USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Przyszłość startrek.com
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#1 - Wysłana: 20 Gru 2005 12:46:29
Odpowiedz 
Zapewne większość z Was słyszała już o niepewnej przyszłości największego trekowego serwisu w Necie. W skrócie odkąd w TV nie ma żadnego nowego treka utrzymywanie serwisu przestało się opłacać, na co nachodzi jeszcze niepewna sytuacja po rozdzieleniu Viacom i CBS. Na stronie coraz mniej nowych rzeczy (ostatnio powtarzają nawet klipy dnia. Co o tym myślicie - konkretniej zaś - czy w ogóle to specjalnie odczujecie. Szczegóły choćby tu: http://www.trektoday.com/news/061205_03.shtml
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 20 Gru 2005 14:55:08
Odpowiedz 
Najbardziej będzie mi brak The TrekLife.
Ten komiksik bardzo umila mi poniedziałki....
Może ktoś się pokusi o jego przełożenie na polski, tak jak to było z SevTrekami?
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Gru 2005 19:57:24
Odpowiedz 
save startrek.com

W skrócie odkąd w TV nie ma żadnego nowego treka utrzymywanie serwisu przestało się opłacać, na co nachodzi jeszcze niepewna sytuacja po rozdzieleniu Viacom i CBS.

Chyba chodzi raczej o zlikwidowanie całego działu Digital coś tam a nie specjalnie samego startrek.com?

Co by nie było, startrek.com to symbol, jeśli nawet nie wiarygodne źródło informacji czy newsów. Nawet żeby nikt tam nie zaglądał to jego likwidacja będzie wielką szkodą. A tak się pewnie stanie...
cezary
Użytkownik
#4 - Wysłana: 20 Gru 2005 20:15:12
Odpowiedz 
szczerze, nie zagladam tam w ogole.

Za duzo flasha, przerost formy nad trescia w tych "oficjalnych stronach".

Osobiscie jednak watpie, zeby serwis ten zniknal, tym bardziej, ze mowi sie o 11 filmie, a startrek.com to glowne miejsce promocji takiego filmu w necie.
Pah Wraith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Gru 2005 01:04:40
Odpowiedz 
W sumie jeśli zlikwidują startrek.com, to Phoenix będzie wyskakiwał pierwszy w Google po wpisaniu: star trek

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=star+trek&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

Może czas zatroszczyć się o angielskojęzyczną wersję serwisu
Barusz
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Gru 2005 11:09:32
Odpowiedz 
Zatkało mnie... On serio nie zauważył, że użył google.pl (zamiast google.com)... Myślałem, że jego możliwości intelektualne już mnie nawet nie zaskoczą, a normalnie mnie zaktało...
PS: Właściwy link:

http://www.google.com/search?q=star+trek&hl=en&lr=&start=10&sa=N
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Gru 2005 12:59:12 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
1) Oczywiście nie zauważyłem tego. Mój błąd, ale chyba nie jest to nic zdrożnego, zwłaszcza że zawsze posługuję się zakładkami i po prostu o tym się zapomina...

2) Czy mógłbym prosić o moderację?? Czy mi się wydaje, czy to się kwalifikuje jako obraza? Ale być może moje możliwości intelektualne niepozwalają mi na rozróżnienie pewnych zjawisk? A może chciałbyś się spotkać w sądzie? Uważaj, jesteśmy dorośli, a to się może różnie skończyć, to że występujesz pod nickiem nie oznacza, że jesteś bezkarny...

Swoją drogą, czemu podałeś "właściwy" link do drugiej strony wyników ? :] Czyżby również spadek "możliwości intelektualnych"? Może to zaraźliwe?

PS I nie rób drugiemu co tobie niemiłe, nie pisz o innych w trzeciej osobie w tego typu wypowiedziach.
Barusz
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Gru 2005 13:22:57 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Czy mi się wydaje, czy to się kwalifikuje jako obraza?

To zapis mojego szoku po lekturze tamtego posta.

Uważaj, jesteśmy dorośli, a to się może różnie skończyć, to że występujesz pod nickiem nie oznacza, że jesteś bezkarny...

A) Nie groź mi proszę, bo to śmieszne.
B) Nie jestem tu anonimowy. Imię i nazwisko mam choćby w mailu który podałem w profilu użytkownika, kiedyś wspominałem nawet w której części Warszawy mieszkam.

PS I nie rób drugiemu co tobie niemiłe, nie pisz o innych w trzeciej osobie w tego typu wypowiedziach.

To nie to samo. Gdy to pisałem nie było cię na forum, więc nie było to mówienie w twojej 'obecności'. Użycie drugiej osoby byłoby głupie.

BTW: Jak już wszedłeś na osobiste przepychanki, mógłbyś wreście wytłumaczyć czy miałeś coś na myśli przy tym ohydnym oskarżeniu: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=1&topic=65 9
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Gru 2005 13:47:05
Odpowiedz 
Pisz co zechcesz. Jak wspomniał Elbereth, mądrzejszy głupszemu ustępuje. Zatem gorąco cię pozdrawiam i życzę miłego dnia.
elbereth
Moderator
#10 - Wysłana: 22 Gru 2005 16:18:28 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
Barusz
LOL
Barusz naprawde myślisz że Pah Ci serio groził??!!
próbuje zrozumieć Twój totalny brak poczucia humoru ale emot "" w poście Pah Wraith powinien chyba Cie naprowadzić na własciwy tor myślenia...

To nie to samo. Gdy to pisałem nie było cię na forum, więc nie było to mówienie w twojej 'obecności'. Użycie drugiej osoby byłoby głupie.

myśle że to naprawde pierdoła.
forum to nie rozmowa w realu, więcej to nawet nie czat.
tutaj ciężko założyć czy dana osoba przegląda forum. niektórzy tylko wskakują przeczytają piszą posta i uciekają więc nie można zakładać, że pisząc jakąś wypowiedź zostanie ona natychmiast przeczytana przez adresata. więc Barusz pokazałeś nam klasyczny przykład rozumowania Kalego.
Jak Kali ukraść krowa (mówić w trzeciej osobie) to dobrze jak Kalemu ukraść krowa (mówić o Kalim/Baruszu w trzeciej osobie) to źle. ale to żadna nowość - pisałem już o tym że Barusz nie zauważa pewnych faktów u siebie natomiast u innych bardzo go one drażnią.

PS: sam rozpocząłeś zaśmiecanie swojego własnego topika :] gratuluję :]
crash test
Anonimowy
#11 - Wysłana: 22 Gru 2005 17:51:33
Odpowiedz 
Dlaczego kazdu post na tym serwisie musi sie tak konczyc?
Alek Roj
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Gru 2005 23:34:19
Odpowiedz 
The TrekLife.
Ten komiksik bardzo umila mi poniedziałki....
Może ktoś się pokusi o jego przełożenie na polski, tak jak to było z SevTrekami?

Ja przetłumaczyłem pierwszych kilka odcinków... Ktos jest zainteresowany?
cezary
Użytkownik
#13 - Wysłana: 23 Gru 2005 00:49:26
Odpowiedz 
Zatkało mnie... On serio nie zauważył, że użył google.pl (zamiast google.com)

A google.pl to nie Google?

omg zylem w takiej nieswiadomosci! teraz tajemnice kosmosu staly sie jasne!

Wreszcie zrozumialem dlaczemu IV Polska Rzeczpospolita Ludowa bedzie lepsza od III Rzeczpospolitej Polskiej!

MEGA thx za ten prezen Swiataczny, Panie Baruszu z Warszawy
Jean Luc Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 23 Gru 2005 08:43:42
Odpowiedz 
Popełniają błędy, marnują energię i witalnośćw bezsensownych kłótniach i sporach, prowadzą krwawe, do niczego nie prowadzące wojny, z drugiej jednak strony to oni położyli fundamenty pod naszą - ludzi XXIV wieku - mocną i stabilną pozycję we wszechświecie.
Anonim
Anonimowy
#15 - Wysłana: 23 Gru 2005 09:48:52
Odpowiedz 
atkało mnie... On serio nie zauważył, że użył google.pl (zamiast google.com)... Myślałem, że jego możliwości intelektualne już mnie nawet nie zaskoczą, a normalnie mnie zaktało...

Faktycznie, to az trzy rozniace sie literki - "pl" a "com"! W oknie przegladarki przy rozdzielczosci 1024x768 to faktycznie ogromny, rzucajacy sie w oczy obszar. Poza tym google.pl wiele osob (np. ja na jednej przegladarce) ma ustawiona jako strone domowa - a gapienie sie na adres swojej strony domowej to bardzo dobry zwyczaj, z ktorego sie powinno jak najczesciej korzystac!!!111

Jean Luc Picard, te przemyslenia to prawie jak ze Stirlitza byly (mam nadzieje, ze macie pare odcinkow w bazie danych tam na Enterprise? )

Mi to w sumie rybka co sie ze StarTrek.com dzieje. Wchodze tylko tu. Zreszta tu tez jest ekstremalnie malo newsow, ale dopoki jest komu sie klocic na forum, strona "jakos" zyje

/Sh1eldeR
Jean Luc Picard
Użytkownik
#16 - Wysłana: 23 Gru 2005 10:02:07
Odpowiedz 
Jak zapewne Pan wie preferuję lekturę i być może zdziwiłby się Pan ile przemyśleń miał pewien Pański rodak - odpowiednik Stirlitza - w tej wersji (choćby w "Spotkaniu na Zamku").
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 23 Gru 2005 18:41:55
Odpowiedz 
Popełniają błędy, marnują energię i witalnośćw bezsensownych kłótniach i sporach, prowadzą krwawe, do niczego nie prowadzące wojny, z drugiej jednak strony to oni położyli fundamenty pod naszą - ludzi XXIV wieku - mocną i stabilną pozycję we wszechświecie.

W końcu nie byłoby tego wszystkiego co jest pańską codziennością, gdyby nie III wojna światowa...
Raptor 16
Użytkownik
#18 - Wysłana: 1 Wrz 2006 20:01:08 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
2) Czy mógłbym prosić o moderację?? Czy mi się wydaje, czy to się kwalifikuje jako obraza?

OMG! jesli mnie obrazalyby takie rzeczy to sądowałbym sie prawie co dzień. To jest mniej obrazliwe od twojego stwierdzenia ze nie umiem poslugiwac sie opcją "edytuj"(albo stwierdzenia Q___"Bo to wysoce skomplikowana umiejetność - trzeba wszak wiedzieć gdzie kliknąc"), i kto tu czyni to co jemu nie miłe.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 1 Wrz 2006 20:45:38
Odpowiedz 
Raptor 16

Nie zamierzam Cię obrażać, ale dawanie dwóch króciutkich postów pod rząd (co i mi się zdarzało, zanim nie zostałem pouczony, że tak nie należy) uchodzi na tym Forum za pogwłcenie etykiety, zwłaszcza, że wyedytowanie poprzedniego posta nie wymaga wysiłku.
Raptor 16
Użytkownik
#20 - Wysłana: 1 Wrz 2006 21:08:52
Odpowiedz 
Nie zamierzam Cię obrażać

Barusz tez nie zamierzał obrazić Pah Wraitha
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 1 Wrz 2006 21:11:05
Odpowiedz 
Raptor 16

Barusz tez nie zamierzał obrazić Pah Wraitha

Nie wiem, dawne dzieje...
szwagier
Użytkownik
#22 - Wysłana: 1 Wrz 2006 22:41:09
Odpowiedz 
Widzę że mamy powyżej znów kontakt z istotą pozaziemską

Skąd odgrzanie tego tematu, skoro pierwszy post jest w nieznanym mi języku, a potem dyskusja nie na temat...? Chyba coś usunęli
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 1 Wrz 2006 22:50:49
Odpowiedz 
szwagier

Skąd odgrzanie tego tematu, skoro pierwszy post jest w nieznanym mi języku, a potem dyskusja nie na temat...? Chyba coś usunęli

Nic nie usuwali, po prostu Raptor 16 uważa, że dogryzaliśmy mu z Pah Wraith'em za mocno (my jesteśmy odmiennego zdania), zaś jako argumentu użył... Barusza...
szwagier
Użytkownik
#24 - Wysłana: 1 Wrz 2006 22:53:25
Odpowiedz 
2) Czy mógłbym prosić o moderację?? Czy mi się wydaje, czy to się kwalifikuje jako obraza?

OMG! jesli mnie obrazalyby takie rzeczy to sądowałbym sie prawie co dzień. To jest mniej obrazliwe od twojego stwierdzenia ze nie umiem poslugiwac sie opcją "edytuj"(albo stwierdzenia Q___"Bo to wysoce skomplikowana umiejetność - trzeba wszak wiedzieć gdzie kliknąc"), i kto tu czyni to co jemu nie miłe.

Ja tylko nie rozumiem skąd ten post się nagle pojawił w tym temacie. Co ma piernik do wiatraka?
Ja się nie wtrącam ale Barusza nie przywołujcie bo chyba z każym miał jakiś zatarg...
Raptor 16
Użytkownik
#25 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:01:06
Odpowiedz 
Nic nie usuwali, po prostu Raptor 16 uważa, że dogryzaliśmy mu z Pah Wraith'em za mocno (my jesteśmy odmiennego zdania), zaś jako argumentu użył... Barusza...

KILKA POSTÓW WYŻEJ pah wraith grozil sądem BARUSZOWI, za coś mniej obrazliwego od tego co mi powiedział
w innym topic'u i jeszcze pisze "nie czyn d
rugiemu co tobie nie miłe"

(my jesteśmy odmiennego zdania

a co macie jakis kolektyw ze znasz jego zdanie

po prostu Raptor 16 uważa, że dogryzaliśmy mu z Pah Wraith'em za mocno

nie, uwazam ze pah wraith przecholowal z grozeniem sądem za nic obrazliwego, gdy sam obrazil mnie bardziej
?
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:07:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Raptor 16

a co macie jakis kolektyw ze znasz jego zdanie

Jest ono do wydedukowania z Jego wypowiedzi...

sam obrazil mnie bardziej

kiedy?

Zresztą po co marnujemy czas na kłótnie...
szwagier
Użytkownik
#27 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:09:47
Odpowiedz 
Właśnie, szczególnie że nawet nie wiem o co chodzi
Raptor 16
Użytkownik
#28 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:10:33
Odpowiedz 

nie wiem, mam wrazenie ze większosc topiców ma taki koniec na tym forum
szwagier
Użytkownik
#29 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:14:57
Odpowiedz 
nie wiem, mam wrazenie ze większosc topiców ma taki koniec na tym forum
Jaki koniec? kłótnie?
Raptor 16
Użytkownik
#30 - Wysłana: 1 Wrz 2006 23:18:06 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
Jaki koniec? kłótnie?

no ze topic'i maja swoj koniec na kłótni
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Przyszłość startrek.com

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!