego portalu by się rozwijał. Kai jest i będzie twórcą i monolitem
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!