USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / molekuła omega jako nowe ziródło energi dla okrentów federacji

Autor Wiadomość
paw1902
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Lip 2005 06:29:59
Odpowiedz 
molekuła omega jako nowe ziródło energi dla okrentów federacji
Nash
Użytkownik
#2 - Wysłana: 26 Lip 2005 08:16:48
Odpowiedz 
A jak chodzi o okrENty to nie wiem.
Barusz
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Lip 2005 09:18:32
Odpowiedz 
Już był topik o omedze. Netykieta nakazuje sprawdzić już istniejące przed wysłaniem nowego - w celu niedublowania.
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 26 Lip 2005 11:28:10
Odpowiedz 
Do niczego, więcej kłopotów z ustrabilizowaniem niż to wszystko razem warte.
reyden
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Lip 2005 11:34:18
Odpowiedz 
@paw1902

Ustabilizowanie Omegi na poziomie wiedzy i technologi federacji z końca 24 wieku jest prawie nie mozliwe , o ile wiem nawet Borg nie był jej wstanie ustabilizować .

A co do tematu , to teoretycznie 1 cząsteczka Omega wytwarza tyle energi co rdzeń WARP , ale też równie wielkie boom robi w razie ekspozji , dodatkowo niszcząc podprzestrzeń ; dlatego prace nad nia w Federacji są zakazane .
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Lip 2005 00:46:43
Odpowiedz 
Locutus
Anonimowy
#7 - Wysłana: 27 Lip 2005 13:25:04
Odpowiedz 
Moje drony zebrały wszystkie cząsteczki Omega
z kwadrantów Alfa i Beta .
Teraz nic mnie nie powstrzyma !
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Lip 2005 13:47:57
Odpowiedz 
I ciekawe jak chcecie je wykorzystać? Zniszczenie galaktyki nie przybliży was do doskonałości.
Domko
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Lip 2005 15:31:08
Odpowiedz 
Paw1902 chyba chce podbić statystyki zakładania tematów.
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Lip 2005 15:50:37
Odpowiedz 
Jedna prośba do pawia/a*: poćwicz trochę ortografię, albo choć wrzuć to co piszesz do Worda i daj mu to sprawdzić...

*niepotrzebne skreślić

USS Phoenix forum / Treknologia / molekuła omega jako nowe ziródło energi dla okrentów federacji

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!