USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Fiński "Star Trek"...
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Anonim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 6 Paź 2005 07:54:30
Odpowiedz 
Scimitar
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Paź 2005 09:38:26
Odpowiedz 
Błe...jak oni tak mogli!
Adramelek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Paź 2005 11:32:58 - Edytowany przez: Adramelek
Odpowiedz 
Co jak co, ale zawsze to coś nowego
Rolka z papierem była niezła
Polecam.
Barusz
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Paź 2005 11:44:43
Odpowiedz 
W archiwum grupy googlowej można przeczytać o tureckim filmie.
Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Paź 2005 11:54:33
Odpowiedz 
Anonim
Anonimowy
#6 - Wysłana: 6 Paź 2005 13:44:07
Odpowiedz 
No to jest właśnie ten sam....
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Paź 2005 15:10:38 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
tureckim filmie

Grópa dzielnych , kebabożernych Jem'Hadar stara się uzyskać członkowstwo w Federacji ale wredni mieszkańcy Ziemi , nie chcą się na to zgodzić...
Slovaak
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Paź 2005 16:22:40
Odpowiedz 
chyba ściągnę....

Ja juz sciagnołem, wprawdzie nic nie rozumiem ale sceny walki wygladaja super, poprostu ekstra.
Slovaak
Użytkownik
#9 - Wysłana: 6 Paź 2005 16:27:24
Odpowiedz 
Bitwa Babilon5 vs. Gwiezdna Flota ST.
Nagillum
Anonimowy
#10 - Wysłana: 6 Paź 2005 18:50:52
Odpowiedz 
Ja tez juz pobieram...
Znacie jakies mirrory do tego pliku ?
Znalazłem nawet niezlego mirrora do tego
Cross
Anonimowy
#11 - Wysłana: 6 Paź 2005 19:06:56
Odpowiedz 
To podaj...
Nagillum
Anonimowy
#12 - Wysłana: 6 Paź 2005 20:03:48
Odpowiedz 
http://lame.lut.fi/starwreck/star_wreck_in_the_pirkinning_subtitled_xv id.avi
z tego serwera pobiera mi dwa razy szybciej niz z oficjalnego
Nagillum
Anonimowy
#13 - Wysłana: 6 Paź 2005 20:04:09
Odpowiedz 
Mam juz 50 %
Cross
Anonimowy
#14 - Wysłana: 6 Paź 2005 21:02:16
Odpowiedz 
Dzięki, faktycznie idzie o wiele szybciej.
Nagillum
Anonimowy
#15 - Wysłana: 8 Paź 2005 16:17:32
Odpowiedz 
Mnie sie bardzo podobał ten film
Fajnie parodiują załoge TNG
szwagier
Użytkownik
#16 - Wysłana: 8 Paź 2005 20:32:45
Odpowiedz 
Sceny bitew mają większy rozmach, niż w oryginale Żeby tak było w prawdziwym treku... Mimo, że widać "komputer" w efektach to nie rażą one i są zrobione solidnie. Jedyne w sumie do czego mogę się przyczepić to gra aktorska i aktorzy.
Nagillum
Anonimowy
#17 - Wysłana: 8 Paź 2005 22:19:47
Odpowiedz 
Jedyne w sumie do czego mogę się przyczepić to gra aktorska i aktorzy.

Tutaj niestety musze sie zgodzić :/
Ale co poradzić.. to amatorzy...
Jedną z wad filmu jest, język - mogliby zrobić to po angielsku a nie w tych ich fińskim.

Ogólnie film dobry - Po amatorach nie moznabylo sie wiecej spodziewac.

ps. niektóre aktorki to są bestie :]
szwagier
Użytkownik
#18 - Wysłana: 8 Paź 2005 22:33:51
Odpowiedz 
Nie tyle mi chodzi o poziom gry aktorów, ale styl, może fiński, który mi zupełnie nie odpowiada. Technicznie film zrobiony dobrze, ale gra aktorów i styl mi nieodpowiadają+język.

ps. niektóre aktorki to są bestie :]
Nagillum
Anonimowy
#19 - Wysłana: 8 Paź 2005 22:41:01
Odpowiedz 
Faktycznie wiecej jest scen walki w kosmosie
Nie zdziwiłbym sie gdyby było tego wiecej niz w Nemesis
Pah Wraith
Użytkownik
#20 - Wysłana: 9 Paź 2005 02:58:00
Odpowiedz 
1) gra aktorów fatalna, co niestety kładzie efekt komediowy, bo gagi są niezręczne,
2) pomysły na żarty są oklepane i szczerze mówiąc, opierają się wyłącznie na rubasznym, mało wyrafinowanym humorze, widać, że żeby robić komedię trzeba wiedzieć jak to robić, zdaje się, że jest to zadanie trudniejsze od "normalnej" formy fabularnej, w tym zaś przypadku, śmieszą głównie nawiązania do obu seriali, co staje się czytelne wyłącznie dla fanów,
3) walki są świetne, zaś scena taranowania wiecie-czym jest zrobiona rewelacyjnie, dużo fajniej i robi lepsze wrażenie (siła bezwładności) niż w NEM,
4) widać jednak, że autorzy scenariusza chcieli wkładać do filmu rozwiązania problemów najlogiczniejsze i najprostsze, co niestety w sztuce się nie sprawdza,
5) ale za to gra kapitana momentami staje się autoparodią, co IMO jest tu wielkim plusem.

Moja ocena: 4+ (w skali ocenej-szkolnej)
sancho666
Użytkownik
#21 - Wysłana: 10 Paź 2005 14:30:31
Odpowiedz 
Jestem po seansie, spostrzeżenia:

- gra aktorów - trója na szynach. Gagi nieśmieszne, oklepane i nieumiejętnie odtworzone. Jedyny jasny punkt to radziecki kapitan Kalinki - grać też nie umie, ale jest uroczo łajzowaty
- pomysł radzieckiej gwiezdnej floty - ekstra. Zwłaszcza CCCP Kalinka mnie urzekł
- floty - ślicznie zanimowane - niemal na poziomie serialowym, a na pewno najlepiej ze wszystkich fanowych produkcji
- film propagandowy - mistrzostwo świata

P.S. Kilka gagów nawet ujdzie:

- Info lejący Dwarfa, który po chwili pochlipuje
- strzał bez poprawki "na wiatr" Imperatora
- "zasadzka"
- browarek w torpedach fotonowych

Przy tych nawet się uśmiechnąłem - reszta to niestety żałość

Moja ocena 4
Anonim
Anonimowy
#22 - Wysłana: 10 Paź 2005 14:35:02
Odpowiedz 
reszta to niestety żałość

Moja ocena 4

Fajne zestawienie.... Trochę jak "bardzo dobrze... siadaj... dwa plus"
Cross
Anonimowy
#23 - Wysłana: 11 Paź 2005 10:03:10
Odpowiedz 
Technicznie świetnie, fabuła cieniutka, gagi płaskie.
Aktorzy - amatorzy, więc tu faktycznie nie ma się co czepiać. A aktorki naprawdę bestie - ale kompletnie niewykorzystane (heheh) - przykładowo ta z "Kickstarta" głównie siedzi, ewentualnie stoi, a wypowiada kilka zdań dosłownie zanim ginie w malowniczym końcowym wybuchu.
Reasumując: szkoda włożonej pracy, bo słaby scenariusz położył całość.
Slovaak
Użytkownik
#24 - Wysłana: 11 Paź 2005 10:07:58 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
zanim ginie w malowniczym końcowym wybuchu.

No to chyba najgłupsze co ten Pirk zrobił, zamiast ja zabrac na lodowe pustkowie (wszak cieplej im by było) to wzioł tego 'Klingona' i złotawego.
Cross
Anonimowy
#25 - Wysłana: 11 Paź 2005 13:32:53
Odpowiedz 
Faktycznie, ja bym wziął tę czarnulkę i ewentualnie Info, który mogłby się przydać w kwestii przeżycia
Anonim
Anonimowy
#26 - Wysłana: 11 Paź 2005 18:41:42
Odpowiedz 
Właśnie zareklamowali film na TVNie24, program onet-link
Alek Roj
Użytkownik
#27 - Wysłana: 12 Paź 2005 08:59:20
Odpowiedz 
Hmmm... Fajnie się ogląda (nawet kilka razy), ale w sumie przeslanie płytkie - o ile dobrze rozumiem, cały film ma stanowić ilustrację ostrzeżenia wypowiedzianego na początku przez Info, iż "tak zaawansowana technologia w rękach współczesnych ludzi doprowadzi do katastrofy". A z gagów spodobała mi się ta bardzo "bondowska" scena w sypialni, gdy Ivanovitsa wyciąga broń. Jest tyleż groźna, co zmysłowa (i laska, i scena). A, i wzięcie nieprzyjacielskiej floty za wygaszacz ekranu też ma swój urok. I jeszcze ten tekst o nieprawidłowo zaparkowanym statku... Albo "Trzecia Dyrektywa Pirka". Znalazłoby się jeszcze parę takich "smaczków".
Znalazem też pewien "burak": piwo nie powinno skorodować obwodów pokładowej broni, lecz byskawicznie zamarznąć. Ale sam gag z "light beer" zaiste przedni.
Cross
Anonimowy
#28 - Wysłana: 12 Paź 2005 12:36:41
Odpowiedz 
Gag z nieprawidłowo zaparkowanym statkiem rozśmieszył mnie też, to fakt. Ale już ten z piwem wcale - typowy motyw fanowskich produkcji. Mi osobiście się nie podobał... ale kwestia gustu.
szwagier
Użytkownik
#29 - Wysłana: 12 Paź 2005 13:20:55
Odpowiedz 
Nie wiem, może oni mają takie poczucie humoru, które mi zupełnie nieodpowiada. Wydaję mi się, że my (w Polsce) zrobili byśmy to dużo lepiej. Tu kapitan Linda, Boguś Linda
Anonim
Anonimowy
#30 - Wysłana: 12 Paź 2005 13:26:50
Odpowiedz 
Tu kapitan Linda, Boguś Linda

Albo: "W imię pierwszej dyrektywy, sk***synu!",
albo: "....bo to zła drona była...."
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Fiński "Star Trek"...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!