USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Najlepszy film i odcinek
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  »» 
Autor Wiadomość
James T Kirk
Użytkownik
#31 - Wysłana: 29 Sty 2006 20:49:56
Odpowiedz 
Coś te twoje ,,turbo...,, śmierdzi za bardzo starwarsami.
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 29 Sty 2006 20:57:53
Odpowiedz 
To byłoby nawet śmieszne, gdyby nie było żałosne. Moderować, czy nie moderować, o to jest pytanie?
Jurgen
Moderator
#33 - Wysłana: 29 Sty 2006 21:02:34
Odpowiedz 
Pah Wraith mówił chyba o fanie, ale ST a nie turbofazerów i dinozaurów.
PS W StarTreku za dużo już było turbofazerów, turbokombinezonów (zwłaszcza tych T'pol) i innych turbotechnobajerów
Havoc
Użytkownik
#34 - Wysłana: 29 Sty 2006 21:35:17
Odpowiedz 
W StarTreku za dużo już było turbofazerów, turbokombinezonów (zwłaszcza tych T'pol) i innych turbotechnobajerów

To prawda! Co krok to coś nowego albo ulepszonego. Gdyby ktoś miał baaardzo dużo zdrowia i jeszcze więcej chęci aby oglądnąć którykolwiek serial ST i dokładnie notować co i jak "podkręcali" przy różnych okazjach, to okazało by się zapewne, że większość ważnych systemów była poprawiana kilka razy na parę różnych sposobów
Pasiek78
Anonimowy
#35 - Wysłana: 29 Sty 2006 22:52:14
Odpowiedz 
Najlepszy film to ST The Next Generation czyli VII część nastepny to chyba IV i na końcu VIII

Co do serialu to naj chyba "Q Who" z drugiego sezonu TNG i może "Deja Q" zreszta w TNG jest 90 % dobrych i bardzo dobrych odcinków a ja najbardziej lubie Q więc odpowiedz prosta cały czas czekam na wersje kinową z Q . Pozdro.
szwagier
Użytkownik
#36 - Wysłana: 30 Sty 2006 00:06:57
Odpowiedz 
Kto to k.... jest? Teraz mówie szczerze, że jak czytam sobie forum dla relaxu, zapomnieć o świeciei znajduje posty dinotreka to dostaje palpitacji serca
The_D
Użytkownik
#37 - Wysłana: 30 Sty 2006 00:29:27
Odpowiedz 
Ja stawiam, że to jeden ze znudzonych forumowiczów. W każdym razie niektóre ostatnie żarty są całkiem udane i powodują u mnie raczej skurcze przepony niż palpitacje serca.
szwagier
Użytkownik
#38 - Wysłana: 30 Sty 2006 00:39:10
Odpowiedz 
Motyw z dinozaurem się robi naprawde nudny... Swoją drogą to ktoś kto tu często przesiaduje i czyta forum...
James T Kirk
Użytkownik
#39 - Wysłana: 30 Sty 2006 20:15:48
Odpowiedz 
Własnie oglądam sobie ENT ,,Fortunate Son,, i naszła mnie taka refleksja, ze chyba w żadnym innym trekowym serialu nie ma bardziej apetycznego jedzenia niż to którym raczy sie załoga Archera. Te kartofelki w mundurkach, steki, sałatki, ciasta, ice tea... Mniam. ;D
pitrock
Użytkownik
#40 - Wysłana: 26 Mar 2006 19:55:09
Odpowiedz 
Najlepszy film z serii Star Trek? Moimi faworytami są dwa. Jak się wielu domyśli ST:First Contact i Undiscovered Country - ten drugi pomimo, że zjechany przez recenzentów za odejście od typowej fabuły Star Treka to jednak dla ma swój smaczek i zdania nie zmienię. Po prostu mam do niego sentyment. A seriale? DS9 od momentu konfliktu z Dominium i wejścia na arenę Defianta, który spowodował, że "osiadła" fabuła stała się bardzo dynamiczna. No i Enterprise, ale sezon 4 (z kilkoma wyjątkami).
Jurgen
Moderator
#41 - Wysłana: 26 Mar 2006 21:22:54
Odpowiedz 
Undiscovered Country - ten drugi pomimo, że zjechany przez recenzentów za odejście od typowej fabuły Star Treka to jednak dla ma swój smaczek

Moim zdaniem ST6 też jest jednym z lepszych treków. Rzeczywiście odszedł od typowo trekowej fabuły, ale wyszło mu to chyba na dobre. Poza tym, fabuła jest logiczna i ciekawa. I jakoś nie słyszałem, żeby ktoś obsmarowywał ją za buraki
Jurgen
Moderator
#42 - Wysłana: 26 Mar 2006 21:27:46
Odpowiedz 
PS Tak sobie teraz myślę, że fabuła ST6 i DS9 jest nieco podobna - przede wszystkim mówi o czymś innym niż tylko o eksploracji kosmosu - o wojnach (czy bitwach), których fedki nie chcą toczyć, ale muszą w obronie wolności Federacji.
Kwasiu
Użytkownik
#43 - Wysłana: 31 Mar 2006 12:14:41 - Edytowany przez: Kwasiu
Odpowiedz 
Moim zdaniem najlepszą kinówką jest "Star Trek VI: Undiscovered Country", za klimat przemijania, zmiany; ostatnie słowa Kirka świetnie moim zdaniem pokazują przejście od klasycznych czasów do TNG. Można to uchwycić w całym filmie, świetne dialogi które to podkreślają, i akcja...
Za najlepszy odcninek serialu (ze wszystkich serii) natomiast uważam nomen omen "House of Quark"... I tu nie umiem w literackiej wypowiedzi zawrzeć czemu. Ot tak po prostu...
zibi
Anonimowy
#44 - Wysłana: 15 Kwi 2006 22:27:50
Odpowiedz 
z filmow to bedzie
1 First Contact
2 The Search for Spok
3 Insurrection

a z seriali (nie biore pod uwage DS9 bo nie widzialem calego wiec trudno mi oceniac)
1 TOS za ciekawy klimat mimo slabych efektow no ale to lata 60
2 VOY/TNG (VOY nie wiem dlaczego tak krytykowany przeciez przyjemnie sie go oglada TNG jest dobry ale czasem przynudza)
3 ENT od strony technicznej serial jest dobry a od strony fabuly bardzo zly :|
Alek Roj
Użytkownik
#45 - Wysłana: 15 Kwi 2006 22:50:40
Odpowiedz 
Moim zdaniem najpiękniejszym Trekiem jest ST-1, natomiast "First Contact" jest Trekiem najfajniejszym. Ten pierwszy jest filmem ogromnie poetyckim i pięknym plastycznie. Ten drugi - to świetny ST "akcji" i... chwilami niezła komedia SF.
Domko
Użytkownik
#46 - Wysłana: 16 Kwi 2006 12:58:24
Odpowiedz 
VOY nie wiem dlaczego tak krytykowany przeciez przyjemnie sie go oglada

Może to i prawda, ale oglądam teraz TNG, znam dość dobrze Voyagera i widzę w tym drugim potworną wtórność pomysłów. Natrafiam w TNG na odcinki, które bardzo kojarzą mi się z tymi z Voyagera, a wiadomo co było pierwsze (TNG, gwoli ścisłości).

TNG jest dobry ale czasem przynudza
Kwestia gustu. Ja osobiście lubię także odcinki, w których nie ma żadnych efektów specjalnych i jest fabuła skupiająca się na historii jednej postaci. Chociaż, oczywiście, zbyt wiele takich odcinków potrafi przynudzić, ale w TNG jest ich, moim zdaniem, mniej niż w Voyagerze.
Pah Wraith
Użytkownik
#47 - Wysłana: 16 Kwi 2006 16:55:13
Odpowiedz 
VOY to stały recykling + bardzo nierówny serial (raz ciekawie zrobione odcinki, a potem kilka beznadziejnych, pod różnymi względami)
Dönitz
Anonimowy
#48 - Wysłana: 29 Sier 2006 00:00:53
Odpowiedz 
z Filmów najbardziej (na równi) lubię ST V, VI i VII
z seriali to Voyager i The Oryginal Series
pozdrawiam
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 29 Sier 2006 00:09:21
Odpowiedz 
Dönitz

pozdrawiam

Dziękuję. Zapraszam do rejestracji...
Pah Wraith
Użytkownik
#50 - Wysłana: 29 Sier 2006 09:28:12
Odpowiedz 
z Filmów najbardziej (na równi) lubię ST V (...)

No, proszę! I tak trzymać!
Jo_anka
Użytkownik
#51 - Wysłana: 29 Sier 2006 10:50:55
Odpowiedz 
Z filmow STFirst Contact

Z odcinkow - Twilight, oraz wolkanska trylogia The Forge, Awakening i Kir'Shara. Wszystko Entek - 3 i 4 sezon...
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 29 Sier 2006 11:03:49
Odpowiedz 
Z filmów: TMP, TMP i TMP
Z odcinków: TNG (zdziwicie się, ale pierwsze sezony) oraz "Yesteryear" z TAS

Pasiek78

a ja najbardziej lubie Q więc odpowiedz prosta cały czas czekam na wersje kinową z Q . Pozdro

Miło słyszeć
Alex
Użytkownik
#53 - Wysłana: 29 Sier 2006 11:50:49
Odpowiedz 
witam

najbardziej podobają mi się wszelkie odcinki, które skupiaja się na postaci Doktora z Voy...

oraz z Q z TNG oraz Voy
Delta
Użytkownik
#54 - Wysłana: 29 Sier 2006 12:53:00
Odpowiedz 
Z filmów: TMP, ST VI, ST VII, FC
Z seriali: DS9
Z odcinków: zbyt wiele by wymieniać
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:05:36
Odpowiedz 
Alex

oraz z Q z TNG oraz Voy

Miło słyszeć
Alex
Użytkownik
#56 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:17:38
Odpowiedz 
Q- chyba jedyny osobnik, ktorego nie da sie ujac w jakiekolwiek ramy zachowawcze- wszystko mozna sie po nim spodziewac i moze narobic niezlego bajzlu (od Borga do wojny Continuum)
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:19:36
Odpowiedz 
Alex

Q- chyba jedyny osobnik, ktorego nie da sie ujac w jakiekolwiek ramy zachowawcze-

Bo jest wszchmocny, ale wbrew pozorom Continuum rządzi się swoimi zasadami etycznymi... A wojna w nim była właśnie sporem o kształt jakimają mieć te zasady...
Alex
Użytkownik
#58 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:21:52
Odpowiedz 
Q__

i wlasnie dlatego odcinki z Q naleza do jednych z najlepszych
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:23:38
Odpowiedz 
Alex

wlasnie dlatego odcinki z Q naleza do jednych z najlepszych

A czy ja mógłbym twierdzić co innego?
Dj peyo
Anonimowy
#60 - Wysłana: 20 Wrz 2006 13:32:47
Odpowiedz 
ogladalem voyagera, ds9, oryginal series, rebelia, next generations, rebelie, first contact, oraz nemesis. jak dla mnie najlepszy byl voyager oraz first contact. najwiecej sie dzialo. takie jest moje zdanie.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Najlepszy film i odcinek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!