USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
James T Kirk
Użytkownik
#31 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:17:44
Odpowiedz 
dabatujemy tu jak zorganizowani Trekkies mają podbić świat

Ja proponuję zacząc od starwarsów. Podrzucić im troche nanosond, zaprogramowanych tak aby nawróciły ich na ,,jedyną słuszną drogę,,.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:21:19
Odpowiedz 
James T Kirk

Podrzucić im troche nanosond

Dobra tylko najpierw wyprodukujmy te nanosondy...

jedyną słuszną drogę

nie chcę donosić, ale waterhouse powątpiewa w przewagę Galaxy nad ISD...
James T Kirk
Użytkownik
#33 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:25:26
Odpowiedz 
Q
nie chcę donosić, ale waterhouse powątpiewa w przewagę Galaxy nad ISD...

W takim razie, idę ci z odsieczą.
waterhouse
Moderator
#34 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:30:30
Odpowiedz 
ale waterhouse powątpiewa w przewagę Galaxy nad ISD

raczej powątpiewam w sens takiego porównania i możliwości jego przeprowadzenia
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:35:42 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
waterhouse

raczej powątpiewam w sens takiego porównania i możliwości jego przeprowadzenia

A to co innego. Podzielasz pogląd Pah Wraith o bezsensowności crossoverów. Rozumiem Twoje stanowisko, ale wiesz doskonale, że takie porównywanie to po prostu doskonała zabawa...
Qura
Użytkownik
#36 - Wysłana: 2 Sier 2006 21:10:44
Odpowiedz 
o qrczę nie chce mi się czytać tych wszystkich topików.

Q__ nie popadaj w przygnębienie

IMO:
1. Największe szanse są w TVN7 i TV4 (kanały serialowe)

2. W obecnym stanie ST w Polsce petycje nic nie dadzą.

3. Ja widzę w tej chwili jedną drogę: o ST musi w Polsce stać się głośno. Proponuję, aby któryś z prawdziwych trekkis dokonał samo spalenia przed jedną ze stacji TV. A tak na serio to trzeba by zorganizować odpowiedni PR. Przede wszystkim jakieś happeningi które potem pokażą w wiadomościach (np. przemarsz ulicami fanów - nawet kilku - w formie demonstracji lub pochodu; walki okrętów z dykty w centralnych punktach miast i goniących się po uliczkach miedzy kamieniczkami, itp.). Jako środki dodatkowe listy do gazet, wspominanie o treku we wszystkich możliwych publicznych sytuacjach, pisanie o nim na obcych forach, nie tylko trekowych - zachowując netykietę! - w celu powiększenia grupy nacisku. Ważna by była też próba znalezienia nieformalnego "dojścia" do osób pracujących w telewizjach i wykorzystanie tego w odpowiedni sposób.

Może Wy macie jakieś pomysły?

No i trzeba edukować ludzi, że ST to coś więcej niż komercja, efekty i trupy.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 2 Sier 2006 21:23:00
Odpowiedz 
Qura

Q__ nie popadaj w przygnębienie

Ja popoadam?? Kiedy?

A tak na serio to trzeba by zorganizować odpowiedni PR.

Z tym się zgadzam, sądzę też, że przydała by nam się jakaś organizacja... W happeningi niezbyt wierzę...
Pah Wraith
Użytkownik
#38 - Wysłana: 2 Sier 2006 22:12:43 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
trzeba by zorganizować odpowiedni PR

O ile nie masz pod ręką profesjonalnej firmy zajmującej się HR, PR i marketingiem o zasięgu ogólnopolskim (a choćby wojewódzkim) to obawiam sie, że z kazdym innym serialem/filmem przegrasz.

No i trzeba edukować ludzi, że ST to coś więcej niż komercja, efekty i trupy.

Wszyscy twórcy tak mówią o woich dziełach. Ludzie musieliby to zobaczyć na własne oczy, bo jak ktoś im będzie o tym opowiadał, to raczej nie wielkie szanse na sukces. A nie zobaczą... i koło się zamyka :]

ądzę też, że przydała by nam się jakaś organizacja...

mamy przecież miłościwie nam panujący POGF :] ech...
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 2 Sier 2006 22:33:56
Odpowiedz 
Pah Wraith

A to mi zarzucili popadanie w przygnębienie...
Raptor 16
Użytkownik
#40 - Wysłana: 2 Sier 2006 22:59:19
Odpowiedz 
1. Największe szanse są w TVN7 i TV4 (kanały serialowe)

tylko ze ITI ostatnio nas olał
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 2 Sier 2006 23:14:20
Odpowiedz 
Raptor 16

tylko ze ITI ostatnio nas olał

Kolejna "dobra" wiadomość...
Qura
Użytkownik
#42 - Wysłana: 2 Sier 2006 23:37:25
Odpowiedz 
A na jakim kanale leciały ostatnio First Contact i Insurrection?

czy nie był to TVN7?
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 2 Sier 2006 23:41:46
Odpowiedz 
Qura

czy nie był to TVN7?

To, że filmy leciały nie musi znaczyć (niestety), że będą skłonni słuchać fanów...
The_D
Użytkownik
#44 - Wysłana: 3 Sier 2006 01:40:48
Odpowiedz 
Ja mam jeden argument : jest wielu fanów w polsce

Nie twierdzę, że nie. Jednak tych aktywnych, tzn. udzielających się w internecie bądź realu obecnie lub wcześnie pewnie naliczyłoby się kilka setek. Taka liczba nie przemówi do stacji telewizyjnych a większej zapewne nikt nie jest w stanie udowodnić.

Ok, może by tak poprosić o wsparcie wszystkie fankluby w kraju

Jedyny polski fanklub jest na granicy rozpadu.

ktoś opracuje reklamówki w stylu "przyłącz się do nas", ktoś opracuje logo , które fani wydrukują i przykleją na bluzach, rękach, nogach czy co tam jeszcze mają i ruszą w teeren prosić ludzi o podpis ?

To jest właśnie główna przyczyna upadku POGF. Wszyscy mówią, że ktoś musi to, że trzeba tamto, tylko owego "ktosia" po prostu nie ma.
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 3 Sier 2006 02:48:41
Odpowiedz 
The_D

To jest właśnie główna przyczyna upadku POGF. Wszyscy mówią, że ktoś musi to, że trzeba tamto, tylko owego "ktosia" po prostu nie ma.

O właśnie....
Pah Wraith
Użytkownik
#46 - Wysłana: 3 Sier 2006 09:40:30
Odpowiedz 
Jedyny polski fanklub jest na granicy rozpadu.

To grube niedomówienie...
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 3 Sier 2006 10:04:09
Odpowiedz 
Pah Wraith

To grube niedomówienie...

Jest jeszcze gorzej?
Raptor 16
Użytkownik
#48 - Wysłana: 3 Sier 2006 10:37:36 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
czy nie był to TVN7?

tak, ale mowie ze gdy wyslalismy maile do ITI do ich odpowiedz sugerowala ze nie sa zainteresowni emisją seriali Star Trek, nawet im sie nie dziwie bo jak ostatno emitowali TNG to mieli problem z fanami z racji zlego spolszczenia, wiec pewnie nie chcą sie drugi raz w "to" "pakować"
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 3 Sier 2006 10:47:44
Odpowiedz 
Raptor 16

bo jak ostatno emitowali TNG to mieli problem z fanami z racji zlego spolszczenia, wiec pewnie nie chcą sie drugi raz w "to" "pakować"

Czyli zaszkodziła "nadgorliwość gorsza od..."
Raptor 16
Użytkownik
#50 - Wysłana: 3 Sier 2006 11:09:34 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
Czyli zaszkodziła "nadgorliwość gorsza od..."

to przez fanow, lepiej oglądac TNG z g...... splszczeniem niz wogule- dać palec to biorą całą ręke
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 3 Sier 2006 11:12:02
Odpowiedz 
Raptor 16

lepiej oglądac TNG z g...... splszczeniem niz wogule

Zresztą jest to też dowód na (niestety) słabość ruchu fanowskiego, nie dość, że poprawy nie wymusili to atmosferę wokół ST zepsuli...
Pah Wraith
Użytkownik
#52 - Wysłana: 3 Sier 2006 16:38:25
Odpowiedz 
Cóż... kapitan POGF (Chati) praktycznie nie przychodzi na spotkania w swoim województwie i mało co się udziela. Rozpisane wybory nie przyniosły żadnego skutku, bo chyba nie było chętnych na stanowisko. Nowa strona POGF powstaje od roku. Brak jakichkolwiek akcji w tym kierunku - zlotów czy czegokolwiek. Tymczasem aktywnie działają 2-3 województwa (a raczej ich centrale). Np. w kwestii Horizona nie dostaliśmy jak do tej pory od STOWARZYSZENIA nawet propozycji pomocy. Zadeklarowali takową ludzie z Warszawy i Poznania, ale sama organizacja milczy...
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 3 Sier 2006 17:13:52
Odpowiedz 
Pah Wraith

Upadek jak Federacji w "Andzi"...
Psyker
Użytkownik
#54 - Wysłana: 4 Sier 2006 15:20:04
Odpowiedz 
Mam pytanie : czy mamy sobie darować kolejną akcję tylko dlatego, że były ich już setki, a "kolejna nic nie da" ? Się pytam, dlaczego przestawiłem się ze Star Wars na Star Treka ? Po to aby zobaczyć ludz którzy w nic nie wierzą ? To już fani Wojen są bardziej zorganizowani, jak będziemy tak do wszystkiego podchodzić to napewno nigdzie nie dojdziemy. Ech...
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 4 Sier 2006 15:47:41
Odpowiedz 
Psyker

czy mamy sobie darować kolejną akcję tylko dlatego, że były ich już setki, a "kolejna nic nie da" ?

Cóż, duch w nas osłabła i entuzjazmu brak, ale może jeśli przestaniemy biadolić, a weźmiemy się za to...

jak będziemy tak do wszystkiego podchodzić to napewno nigdzie nie dojdziemy. Ech...

Niestety...
Domko
Użytkownik
#56 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:00:31
Odpowiedz 
Padła propozycja, aby pisać do TVN7. Pisałem już dziś na trek.pl, ale się tu powtórzę:

Wiesz, nie każdy ma TVN7, bo nie każdy ma kablówkę. Ja z tej okazji nie podpisałbym się pod taką petycją i jest wiele osób, które zrobiłoby to z tego samego powodu.

Stale o tym zapomina się, że TVN7 nie jest standardowo dostępną ogólnopolską telewizją. Ogólnodostępne są tylko: TVP 1, 2, 3, Polsat, TVN, TV4 i Puls.

Dodam jeszcze, że kompletnie nie robiło mi różnicy, gdy Wizja emitowała TOS-a, a AXN - Entka. Nie mając tych telewizji ta sprawa mnie nie dotyczy i nie obchodzi. Dlatego jeśli zależy Wam na większej liczbie podpisów (a jest to z pewnością istotne w takich akcjach) należy zwrócić się do telewizji, która jest naprawdę ogólnopolską (a nie kablową).
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:07:37
Odpowiedz 
Domko

Dlatego jeśli zależy Wam na większej liczbie podpisów (a jest to z pewnością istotne w takich akcjach) należy zwrócić się do telewizji, która jest naprawdę ogólnopolską (a nie kablową).

Zagadzam sie. Na efektach apelu powinni skorzystać wszyscy Trekkies w Polsce...
Raptor 16
Użytkownik
#58 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:17:04 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
Po to aby zobaczyć ludz którzy w nic nie wierzą ?

Ja tez bylem takim entuzjastą gdy rozpoczynala sie poprzednia akcja, ale trzeba byc realistą

Stale o tym zapomina się, że TVN7 nie jest standardowo dostępną ogólnopolską telewizją. Ogólnodostępne są tylko: TVP 1, 2, 3, Polsat, TVN, TV4 i Puls.

tylko ze TVN7 nalezy do ITI tak jak TVN i są takie same szanse przy obydwu stacjach, gdy prosi sie o serial to nie stacje ale wlasciciela
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:39:49
Odpowiedz 
Raptor 16

Ja tez bylem takim entuzjastą gdy rozpoczynala sie poprzednia akcja, ale trzeba byc realistą

IMHO czasem entuzjazm by nam się przydał...

tylko ze TVN7 nalezy do ITI tak jak TVN i są takie same szanse przy obydwu stacjach, gdy prosi sie o serial to nie stacje ale wlasciciela

Ale TVN ponoć uprzediło się do trekkies...
Raptor 16
Użytkownik
#60 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:43:58
Odpowiedz 
Ale TVN ponoć uprzediło się do trekkies... = TVN7 też sie uprzedzi
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!