USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / czy chcemy seriale ST w TV????
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
landauer
Anonimowy
#31 - Wysłana: 20 Wrz 2005 15:10:42
Odpowiedz 
Zgadzam się... moze wiec razem zredagujemy taki list? Zapraszam na gg, lub do reala jak bede w Krakowie.

A tak abstrahując (ale nie do konca) od tego tematu. Proszę oto framgnety z programu tvp1 na dzis (20.09)

8.15 Moda na sukces (2597)
......
12.10 Klan (969)
12.35 Plebania (571)
13.05 Jaka to melodia?
13.25 Bulionerzy
......
16.25 Moda na sukces (2597)
......
17.30 Klan (974)
18.00 Jaka to melodia?
18.25 Plebania (576)
......
itd itd...... fajnie co?
WarLock II
Użytkownik
#32 - Wysłana: 20 Wrz 2005 15:15:53 - Edytowany przez: WarLock II
Odpowiedz 
fajnie co?

Wręcz cudownie - program dla idiotów, jak zwykle zresztą...
landauer
Anonimowy
#33 - Wysłana: 20 Wrz 2005 15:34:49
Odpowiedz 
wiesz, ciesz sie że nie pokazałem programu tvn7 lub tv4.... to jest super inteligentne naprzeciw tamtych stacji. Nie wiem sam, moze ojciec dyrektor sie zgodzi
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 20 Wrz 2005 16:01:42
Odpowiedz 
O, rany... nie czytaliście tego co pisał Januszek? Wbrew pozorom ma rację.

Zresztą w czyim imieniu napiszemy? Polskiego fandomu? A kto to jest? POGFu? Nie rozśmieszjcie mnie. Taki Klan ma większa oglądalność niż najlepszy Star Trek w Polsce.
Alek Roj
Użytkownik
#35 - Wysłana: 20 Wrz 2005 16:14:48 - Edytowany przez: Alek Roj
Odpowiedz 
Wydaje mi sie, że wariant amerykański, czyli "strzelanie śrutem", może być bardziej skuteczny (jeśli już) od petycji z kilkuset podpisami. Tak, jak atak roju pszczół jest trudniejszy do odparcia, niż atak pojedynczego słonia czy nosorożca, którego można po prostu zastrzelić.
Argumenty można wymyślać różne - ważne, żeby to nie był jeden powielony liścik. I najlepiej chyba byłoby, żeby każdy pisał do wszystkich stacji, które odbiera (poza takimi, których charakter wyklucza je z góry, np. MTV; TV Puls już bym tak nie wykluczał - można by postawić akcent na pewien konserwatyzm widoczny w TOS). Tak tę akcję bym postrzegał.
Picard
Użytkownik
#36 - Wysłana: 20 Wrz 2005 16:33:02
Odpowiedz 
A Tele 5 , oni już nadają ,,Andromede" - w ale chyba w kółko te same odcinki - może i na Treka by sie skusili ?
januszek
Użytkownik
#37 - Wysłana: 20 Wrz 2005 19:43:27
Odpowiedz 
Star Trek zapewne tani nie jest... Więc w grę wchodzi wyłącznie C+
Picard
Użytkownik
#38 - Wysłana: 20 Wrz 2005 20:07:24 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Więc w grę wchodzi wyłącznie C+

Oni przestali nadawać ,,Voyagera" i raczej już do emisji Treka nie powrócą , tak jak TVN ze ,,swym" TNG ...
januszek
Użytkownik
#39 - Wysłana: 20 Wrz 2005 20:11:07
Odpowiedz 
Przestali, bo najwyraźniej IM SIĘ NIE OPŁACAŁO... Kiedy to do Was wreszcie dotrze? To tylko kwestia kasy, kasy i jeszcze raz kasy...
landauer
Anonimowy
#40 - Wysłana: 21 Wrz 2005 09:25:46
Odpowiedz 
jakos Polsatowi i Tvnowi tak dlugo sie to oplacalo, C+ tez nie zrzezygnowal po dwoch odcinkach. To kwestia wchodzącej wtedy polityki emisji programów. Pamiętacie jak kilka lat temu w TVP1 byl blok programow naukowych i edukacyjnych? jak lecialy rozne ciekawe seriale? sciagali je z antenty nie przez brak ogladalnosci ale przez polityke oglupiania. czy ogladajac klan albo wyjące fortepiany trzeba myslec? A czy da sie tak samo obejrzec treka, laboratorium itd?
januszek
Użytkownik
#41 - Wysłana: 21 Wrz 2005 10:40:44
Odpowiedz 
Hahaha, gdyby im się opłacało to by nie zaprzestali emisji... Rozumiem Twój zapał - ale i Ty zrozum, że realia mamy takie jakie mamy
Anonim
Anonimowy
#42 - Wysłana: 21 Wrz 2005 10:57:45
Odpowiedz 
realia mamy takie jakie mamy

z drugiej strony to właśnie szaleńcy i napaleńcy, którzy nie zgadzają się z istniejącym porządkiem są motorem tego świata....
Anonim
Anonimowy
#43 - Wysłana: 21 Wrz 2005 12:02:02
Odpowiedz 
Ale wtedy gdy jest ich wielu, a nie za przeproszeniem, tylu co Trekkerów w Polsce

/Pah Wraith =/\=
cezary
Użytkownik
#44 - Wysłana: 21 Wrz 2005 12:48:53
Odpowiedz 
gdyby im się opłacało to by nie zaprzestali emisji
Co do Polstatu, TVNu i innych - oni faktycznie sie kieruja zasada ogladalnosci - i dobrze. Ale skoro juz TVP zada od siebie haraczu, to nie po to, zeby im sie oplacalo puszczac programy typu "odmozgowienie na TVNie" tylko po to, zeby rozwijac widzow.
Tzw. "misja".
A jednak tak nie jest.
To samo bedzie z "podatkiem na rozwijanie polskiej kinematografii".
Pah Wraith
Użytkownik
#45 - Wysłana: 21 Wrz 2005 13:17:33
Odpowiedz 
Albo kanał Kultura (tylko dla tych bogatszych). W sumie słusznie, po co motłochowi jakaś kultura... :|
landauer
Anonimowy
#46 - Wysłana: 21 Wrz 2005 20:12:21
Odpowiedz 
a ja mam kulture.... niekomercyjne, wogole. Skoro mogą puszczac koncerty Bacha i Debussy'ego (skadinad świetne) to i Treka sie da.
januszek
Użytkownik
#47 - Wysłana: 21 Wrz 2005 20:32:36
Odpowiedz 
Jak rany... A ile kosztuje licencja na komercyjne odtwarzanie Bacha? A ile na Star Trek... Im dłużej czytam ten temat tym bardziej przekonany jestem, że Enterprise spowodował u znacznej części fanów Star Trek jakąś blokadę umysłową
Pah Wraith
Użytkownik
#48 - Wysłana: 21 Wrz 2005 23:01:24
Odpowiedz 
Nie, no... Jakby puścili Treka na kanale Kultura, to bym ich całkiem wyśmiał... To fajny produkt, ale jednak tylko pop...
ufolauta
Anonimowy
#49 - Wysłana: 24 Wrz 2005 15:39:39
Odpowiedz 
Wyslalem kiedys taki list do TVP, i otrzymalem dosc beznadziejna odpowiedz i jednoznaczna,
niepamietam dokladnie jak to napisali, bo to dosc dawno bylo
ale wygladalo to mniej wiecej tak:

"...W najblizszym czasie niezamierzamy wypuszczac cyklu serialu startrek, ze wzgledu na zbyt niska ogladalnosc....".

Wtedy tez napisalem o jakimkolwiek innym serialu typu S-F, bo ciagle ich mała nadają to cos wspomnieli o cyklu: (niepamietam dokl. tytulu) "Poza granicami rzeczywistosci?". To pozniej to puszczali ale wszystko powtórki co kiedys widziałem. Nic nowego :///.

No cóz... taka szara rzeczywistosc niepuszczą startreka, bo wolą bardziej "wodę na fuckces" bo wieksza ogladalnosc [chyba u babciorów] .

Wiec ST:ENT stracilem nadzieje ze to poleci na TVP albo POLSAT. Pozostaje AXN, ale ja biedny mam tylko 4 programy w TV.
januszek
Użytkownik
#50 - Wysłana: 25 Wrz 2005 11:14:09
Odpowiedz 
> "...W najblizszym czasie niezamierzamy wypuszczac
> cyklu serialu startrek, ze wzgledu na zbyt niska ogladalnosc...""

Oni zawsze odpisują tak: "Dziękujemy za państwa uwagi, weźmiemy je pod uwagę"...
landauer
Anonimowy
#51 - Wysłana: 25 Wrz 2005 13:17:50
Odpowiedz 
eh, widze ze faktycznie nie ma sensu pisac i sie angazowac przy takim poparciu
Pah Wraith
Użytkownik
#52 - Wysłana: 25 Wrz 2005 14:22:32
Odpowiedz 
Bosz! Przy jakim poparciu??? Trzeba patrzyć realnie. Przecież już tłumaczyłem, ze jak nie ma argumentów $ to możemy sobie pisać do u...śmiechniętej śmierci...

Star Trek w TV to jest jedna z rzeczy, która czai se w zakątkach mego umysłu od X lat, ale nie-widać-szans. Trzeba się z tym na razie pogodzić i czekać aż będziemy mieli jakieś atuty.

Wspominałem Horizona, ale przecież nawet jeśli się nie uda (trzy razy przez lewe ramię!) to będzie ST:XI, jesli będzie to świetny film - hit, to wtedy, kto wie, co się może zdarzyć...
cezary
Użytkownik
#53 - Wysłana: 25 Wrz 2005 23:45:12
Odpowiedz 
ST:XI, jesli będzie to świetny film - hit, to wtedy, kto wie, co się może zdarzyć...
Czytajac ostatnie pomysly na scenariusz pozwole sobie w te smiala teze watpic (trzy razy przez lewe ramie!)
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek / czy chcemy seriale ST w TV????

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!