USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / star trek vs stargate wielki bitwa na floty
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
paw1902
Użytkownik
#1 - Wysłana: 23 Lip 2005 18:20:53
Odpowiedz 
star trek vs stargate wielki bitwa na floty
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Lip 2005 18:30:48
Odpowiedz 
Galaxy zniszczył by bez trudu te latające piramidy Gua'uld , a każdy inny trekowy okręt bez większego problemu kosił by zarówno jednstki Tok'Ra jak i Asgardu.
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Lip 2005 18:49:23
Odpowiedz 
@Picard

Co do Galaxy vs. Ha'Tak to masz rację , moze Ha'Tak anubisa by miał jakąś szanse w walce w E-D ( w końcu jest wzmocniony technologią pradawnych ) .

Tollanie są bardzo słabi , myśle że nawet Kardachy by dali sobie z nimi radę .

A co do Asgard - to nie wiadomo , ich statki są bardzo potężne - szczególnie te klasy O'Neill ; myslę że Asgard siłowo jest na poziomie dominium może trochę wyżej - wiec jak by się Fedki , KLlingonii i romulanie + ew. Kardachy połaczyli to dali by im radę

Replikatory to poza 8472 , Borg, Organianami - mało kto powstrzyma ( szczełgnie te z sezonu 8 ) .

Zaś jak by Borg trafił do universum SG-1 - asymilują jedengo replikatora z sezonu 8 i rozpierducha gotowa
Picard
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Lip 2005 18:52:27
Odpowiedz 
Statki Asgard pozbawione osłon rozsypują się w drobny mak po wejściu w atmosfere a spodek Enterprise -D przetrwał nie tylko takie wejście ale również niezwykle groźne lądowanie na powierzchni Verydian III...
Pah Wraith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 23 Lip 2005 19:39:22
Odpowiedz 
Picard, skąd ta pewność?
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Lip 2005 09:07:00
Odpowiedz 
Bo widziałem to w odcinku kiedy grupa O'Neila ratuje tego szarego , asgardzkiego knypka ( jak mu było Tor ? ) z jego własnego statku przed repilkatorami. Wtedy to szark polecił SG-1 by ta spaliła jego statek w atmosferze aby żaden z ,,elektronicznych zabójców" nie przetrwał...
cezary
Użytkownik
#7 - Wysłana: 24 Lip 2005 10:51:23
Odpowiedz 
1) Weszli wowczas zupelnie niekontrolowanie w atmosfere, podczas gdy spodek jak widac lecial caly czas poziomo, wiec hamowal conieco w czasie lotu.

Nie Tor, nie mowimy tu o PKP, tylko Thor.

Inna sprawa, jak sie Wam chce takie tematy zakladac i jakie one pelnia role?
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 24 Lip 2005 13:11:05
Odpowiedz 
No, każdy temat jest dobry. Poza tym mamy sezon ogórkowy.
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 24 Lip 2005 16:07:05
Odpowiedz 
Weszli wowczas zupelnie niekontrolowanie w atmosfere

Wszak półkownik O'Neil mówi w tym odcinku ( niedokładny cytat) : ,,Czyli ten wasz staek przy całej tej kosmicznej technice nie jest w stanie wytrzymać trochę goraca ? " Na co Thor odpowiada : ,,W zasadzie tak..." Wniosek więc nasówa się sam !
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 24 Lip 2005 16:08:09
Odpowiedz 
Acha jak sądzicie kto by wygral pojedynek na gołe bięści bądź broń białą Worf czy T'Irk ?
elbereth
Moderator
#11 - Wysłana: 24 Lip 2005 20:00:02
Odpowiedz 
chrrr...
i tak kazdy z fedków by mial przechlapane w starciu z bronią pradawnych więc EOT
reyden
Użytkownik
#12 - Wysłana: 24 Lip 2005 21:11:44
Odpowiedz 
@Picard -

Stawiam na Worfa , szczegłolnie jak by walczył mieczem honoru .
Zarrow
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Sier 2005 16:56:56
Odpowiedz 
Buahaha... Kazd temat zalozony przez paw1902 to jaka spolewka, no nie no...

Federanci skosili by wszystko, nawet Asgard,mimo ze ci maja znacznie lepsze transportery i napedy (z galaktyki do galaktyki w pare godzin). Przy replikatorach by najpierw wymiekli, potem by im przeszlo (znajac zdolnosci naukowcow z SZ to sprawe jak rozlaczyc czlony raplikatorow rozwiazano by w 20 minut). Pradawni? E tam, tacy Iconianie z Borgiem do kupy. Dwa, trzy odcinki i byloby po sprawie :P
Barusz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 4 Sier 2005 16:59:01
Odpowiedz 
Buahaha... Kazd temat zalozony przez paw1902 to jaka spolewka, no nie no...

Jak on to robi?
Zarrow
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Sier 2005 17:02:01
Odpowiedz 
Prawda? Tez sie nad tym zastanawialem. Wyjatkowa osobowosc, ot co :P
Barusz
Użytkownik
#16 - Wysłana: 4 Sier 2005 17:03:00
Odpowiedz 
Miałem na myśli stopień odkrywczości Twojego postu.
Domko
Użytkownik
#17 - Wysłana: 4 Sier 2005 17:25:37
Odpowiedz 
Prawdę mówiąc powtarzasz się, Barusz. Każdy ma prawo do komentarza - nie musisz od razu się przyczepiać.
Zarrow
Użytkownik
#18 - Wysłana: 4 Sier 2005 17:32:55
Odpowiedz 
Spoko, wbrew pozorom aluzje zrozumialem i nie mam do niej pretensji. Zracji ograniczonych mozliwosci odpowiedzi wybralem najbardziej neutralna. co nie zmienia faktu, ze posty paw1902 sa czysta polewka.
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 4 Sier 2005 18:35:55 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Zracji ograniczonych mozliwosci odpowiedzi wybralem najbardziej neutralna. co nie zmienia faktu, ze posty paw1902 sa czysta polewka.

Teraz to Ty robisz OT Jakaś plaga...
Zarrow
Użytkownik
#20 - Wysłana: 7 Sier 2005 18:20:12
Odpowiedz 
Dobra, w takim razie z innej beczki- a co powiecie na naparzanke miedzy Q a Pradawnymi jako asdcendaci? :P Kto by kogo rozlozyl? :P (temat tak bez sensu, ze gorzej juz byc nie moze)
Picard
Użytkownik
#21 - Wysłana: 8 Sier 2005 08:18:26
Odpowiedz 
Poza tym mamy sezon ogórkowy.

A w sezonie buraczanym jest inaczej ?
Picard
Użytkownik
#22 - Wysłana: 21 Lis 2007 19:29:13
Odpowiedz 
Moze nie jest to bitwana floty ale takiego zapozyczenia z ST w SG jeszcze nie widzialem:
http://www.youtube.com/watch?v=0CLdRpxnD-g&feature =related
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 21 Lis 2007 23:02:14 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Ha... Taki ładny crossover paw1902 wymyślił, a widzę, ze się nie rozwinął...
Sh1eldeR
Użytkownik
#24 - Wysłana: 21 Lis 2007 23:45:22
Odpowiedz 
Picard
Hahaha, ja leze i kwicze. Supersmieszne . Najbardziej podoba mi sie nasmiewanie z technobelkotu (Can you reverse the... polarity?) i ze Scotty'ego (teksty + akcent). Max dobre!
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 21 Lis 2007 23:47:55
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Hahaha, ja leze i kwicze. Supersmieszne . Najbardziej podoba mi sie nasmiewanie z technobelkotu (Can you reverse the... polarity?) i ze Scotty'ego (teksty + akcent). Max dobre!

Teraz dopiero obejrzałem (bo odpisywałęm w innych tematach) faktycznie
Picard
Użytkownik
#26 - Wysłana: 22 Lis 2007 09:36:57
Odpowiedz 
A wiecie moze z jakieg odcinka SG1 owa scena pochodzi?
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 22 Lis 2007 09:45:59
Odpowiedz 
Picard

A wiecie moze z jakieg odcinka SG1 owa scena pochodzi?

Tego nie wiem... Wiem za to, że oglądajac to (choc miała to być parodia TNG) czułem się po prostu jak bym oglądał... ENTka...
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#28 - Wysłana: 22 Lis 2007 17:07:37
Odpowiedz 
Jak tak czytam wypowiedzi o Galaxy jednego forumowicza to tak sobie myslę, że Galaxy wygrałoby, Kampanię Wrześniową i Powstanie Warszawskie, Bitwę na polach Pelennoru , 5 Wielkich Bitew o Beleriand, Bitwę pod Grunwaldem,Bitwę pod Mayeną, wypatroszyłoby Żelaznego Generała i jego Urwicka Armię Zero oraz rozstrzygneło by Bitwę o Anglię i jednoczesnie zakwalifikowałoby się na Euro! Just like that!
Picard
Użytkownik
#29 - Wysłana: 22 Lis 2007 18:05:38 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

Jak tak czytam wypowiedzi o Galaxy jednego forumowicza to tak sobie myslę, że Galaxy wygrałoby

O jak milo, ze temat mojego ulubionego okretu powraca! A swoja droga mozesz sie ze mnie smiac ale jak widac na tym efektownym filmiku wiele mniejszy i slabszy od Galaxy okret klasy Intrepid daje jednak rade Piramidzie- wniosek nasowa sie sam:
http://www.youtube.com/watch?v=WI0N02vkOBM
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#30 - Wysłana: 22 Lis 2007 19:03:47 - Edytowany przez: 4_z_Szesciopaka
Odpowiedz 
Picard

Ja się z Ciebie nie śmieję myślę tylko, że jesteś troszkę nieobiektywny

Po za tym skąd to przypuszczneie, że chodziło akurat o Ciebie

A jaki wniosek wyciągnąłbyś z tego versusa:

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&topic=1615&forum=8&page=0

?
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Treknologia / star trek vs stargate wielki bitwa na floty

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!