USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Treknologia / Gejt vs Trek ale nie chodzi o jakosc serii

Autor Wiadomość
atozz
Użytkownik
#1 - Wysłana: 12 Paź 2006 17:39:52
Odpowiedz 
Nie chodzi mi o to ktory serial jest lepszy ale o dwa rozbudowane, spojne wyobrazenia na temat tego jakich obcych spotkaja Ziemianie w swiecie rzeczywistym gdy w koncu ich odkryja. W Gejcie okazuje sie ze galaktyka jest opanowana przez jedna silna rase, ktora zniewolila pozostale oraz ze maja oni kontrole nad uniwersalna siecia wrot, ktore umozliwiaja podroze do najwazniejszych miejsc. Tymczasem w Treku Galaktyka jest mniej zunifikowana, istnieja rozne dosc silne rasy zachowujace sie podobnie jak rozne panstwa na Ziemi. A wiec - jak sadzicie? Czy trafimy na Vulcan oraz Klingonow, Romulan itp. czy raczej na kogos na ksztalt Goa'uldow?
Hicek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 12 Paź 2006 18:49:42
Odpowiedz 
tu nalzey zadac sobie pytanie czy na kogos trafimy ale jako fan treka chyba sklaniam sie ku vulcanom i klingonom i innym chyba ciekawiej by bylo aczkolwiek niczego niemozna wykluczyc w skorcie to wielka niewiadoma

PS. chcialbym sie przywitac jako nowy forumowicz
atozz
Użytkownik
#3 - Wysłana: 12 Paź 2006 19:30:48
Odpowiedz 
No to Cie witam ale ja jestem niewiele "starszy". A jak inni forumowicze? Odkryjemy ze nasza galaktyka jest zdominowana przez jedna stara potezna cywilizacje czy raczej dalej sie bedziemy bawic w "panstwa-miasta" tylko ze w komosie?
Anonim
Anonimowy
#4 - Wysłana: 12 Paź 2006 20:14:10
Odpowiedz 
niestety wydaje mi sie że opcja druga, co więcej cięzko mi uwierzyć w unifikację nawet tu na Ziemi, jeśli kogos spotkamy to nie zdziwiłbym sie jakby pewne kraje próbowały wchodzic w sojusze z obcymi za plecami lub nawet przeciwko innym krajom.

USS Phoenix forum / Treknologia / Gejt vs Trek ale nie chodzi o jakosc serii

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!