USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Niedoróbka?:)
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#61 - Wysłana: 19 Cze 2008 11:10:52 - Edytowany przez: Delta
Domko
Skoro po takich cierpieniach, zniszczeniu floty pod Wolf 359 i innych wyczynach w rękach Borga, Picard potrafi żartować, to IMHO przy rozwalonym Enterprise powinien mieć więcej ochoty na humor.

To psi obowiązek dowódcy(przynajmniej wg. Benjamina Sisko)

"Maybe not. But part of being a captain is knowing when to smile and make the troops happy. Even when it's the last thing in the world you want to do. Because they're your troops, and you have to take care of them." (DS9: Rules of Engagement)

Eviva
Swoja drogą, Panie, Panowie oraz przedstawiciele kategorii pośrednich - włosy mi się jeżą, gdy pomyślę, jak po premierze Star Trek XI zaczniecie wyszukiwac niedoróbki. Taż czuję przez skórę, że nie wygrzebiemy się na tym forum spod buraków!

Swego czasu było do tego preludium, gdy "obrabialiśmy" pojawienie się pierwszej zapowiedzi nowego filmu. doczekać się nie mogę (chociaż najchętniej to chciałbym by film był tak dobry, żebym nie mógł się go nachwalić ).

a jak okaze się, że Zachary Quinto spieprzył postac młodego Spocka, to lepiej będzie mnie przez jakiś czas wogóle na forum nie wpuszczać.

Spieprzył przez samo nie bycie Leonardem Nimoyem. Nwet jeśli świetnie zagra, to nie będzie to. A chyba najbardziej mi będzie brakować głosu Nimoya (m.in. dlatego nie cierpię dubbingu). Dlatego wolałbym by nakręcono film w czasach TOS ale z inną załogą niż "Enterprise".

Domko
Oczywiście. Rozrywka dla trekkera musi być.

O to to.

PS.
A wiecie, że bedzie ST XII? Prorok Delta Wam to powiada.
Eviva
Użytkownik
#62 - Wysłana: 19 Cze 2008 11:36:50
Delta
Spieprzył przez samo nie bycie Leonardem Nimoyem.

Fakt, nie reklama. Może jednak da się patrzeć bez odruchów wymiotnych? Na wszelki wypadek do kina pójdę z paczką aviomariny.

A wiecie, że bedzie ST XII? Prorok Delta Wam to powiada.

To najmilsze proroctwo, jakie ostatnio usłyszałam - mimo wszystko.
Delta
Użytkownik
#63 - Wysłana: 19 Cze 2008 11:46:47
Eviva
To najmilsze proroctwo, jakie ostatnio usłyszałam - mimo wszystko.

Podziękowania należą się Paramount Pictures Corporation, która ma tak spore nadzieje na sukces ST XI, że próbuje już urobić scenarzystów by zaczęli pracę nad kolejnym filmem.

Oczywiście proroctwo może się nie spełnić, ale jak na razie przynajmniej przynosi pociechę do piwnic... eee... pod strzechy Trekkerów.

Poza tym jeśli będzie to sequel jak chcą szefowie Paramountu, to może się okazać, że historia rozłożona zostanie na dwa filmy, zatem powinna być bardziej dopracowana.

A gdyby tak jeszcze zaczęli kręcić serial na miarę TNG i DS9...

http://www.trektoday.com/news/050608_02.shtml
Eviva
Użytkownik
#64 - Wysłana: 19 Cze 2008 11:54:11

To byłoby za dobrze. I zaraz zaczęłoby się wielkie marudzenie. To burak, to marchewka, a tamto niedoróbka...
Delta
Użytkownik
#65 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:16:21
Eviva
To byłoby za dobrze.

Może jestem nadmiernie wygodny, ale uważam, że nigdy nie jest zbyt dobrze.

I zaraz zaczęłoby się wielkie marudzenie. To burak, to marchewka, a tamto niedoróbka...

No przecież o to głównie chodzi. W końcu ile byłoby frajdy, gdyby wszyscy zgadzali się i rozpływali w zachwytach jaki to ST jest doskonały?
Zresztą wyszukiwanie buraków to tylko hobby (nieco skrzywione, ale lepsze takie hobby niż żadne ). Narzeka się, a i tak się ogląda. Swego czasu to dochodziło do takich perwersji, że nienawidzący Entka Trekkerzy oglądali każdy odcinek pełni skupienia i uwagi by móc później bezlitośnie wytykać mu błędy.
kanna
Użytkownik
#66 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:19:38
Delta
Swego czasu to dochodziło do takich perwersji, że nienawidzący Entka Trekkerzy oglądali każdy odcinek pełni skupienia i uwagi by móc później bezlitośnie wytykać mu błędy

lol
I dzięki tem, mogli sobie spokojnie obejrzac Entka, bez poczucia obciachu że oglądaja taki "chłam" Bo to przeciez w celach badawczych i naukowych niemalże
Delta
Użytkownik
#67 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:27:22
kanna
I dzięki tem, mogli sobie spokojnie obejrzac Entka, bez poczucia obciachu że oglądaja taki "chłam" Bo to przeciez w celach badawczych i naukowych niemalże

Cóż, tego to już nie wiem, ale może i to była po części przyczyna w niektórych przypadkach.

Ale za to, co najważniejsze, podczas "wojen Entkowych" na Forum było dużo dyskusji.
kanna
Użytkownik
#68 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:30:19
Ogladałam ostatnio odcinek 4 i 5/I Entka i całkiem mi sie podobały
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:34:40
kanna

A widzisz. Czasem jest tak, że najpierw człowiek się odmie na coś, a potem stwierdzi, że... nie jest aż tak źle... i w końcu polubi. Ja to teraz przerabiam... z TNG.
Delta
Użytkownik
#70 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:39:12
kanna
Ogladałam ostatnio odcinek 4 i 5/I Entka i całkiem mi sie podobały

Unexpected i Terra Nova? Da się je strawić, ale IMHO są dość przeciętne, chociaż przy tym pierwszym to się uśmiałem z miny Tuckera, gdy Archer przy posiłku opowiadał mu o "obowiązkach matki karmiącej".

Eviva
a potem stwierdzi, że... nie jest aż tak źle... i w końcu polubi. Ja to teraz przerabiam... z TNG.

Oooo... To pozostaje tylko czekać aż kiedyś stwierdzisz, że polubi łaś pewnego androida.
Eviva
Użytkownik
#71 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:41:29 - Edytowany przez: Eviva
[Delta
i]Oooo... To pozostaje tylko czekać aż kiedyś stwierdzisz, że polubi łaś pewnego androida. [/i]

Nie będzie łatwo... Choć, jak mi się zdaje, ambasador Spock odniósł się był do niego raczej życzliwie w "Unification", więc i ja powinnam. Ach, ciężki to obowiązek być fanką spiczastouchego...
Delta
Użytkownik
#72 - Wysłana: 19 Cze 2008 12:57:49
Eviva
Nie będzie łatwo... Choć, jak mi się zdaje, ambasador Spock odniósł się był do niego raczej życzliwie w "Unification"

Nic dziwnego, w końcu jest jednym z wyznawców Suraka i IDIC. Surak uczył, że IDIC nie ma końca (ENT: The Forge). Powinna się więc odnosić także do androidów.

więc i ja powinnam. Ach, ciężki to obowiązek być fanką spiczastouchego...

Jak i Wolkan w ogóle. Ale przynajmniej wzorce mamy dobre.
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 19 Cze 2008 13:00:08
Delta
Ale przynajmniej wzorce mamy dobre

O tak. W mej nowej powieści, przeznaczonej do późniejszej publikacji, jest sporo Wolkanów - w tym jeden kompletnie niewolkański.
Madame Picard
Moderator
#74 - Wysłana: 19 Cze 2008 13:17:09
Delta

Unexpected i Terra Nova? Da się je strawić, ale IMHO są dość przeciętne, chociaż przy tym pierwszym to się uśmiałem z miny Tuckera, gdy Archer przy posiłku opowiadał mu o "obowiązkach matki karmiącej".
Ja się uśmiałam, jak Trip na końcu powiedział z wyrzutem do T'Pol, że tak właśnie chciał przejść do historii.

Eviva
W mej nowej powieści, przeznaczonej do późniejszej publikacji, jest sporo Wolkanów - w tym jeden kompletnie niewolkański
I wbrew pozorom nie jest to Xon .
Delta
Użytkownik
#75 - Wysłana: 19 Cze 2008 13:22:01
Eviva
W mej nowej powieści, przeznaczonej do późniejszej publikacji, jest sporo Wolkanów - w tym jeden kompletnie niewolkański.
Madame Picard
I wbrew pozorom nie jest to Xon .

Nie żebym był podejrzliwy (akurat! ) ale odnoszę wrażenie, że coś mnie ostatnio omija... Dzieje się coś o czym nie wiem, spiskowcy?
Eviva
Użytkownik
#76 - Wysłana: 19 Cze 2008 15:04:19
Delta

Nie, nie wiesz. Ale jesli chcesz, możesz wiedzieć. powstaje blog, który moze być "emitowany" po zakończeniu obecnego - i jest to praca zbiorowa, przynajmniej taka ma być ( na razie pisza dwie osoby, ale jeszcze dwie mają się włączyć, a każdy uczestnik sesji ma takie prawo, choć zdaje się mało kogo to interesuje)

I wbrew pozorom nie jest to Xon

To absolutnie nie jest Xon.
Madame Picard
Moderator
#77 - Wysłana: 19 Cze 2008 16:15:07
Eviva

każdy uczestnik sesji ma takie prawo, choć zdaje się mało kogo to interesuje
Jak znam życie, to zainteresuje, jak już będzie opublikowane, a zainteresowanie objawi się w postaci licznych pretensji .
Eviva
Użytkownik
#78 - Wysłana: 19 Cze 2008 18:40:23
Madame Picard

Trudno. Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi.
Delta
Użytkownik
#79 - Wysłana: 20 Cze 2008 08:19:08
Eviva
Nie, nie wiesz. Ale jesli chcesz, możesz wiedzieć. powstaje blog, który moze być "emitowany" po zakończeniu obecnego - i jest to praca zbiorowa, przynajmniej taka ma być

A to pozostaje tylko pogratulować pomysłu.
Eviva
Użytkownik
#80 - Wysłana: 20 Cze 2008 08:31:16
Delta

Dzięki !
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 22 Cze 2008 02:08:45 - Edytowany przez: Q__
Darklighter

On jedzie po głównej przyczynie chaosu - scenarzystach.

I ma rację, co by nie gadać. Najbardziej mi się podobało jak nazwał Bragę fanboyem.

Eviva

Swoja drogą, Panie, Panowie oraz przedstawiciele kategorii pośrednich - włosy mi się jeżą, gdy pomyślę, jak po premierze Star Trek XI zaczniecie wyszukiwac niedoróbki. Taż czuję przez skórę, że nie wygrzebiemy się na tym forum spod buraków!

Taki los fanów.

Delta

Spieprzył przez samo nie bycie Leonardem Nimoyem.

Jak Ty rozumiesz Evivę .

Zgoda, ale pierwszych sezonów DS9...
Delta
Użytkownik
#82 - Wysłana: 22 Cze 2008 05:56:44
Q__
Jak Ty rozumiesz Evivę

Zgoda, ale pierwszych sezonów DS9..

Może być, byle coś nowego nakręcili.
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 23 Cze 2008 03:19:30
Delta

Może być, byle coś nowego nakręcili.

Jesteś tak zdesperowany, że i kłócić się nie będziesz, widzę. Ale to postawa godna prawdziwego fana.
Eviva
Użytkownik
#84 - Wysłana: 23 Cze 2008 07:03:29
Ja jestem niemal rownie zdesperowana, tylko czy to co pomoże?
Delta
Użytkownik
#85 - Wysłana: 23 Cze 2008 08:28:04
Jesteś tak zdesperowany, że i kłócić się nie będziesz, widzę

Bo tak jest. Jest trochę rzeczy w ST które mi się nie podobały, mogę wyszukiwać i wytykać buraki w fabule, ale nie wytrzymam na dłuższą metę bez wracania do Treka. Dlatego tym bardziej chętnie zobaczyłbym coś nowego, bo to co nakręcili już widziałem i kolejne obejrzenie tego samego nie jest tym samym czym byłoby obejrzenie czegoś nowego.

A drugą rzeczą jest to, że daje się zauważyć brak wielu osób na Forum, z którymi tyle dyskutowaliśmy. I tego też mi brakuje, a częściowo winę za to ponosi fakt, że nowych serii ST nie ma a stare już obgadaliśmy, stąd chyba zmniejszenie zainteresowania tematem i nie udzielanie się na Forum jak kiedyś.

A tak poza tym, to mi się pierwsze sezony DS9 też podobały, chociaż jako całość nieco mniej niż reszta serialu. Więc chętnie zobaczyłbym coś nowego zrobionego w starym stylu.
Jo_anka
Użytkownik
#86 - Wysłana: 23 Cze 2008 08:38:22 - Edytowany przez: Jo_anka
że nowych serii ST nie ma a stare już obgadaliśmy

Delta

Gdyby nie zlikwidowali Entka to właśnie w maju 2008 nadaliby odcinek finałowy 7-mego sezonu serialu!

Trochę soli posypię na rany...
Delta
Użytkownik
#87 - Wysłana: 23 Cze 2008 09:15:22
Jo_anka
Gdyby nie zlikwidowali Entka to właśnie w maju 2008 nadaliby odcinek finałowy 7-mego sezonu serialu!

Ech, jak czas ucieka. A mi się wydaje, że ledwie wczoraj Kazeite się woził po pierwszych odcinkach Entka za buraki i kalkowanie pomysłów z poprzednich serii.

A ja się nie mogłem doczekać na pokazanie początków Federacji i na przynajmniej dwa filmy o wojnie z RSE.
Spohkh
Użytkownik
#88 - Wysłana: 23 Cze 2008 09:59:59
Nie bardzo rozumiem, czemu wytwórkia tak obsesyjnie odmawiała kręcenia dalszych sezonów. Skoro fanów tak wzięło, ze nawet robili ściepkę na produkcję, to cio tym palantom szkodziło?
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 23 Cze 2008 12:13:46
Delta

A drugą rzeczą jest to, że daje się zauważyć brak wielu osób na Forum, z którymi tyle dyskutowaliśmy. I tego też mi brakuje, a częściowo winę za to ponosi fakt, że nowych serii ST nie ma a stare już obgadaliśmy, stąd chyba zmniejszenie zainteresowania tematem i nie udzielanie się na Forum jak kiedyś.

Fakt. A potem na niemerytoryczność narzekam...

Jo_anka

dyby nie zlikwidowali Entka to właśnie w maju 2008 nadaliby odcinek finałowy 7-mego sezonu serialu!

Gdyby jeszcze miał poziom ostatnich sezonów.

Delta

A ja się nie mogłem doczekać na pokazanie początków Federacji

Obejrzyj B5 i wyobraź sobie, że początkowo miał być właśnie o tym...

Spohkh

Nie bardzo rozumiem, czemu wytwórkia tak obsesyjnie odmawiała kręcenia dalszych sezonów.

Kiedy to fani wymyślili akcję "Kill Enterprise!"
Spohkh
Użytkownik
#90 - Wysłana: 23 Cze 2008 12:32:25
Kiedy to fani wymyślili akcję "Kill Enterprise!"

No to teraz mogą sobie w brodę napluć. Dobrze im tak. Banda dupków, nie fani. Odwracam się od nich z pogardą.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Niedoróbka?:)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!