USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Ciężkia praca popularyzatora...

Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Lip 2006 17:59:37 - Edytowany przez: theczarek
Odpowiedz 
Ponieważ zauważyłem że robimy z Q__ OT w dwuch tematach rozmawiając praktycznie o tym samym zakładam ten oto temat aby porozmawiać o popularyzacji ST i ST RPG.

Na poczatek pytanie do właśnie do Q__:
Powiedziałeś że można coś wczesniej zorganizować - jakaś konkretna wizja??

A inni forumowicze jakieś koncepcje?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 11 Lip 2006 18:15:05
Odpowiedz 
theczarek

Nie wiem, może jakiś zjazd Forumowiczów... Albo jakieś mniejsze spotkania regionalne, najpewniej całkiem nieformalne w stylu (odnoszę zresztą wrażenie, że niektórzy Forumowicze znają się już osobiście).
theczarek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Lip 2006 21:19:29
Odpowiedz 
Hmm Spotakne Forumowiczów to ogólnie niezły pomysł. Choć pewnie wpadną na nie tylko ludzie z warszawy i okolic. Jakoś wątpię że się komuś będzie chciało na parę godzin z daleka jechać.
Z kolei organizowanie imprezy z noclegiem to już pożądna harówka - na którą nie mniał bym czasu i środków finansowych.
Można rzucić kiedyś hasło spotykamy się tu i tu o tej godzinie.

Możemy też zrobić coś w sposób bardziej zorganizoowany. Stowarzyszenie Avangarda robiące konwent o którym tyle się rozpisywałem działa na stałe w szkole przy Raszyńskiej.
Ponieważ (a) prezes (szacuneczek ) stwoważyszenia byl zadowolony z naszej pracy na imprezie, (b) spora część ekipy (łącznie z prezesem) sama jest Trekiem zainteresowana oraz (c) jeszcze przed konwentem zaproponowano mi robienie cykliczych LARPów trekowych, sądzę że chłopaki zgodzili by się by w ramach ich dziłalności organizować jakieś właśnie LARPy, sesje czy spotkania popularyzatorskie związane z Trekiem.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 11 Lip 2006 21:50:21
Odpowiedz 
Można rzucić kiedyś hasło spotykamy się tu i tu o tej godzinie.

Zatem rzućmy je kiedyś...

zaproponowano mi robienie cykliczych LARPów trekowych, sądzę że chłopaki zgodzili by się by w ramach ich dziłalności organizować jakieś właśnie LARPy, sesje czy spotkania popularyzatorskie związane z Trekiem.

Brzmi zachęcająco...
theczarek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 12 Lip 2006 13:23:05
Odpowiedz 
Brzmi zachęcająco...

Nie, jeszcze fajniej by był gdyby nie okazało się że musze wszystko sam zasuwać... No i kwestia kto by się zjawił wygląda na to że na razie zdeklarował się tylko Q__ (za równo do pomocy jak i uczestnictwa)
elia
Anonimowy
#6 - Wysłana: 12 Lip 2006 14:10:59
Odpowiedz 
Chętnie bym czasem wpadła, jakby mi czas pozwolił, na trekowego LARPa na Raszyńską ("speszona" vulkanka z sesji na Avangradzie) na zwykłe jakieś spotkanie też.

P.s. Ciężka ale doceniona jest Wasza praca.
eliia
Anonimowy
#7 - Wysłana: 12 Lip 2006 14:14:44
Odpowiedz 
Chętnie bym czasem wpadła, jakby mi czas pozwolił, na trekowego LARPa na Raszyńską ("speszona" vulkanaka z sesji na Avangardzie) na zwykłe spotkanie zresztą też.

ps. Ciężka ale doceniona jest Wasza praca.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 12 Lip 2006 14:16:22
Odpowiedz 
theczarek

Możemy, jako forumowiecze spotkać się np. w jakimś pubie... Rzucamy tylko termin, kontaktujemy się przedtem mailami lub na gg.. Wymieniamy telefonami...

elia

Ja nie pracowąłem, tylko kilka pomysłów rzuciłem
theczarek
Użytkownik
#9 - Wysłana: 12 Lip 2006 14:59:29
Odpowiedz 
eliia

Dzięki za uznanie - zostawiłaś długopis u nas na sesji

Q__
Jestem aktualnie poza wawą ale jak będę się tam wybierał dam zać. Poza tym nie rzucałem żadnych konkretów czekając na opinię innych forumowiczów.
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 12 Lip 2006 15:04:29
Odpowiedz 
theczarek

Gdyby nie było więcej chętnych, zawsze się możemy spotkać nawet we dwóch czy we trójkę z eliią...
theczarek
Użytkownik
#11 - Wysłana: 12 Lip 2006 15:28:00
Odpowiedz 
Ja zawsze chętnie . Dam znać jak będę wiedział kiedy się mogę do Wawy wybarć.

Co do spotkań przy Raszyńskiej pogadam z Ariusem. Jakby choćby dwoje czy troje przychodziło na początek to sądzę że po jakim czasie ktoś więcej by się skusił. Mogli byśmy rzucać jakieś teasery z tego co robiliśmy - kwiatki z sesji/Larpów zdjęcia ze spotkań itp.
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 12 Lip 2006 15:33:26
Odpowiedz 
theczarek

Dobry pomysł... Odezwij się do mnie na gg.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Ciężkia praca popularyzatora...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!