USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / napisy do Generations

Autor Wiadomość
Anonim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 7 Lis 2005 18:24:17
Odpowiedz 
Albo mam jakiś inny odcinek orygianlnej serii (chociaż nie sądzę), bo napisów nie mogę jakoś znaleźć. Chodzi o VII część: Star Trek VII: Generations. Początek filmu rozgrywa się na holodeku na morzu. Jakie są do tego napisy? I czy ktoś z Was je posiada?
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Lis 2005 18:34:44
Odpowiedz 
Pewnie masz wersję DVD Wide Screen Collection tego filmu. Nie ma na niej polskich napisów.
Anonim
Anonimowy
#3 - Wysłana: 7 Lis 2005 20:03:04
Odpowiedz 
A co to za seria i czym się różni od "tej drugiej"?
Czy oznacza to, że było kilka wersji (lub dwie)? A może jest to coś w stylu wersji reżyserskiej? Rozjaśnij mi to.
Jean Luc
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Lis 2005 20:44:57
Odpowiedz 
Różni się tym że nie ma napisów
I jest w tym wydaniu druga płyta z materiałami dodatkowymi.
Alek Roj
Użytkownik
#5 - Wysłana: 7 Lis 2005 23:11:11
Odpowiedz 
Różni się tym że nie ma napisów
I jest w tym wydaniu druga płyta z materiałami dodatkowymi.

Tzn. według informacji z Vivid.pl jest odwrotnie. W wersji 1-płytowej (tzw. "Wide Screen Collection") nie ma napisów polskich (i jest to na odp. podstronie wyraźnie powiedziane). W 2-płytowej (tzw. "Special Edition") ponoć są. Jeśli informacja jest fałszywa, to proszę o sprostowanie.
PS: Polskie tłumaczenie "Voyage Home (Special Edition)" uważam za koszmarne. Kto się ze mną zgadza?
Delta
Użytkownik
#6 - Wysłana: 8 Lis 2005 00:12:35
Odpowiedz 
PS: Polskie tłumaczenie "Voyage Home (Special Edition)" uważam za koszmarne. Kto się ze mną zgadza?

W ogóle wszystkie filmy ST wydane jako DVD Wide Screen Collection są fatalnie tłumaczone. Nie wiem czy tak samo jest ze special edition, ale mam TMP w tym wydaniu i też polskie tłumaczenie jest kiepskie (np. wormhole to wg. tłumacza kanał ślimakowy).
Jurgen
Moderator
#7 - Wysłana: 8 Lis 2005 15:01:39
Odpowiedz 
Polskie tłumaczenie ST IV nie jest koszmarne, tylko komediowe Mi osobiście najbardziej podobał sie tekst (to juz po przetłumaczeniu) "Robin Hood i Friar Tuck"

USS Phoenix forum / Star Trek / napisy do Generations

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!