USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Psyker
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Sier 2006 12:57:28
Odpowiedz 
Mam propozycję, mianowicie, może by tak zorganizować jakąś akcję, jakąś petycję do zarządu TVP1 czy 2 z proźbą o rozpoczęcie emisji któregoś z seriali, (byle nie enterprise ), np Voyagera. Ja np. nie posiadam prywatnej kolekcji wszystkich seriali ani nie mam dostępu to stacji satelitarnych, więc nie mogę sobie pozwolić na oglądanie Star Treka. Może gdyby zorganizować taką akcję, może dało by się TVP ubłagać. Co wy na ten pomysł ?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:17:14 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Psyker

Zasadniczo jestem za, ale trzeba by spytać starszych stażźem Forumowiczów czy coś takiego nie było już aby organizowane i z jakim efektem?

ps. Witaj na pokładzie
Darnok
Anonimowy
#3 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:17:52
Odpowiedz 
Trzeba tysiące takich petycji, by przebłagać TVP. Może TVN byłby bardziej skłonny do czegoś takiego (albo TVN7).
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:29:27
Odpowiedz 
Darnok

Może TVN byłby bardziej skłonny do czegoś takiego (albo TVN7).

Te stacje owszem znacznie chętniej nadają SF. I są komercyjne, jeśli będą spodziewać się podniesienia oglądalności (a co za tym idzie, wpływów z reklam) - ustąpią...
szwagier
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:31:08
Odpowiedz 
Taki temat już się tu pojawił. Zarzucanie tysiacem pism nie ma sensu. Musi być jedna z konkretnymi argumentami i podpisami osób albo ile ją popiera.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:32:22 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
szwagier

Taki temat już się tu pojawił.

Coś mi się tak kojarzyło, stąd zwrot o "starszych Forumowiczach"...

Musi być jedna z konkretnymi argumentami i podpisami osób albo ile ją popiera.

Chyba to właśnie sugerował Psyker...
Anonim
Anonimowy
#7 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:34:29
Odpowiedz 
taa, ja niestety mam tylko 1,2,3 i slowacje Co do tysięcy petycji, wielu jest fanów w kraju, jak byśmy się wszyscy przemogli to może by coś z tego wyszło. I racja, trzeba się dowiedzieć czy coś takiego nie było już organizowane.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:37:06
Odpowiedz 
Anonim

taa, ja niestety mam tylko 1,2,3 i slowacje

Czyli jesteś skazany na TVP... Smutne...

wielu jest fanów w kraju, jak byśmy się wszyscy przemogli to może by coś z tego wyszło.

To kwestia odpowiedniej organizacji (Zresztą w ogóle o nas - Trekkies mogło by być głośniej, ale do tego IMHO potrzeba ogólnopolskiej organiazacji.)
szwagier
Użytkownik
#9 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:39:14
Odpowiedz 
Przykładowo powtarzają wszystko a TNG powórzyć nie chcą, nie mówiąc już o tym, że nie zakupili serialu do końca. Tak samo z DS9. TVP i Polsta mają na składzie filmy I-V o ile pamiętam.
Psyker
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:39:14 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
Można by przecież urządzić ogólnopolską akcję, potem petycje powysyłać w jedno miejsce, gdzie zostaną zebrane a potem posłać całość do TVP. Emitują takich Lostów więc Star Treka też by mogli, ktoś obeznany w temacie mógłby połączyć w całość argumenty za emisją, które moglibyśmy umieszczać w tym temacie. Ja mam jeden argument : jest wielu fanów w polsce i myślę że jak by TVP emitowała Star Treka to by jej oglądalność nieźle skoczyła. Trzeba by też w petycji zaznaczyć że dla lepszej oglądalności lepiej by było umieścić odcinki w późniejszej porze, np. około 20 ? Trzeba pamiętać, w kupie siłą
Mówicie że trzeba organizacji. Ok, może by tak poprosić o wsparcie wszystkie fankluby w kraju, stworzyć miejsce gdzie by się wszysy spotykali, np to forum, potem niech ktoś spisze argumenty co do emisji, ktoś opracuje reklamówki w stylu "przyłącz się do nas", ktoś opracuje logo , które fani wydrukują i przykleją na bluzach, rękach, nogach czy co tam jeszcze mają i ruszą w teeren prosić ludzi o podpis ?
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:44:11
Odpowiedz 
szwagier

Przykładowo powtarzają wszystko a TNG powórzyć nie chcą, nie mówiąc już o tym, że nie zakupili serialu do końca. Tak samo z DS9. TVP i Polsta mają na składzie filmy I-V o ile pamiętam

Niestety...

Psyker

Ja mam jeden argument : jest wielu fanów w polsce i myślę że jak by TVP emitowała Star Treka to by jej oglądalność nieźle skoczyła. Trzeba by też w petycji zaznaczyć że dla lepszej oglądalności lepiej by było umieścić odcinki w późniejszej porze, np. około 20 ?

Jest to chyba najbardziej przemawiający do stacji TV argument...

Trzeba pamiętać, w kupie siłą

To jasne
szwagier
Użytkownik
#12 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:47:24
Odpowiedz 
Trzeba pamiętać, w kupie siłą
Miliardy much nie mogą się mylić

Właśnie wiele osób kojarzy najbardziej TNG z łysym, chyba z racji tego że puszczali to na TVN o w miare normalnej porze, czego się nie da powiedzieć o "rannym" DS9 na polsacie i Voyu na TV4 w południe.
Psyker
Użytkownik
#13 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:47:27
Odpowiedz 
to to co, trza sę zorganizować, ma ktoś jakiś pomysł ? mogę zrobić jakieś logo "ogólnopolska akcja na rzecz emisji Star Treka przez TVP"
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:53:17
Odpowiedz 
szwagier

Właśnie wiele osób kojarzy najbardziej TNG z łysym

A z kim mają kojarzyć TNG z Archerem?

Psyker

to co, trza sę zorganizować

Trza...

ma ktoś jakiś pomysł ?

Złożyłeś propozycję więc zakładam, że koncepcję też już masz...
Psyker
Użytkownik
#15 - Wysłana: 2 Sier 2006 14:13:47
Odpowiedz 
po nitce do kłębka ? ja bym proponował tak : będziemy gromadzić tu argumenty dla TVP, w międzyczasie we współpracy z Phoenixem postaramy się poinformować o akcji wszystkie fakcluby w polsce, musimy dotrzeć do każdego fana. Argumenty się spisze w petycję, opracuje się efektowną listę podpisów, schemat wyślę się do fanclubów, tam kopie zostaną rozdane "wolontariuszom", którzy najlepiej zrobią wychodząc na ulicę. No cóż, czasem trzeba poświęceń. Podpisy się zbierze i od fanów i od zwykłych ludzi, potem całość podpisów trafi do "HQ" gdzie zostaną dołączone do oficjalnego tekstu petycji, potem całość trafi to TVP. Powtarzam to już trzeci raz, prawda ?
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 2 Sier 2006 14:53:13
Odpowiedz 
Psyker

Pomysł dobry... Tylko czy zdobędziemy się na zorganizowanie całej kampanii i (spytam po Romulańsku) kto zostanie szefem "HQ"...
waterhouse
Moderator
#17 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:02:49
Odpowiedz 
w międzyczasie we współpracy z Phoenixem postaramy się poinformować o akcji wszystkie fakcluby w polsce

tzn. fancluby czego?

będziemy gromadzić tu argumenty dla TVP

can't wait
Raptor 16
Użytkownik
#18 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:20:18
Odpowiedz 
Mam propozycję, mianowicie, może by tak zorganizować jakąś akcję, jakąś petycję do zarządu TVP1 czy 2 z proźbą o rozpoczęcie emisji któregoś z seriali, (byle nie enterprise ), np Voyagera. Ja np. nie posiadam prywatnej kolekcji wszystkich seriali ani nie mam dostępu to stacji satelitarnych, więc nie mogę sobie pozwolić na oglądanie Star Treka. Może gdyby zorganizować taką akcję, może dało by się TVP ubłagać. Co wy na ten pomysł ?

TAKICH AKCJI BYLO MNOSTWO I SKONCZYLY SIE NIEPOWODZENIEM. NAWET NIEDAWNO JA SAM W TAKIEJ UCZESTNICZYLEM I NARAZIE NIE UDALO SIE PRZEKONAC ZADNEJ STACJI. OTO LINK DO TOPICA O TEJ "AKCJI": URL
Raptor 16
Użytkownik
#19 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:21:46
Odpowiedz 
Trzeba tysiące takich petycji, by przebłagać TVP. Może TVN byłby bardziej skłonny do czegoś takiego (albo TVN7).

WLASNIE TVN CHCIELISMY PRZEKONAC WTEDY , OLALI NAS I DALI DO ZROZUMIENIA ZE ZADEN WIDZ NIE BEDZIE IM MOWIŁ CO MAJA ROBIC
Pah Wraith
Użytkownik
#20 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:37:50 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Psyker, ta dyskusja miał miejsce conajmniej 3 razy już na tym forum. Nigdy z niej nic nie wynikło, ale życzę powodzenia.

Polecam lekturę z tych linków - jest bardzo pouczająca (w kolejności chronologicznej)

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=166&page=0#3
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=535&page=0#1
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=4&topic=1007&page=0

Raptor 16
byłeś szybszy z jednym linkiem, ale:
- edytuj posty
- nie pisz z caps lockiem (chyba że wrzeszczysz na kogoś/coś)
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:38:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Raptor 16

Trochę mnie dobiłeś...

Pah Wraith

Jak wyżej...
Pah Wraith
Użytkownik
#22 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:48:08
Odpowiedz 
Q__
Jak wyżej...

Proszę... ?
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:04:48
Odpowiedz 
Pah Wraith

Proszę... ?

Trochę mnie dobiłeś... (Choć przeglądałem kiedyś te topiki)
Raptor 16
Użytkownik
#24 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:53:04 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
Q

Trochę mnie dobiłeś...

czym cie dobiłem?

Pah Wraith

byłeś szybszy z jednym linkiem

no i co z tego? czy tu jakis wyscig jest ?
James T Kirk
Użytkownik
#25 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:59:07
Odpowiedz 

Jestem ,,za, a nawet przeciw,,.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:59:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Raptor 16

czym cie dobiłem?

Informacją, że wasze działania były nieskuteczne

James T Kirk

Pod tym nickiem Wielki Elektryk się ukrywa?
Anonim
Anonimowy
#27 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:00:22
Odpowiedz 
Jestem ,,za, a nawet przeciw,,.

wow :/
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:08:16
Odpowiedz 
James T Kirk
Anonim

Więcej powagi, dabatujemy tu jak zorganizowani Trekkies mają podbić świat
James T Kirk
Użytkownik
#29 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:08:37
Odpowiedz 
Q__

Pod tym nickiem Wielki Elektryk się ukrywa?

A uchowaj Boże .
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:14:11
Odpowiedz 
James T Kirk

A uchowaj Boże .

Ulżyło mi
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Propozycja do fanów Star Treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!