USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / kamuflarz a dzwieki przyrody:)
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 21 Lip 2007 17:44:48
Odpowiedz 
Dj peyo

jak w takim razie wytlumaczysz skad te owe smieci sie wziely?

Załoga wyrzucała je za okno, jak przystało na ludzi dobrze wychowanych
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 21 Lip 2007 20:03:13
Odpowiedz 
Dj peyo
jak w takim razie wytlumaczysz skad te owe smieci sie wziely?

W kosmosie jest (relatywnie) dużo śmieci. Oczywiście jednak w naszym kosmosie tak wysokiej gęstości materii raczej nie ma...
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 21 Lip 2007 20:09:04
Odpowiedz 
Pah Wraith

W kosmosie jest (relatywnie) dużo śmieci. Oczywiście jednak w naszym kosmosie tak wysokiej gęstości materii raczej nie ma...

Czyli, o ile w świecie ST obowiązują te same prawa fizyki, teoria padła...
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 21 Lip 2007 20:12:31
Odpowiedz 
Czyli, o ile w świecie ST obowiązują te same prawa fizyki, teoria padła...

Wg. naszego obecnego stanu wiedzy obowiazują nieco inne...
kanna
Użytkownik
#35 - Wysłana: 21 Lip 2007 21:43:36 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Q__

w próżni dżwięk się nie rozchodzi...

jejku, na prawdę???! <80 No tak, kobiety sie nie znają na falach i tym podobnych rzeczach... kulkę metalową potrafia zniszczyć...
mikus1978
Użytkownik
#36 - Wysłana: 22 Lip 2007 23:17:34
Odpowiedz 
w próżni dżwięk się nie rozchodzi...

moja teściowa ma próżnie w głowie a mimo to rozumie co sie do niej mówi
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 22 Lip 2007 23:26:36 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
kanna

No tak, kobiety sie nie znają na falach i tym podobnych rzeczach... kulkę metalową potrafia zniszczyć...

Spokojnie. Nie jestem męskim szowinistą, ani nic w tym stylu, po prostu założyłem, że (może ze zmeczenia np.) przegapiłaś dowcip.

Mea maxima culpa.
kanna
Użytkownik
#38 - Wysłana: 23 Lip 2007 00:01:18 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Q__

przegapiłaś dowcip.

Myslałam, że podciągam dowcip wyżej...

Nie jestem męskim szowinistą, ani nic w tym stylu

tak mi sie całkiem wydawało, po krótkiej znajomosci, więc pomyslałam, że to pewnie Ty byłes zmęczony odpowiadając

Teraz osobiste wyznanie, nic nie wnoszace do topiku, więc mozna je pominąć czytając całość:

dawno, dawno temu, 10 lat i wiecej, kiedy zaczynałam się bawic netem, spotykałam mnóstwo ludzi podobnych do Ciebie i innych tu zapaleńców - towrzyskich, inteligentnych , z poczuciem humoru. Potem coś sie porobilo i zaczęło być trudno sie poruszać - albo, intymne, zawzyczaj propozycje; albo bandy przeklinających wyrostków. Odpusciłam więc, i zajęłam się innymi rzeczam.
Więc jestem na prawdę mile zaskoczona, ze jakoś się tu wszystko cywilizuje i normalni ludzie nadal sie pojawiają. I do tego pasjonują się Star Trekiem
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 23 Lip 2007 00:13:13
Odpowiedz 
kanna

dawno, dawno temu, 10 lat i wiecej, kiedy zaczynałam się bawic netem, spotykałam mnóstwo ludzi podobnych do Ciebie i innych tu zapaleńców - towrzyskich, inteligentnych , z poczuciem humoru.

Miód na moje stare serce

Potem coś sie porobilo i zaczęło być trudno sie poruszać - albo, intymne, zawzyczaj propozycje; albo bandy przeklinających wyrostków.

Przypuszczam, ze to przez to, ze net stał się medium zbyt masowym...

normalni ludzie nadal sie pojawiają. I do tego pasjonują się Star Trekiem

To chyba idzie w parze...
The_D
Użytkownik
#40 - Wysłana: 23 Lip 2007 03:06:17
Odpowiedz 
Myślę, że oprócz przesłania Treka (które z resztą nie jest w cale takie spójne i oczywiste jeżeli brac pod uwagę wszystjkie serie) przyczynia sie do tego polityka stacji TV wobec ST. Fakty sa takie, że wiekszość fanów w Polsce złapała bakcyla podczas emisji w TVP, Polsacie, TVN, bądz niekoowanym C+, czyli ładnych parę lat temu i przez to ma juz za sobą okres buntu i wyżywania sie w internecie charakteryzujacy współczesne pokolenie "dzieci neostrady". AXN ma za mały zasięg żeby to radykalnie zmienić, a kinówki emitowane od czasu do czasu IMHO wymagają przynajmniej podstawowej znajmosci realiów świata.

Choc z drugiej strony gdybym miał zdiagnozować przypadek pewnego forumowicza: na okrągło siedzi w internecie, pewnikiem nie pracuje, ani nie ma za dużo zajęć w szkole, a rodzice nie pilnują żeby lekcje odrobił i nie psuł oczu przed monitorem. Wypisz wymaluj dziecko neostrady. Zgadnijcie, o kim piszę
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 23 Lip 2007 03:12:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
The_D

które z resztą nie jest w cale takie spójne i oczywiste jeżeli brac pod uwagę wszystjkie serie

A i owszem. Stąd moje zastrzeżenia do niektórych serii zersztą.

Choc z drugiej strony gdybym miał zdiagnozować przypadek pewnego forumowicza: na okrągło siedzi w internecie, pewnikiem nie pracuje, ani nie ma za dużo zajęć w szkole, a rodzice nie pilnują żeby lekcje odrobił i nie psuł oczu przed monitorem. Wypisz wymaluj dziecko neostrady. Zgadnijcie, o kim piszę

Domniemywam, ze o mnie.... Problem w tym, że:
1. moja aktywność zawodowa zwiazana jest z internetem wręcz nierozłącznie,
2. w szkole za dużo zajęć nie mam (nie jestem w wieku szkolnym, ani studenckim)
3. Rodzice pilnować mnie nie mogą, gdyż takowych niestety już nie posiadam...
A poza tym masz 100% racji
Jurgen
Moderator
#42 - Wysłana: 23 Lip 2007 14:11:33
Odpowiedz 
Domniemywam, ze o mnie...

Ale Ty skromny jesteś, Q . Ja sądzę że chodziło o pierwszego (albo drugiego, bo Barusz zdaje się był pierwszy) uztkownika, który zasłużył sobie na temat o nim samym/
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 23 Lip 2007 14:17:13
Odpowiedz 
Jurgen

Ale Ty skromny jesteś, Q

W końcu oglądało się za młodu "Manię wielkości" z de Funes'em

(I wracajmy do tematu...)
Dj peyo
Użytkownik
#44 - Wysłana: 25 Lip 2007 05:06:30
Odpowiedz 
Q mam pytanie. Nie da sie ukryc ze jestes najaktywniejszym uzytkownikiem tego forum. twoja aktywnosc na forum startrek.pl to wynik pasji jaka jest startrek dla ciebie, chec pogadania ze znajomymi czy poprostu sposob na zabicie nudy??
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 25 Lip 2007 13:52:34
Odpowiedz 
Dj peyo

Nie da sie ukryc ze jestes najaktywniejszym uzytkownikiem tego forum. twoja aktywnosc na forum startrek.pl to wynik pasji jaka jest startrek dla ciebie, chec pogadania ze znajomymi czy poprostu sposob na zabicie nudy??

Paradoksalnie ani jedno (b. lubię ST, ale do nawiedzonego fana mi daleko), ani drugie (nie, żeby mi się fajnie z Wami nie gadało), ani trzecie.

W sumie sam nie wiem. Zajrzałem TU i tak jakoś wyszło...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#46 - Wysłana: 25 Lip 2007 16:13:03
Odpowiedz 
W sumie sam nie wiem. Zajrzałem TU i tak jakoś wyszło...

Przypadek rzadzi ludzkim losem. Oto cala tajemnica egzystencji.
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 25 Lip 2007 16:41:43
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Przypadek rzadzi ludzkim losem. Oto cala tajemnica egzystencji.

Ciekawie o tym opowiadał Lem zwł. w "Katarze"...
mr homn
Użytkownik
#48 - Wysłana: 2 Sier 2007 23:44:23
Odpowiedz 
Q__

do nawiedzonego fana mi daleko

NIE WIERZĘ!!! Q wszędzie ciebie pełno Podziwiam!!!
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 2 Sier 2007 23:51:58 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mr homn

NIE WIERZĘ!!! Q wszędzie ciebie pełno Podziwiam!!!

A Forum jest tylko jednym z licznych pól mojej aktywności (acz w necie w sumie jedynym)...

(Zaś mówiąc o "nawiedzonych fanach" miałem na myśli, że ani nie mam do Treka stosunku bałwochwalczo-bezkrytycznego, ani nie zamierzam sobie uszu sekatorem przycinać.)
Jurgen
Moderator
#50 - Wysłana: 4 Sier 2007 09:08:29
Odpowiedz 
że ani nie mam do Treka stosunku bałwochwalczo-bezkrytycznego

A przynajmniej do niektórych jego części.
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 4 Sier 2007 13:21:30
Odpowiedz 
Jurgen

A przynajmniej do niektórych jego części

Jak dobrze poszukasz, zobaczysz, że i TNG zdarza mi się krytykować... (No dobra jest jeden Trek wobec którego jestem bezkrytyczny - TMP).
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Treknologia / kamuflarz a dzwieki przyrody:)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!