USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Brakujący odcinek...

Autor Wiadomość
smutna
Anonimowy
#1 - Wysłana: 22 Mar 2006 21:28:33
Odpowiedz 
Mam wielką prośbe, brakuje mi paru odcinków Star Treka TNG, obęde się bez kilku, ale mam jedną cześć The Best of Both Worlds (II), a nie posiadam drugiej . Zależy mi na obejrzeniu obu. Czy byłby ktoś tak miły aby mi przesłać jakoś drugi?
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 22 Mar 2006 23:24:26
Odpowiedz 
Ja moge ci "przeslac" ta czesc, jesli tylko wykombinujesz jak - przez poczte to raczej nie przepchnie sie ponad 300MB . Masz jakis plan na przeslanie tego? Najlepiej jakies ftp, czy cos w tym stylu...

Moglbym to ewentualnie wbic u mnie na serwer, ale pomimo mojego bardzo dobrego lacza 90% ludzi probujacych cos ode mnie sciagnac osiaga mniej niz jedną piątą mozliwego transferu. Innymi slowy: glupi odcinek sciaga sie 5x dluzej niz powinien, a ja nie moge sobie pozwolic na zapychanie uploudu na tak dlugi czas .

Takze jesli masz jakis pomysl na przeslanie ci tego, sluze pomoca...

/Sh1eldeR
The_D
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Mar 2006 00:32:52
Odpowiedz 
Ja osobiście proponuję zainteresować się jakimś p2p. Jeżeli chodzi o kilka odcinków to to metody tradycyjne (tzn Poczta Polska) wyjdą raczej drogo. Wysyłanie e-mailem to chyba najgorszy możliwy pomysł, bo poczta nie jest wogóle do tego przystosowana - nie przewiduje kontynuowania przerwanych transmisji, a załączniki ważą ok 150% swojego normalnego rozmiaru (ze względu na konieczność kodowania). Przesyłanie bezpośrednie też nie jest najwygodniejsze, z tego powodu, że większość internautów ma w domach łącza asymetryczne, których prędkość wysyłania oscyluje w granicach 64-128 kbps, co przy 350-megowym odcinku daje ponad 6 godzin wysyłania.
A np. taki mułek chodzi sobie spokojnie w tle i powoli, ale konsekwentnie uzupełnia kolekcję.
Crash Test
Anonimowy
#4 - Wysłana: 23 Mar 2006 22:25:14
Odpowiedz 
Azureus > sciagnij torrent z sezonem > wylacz niepotrzebna reszte odcinkow i sciagaj

na neo 128 przez noc sie sciagnie
smutna
Anonimowy
#5 - Wysłana: 3 Kwi 2006 19:38:36
Odpowiedz 
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale wciąż nie rozwiązuje to mojego problemu. O to p2p pytałam ale okazuje się że u mnie to nie chodzi (blokuja mi jakos to), nie pytajcie o szczegóły bo się kompletnie nie znam. Czy jest jakiś inny sposób? Chodzi mi tylko o jeden odcinek...
Crash Test
Anonimowy
#6 - Wysłana: 4 Kwi 2006 04:04:25
Odpowiedz 
Moze podaj nam informacje zkad jestes? Wtedy jakis mily treker podesle Ci plytke z filmem.
Anonim
Anonimowy
#7 - Wysłana: 4 Kwi 2006 04:49:10
Odpowiedz 
Hmm, ewentualnie daj nr gg, to sie kiedy odezwe i jakos przez noc ci to przesle (o ile sie da), tyle ze ja w dzien i poznym nawet wieczorem potrzebuje wolnego pasma. Albo rano moznaby to zalatwic.

Mam jedno szybkie i dobre ftp, ale jeszcze nigdy tam nie ladowalem 350 megsow i szczerze mowiac nie pamietam jego maksymalnej pojemnosci - to komercyjne konto i mozliwosci ma spore, ale pojemnosciowo mi za bardzo nie zalezalo, wiec nie wiem czy mam tam tyle miejsca. Jesli tak, to dam znac.

Btw CrashTest, albo juz wstales, albo tez jestes nienormalny...

/Sh1eldeR
Anonim
Anonimowy
#8 - Wysłana: 4 Kwi 2006 05:11:38
Odpowiedz 
No dobra. Mam nadzieje, ze dobrze zrozumialem. Masz czesc druga, a nie masz pierwszej - wiec wrzucam ta pierwsza. Mam nadzieje, ze serwer (czytaj: konto) to uciagnie. Jak sie uda, dam tutaj link jutro (jeszcze pare godzin bede to uploadowal ). Nie mam pojecia, czy sie to wszystko uda, bo to takie prowizoryczne miejsce sklecilem - w ogole nieprzystosowane i niepomyslane do przechowywania tak duzych plikow, podobnie jak system uploadu (pozostawiam w rekach boga, zeby mi sie w polowie cos nie zawiesilo).

/Sh1eldeR
cezary
Użytkownik
#9 - Wysłana: 4 Kwi 2006 11:43:29 - Edytowany przez: cezary
Odpowiedz 
o lol
widze ze ostre problemy sa

http://jest.fanem.goplany.net/tng/

prosilbym o sciaganie w nocy, ale o ile pamietam w dzien i tak jest limit ustawiony.

EDIT Niech to prorok scisnie... pomylilem dwa adresy Ale ten gorny juz poprawilem w razie czego dziala, za jakies 3 dni pewnie usune bo zostalo mi 100MB miejsca na serwerku
Crash Test
Anonimowy
#10 - Wysłana: 4 Kwi 2006 11:57:01
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Poszedlem spac o 6
Anonim
Anonimowy
#11 - Wysłana: 4 Kwi 2006 12:08:40
Odpowiedz 
lol... ze tez przeczytalem to dopiero teraz... odkopalem pradawne haslo na parugigowe ftp, wszystko skonfigurowalem i zaczalem upload doslownie 2 min temu... Coz, bede mial na przyszlosc . Jakby cos ci tam, cezary, nie daj bog, padlo, to napisz tutaj.

/Sh1eldeR
smutna
Anonimowy
#12 - Wysłana: 4 Kwi 2006 23:28:56
Odpowiedz 
Hej, najgorsze jest to że nic nie rozumiem z pisanych przez was postów. Nic a nic. czy pod tym linkiem miałby się znajdowac odcinek: http://jest.fanem.goplany.net/tng/ ? Ftp, uploady, konta... dla mnie czarna magia. Chyba się po prostu poddam...
Anonim
Anonimowy
#13 - Wysłana: 4 Kwi 2006 23:39:25
Odpowiedz 
faktycznie, psia mac, link nie dziala - cos musialo pasc. Poczekaj tutaj, zagladaj tu jeszcze przez pare minut, postaram sie cos zaradzic

/Sh1eldeR
Anonim
Anonimowy
#14 - Wysłana: 4 Kwi 2006 23:48:02
Odpowiedz 
Ok, oto link do mojego FTP z tym filmem. Najlepiej kliknac na niego prawym przyciskiem i wybrac "Zapisz jako...", a moze nawet wystarczy samo klikniecie.

Best Of Both Worlds (Part1)

Milego sciagania. Ostrzegam, ze sciaganie takiego duzego pliku moze potrwac wiele godzin, wiec nie wylaczaj kompa dopoki nie otrzymasz calego pliku. W razie problemow napisz.

Daj znac mozliwie najszybciej po tym jak sciagniesz, to usune plik, bo stronka i jej (spory na szczescie) eFTeP sluza do czegos innego tak normalnie .

/Sh1eldeR
smutna
Anonimowy
#15 - Wysłana: 5 Kwi 2006 20:17:35
Odpowiedz 
hej, no teraz ten link działa ale dopiero dziś zaczełam ściągać, do jutra się powinnam zassać (!!) całość, hihi.. wielkie dzięki.
smutna
Anonimowy
#16 - Wysłana: 6 Kwi 2006 08:55:40
Odpowiedz 
Już ściągneło sie Wieelkie dzięki Anonim!!! Już możesz usunąć link z filmem, mocno pozdrawiam.
Anonim
Anonimowy
#17 - Wysłana: 6 Kwi 2006 09:24:29
Odpowiedz 
No problem. Aha, na wypadek gdybys chciala mi kiedys wyslac milion dolcow na konto, to nie jestem Anonim, tylko Sh1eldeR (Shielder) - podpisuje sie na dole

/Sh1eldeR
pj26
Użytkownik
#18 - Wysłana: 13 Kwi 2006 19:27:55
Odpowiedz 
Anonim na milion to może nie zasługujesz ale na jakiegoś całuska to owszem dopominaj się.

USS Phoenix forum / Star Trek / Brakujący odcinek...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!