USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Wesoly Kapitan

Autor Wiadomość
Jaszczur
Użytkownik
#1 - Wysłana: 9 Wrz 2005 16:57:34
Jean Luc Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 9 Wrz 2005 20:08:45
W czasie poznawania złożoności Wszechświata, jego niezwykłej różnorodności i piękna, w czasie gdy odkrywałem najwspanialsze wartości i najwyższe prawdy, w czasie, gdy odnajdywałem fragmenty wiedzy o tym co stanowi sens Uniwersum, podczas wszystkich mych podróży starałem się nigdy nie zapomnieć o tym, co zawsze powinno stanowić jeden z sensów Człowieczeństwa. O śmiechu.
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:03:22
Hmh, przez kilka pierwszych lat misji E-D nie było tego widać. Po Worfie Picard to najbardziej poważny człowiek na statku.
elbereth
Moderator
#4 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:06:09
Jean Luc Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:11:16
Ostro się pan powtarza elbereth, podając ten materiał już trzeci czy czwarty raz.
elbereth
Moderator
#6 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:13:48
bo czekam na pana reakcję :]
nie wgłębiając sie w szczegóły materiał ten podałem tylko raz w poście pod wyzej wymienionym linkiem.
a zalinkowac do topica o zblizonym temacie (wesoly kapitan - wkurzony kapitan) chyba wolno?
rozumiem jakbym zalozyl 3 topiki z tym filmikiem ale w tej sytuacji wszystko jest ok wg. mnie
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:19:38
[i]"Ostro się pan powtarza"

???
Barusz
Użytkownik
#8 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:28:54
elbereth
Moderator
#9 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:33:51
czy ja założyłem drugi topic? nakierowałem tylko że taki topik z "picardem w akcji" juz istnieje.
czyli zwróciłem uwage żeby nie dublować topików (jak masz również Ty w zwyczaju)
to Ci nie wyszło ;P
oj Barusz kolejna ftopa
Barusz
Użytkownik
#10 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:36:29
Nikt tu nie mówiło o dublowaniu topików. JLP i napi9sał podając ten materiał , Ty podobnie. A ja nigdy tematu nie zdublowałem, kolejna bzdura.
elbereth
Moderator
#11 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:44:14
bo po raz kolejny nie zrozumiales mojego posta :]
nawiasik dotyczy ZWRACANIA uwagi na dublowanie :]
właśnie o dublowaniu mowa.
bo 1) zaznaczyłem ze nigdy nie zdublowałem picarda w akcji
2) powiedziałem ze zlinkowałem tamten topic co jest zgodne z netykietą i wręcz wskazane bym powiedział.
więc kolejny przykład kompletnie bezzasadnego prowokowania oftopów, czepialstwa, uporu.
Barusz
Użytkownik
#12 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:50:22
Jak nie zdublowałeś, skoro podałeś ten link a trzech różnych topikach, pisząc jednocześnie: materiał ten podałem tylko raz w poście pod wyzej wymienionym linkiem.? I kiedy zwracałeś komuś (bo chyba nie samemu sobie) uwagę na dublowanie?
elbereth
Moderator
#13 - Wysłana: 9 Wrz 2005 23:57:14
chrrr...
1. nie zdublowałem
2. stworzylem jeden topic
3. linkowałem go tu a tam dałem sam plik z dopiskiem że juz to postowałem (czyli w gruncie rzeczy to samo - ale ok czepiaj sie dalej bo straszna tragedia sie stała i należy mi sie sroga kara najlepiej ban na 300 lat i kotwica w plecy)
4. w sytuacji powyzej zwróciłem uwage żeby nie dublować bo topic do picarda w akcji juz istnieje...
...
ludzie... przestancie uprawiać te buraki na działkach bo mnie Barusz wykończy

(teraz wkroczy Barusz: elbereth! nie oskarżaj mnie bezpodstawnie o bycie burakiem!)
Barusz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 10 Wrz 2005 00:00:32
Nikt poza Tobą nie mówił tu o dublowaniu topików. Zwyczajnie widzę, że piszesz materiał ten podałem tylko raz w poście pod wyzej wymienionym linkiem i widzę kolejny bzdurny post elberetha.
crash test
Anonimowy
#15 - Wysłana: 10 Wrz 2005 00:04:57
Smutno komus? Jeslii tak to moge mu *******
elbereth
Moderator
#16 - Wysłana: 10 Wrz 2005 00:12:25
oczywiscie jak zwykle wyciagasz z posta tylko to co Ci pasuje.
nie ma znaczenia że pisałem o linkowaniu itp itd...
jak zwykle wybiórczo czytasz.. jak zwykle komentujesz tylko to co sie podoba a to co naprawde ważne masz gdzies.
jak zwykle sie czepiasz byle gówna, jak zwykle nie czytasz moich postów
nie.
miarka sie przebrała.
nie mam zamiaru dłużej komentować tej sprawy i postuluje o zamknięcie tego topika.
tak samo nie mam zamiaru komentować mega oftopa wywołanego przez Ciebie w galaxy vs defiant i wzywam albo o zamknięcie tamtego topika również bo wszystko w sprawie GvsD zostalo juz chyba powiedziane. jesli nie zostalo powiedziane to zapraszam do dyskusji na TEMAT.
postuluje również do uzytkowników forum by postępowali podobnie do mnie i po prostu traktowali wybryki Barusza z przymrużeniem oka bo chłop po prostu troche sie zagalopował w swoim pseudointelektualizmie i samouwielbieniu. przykre ale cóż. jeśli chcemy by to forum zostało forum star trek to chyba musimy tak zrobić.
szkoda tylko że takie osobniki jak Barusz psują przyjemność wymiany myśli między fanami ST w Polsce.
tyle. dobranoc wszystkim.
Barusz możesz sobie to komentować na wszystkie strony, wyciągać zdania z konekstu czy też zarzucić mi ataki oskarżenia czy cokolwiek. mnie to juz nie obchodzi.
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 10 Wrz 2005 00:14:44
Smutno komus? Jeslii tak to moge mu *******

Od razu się jakoś weselej zrobiło
Barusz
Użytkownik
#18 - Wysłana: 10 Wrz 2005 00:15:50
Nie wyciżgam zdania z kontekstu. Widzę post: bo czekam na pana reakcję :]
nie wgłębiając sie w szczegóły materiał ten podałem tylko raz w poście pod wyzej wymienionym linkiem.
a zalinkowac do topica o zblizonym temacie (wesoly kapitan - wkurzony kapitan) chyba wolno?
rozumiem jakbym zalozyl 3 topiki z tym filmikiem ale w tej sytuacji wszystko jest ok wg. mnie

wiem, że to bzdura - bo ten sam link jest w kilku wątkach - i to stwierdzam.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 7 Paź 2013 14:45:27 - Edytowany przez: Q__
Taka oto lista - często wesołych - kapitanów:
http://www.ew.com/gallery/25-legendary-pop-culture -captains
I powrót do wesołych korzeni forum, drogą UPnięcia.

USS Phoenix forum / Star Trek / Wesoly Kapitan

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!