USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON needs YOU

Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 8 Cze 2006 21:35:17
"Nie pytaj co Horizon może zrobić dla Ciebie, lecz co Ty możesz zrobić dla Horizona"

Oficjalnie przyznajemy, że projekt napotkał poważny problem. A czemu?

Mamy scenariusze, scenorysy, rekwizyty, oświetlenie, muzykę, zebraliśmy bezprecedensową grupę młodych, kreatywnych ludzi, pełnych zapału.

Teraz nasz zapał, wysiłki i trud mogą rozbić się o wielką barierę. Jesteśmy na ostatnim etapie poszukiwania kamery. Jak na razie dysponujemy trzema opcjami, ale wszystkie są nad wyraz kruche.

W związku z tym prosimy, byście Wy, koledzy i kolezanki z Forum spróbowali nam pomóc. Popytajcie znajomych, przyjaciół, krewnych o kmerę cyfrową. Chodzi nam o sprzęt zapewniający pełny PAL oraz generujący minimalną ilość szumów.

Wstępnie potrzebujemy tę kamerę na tydzień - półtora. Formę zabezpieczenia mozemy uzgodnić na warunkach podanych przez właściciela.
Zapewnić możemy transport sprzętu conajmniej z południowej połowy Polski.

Oczywiście wypozyczający ten sprzęt będzie pełnoprawnym Twórcą z wszelkimi przywilejami z tego wynikającymi.

Niestety nie można liczyć na żadną odpłatność, bowiem nie dysponujemy praktycznie żadnymi funduszami pozwalającymi na to.

Pozdrawiam w imieniu całej ekipy ST: Horizon
Emil05
Użytkownik
#2 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:14:30
a nie mozecie zrobic wsrod waszej ekipy skladke na taką kamerę?
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:16:23
Sprzęt, o którym mowa to koszt około 500 doalarów w zwyż.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:21:29
A może byśmy urządzili zrzutkę na ten cel na forum??
elbereth
Moderator
#5 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:38:25
z doświadczenia wiem że bywa że nawet jeśli ktoś by był skłonny rzucic te 10 czy 15 złoty to przejsc sie na poczte to juz zbyt wiele...
Crash Test
Anonimowy
#6 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:47:25
Moze sprobujecie dagodac sie z jakims sklepen lub hurtownia RTV o wypozyczenie sprzetu? Jestem przekonany ze za zabezpieczeniem lub drobna oplata poszli by na cos takiego.
Przy okazji mozna bylo by dorwac jakas pol profesjonalna kamere.
Crash Test
Anonimowy
#7 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:53:30
Przypomnialo mi sie.
Niektore uczelnie posiadaja warsztaty telewizyjne z calkiem niezlym sprzetem RTV.
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 8 Cze 2006 22:56:03
Niestety sklepy i hurtownie nie wypożyczają takiego sprzętu. Z definicji nie takie jest ich zadanie. Poza tym, koszty wypożyczania sprzętu RTV jest nader spory... Jedyne co moglbyśmy zaoferować w zamian, to bezpłatna reklama, a to nie wiele... :/
Crash Test
Anonimowy
#9 - Wysłana: 8 Cze 2006 23:02:12
Moj wujek wypozycza z hurtowni statywy.
Jesli nie sklepy to sprobujcie z uczelniami. Jesli ktos z was studiuje nie popyta w swojej uczelni
Anonim
Anonimowy
#10 - Wysłana: 8 Cze 2006 23:19:30
ja krecilem film na uczelni kamera za 16 tys zl. tak dla jaj na zaliczenie.Ale wypozyczyc to kamery nei wypozycza na 100% i watpie ze jakakolwiek uczelnia pozyczy. Ja studiuje na prywatnej, moze panstwowa bardziej

FAN
Crash Test
Anonimowy
#11 - Wysłana: 8 Cze 2006 23:45:10
Nie myslcie sobie ze jesli studiujecie np anglistyke to w waszej szkole napewno nie bedzie takiego sprzetu. W kolegium jezykow obcych niedaleko mojej miejscowosci posiadaja mnostwo sprzetu za ciezkie zlotowki.
Naprawde warto popytac.
theczarek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 10 Cze 2006 16:13:54 - Edytowany przez: theczarek
Spróbujcie u przedstawicieli producenta w Polskę. Zapropronujcie że dacie info bądź i ich logo w czołówce i na końcu z informacją, że an ich sprzęcie kręciliście. Oni wam sprzęt, wy im reklamę.

Warto spróbować

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON needs YOU

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!