USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / USS Relativity
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
EnterpriseJ
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Lis 2008 08:41:20 - Edytowany przez: EnterpriseJ
W tym temacie chciałbym żebyśmy porozmawiali właśnie o USS Relativity.Okręt "strażnik linii czasowej" z odc.VOY.

A więc co o nim sądzicie?Podoba wam się czy nie?Co sądzicie o jego przeznaczeniu?

Linki:Episode:Realativity
USS Relativity(Memory Alpha)
Link do odc. na YOUTUBE
ST Voyager.net-USS Relativity(mnóstwo informacji)
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#2 - Wysłana: 30 Lis 2008 20:58:15
Hmmm... Mimo, że do Voyagera mam wielki sentyment jakoś nigdy ten odcinek do mnie nie przemawiał. Jak dla mnie zbyt mało nowoczesne jest USS Relativity jak na XXIX wiek. Coś cienka ta Federacja skoro na przrzestrzeni tak długiego czasu zbudowała II Voya, tylko pływającego sobie w morzu czasu...
Logan
Użytkownik
#3 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:26:29
Ale znowu nie żeby aż tak źle wyglądał. Bo swoją drogą jak niby miałby wyglądać żeby pasować do swoich czasów.
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:31:36
Logan

Cześć nowy! Z tej strony Eviva, największa jeszcze niewybanowana mąciwoda na tym forum! Miło Cię poznać.
Logan
Użytkownik
#5 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:36:31
No hej w końcu jakieś forum na którym zauważa się nowych...
Cała przyjemność by my site ...
Eviva
Użytkownik
#6 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:40:12
Logan

Jasne, że się zauważa. I miło wita, bo w końcu im nas więcej, tym weselej, a że w jedności siła, to i admini nic nam nie zrobią (zwłaszcza że ostatnio konsekwentnie nas olewają)
Logan
Użytkownik
#7 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:41:30
W końcu będzie się można gdzieś rozwinąć
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:45:21
Tutaj można się rozwijać bujnie i niepowstrzymanie, ale głównie pod kątem Star Treka. Mamy partię kirkistów, picardystów, janewaystów i różnych innych istów, plus Partię Czerwoną, która rozgrywa własne RPG i tworzy własna relatywną historię. Jest w czym wybierać
Logan
Użytkownik
#9 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:51:02
Dobrze że nie ma tu sadystów ale zaczyna mi się podobać. Dawno nie udało mi się zrobić 3 postów offtopu pod rząd żeby nikt nie zaczął marudzić. I love this place...
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#10 - Wysłana: 30 Lis 2008 21:54:19
Eviva

a że w jedności siła, to i admini nic nam nie zrobią

A to siła nie miała być w czymś innym?

Logan

Ale znowu nie żeby aż tak źle wyglądał. Bo swoją drogą jak niby miałby wyglądać żeby pasować do swoich czasów.

Weźmy choćby ekrany, które są wbudowane w okręt. Jako przeciwwagę proponuję Enterprise- E i jego główny ekran.
Dalej: tandetne siedzenia. Dajmy załodze się trochę pounosić nad ziemią...
Logan
Użytkownik
#11 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:00:40
No może i racja. Wszystko tkwi w szczegółach. Oparłem się o wygląd zewnętrzny. W zasadzie to Relativity odbija się o całą resztę statków. Nie jest ani lepszy ani gorszy. Pewnie gdyby tworzono go teraz wyglądałby bardziej 'futurystycznie'.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#12 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:03:26
Logan

Pewnie gdyby tworzono go teraz wyglądałby bardziej 'futurystycznie'

Pewnie tak. Z resztą co za imbecyl wysyła eks- dronę Borga na misję w czasie? Nawet jeśli ona dobrze zna okręt...
Logan
Użytkownik
#13 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:09:02
Ale przynajmniej dobrze wygląda ... chociaż to pewnie nie był główny argument.
RaulC
Użytkownik
#14 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:11:09
A może wygląd dostosowuje do czasu, w którym aktualnie przebywa i dlatego wegląda prawie jak VOY? Zbyt wiele nie wiemy. A wiadomo, że obrazy mozna tworzyc za pomoca maskowania oraz holoprojektorów. Jak ktos sobie przypomni odcinek z Entka w którym Romulanie mieli takiego drona to kto wie co wymyślili w XXIX wieku?
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#15 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:12:41 - Edytowany przez: galaktyczny kurczak
Logan

Ale przynajmniej dobrze wygląda
Zgadzam się, choć wolę Evivę i/lub brunetki.

chociaż to pewnie nie był główny argument
"Znajomość okrętu i implanty Borga dając możliwość zobaczenia ładunku zagrażajacego Voyagerowi" to była tylko zasłona/osłona dymna.

RaulC

A może wygląd dostosowuje do czasu, w którym aktualnie przebywa i dlatego wegląda prawie jak VOY? Zbyt wiele nie wiemy. A wiadomo, że obrazy mozna tworzyc za pomoca maskowania oraz holoprojektorów. Jak ktos sobie przypomni odcinek z Entka w którym Romulanie mieli takiego drona to kto wie co wymyślili w XXIX wieku?

To właśnie chciałem usłyszeć. Mam nadzieję, że Federację będzie stać jednak na coś więcej.
Logan
Użytkownik
#16 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:13:57 - Edytowany przez: Logan
Ale jak i tak nie kryją się z tym że są z XXIX wieku to po co kryć się z wizualizacją i używać przestarzałego sprzętu.

Jednak coś mnie uderzyło. Jak dobrze pamiętam to załoga była ubrana w takie same uniformy. Przez tyle lat nie wprowadzili żadnych zmian? To może potwierdzać twoją teorię.
RaulC
Użytkownik
#17 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:18:45 - Edytowany przez: RaulC
Bo może to była ściema z tym wiekiem?
Może oni byli tak z XXIX jak ja z 15 p.n.e. i do tego z Egiptu Ramzesa?
A może byli i mówiąc, że są nikt im nie uwierzy pokazując taką wizualizację?
Cholera ich wie jakie mieli prawdziwe motywy kontaktu z Voyem. Tego akurat nie wyjasniono. Zobaczylismy co chcieli pokazać.
Eviva
Użytkownik
#18 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:21:10
galaktyczny kurczak
Logan

Ale przynajmniej dobrze wygląda
Zgadzam się, choć wolę Evivę i/lub brunetki.

Nie daj się oszukać, Logan. Galaktyczny mnie w życiu nie widział i nie wie, czy jestem zwiewną rusałką, czy może przysadzistą babą z nogami jak dwa salcesony .
Logan
Użytkownik
#19 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:22:05 - Edytowany przez: Logan
No wiesz to tak jakby wyskoczył mi koleś z Atari i wmawiał że jest z XXIX wieku.

Chociaż osobiście uważam że to niedopracowanie scenarzystów.

Nie daj się oszukać, Logan. Galaktyczny mnie w życiu nie widział i nie wie, czy jestem zwiewną rusałką, czy może przysadzistą babą z nogami jak dwa salcesony
Widać zauroczyłaś go samą mową. Jakby cię zobaczył padłby pewnie z zachwytu
RaulC
Użytkownik
#20 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:26:53
Eviva
Akurat mnie by nie przeszkadzały Twoje "salcesony" . Ale podobno w dzieciństwie wpajano mi gigantomanię, choć ja tego nie pamiętam. Widocznie to tego przejaw.
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:35:29
Logan
Jakby cię zobaczył padłby pewnie z zachwytu

Albo z przerażenia. Nigdy nic nie wiadomo.

RaulC

No cóż, szczęśliwie nie jestem aż tak gigantyczna. Ale też żadne ze mnie wykol-oko, niestety. Co prawda psi na mój widok nie wyją, jakby powiedział pan Zagłoba, ale nie jestem Miss Polonia, ani nawet Miss Góra Kalwaria. Na pociechę zawsze mogę zaśpiewać krakowską przyśpiewkę:

Ani ci ja ładna, ani ci ja gładka.
Kto mnie nierad widzi, niech se oczy zatka.
Hazral
Użytkownik
#22 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:38:23
Jak dobrze pamiętam to załoga była ubrana w takie same uniformy. Przez tyle lat nie wprowadzili żadnych zmian? To może potwierdzać twoją teorię.
Właśnie obejrzałem odcinek na You Tube, mieli inne uniformy (i komunikatory)
Logan
Użytkownik
#23 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:39:36 - Edytowany przez: Logan
No proszę jaka szczera. Pewnie to go w tobie urzekło że sobie nie dodajesz. Albo jesteś miss polonia tylko się nie przyznajesz

No fakt mój błąd. Mam jakieś luki w pamięci. Faktycznie uniformy był inne.
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:45:29
Logan

Podejrzewam, że wszelkie miss mają inne rzeczy do roboty i raczej żadna nie interesuje się Trekiem. Zresztą jeśli wybierzesz się na Treksferę w przyszłym roku, to mnie sobie obejrzysz, bo ja tam na pewno będę. Nie miałoby więc większego sensu strojenie sie w cudze piórka.
Logan
Użytkownik
#25 - Wysłana: 30 Lis 2008 22:49:32
No już dobra dobra. Tak sobie tylko spekulujemy. Ale nie wiem nie wiem co z tą Treksferą. Zainteresowania mi się zbyt bardzo rozbiegają.
biter
Użytkownik
#26 - Wysłana: 1 Gru 2008 09:10:19
to mnie sobie obejrzysz
Ja Też
Spohkh
Użytkownik
#27 - Wysłana: 1 Gru 2008 09:36:32
biter
Logan

A ja juz widziałem. więcej, bo znam od dawna, mam więc nad wami przewagę. Na Treksferze jednak prawdopodonie nie będę. Praca i te rzeczy.
EnterpriseJ
Użytkownik
#28 - Wysłana: 1 Gru 2008 16:49:08
Ciesze się,że temat wreszcie ruszył.Zatem jak oceniacie jego przydatność w naprawianiu linii czasowej?
biter
Użytkownik
#29 - Wysłana: 1 Gru 2008 16:55:24
Zatem jak oceniacie jego przydatność w naprawianiu linii czasowej?

Tematu czy statku??
EnterpriseJ
Użytkownik
#30 - Wysłana: 1 Gru 2008 17:00:28
statku.
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Treknologia / USS Relativity

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!