USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / Proxima class
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#31 - Wysłana: 17 Lis 2008 21:53:12
Eviva

Marcinkiewicz mówił coś o roku biedy...

biter

Oj...

To... tak, istotnie, hmm... Ten okręt to niekanoniczny Battleship Proxima Refit...
biter
Użytkownik
#32 - Wysłana: 17 Lis 2008 21:56:47
galaktyczny kurczak

1. Marcinkiewicz jest nauczycielem fizyki który zostł prezesem banku.

2. W dodatku trochę pokraczny jest ten Proxima, stoi okrakiem pomiedzy XXIII a druga połową XXIV wieku.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#33 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:07:04
Jeśli dobrze poznaję to ma być współtowarzysz typu pancernik klasy Excelsior Refit.
Excelsior, jak przynajmniej w grze utrzymują, też został zREFITowany

Marcinkiewicz- człowiek renesansu.
biter
Użytkownik
#34 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:08:40 - Edytowany przez: biter
Excelsior, jak przynajmniej w grze utrzymują, też został zREFITowany

Grałem w Legacy i nijak nie widziałem refitowanego Exa. Pamietam tylko że beznadziejnie się grało Borgiem.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#35 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:13:39
Zrefitowali go na Sovereign. Poważna odmiana, prawda?
biter
Użytkownik
#36 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:15:04
galaktyczny kurczak

Zaczyna mi świtać że dopakowali mu gondole z Sovka?? i się zrobił taaaaaaaaaaki długi jakiś?? jesli dobrze mi świta to nawet mi się podobał
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#37 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:20:10
Zaczyna mi świtać że dopakowali mu gondole z Sovka?? i się zrobił taaaaaaaaaaki długi jakiś?? jesli dobrze mi świta to nawet mi się podobał

Cokolwiek by nie było w ST: Legacy nie ma refitowanego Galaxy. Musiałeś ten okręt napotkać gdzieś indziej.
biter
Użytkownik
#38 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:21:42
galaktyczny kurczak

Sory, o Exa mi chodziło, błąd merytoryczny.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#39 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:22:34
Jeśli już to pewnie wyglądałoby to tak jak Enterprise admirała Rikera z "All Good Things..."
biter
Użytkownik
#40 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:25:24
galaktyczny kurczak

wyglądał by tak jak to przedstawił nasz utalentowany kolega: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=2406&page=1#10
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#41 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:46:13
Tego gościa to bym zaprosił do domu. Całe mieszkanie dałbym mu do ćwiczeń. Jeden pokój na Intrepid, drugi na Galaxy, trzeci na Constitution...
biter
Użytkownik
#42 - Wysłana: 17 Lis 2008 22:50:41
galaktyczny kurczak

No ba. w pierwszej chwili ten statek kojarzył mi sie z Voy który dostał prosto w dziób i go wyprostowało ale z biegiem czasu I like It
IcemanMC
Użytkownik
#43 - Wysłana: 18 Lis 2008 09:09:24
i się zrobił taaaaaaaaaaki długi jakiś??

tjaaa musi sie na dwa razy a poniekad na trzy w zakrętach łamać

Tego gościa to bym zaprosił do domu. Całe mieszkanie dałbym mu do ćwiczeń. Jeden pokój na Intrepid, drugi na Galaxy, trzeci na Constitution...

Tja... wymien sobie jeszcze drzwi i naprawde bedziesz sie czul jak na statku dobre by to bylo. Stary gdybys tak dom odwalil to bym do ciebie z drugiego konca polski zwalil zeby to zobaczyc
biter
Użytkownik
#44 - Wysłana: 18 Lis 2008 10:49:40
IcemanMC
Koniecznie z aparatem a potem walnąć to na nasze forum w jakimś Topicu tylko jak by go nazwać o mam: "Pozytywnie Zakręcony" a co do łamania się to widziałem takie że się nad tym problemem faktycznie zastanawiałem
IcemanMC
Użytkownik
#45 - Wysłana: 18 Lis 2008 10:55:28
Koniecznie z aparatem a potem walnąć to na nasze forum w jakimś Topicu tylko jak by go nazwać o mam: "Pozytywnie Zakręcony"

Tjaa.. To by bylo coś... Na swiecie by o nas uslyszeli... Jak by to nazwac?? "Timeline"??

A co do dlugosci... coniekiedy widzimy statki przesadnie dlugie... Statek ma wygladac jak statek a nie jak łódź Taki excelsiori byłby o wiele ładniejszy gdyby dolepili mu spodek o troche wiekszej srednicy... A tak wyglada jak wyglada... W stosunku do excelsiora refit np jest jakis taki... Łysy...
Arek
Użytkownik
#46 - Wysłana: 19 Lis 2008 18:50:37
A propos niekanonicznych klas, to czy klasa Yorktown istnieje w kanonie? Bo nie słyszałem o niej, a w ST Legacy jest. Kolejny niekanoniczny statek?

PS Screeny podam jutro
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#47 - Wysłana: 19 Lis 2008 19:10:08
Yorktown?

PrzedTOSowy? Yorktown class battleship? Ja widziałem go tylko w ST: Legacy.
IcemanMC
Użytkownik
#48 - Wysłana: 19 Lis 2008 19:28:25
Nie wiem czy gdzieś po TOSie albo TASie sie nie błąkał
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#49 - Wysłana: 19 Lis 2008 19:35:56
Sama nazwa Yorktown, co pewnie potwierdzi Google przewijała się w TOS.

Jeśli się nie mylę to Yorktown (nie mam pojęcia jakiej klasy to był okręt) był też w ST IV.
IcemanMC
Użytkownik
#50 - Wysłana: 19 Lis 2008 19:44:38 - Edytowany przez: IcemanMC
Zapewne chodzi o USS YORKTOWN. Pionierska jednostka klasy yorktown... Wiecej nic mi nie wiadomo...

Bardzo podoba mi sie ten okrecik. W bardzo wielu grach go widuje. Bridge Commander, Klingon Academy czy chociazby Starfleet Command II. Pancernik nie wiem jakiej klasy...

Zdjecie w bardzo słabej jakości
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#51 - Wysłana: 19 Lis 2008 19:53:01
Czyli mamy tu dwie, wyglądające na inne jednostki. Pancernik klasy Yorktown z całą pewnością przewija się w ST: Legacy i jest najsilniejszą jeśli chodzi o uzbrojenie i pancerz jednostką w okresie przedTOSowym:

http://www.coolnfreepix.com/Star-Trek/legacy1_larg e.jpg

(tu jakoś dziwnie z osłonami, ale kształt taki jaki być powinien)
Arek
Użytkownik
#52 - Wysłana: 19 Lis 2008 20:30:56 - Edytowany przez: Arek
http://www.coolnfreepix.com/Star-Trek/legacy1_larg e.jpg
Dokładnie o tego mi chodziło. Najsilniejszy z ery ENT
Delta
Użytkownik
#53 - Wysłana: 19 Lis 2008 23:05:15
galaktyczny kurczak
Jeśli się nie mylę to Yorktown (nie mam pojęcia jakiej klasy to był okręt) był też w ST IV.

Chodzą słuchy, że
1. był klasy Constitution
2. został przemianowany na "Enterprise-A".

Kanonicznej klasy Yorktown, o ile wiem, dotąd nie było.
IcemanMC
Użytkownik
#54 - Wysłana: 19 Lis 2008 23:14:22 - Edytowany przez: IcemanMC
Według memory alfa:

Yorktown był kanonicznym okrętem. Wystąpił w odcinku TOS: "Obsession" Po spotkaniu z USS ENTERPRISE costał wysłany do systemu ThetaVII w celu dostarczenia "vaccines"(jakaś substancja lecznicza - nie mam tłumaczenia)

Jak został zniszczony USS YORKTON:
In Randolph's distress call to Starfleet Command, he noted that the ship had lost all power and that all non-essential crew were given hiber-sedatives to slow down consumption of life support reserves. Meanwhile, the chief engineer attempted to deploy a makeshift solar sail so as to focus and absorb radiation from a nearby sun they were orbiting, with the hopes of generating power to keep the crew alive. (Star Trek IV: The Voyage Home)

A wiec kolega Delta
masz racje. Wystąpił z STIV

Ciekawostka: Ojciec tuvoka służył na USS YORKTOWN!! (VOY: "Flashback") To jest potwierdzenie że YORKTOWN jest okrętem kanonicznym.

Numer porządkowy NCC 1717
Później przemianowany na NCC 1701-A
Klasa constitution (a jednak)

Linki:
http://startrek.wikia.com/wiki/USS_Yorktown_(Const itution_class)
http://memory-alpha.org/en/wiki/USS_Yorktown
http://pl.wikipedia.org/wiki/Yorktown
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#55 - Wysłana: 20 Lis 2008 00:40:16 - Edytowany przez: galaktyczny kurczak
IcemanMC

Yorktown był kanonicznym okrętem.

Tak, tyle tylko, że ja i Arek mówimy o Yorktown class battleship. Natomiast Ty zwracasz uwagę, oczywiście słusznie, na USS Yorktown (i tu mamy okręt Constitution- kanoniczny).

W ST Legacy jest klasa statków Yorktown. Czego w kanonie nie ma. Mylę się?
IcemanMC
Użytkownik
#56 - Wysłana: 20 Lis 2008 20:44:29
No tak bo Delta nawiązał do USS YORKTOWN. Co do klasy to ydaje mi sie ze nie ma takowej w kanonie. Aczkolwiek mogę się mylić
jasiek1
Użytkownik
#57 - Wysłana: 29 Lis 2008 23:40:35
Ostatnio przeglądając 5 serię tng to na złomowisku zobaczyłem excelsiora z 4 gondolami. Przypadek?
jasiek1
Użytkownik
#58 - Wysłana: 29 Lis 2008 23:43:39
Unification part 1
Eviva
Użytkownik
#59 - Wysłana: 30 Lis 2008 08:26:17
jasiek1

Wolę part II - więcej tam Spocka, choć nieco spierniczałego. No ale cóż, nikt nie jest doskonały, jak odpowiedział pewien mąż na zarzuty żony, iż jest on dziwkarz, pijak, nygus i skończony cham.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Treknologia / Proxima class

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!