USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / NCC :)

Autor Wiadomość
szwagier
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Lip 2006 23:24:52
Odpowiedz 
Myślę że temat jednak pasuje do działu...

Jakiś rok temu zainteresowała mnie pewna firma, której reklamę widzialem przy drodzę, a mianowicie firma... "NCC", nie tylko nazwa znajoma ale nawet logo takie jakieś podobne..

Ciekawe na czym się wzorowali

www.ncc.pl
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 3 Lip 2006 23:38:16
Odpowiedz 
Ta firma ma kamieniołom parę kilometrów od miejsca mojego zamieszkania, więc już dawno miałem okazję się z jej nazwą zetknąć.
Musieli chyba rzeczywiście ściągnąć logo ze ST, bo jest nim gwiazda składająca się z przypominających logo Floty figur. Nie wiem tylko, czy jakoś rozwijają skrót NCC, czy to cała nazwa.
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 3 Lip 2006 23:44:31
Odpowiedz 
znaczek na stronie jakby "gwiezdnoflotowy:
szwagier
Użytkownik
#4 - Wysłana: 4 Lip 2006 09:51:32
Odpowiedz 
Szef musi być terekerem

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / NCC :)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!