USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:50:36
Odpowiedz 
Raptor 16

Wiem, dlatego piszę o tym...
Psyker
Użytkownik
#62 - Wysłana: 11 Sier 2006 12:19:55
Odpowiedz 
No to ja bym proponował, aby wszystkie osoby, które chcą pomóc w zorganizoaniu takiej akcji, zdeklarowały sie w tym temacie. To jest piszecie nick i "chcę pomóc". Jak już się jakaś grupka uzbiera to zobaczymy co dalej...
Raptor 16
Użytkownik
#63 - Wysłana: 11 Sier 2006 12:50:12 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
No dobra, mimo niedawnej porażki poprzedniej akcji, deklaruję chęć pomocy

CHCĘ POMÓC- RAPTOR 16
Q__
Moderator
#64 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:01:19
Odpowiedz 
Deklaruję chęć pomocy, choć szczerze powątpiewam w wynik akcji

Chcę pomóc - Q__
Psyker
Użytkownik
#65 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:13:30
Odpowiedz 
mamy już dwie trzy osoby ( razem ze mną ), jest dobrze. Proponował bym abyśmy postarali sie nakłonić innych do wzięcia udziału w akcji. Mogę pogadać z ekipą ST:Horizon, może uda sie zorganizować kolejne osoby. Trza sie rozreklamować na tym forum, a potem i dalej. Po nitce do kłębka...
Pah Wraith
Użytkownik
#66 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:35:11
Odpowiedz 
Akcja może być.. I tak większość załogi Horizona przesiaduje tutaj również
Psyker
Użytkownik
#67 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:35:39
Odpowiedz 
ja zauważyłem tylko ciebie z załogi
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:41:03
Odpowiedz 
Psyker

Domko i waterhouse to reszta tej załogi... Nie zauważasz ich?
Psyker
Użytkownik
#69 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:47:18
Odpowiedz 
wiem że reszta ale jak dotąd jeszcze ich tu nie widziałem. Ale ostatnio mam infekcję oka i niewiele widzę więc może to dlatego

Pan Wraith
z powodu tej infekcji na razie nie szlifuję fazerów bo mogą wyjść krzywo
Pah Wraith
Użytkownik
#70 - Wysłana: 11 Sier 2006 14:16:23
Odpowiedz 
OK, ok, zdrowie przede wszystkim.

Z załogi miewamy tu również Cezarego
Psyker
Użytkownik
#71 - Wysłana: 11 Sier 2006 14:37:44
Odpowiedz 
dobrze wiedzieć
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 11 Sier 2006 16:04:55
Odpowiedz 
Pah Wraith

Z załogi miewamy tu również Cezarego

Nie wiedziałem, że On też... Już wiem...
dj peyo
Anonimowy
#73 - Wysłana: 11 Sier 2006 16:27:13
Odpowiedz 
mysle ze najwieksza szansa na treka jest w tv4. przypomonam ze tv4 emitowala juz voyagera oraz ds9. moze by ich ublagal na np oryginal series. co tu ukrywac trekkersow w polsce za wielu nie ma i co tu marzyc. na treka w tv sie nie zanosi
Psyker
Użytkownik
#74 - Wysłana: 14 Sier 2006 12:21:56 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
Nie ma wielu ?! No to w takim razie znaczy to, że większość fanów skupiona jest w fanklubach po 4 osoby każdy, sądząc z ilości stron w polskim necie

Mimo wszystko na dzień dzisiejszy mamy 3 do pomocy w organizoaniu akcji: Mnie, Q__ i Raptora 16. Ekipa Horizona też się przyda
Ktoś jeszcze ? Ludzi trza pomocy, trza organizacji, trza ludzi
Darnok
Użytkownik
#75 - Wysłana: 14 Sier 2006 14:01:46 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Chcecie mieć petycje? podajcie mi dokładny adres do kogo chcecie tą petycje wysłać (TVN,TVP). Powiedzcie co chcecie osiągnąć, a ja założe w internecie petycje. Nazwe tego dyrektora, gdzie mają budynek itp.
Paradoks
Użytkownik
#76 - Wysłana: 14 Sier 2006 14:08:09
Odpowiedz 
Paradoksalnie ja też MOGE POMÓC
Psyker
Użytkownik
#77 - Wysłana: 14 Sier 2006 15:00:57
Odpowiedz 
super 4, 5 osbóka, co do petycji to ja myślałbym nad wielką akcją "w terenie" to naczy że jak już się zorganiuzjemy to będziemy zbierać "ralne" podpisy. Może to by przekonało TVP. Trzeba sie poświęcać, prawda ? Co do petycji to trzeba jeszcze wszytko ustalić. Na razie mamy 5 osób "bardzo" chętnych do pomocy w organizacji. Byle tak dalej...
Darnok
Użytkownik
#78 - Wysłana: 14 Sier 2006 15:03:19
Odpowiedz 
Internetowa zbierze więcej podpisów. I lepiej do TVN'u wysłać petycje-Może puszczą TNG w TVN7.
Domko
Użytkownik
#79 - Wysłana: 14 Sier 2006 16:11:32
Odpowiedz 
Lepiej w zwykłym TVN. Czemu stale mowa o telewizjach kablowych??
Psyker
Użytkownik
#80 - Wysłana: 14 Sier 2006 16:18:26 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
A dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tvp 1 i 2 ?! dają takich lostów, kiedyś dali galacticę ( 2 odcinkoy film ale co tam ) więc może by się udało namówić ich na star treka ? co do petycji uważam że podpis na papierze robi większe wrażenie, ale zawsze można połączyć te dwie formy

Osobiście myślałem aby zrobić ładne formularze na podpisy, w duchu Lcarsa , jakieś znaczki do przyczepienia na ubranie, z nazwiskiem, nazwą akcji itp. Wszystko sie ustali, i w jeden dzień zrobimy wielką akcję zbierania podpisów w całym kraju... Trzeba tylko ludzi i organizacji. i nie mówcie mi że to nie ma sensu ! Trzeba kroczyć tam gdzie jeszcze żaden polski Trekkies nie dotarł. Tym miejscem jest "prawdziwa" akcja petycyjna, ogólnokrajowa ! I po raz kolejny powtórzę : trzeba nam organizacji i chęci, a wszysko sie uda ( może nie cel akcji, ale sama akcja napewno ). jak zrobimy wokół siebie i wokół akcji głośno ( rozreklamować sie na onetach, interiach, trek.pl'ach itp, poinformować teleexpres o dacie akcji ) to będzie już coś !

I nie mówcie mi że coś jest niemożliwe !
Darnok
Użytkownik
#81 - Wysłana: 14 Sier 2006 17:18:55
Odpowiedz 
uwagę tvp 1 i 2
Oni bodajże mają 1 sezon i kilka odcinków drugiego. TVN ma ich więcej.
jeden dzień zrobimy wielką akcję zbierania podpisów w całym kraju...
Policja mnie zgarnie jeszcze jak będe lacać w kostiumach z ST
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 14 Sier 2006 18:20:10
Odpowiedz 
Psyker

dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tvp 1 i 2 ?! dają takich lostów, kiedyś dali galacticę

Te stacje były by najlepsze w tym sensie, że ma je każdy Treker w Polsce...

Domko

Lepiej w zwykłym TVN.

Zasadniczo to chyba najlepszy pomysł: puszczali sporo Treka, a bodajże i B5, ale podobno ostatnio (była mowa w tym topicu) negatywnie reagują na fanów Treka...
Darnok
Użytkownik
#83 - Wysłana: 15 Sier 2006 08:22:33
Odpowiedz 
negatywnie reagują na fanów Treka...

Ale to najlepszy wybór.
The_D
Użytkownik
#84 - Wysłana: 15 Sier 2006 14:39:41
Odpowiedz 
Drobna uwaga - argumenty w stylu ci mają tyle a tyle TNG, a inni Voyagera są bez sensu, bo prawa emisji tych seriali na pewno wygasły i każda stacja musiałaby kupować je na nowo.

rozreklamować sie na onetach, interiach,
Na prawdę nie chcę wyjść na dyżurnego malkontenta, ale z tego co się orientuję to nawet malutka akcja reklama na WP kosztuje grube tysiące.
Psyker
Użytkownik
#85 - Wysłana: 16 Sier 2006 11:06:56
Odpowiedz 
Hmm, czy ktoś ma mógłby się zorientować czy taką ogólnopolską akcję petycyją należy gdzieś zgłosić do jakiegoś urzędu ? Lepiej wiedzieć za wczasu No ale szczerze czy ktoś z was miałby ochotę ganiać po mieście i nakłaniać ludzi do podpisywania się pod petycję ?
Darnok
Użytkownik
#86 - Wysłana: 16 Sier 2006 11:45:58
Odpowiedz 
Nie. Dlatego lepiej zrobić internetową petycje.
Psyker
Użytkownik
#87 - Wysłana: 16 Sier 2006 11:48:14
Odpowiedz 
Ech, mmimo wszystko myślę że TVP przychylniej będzie patrzeć na realne podpisy
Darnok
Użytkownik
#88 - Wysłana: 16 Sier 2006 11:49:32
Odpowiedz 
Ech, mmimo wszystko myślę że TVP przychylniej będzie patrzeć na realne podpisy
To zrobimy 2w1 do TVN i TVP
Psyker
Użytkownik
#89 - Wysłana: 16 Sier 2006 11:56:28
Odpowiedz 
Pewnie, nie ma sprawy, co nie zmienia faktu że najważniejsza jest organizacja

A może jak będziemy zasypytać TVP co chwila petycjami to wkońcu nie wytrzymają i się zgodzą na emisję ? W tym wypadku najlepsza była by petycja internetowa bo najszybsza
Darnok
Użytkownik
#90 - Wysłana: 16 Sier 2006 12:15:44
Odpowiedz 
www.petycje.pl służę pomocą
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!